Niagara Falls CAN 22 - 28.10.2007 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | A | 11.80 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | +1.0 | M | # | ||||||||||
1 | s | 1 | 11.74 | PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna | AZS-AWF Warszawa | 1977 | Sen | MZ | +0.9 | M | # | |||||||||
4 | s | 1 | 11.70 | POPOWICZ-DRAPAŁA Marika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | +0.2 | M | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/2191/11 | 2024 | MM | ||||||
2 | s | 2 | 11.62 | BRZEZIŃSKA Iwona | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U23 | MZ | -0.5 | M | # | |||||||||
3 | s | 2 | 11.64 | JESCHKE Marta | SKLA Sopot | 1986 | U23 | PM | -0.5 | M | # | |||||||||
5 | s | 2 | 14.81 | ŁUCZAK Kinga | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1990 | U18 | WP | 0.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 11.63 | JĘDRUSIŃSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | -0.2 | M | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.75 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | +1.8 | M | # | |||||||||
2 | 12.83 | CHEŁMINIAK Katarzyna | MLKS Agros Żary # | 1992 | U16 | LB | +9.9 | III | # | |||||||||||
3 | 12.82 | PŁOSKONKA Wioleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | +0.7 | III | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | A | 23.99 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | +0.6 | M | # | ||||||||||
1 | s | 1 | 23.41 | PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna | AZS-AWF Warszawa | 1977 | Sen | MZ | +3.1 | M | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.38 | PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna | AZS-AWF Warszawa | 1977 | Sen | MZ | M | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 57.88 | GAŁENSKA Daria | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 58.23 | LINKIEWICZ Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | II | ROŻEJ Marek | Z/3750/11 | 2024 | MM | |||||||
99.99 | BEJNAR Monika | AZS-AWF Warszawa | 1981 | Sen | MZ | -- | ||||||||||||||
2 | 52.41 | RADECKA Zuzanna | TL Pogoń Ruda Śląska # | 1975 | Sen | SL | M | |||||||||||||
2 | 53.90 | LEMIESZ Aneta | KS Lemiesz Team Warszawa # | 1981 | Sen | MZ | M | TOMCZYK Kazimierz # | Z/2805/17 | 2024 | ||||||||||
4 | 52.38 | PROKOPEK-JANÁČEK Grażyna | AZS-AWF Warszawa | 1977 | Sen | MZ | M | # | ||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 2:12.20 | ZAGAŁA Małgorzata | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | II | |||||||||||
1 | 2:12.20 | ZAGAŁA Małgorzata | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | II | |||||||||||||
1 | 2:19.5 r | ZAGAŁA Małgorzata | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
2 | 2:15.34 | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1963 | Masters | WN | II | |||||||||||||
2 | 2:25.78 | PACHOTA Marta | TS AKS Chorzów # | 1991 | U18 | SL | IV | B.D. | Z/2341/11 | 2013 | 1 | |||||||||
2 | 2:26.4 r | JANKOWSKA Sonia | GLKS Świdnica # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
3 | 2:27.2 r | MARKIEWICZ Paulina | ULKS Muflon Bielawa # | 1992 | U16 | DS | -- | |||||||||||||
5 | 2:17.68 | KĘPA Ewa | NKS Namysłów | 1963 | Masters | OP | III | WOJCIK Michał | 1 | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 4:38.94 | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1963 | Masters | WN | II | |||||||||||||
3 | 4:44.41 | KĘPA Ewa | NKS Namysłów | 1963 | Masters | OP | III | WOJCIK Michał | 1 | |||||||||||
6 | 4:48.73 | KĘPA Ewa | NKS Namysłów | 1963 | Masters | OP | III | WOJCIK Michał | 1 | |||||||||||
6 | 4:49.86 | ZIMNIAK Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | III | # | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:08.0 r | WOJCIESZEK Ewa | niestowarzyszona # | 1978 | Sen | -- | B.D. | 2 | ||||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
2 | 17:52.1 r | WOJCIESZEK Ewa | niestowarzyszona # | 1978 | Sen | -- | B.D. | 2 | ||||||||||||
10000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 35:29.22 | NADOLSKA Karolina | KU AZS UAM Poznań # | 1981 | Sen | WP | I | B.D. # | Z/1645/11 | 2021 | ||||||||||
Półmaraton K | ||||||||||||||||||||
1:21:43 r | KUTA Krystyna | LUKS Pomorzanin Serock # | 1967 | Masters | KP | I | KUTA Kazimierz KUTA Kazimierz # | Z/0527/13 | 2013 | 1 | ||||||||||
