Gdańsk 19.05.2004 |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.46 | BAZYCHOWSKA Martyna | RKS Rumia | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:43.91 | DEJK Monika | SKLA Sopot # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.30 | GRONAU Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | +0.6 | II | ||||||||||||
2 | 15.37 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot # | 1989 | U16 | PM | +0.6 | II | # | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 47.5 r | MONDRY Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 49.35 | JAŻDŻEWSKA Izabela | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 49.42 | CZAPIEWSKA Marzena | UKS Jedynka Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 50.97 | KOWALEWSKA Karolina | MKS Juvenia Puszczykowo # | 1984 | U23 | WP | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.51 | WIELGOSZ Monika | MKS Truso Elbląg # | 1989 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | ROBAKOWSKA Magdalena | KL Gdynia | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.30 | KLEINSHMIDT Natalia | KS Wda Lipusz # | 1990 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 27.66 | BŁASZKOWSKA Magdalena | KS Wda Lipusz # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.34 | KAMIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:33.65 | ROKITA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | -- | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
1 | 17:08.71 | SERBA Karolina | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
2 | 17:12.45 | BIELAK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1986 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
2 | 17:18.22 | PIĘTKA Edyta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 17:29.95 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U16 | PM | III | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 18:40.42 | MORDAK Emilia | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 17:54.62 | ZAWITOWSKA Beata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1987 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:25.50 | HOGE Jakub | KS Wejher Wejherowo # | 1989 | U16 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1:29.48 | FUSIEK Łukasz | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:40.63 | TAMIŁA Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
2 | 2:43.05 | JASTRZĘBSKI Wojciech | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:12.47 | WYSOCKI Karol | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 6:18.10 | POŁOMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.44 | OSIŃSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | -0.5 | IV | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.93 | KIERUL Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 43.90 | KOSECKI Michał | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | GOLICKI Kajetan | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.20 | GÓRNY Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 1990 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 3.90 | STUCKI Adam | SKLA Sopot | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 2.90 | LEWANDOWSKI Jacek | KL Gdynia | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.16 | FABJAŃCZYK Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.76 | STACHECKI Adrian | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
1 | 12.18 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | V | # | ||||||||||||
2 | 12.13 | POPOWICZ Krzysztof | UKS Jedynka Reda # | 1989 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.63 | SZEWEL Remigiusz | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1 | 45.00 | TRACZ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 40.28 | KOWALSKI Krystian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 39.43 | DUZINKIEWICZ Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 38.70 | DETLAFF Mariusz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.96 | HAJDYSZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
2 | 46.35 | SZEWEL Remigiusz | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 45.05 | STACHECKI Adrian | SKLA Słupsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 44.77 | KOWALEWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 42.60 | MALOTKA Krzysztof | MLKS Baszta Bytów # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 42.20 | WÓJTOWICZ Dawid | MKS Sambor Tczew # | 1989 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 24:39.30 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
1 | 26:50.80 | PAWLUCH Dawid | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
2 | 25:28.69 | FILIPOWICZ Tomasz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
2 | 28:24.25 | JĘDRZEJEWSKI Artur | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 28:24.62 | MARCHLEWSKI Damian | KKL Rodło Kwidzyn # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 28:46.48 | KAZUB Jakub | UKS Zagórzanka Rumia # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
5 | 28:46.66 | GŁOWACZ Adam | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
6 | 29:11.21 | KWITKOWSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1990 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
7 | 32:43.47 | JASTROWSKI Kamil | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
8 | 32:56.46 | ĆWIKLIŃSKI Maciej | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
9 | 33:44.59 | MOMOT Sebastian | UKS Zagórzanka Rumia # | 1990 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.70665001869202 sekund |