2 | 1:16:56 r | KRYZA Wioletta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1968 | Masters | WN | I | |||||||||||||
2 | 1:25:07 r | KĘPA Ewa | NKS Namysłów | 1963 | Masters | OP | II | WOJCIK Michał | 1 | |||||||||||
6 | 1:13:25 r | NADOLSKA Karolina | KU AZS UAM Poznań # | 1981 | Sen | WP | M | B.D. # | Z/1645/11 | 2021 | ||||||||||
6 | 1:23:14 r | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1963 | Masters | WN | I | |||||||||||||
Maraton K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:41:19 r | KUTA Krystyna | LUKS Pomorzanin Serock # | 1967 | Masters | KP | I | KUTA Kazimierz KUTA Kazimierz # | Z/0527/13 | 2013 | 1 | |||||||||
1 | 2:46:05 r | CHMIEL-GRONT Joanna | KB Arturówek Łódź # | 1969 | Masters | LD | I | B.D. | 1 | |||||||||||
1 | 2:53:34 r | FLIEGERT Ewa | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1965 | Masters | OP | I | |||||||||||||
2 | 2:41:30 r | KRYZA Wioletta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1968 | Masters | WN | I | |||||||||||||
2 | 2:54:55 r | NADOLSKA Karolina | KU AZS UAM Poznań # | 1981 | Sen | WP | I | B.D. # | Z/1645/11 | 2021 | ||||||||||
2 | 2:59:18 r | FLIEGERT Ewa | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1965 | Masters | OP | II | |||||||||||||
3 | 2:45:42 r | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | Sen | KP | I | B.D. | Z/0869/11 | 1 | ||||||||||
3 | 2:48:11 r | KUTA Krystyna | LUKS Pomorzanin Serock # | 1967 | Masters | KP | I | KUTA Kazimierz KUTA Kazimierz # | Z/0527/13 | 2013 | 1 | |||||||||
4 | 2:51:26 r | GOLAK Agnieszka | KB Sporting Międzyzdroje # | 1976 | Sen | ZP | I | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 3 | 15.36 | JAGACIAK MICHALSKA Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 15.25 | MIKOŁAJCZYK Izabela | KS Warszawianka W-wa # | 1990 | U18 | MZ | 0.0 | II | ZAMECZNIK Jacek # | Z/4081/11 | 2021 | M | ||||||
1 | s | 5 | 14.23 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | I | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | 14.83 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | +0.4 | II | # | |||||||||||
3 | 15.27 | HANCZEROWSKA Martyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | +0.4 | II | ||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 45.48 | SKUPNIEWICZ Dobrawa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 45.50 | BARAŃSKA Joanna | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 60.51 | PŁOCKA Gabriela | LLKS Osowa Sień | 1983 | Sen | LB | I | |||||||||||
1 | 62.33 | PŁOCKA Gabriela | LLKS Osowa Sień | 1983 | Sen | LB | I | |||||||||||||
3 | 59.34 | PŁOCKA Gabriela | LLKS Osowa Sień | 1983 | Sen | LB | M | |||||||||||||
5 | 59.63 | MAZAN Sandra | AZS Łódź | 1987 | U23 | LD | I | |||||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
2 | 7:13.79 | WIĘCIORKOWSKA Zofia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1963 | Masters | WN | -- | |||||||||||||
3000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:42.8 r | BUDNIAK Julia | LLKS Gubin | 1981 | Sen | LB | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
2 | 1.61 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | III | |||||||||||||
2 | 1.63 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | II | # | ||||||||||||
3 | 1.53 | BUDZISZ Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U23 | SL | -- | # | ||||||||||||
4 | 1.60 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | III | |||||||||||||
5 | 1.63 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | II | # | ||||||||||||
7 | 1.57 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
3 | = | 2.20 | PNIOK Lidia | MKS Ustroń | 1993 | U16 | SL | V | # | |||||||||||
3 | = | 2.20 | MOLEK Aneta | MKS Ustroń | 1994 | U14 | SL | V | # | |||||||||||
4 | = | 3.40 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | |||||||||||
1 | 3.00 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin | 1984 | Sen | ZP | II | # | ||||||||||||
1 | 3.50 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
1 | 3.60 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | I | # | ||||||||||||
1 | 3.60 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin | 1984 | Sen | ZP | I | # | ||||||||||||
1 | 3.61 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | I | # | ||||||||||||
2 | 3.00 | ANDRZEJAK Marta | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 3.41 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 3.50 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | I | # | ||||||||||||
2 | 3.70 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin | 1984 | Sen | ZP | I | # | ||||||||||||
2 | 3.80 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin | 1984 | Sen | ZP | M | # | ||||||||||||
4 | 3.15 | BIJOK Agata | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
5 | 2.20 | CYGANEK Monika | MKS Ustroń | 1994 | U14 | SL | V | # | ||||||||||||
5 | 2.90 | MOLEK Magdalena | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
5 | 3.55 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | I | # | ||||||||||||
6 | 2.00 | WOJDYŁO Magdalena | MKS Ustroń | 1993 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
6 | 3.70 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin | 1984 | Sen | ZP | I | # | ||||||||||||
6 | 3.70 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin | 1984 | Sen | ZP | I | # | ||||||||||||
7 | 1.80 | GLAJC Karolina | MKS Ustroń | 1993 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
7 | 3.40 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U16 | DS | I | # | ||||||||||||
8 | 1.80 | GÓRNIOK Karolina | MKS Ustroń | 1994 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 3.35 | BIJOK Agata | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | I | # | ||||||||||||
9 | 1.60 | MIROCHA Sylwia | MKS Ustroń | 1994 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||||
9 | 3.20 | BIJOK Agata | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
9 | 3.35 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
10 | 3.25 | MOLEK Magdalena | MKS Ustroń | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
5.30 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | -1.3 | III | |||||||||||||
1 | 6.14 | JAGACIAK MICHALSKA Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | 0.0 | I | ||||||||||||
2 | 5.25 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U18 | SL | +9.9 | III | # | |||||||||||
2 | 5.32 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | +2.6 | III | ||||||||||||
2 | 5.41 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | +1.0 | II | ||||||||||||
2 | 6.43 | DOBIJA Teresa | AZS Łódź | 1982 | Sen | LD | +0.3 | M | # | |||||||||||
3 | 5.22 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +9.9 | III | # | |||||||||||
3 | 5.23 | SKUPNIEWICZ Dobrawa | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | 0.0 | III | B.D. | |||||||||||
5 | 5.13 | BARAŃSKA Joanna | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | 0.0 | III | ||||||||||||
7 | 5.28 | KARPOWICZ Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
12 | 5.17 | LINKIEWICZ Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | III | ROŻEJ Marek | Z/3750/11 | 2024 | MM | ||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.28 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | +1.0 | III | ||||||||||||
1 | 12.44 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U23 | WP | +2.5 | I | PTAK Krzysztof | M | ||||||||||
1 | 12.61 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin | 1984 | Sen | LU | +0.9 | I | ||||||||||||
2 | 11.52 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +9.9 | II | # | |||||||||||
2 | 12.93 | RYWELSKA Kamila | MKS Truso Elbląg # | 1983 | Sen | WN | +2.0 | I | ||||||||||||
3 | 10.58 | ROTERMAN Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | +9.9 | IV | ||||||||||||
3 | 12.49 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U23 | WP | +0.8 | I | PTAK Krzysztof | M | ||||||||||
4 | 11.19 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | +1.4 | III | ||||||||||||
6 | 13.18 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin | 1984 | Sen | LU | +1.3 | I | ||||||||||||
8 | 12.66 | CICHOSZEWSKA Agata | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U23 | WP | +1.6 | I | PTAK Krzysztof | M | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
4 | 10.72 | MARCZAK Patrycja | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
6 | 11.32 | GAŁENSKA Daria | TS Olimpia Poznań # | 1990 | U18 | WP | III | |||||||||||||
9 | 5.79 | ZIMNIAK Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||||
12 | 6.20 | ZAGAŁA Małgorzata | ULKS Muflon Bielawa # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||||
13 | 9.24 | SZCZEPANIAK Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | IV | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 55.76 | KRAWCZUK Agnieszka | AZS-AWF Warszawa | 1983 | Sen | MZ | M | |||||||||||||
1 | 58.89 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice # | 1972 | Masters | DS | M | B.D. # | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 44.27 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 60.67 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice # | 1972 | Masters | DS | MM | B.D. # | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||||
4 | 34.29 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
2 | 42.55 | ZAWIERA Karolina | MUKS Park Zduńska Wola # | 1992 | U16 | LD | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
3 | 44.36 | FILIPIAK Joanna | MUKS Park Zduńska Wola # | 1990 | U18 | LD | II | |||||||||||||
3 | 45.93 | FILIPIAK Joanna | MUKS Park Zduńska Wola # | 1990 | U18 | LD | II | |||||||||||||
4 | 44.76 | FILIPIAK Joanna | MUKS Park Zduńska Wola # | 1990 | U18 | LD | II | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
2 | 38.97 | KĘDZIA Karolina | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | III | # | ||||||||||||
2 | 43.87 | ŁUCZAK Kinga | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1990 | U18 | WP | II | |||||||||||||
5 | 36.53 | GEMBARA Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
5 | 46.60 | BYRSKA Iwona | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U23 | SL | I | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 12:30.64 | KORZENIOWSKA Sylwia | niest. Katowice # | 1980 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
1 | 12:57.36 | KORZENIOWSKA Sylwia | niest. Katowice # | 1980 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
8 | 16:50 r | KUBIK Agata | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
10 | 17:43 r | KUBIK Agnieszka | OTG Sokół Mielec # | 1993 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
11 | 17:57 r | OZIMEK Paulina | OTG Sokół Mielec # | 1992 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 21:38.27 | KORZENIOWSKA Sylwia | niest. Katowice # | 1980 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
1 | 27:02 r | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda # | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0034/13 | 2024 | BEZ | |||||||||
8 | 28:34 r | KOPACZ Anna | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U18 | PK | III | |||||||||||||
9 | 28:42 r | BRZOZOWSKA Aleksandra | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | III | |||||||||||||
10 | 30:39 r | KUBLAS Mariola | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
2 | 2:22:02 r | FIJAŁKOWSKA Janina | AZS Łódź | 1936 | Masters | LD | -- | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | A | 10.54 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań # | 1984 | Sen | WP | +1.4 | M | B.D. # | ||||||||||
2 | B | 10.58 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | 0.0 | M | |||||||||||
2 | A | 10.91 | ĆWIEK Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +0.6 | II | # | ||||||||||
2 | A | 10.94 | ĆWIEK Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | -0.5 | II | # | ||||||||||
5 | B | 10.58 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | +0.4 | M | |||||||||||
4 | s | 1 | 13.76 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.75 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 12.10 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.87 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | |||||||
1 | s | 4 | 10.67 | URBAŚ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1976 | Sen | WP | -0.9 | I | ||||||||||
2 | e | 1 | 10.66 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | +0.6 | I | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.14 | ĆWIEK Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +1.6 | II | # | |||||||||
1 | e | 3 | 10.52 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań # | 1984 | Sen | WP | +0.9 | M | B.D. # | |||||||||
1 | 11.86 | KRÓL Bartosz | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U16 | LB | +9.9 | IV | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | A | 21.17 | MASZTAK Kamil | WKS Grunwald Poznań # | 1984 | Sen | WP | +0.3 | M | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.40 | ĆWIEK Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +9.9 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 22.59 | ĆWIEK Patryk | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U23 | DS | +0.7 | II | # | |||||||||
5 | s | 1 | 22.84 | MACEK Jakub | MKS MOS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 2 | 23.31 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
1 | 21.18 | URBAŚ Marcin | OŚ AZS Poznań # | 1976 | Sen | WP | -1.7 | M | ||||||||||||
8 | 21.87 | JURKOWSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań # | 1987 | U23 | WP | +3.1 | I | # | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 46.09 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U23 | WN | M | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||
2 | s | 2 | 46.11 | BAŃKA Witold | SPLA Tychy # | 1984 | Sen | SL | M | # | ||||||||||
2 | 48.42 | WIERUSZEWSKI Rafał | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1981 | Sen | WP | I | B.D. # | BEZ | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 1:50.08 | KRZOSEK Grzegorz | RLTL ZTE Radom | 1976 | Sen | MZ | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:54.72 | MESYASZ Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:52.29 | STANISZEWSKI Michał | RLTL ZTE Radom | 1987 | U23 | MZ | II | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:56.43 | BARAN Przemysław | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:51.42 | MATUSIEWICZ Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1982 | Sen | MA | I | |||||||||||
2 | 2:10.25 | MARTYNIAK Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U16 | LB | V | # | ||||||||||||
3 | 1:51.70 | MATUSIEWICZ Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1982 | Sen | MA | I | |||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
e | 3:57.20 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | Sen | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | M | |||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
3 | 14:12.54 | KERN Artur | MKS Unia Hrubieszów # | 1980 | Sen | LU | I | KERN Artur # | Z/4762/11 | 2022 | 2 | |||||||||
10000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 31:01.47 | SKOCZYŃSKI Łukasz | WKS Śląsk Wrocław # | 1986 | U23 | DS | II | |||||||||||||
Półmaraton M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:11:48 r | BAŁDYGA Krzysztof | niest. Warszawa # | 1972 | Masters | MZ | III | KOZŁOWSKI Tomasz | ||||||||||||
2 | 1:06:48 r | MIERECZKO Maciej | LKS Vectra Włocławek # | 1979 | Sen | KP | I | ZIÓŁKOWSKI Marek # | 2 | |||||||||||
8 | 1:07:59 r | JAROSZEWSKI Marek | KS Gwardia Piła # | 1975 | Sen | WP | II | |||||||||||||
8 | 1:08:22 r | MIERECZKO Maciej | LKS Vectra Włocławek # | 1979 | Sen | KP | II | ZIÓŁKOWSKI Marek # | 2 | |||||||||||
17 | 1:09:08 r | PAŁKA Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | Sen | SL | II | PAŁKA Piotr # | Z/1643/11 | 2024 | 2 | |||||||||
Maraton M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:27:23 r | ZAWIERUCHA Damian | KB MOSiR Jastrzębie # | 1980 | Sen | SL | II | # | ||||||||||||
1 | 2:27:39 r | ZAWIERUCHA Damian | KB MOSiR Jastrzębie # | 1980 | Sen | SL | II | # | ||||||||||||
1 | 2:28:39 r | CHAWAWKO Tomasz | MKS Dąb Dębno Lubuskie # | 1974 | Sen | ZP | II | B.D. | 3 | |||||||||||
1 | 2:34:29 r | SARNICKI Janusz | KKS Ekspres Katowice # | 1966 | Masters | SL | III | LORENS Paweł | 3 | |||||||||||
1 | 2:37:47 r | CHAWAWKO Tomasz | MKS Dąb Dębno Lubuskie # | 1974 | Sen | ZP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 2:31:17 r | JANICKI Jarosław | MKS Hermes Gryfino # | 1966 | Masters | ZP | II | |||||||||||||
3 | 2:31:39 r | WASILEWSKI Marek | PLKS Gwda Piła # | 1975 | Sen | WP | II | B.D. | 3 | |||||||||||
5 | 2:23:22 r | CICHOCKI Jarosław | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1971 | Masters | PM | II | B.D. B.D. # | Z/0258/12 | 2012 | 2 | LDK! | ||||||||
10 | 2:25:52 r | DRĄG Tomasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1976 | Sen | KP | II | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 2 | 14.89 | WOLNY Norbert | WLKS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.18 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||
4 | s | 2 | 15.32 | STYPA Wojciech | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | III | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.98 | NOGA Artur | KS AZS AWF Warszawa # | 1988 | U20 | MZ | +0.5 | I | # | |||||||||
5 | s | 2 | 15.50 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | +0.3 | II | ||||||||||
5 | 15.37 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | +0.4 | II | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.40 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | +1.3 | I | ||||||||||||
2 | 16.11 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U20 | SL | -0.3 | III | ||||||||||||
4 | 14.42 | JURKOWSKI Wojciech | SL Olimpia Poznań # | 1987 | U23 | WP | +3.6 | I | # | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 3 | 39.67 | KAŻURA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 39.91 | KRÓL Tomasz | MKS Bolesłavia Bolesławiec # | 1990 | U18 | DS | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.83 | PORZĄDNY Sebastian | AZS Łódź | 1988 | U20 | LD | I | B.D. | 1 | |||||||||||
3000 m prz M | ||||||||||||||||||||
4 | 9:59.5 r | JANOTA Jan | TS AKS Chorzów # | 1987 | U23 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3207/11 | 2016 | BEZ | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.22 | SPOSÓB Grzegorz | MKS Start Lublin # | 1976 | Sen | LU | M | KLECZEK Andrzej | Z/4814/11 | 2011 | MM | |||||||||
2 | 1.90 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | III | # | ||||||||||||
2 | 2.06 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | II | # | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.80 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | I | # | ||||||||||||
1 | 5.30 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U20 | KP | M | # | ||||||||||||
2 | 2.20 | KŁODA Michał | MKS Ustroń | 1993 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
3 | 3.65 | KLYTA Tomasz | MKS Ustroń | 1991 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 5.50 | CZERWIŃSKI Przemysław | OSOT Szczecin # | 1983 | Sen | ZP | M | # | ||||||||||||
5 | 5.20 | KOLASA Adam | MKS Start Lublin # | 1975 | Sen | LU | M | B.D. | M | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
2 | A | 6.85 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | II | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | ||||||||
4 | C | 5.96 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | IV | B.D. | ||||||||||
1 | 6.28 | MACEK Jakub | MKS MOS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | IV | B.D. | 3 | ||||||||||
1 | 6.82 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | -0.7 | II | # | |||||||||||
2 | 6.82 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | +9.9 | II | # | |||||||||||
2 | 7.27 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +9.9 | I | ||||||||||||
3 | 6.85 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +9.9 | II | ||||||||||||
3 | 7.50 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U23 | KP | +0.2 | I | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | |||||||||
4 | 6.83 | ŁUDZIEŃ Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +9.9 | II | ||||||||||||
4 | 7.25 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +0.1 | I | ||||||||||||
5 | 5.93 | KAŻURA Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U18 | DS | 0.0 | IV | # | |||||||||||
6 | 5.87 | DOERING Bartłomiej | TS AKS Chorzów # | 1992 | U16 | SL | +9.9 | V | ||||||||||||
8 | 6.44 | STYPA Wojciech | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U18 | ZP | 0.0 | III | # | |||||||||||
10 | 5.53 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.41 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | +9.9 | III | # | |||||||||||
1 | 14.82 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +9.9 | I | ||||||||||||
3 | 14.29 | ŁUDZIEŃ Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | Sen | SL | +9.9 | III | ||||||||||||
4 | 13.27 | STASIEK Grzegorz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U18 | SL | +9.9 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
5 | 13.00 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | +9.9 | -- | # | |||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
3 | 14.06 | ZIUŁCZYK Patryk | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U16 | LB | III | # | ||||||||||||
4 | 13.88 | PAZOŁA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | B | 10.19 | MESYASZ Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | -- | # | |||||||||||
2 | 17.54 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | I | # | ||||||||||||
9 | 9.20 | BARAN Przemysław | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
2 | 16.51 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | I | # | ||||||||||||
3 | 14.49 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.73 | WOJTANOWSKI Michał | ULKS Muflon Bielawa # | 1977 | Sen | DS | III | |||||||||||||
1 | 16.81 | HARATYK Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1988 | U20 | MA | I | |||||||||||||
1 | 18.76 | ŚLIWA Leszek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1979 | Sen | KP | M | |||||||||||||
2 | 15.90 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 17.21 | KRZYWOSZ Krzysztof | KS Podlasie Białystok # | 1983 | Sen | PD | I | |||||||||||||
3 | 14.34 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
3 | 43.98 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.48 | WOJTANOWSKI Michał | ULKS Muflon Bielawa # | 1977 | Sen | DS | III | |||||||||||||
1 | 61.12 | KRAWCZYK Andrzej | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1976 | Sen | LU | M | |||||||||||||
2 | 51.86 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U23 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 57.30 | KRAWCZYK Andrzej | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1976 | Sen | LU | M | |||||||||||||
4 | 59.52 | KRAWCZYK Andrzej | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1976 | Sen | LU | M | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.02 | SZEWCZYK Marcin | MUKS Park Zduńska Wola # | 1983 | Sen | LD | I | |||||||||||||
2 | 60.60 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce # | 1986 | U23 | SK | I | # | ||||||||||||
2 | 60.76 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | Sen | PM | I | |||||||||||||
2 | 60.77 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce # | 1986 | U23 | SK | I | # | ||||||||||||
2 | 62.27 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | Sen | PM | I | |||||||||||||
3 | 56.58 | SZEWCZYK Marcin | MUKS Park Zduńska Wola # | 1983 | Sen | LD | I | |||||||||||||
3 | 61.37 | SZEWCZYK Dominik | KKL Kielce # | 1986 | U23 | SK | I | # | ||||||||||||
4 | 53.63 | SZEWCZYK Marcin | MUKS Park Zduńska Wola # | 1983 | Sen | LD | II | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
4 | 44.85 | PAZOŁA Jakub | ZLKL Zielona Góra | 1992 | U16 | LB | IV | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
6 | 47.36 | WOLNY Norbert | WLKS Wrocław # | 1990 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 63.17 | KOBYŁKA Bartosz | UKS 12 Kalisz # | 1989 | U20 | WP | I | B.D. # | Z/4072/11 | 2024 | 1 | |||||||||
1 | 63.96 | SADOWSKI Dominik | RLTL ZTE Radom | 1982 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
1 | 65.87 | SADOWSKI Dominik | RLTL ZTE Radom | 1982 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
1 | 67.90 | SADOWSKI Dominik | RLTL ZTE Radom | 1982 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
2 | 63.13 | KAZUBOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 79.52 | JANIK Igor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | Sen | PM | MM | # | ||||||||||||
4 | 64.77 | SADOWSKI Dominik | RLTL ZTE Radom | 1982 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
26 | + | 28:40 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | -- | ||||||||||||
5 | 24:37.00 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
26 | + | 57:00 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | IV | ||||||||||||
2 | 44:37 r | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | I | # | ||||||||||||
6 | 47:44 r | BIK Michał | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
9 | 50:46 r | KOKOSZKA Radosław | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U18 | PK | III | |||||||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
26 | + | 1:52:36 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | IV | ||||||||||||
Chód 30 km M | ||||||||||||||||||||
13 | + | 2:50:24 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | -- | ||||||||||||
Chód 50 km M | ||||||||||||||||||||
12 | 4:47:09 r | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U20 | PK | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.1109209060669 sekund |