Łódź 05 - 06.06.2004
200 m K
1 s 1 25.92 GROBLIŃSKA Olga AZS Łódź 87 U18 LD +1.1 II
800 m K
1 s 1 2:15.89 TOMCZYK Agata AZS Łódź # 87 U18 LD II B.D. # BEZ
2 s 1 2:17.43 PRZELAZŁA Żaneta MULKS MOS Sieradz # 87 U18 LD II
400 m pł K K
1 s 1 61.00 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U18 LD I
2 s 1 68.63 PIJEWSKA Emilia RKS Łódź 88 U18 LD III
3 s 1 68.94 SÓJKA Justyna AZS Łódź 88 U18 LD III
4 s 1 70.08 SZALIŃSKA Paulina KS Żeglina Sieradz # 88 U18 LD IV
1 s 2 60.22 STOKOWSKA Dominika SKS Start Łódź # 82 U23 LD I
2 s 2 62.15 PIETRZYK Katarzyna AZS Łódź 84 U23 LD I
3 s 2 67.55 ŁUPIŃSKA Julita AZS Łódź 85 U20 LD III
Wzwyż K
1 1.59 DOBEK Ilona AZS Łódź # 87 U18 LD III B.D. 3
1 1.76 FUMINKOWSKA Marlena MULKS MOS Sieradz # 85 U20 LD I
2 1.56 KLEPACZKA Dagmara KU AZS UM Łódź # 88 U18 LD III B.D. BEZ
2 1.62 GRZYBOWSKA Ewa MKLA Łęczyca 86 U20 LD II
Tyczka K
1 2.60 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U16 LD IV
Trójskok K
1 13.06 SZCZYGIELSKA Joanna AZS Łódź 83 U23 LD +0.5 I
2 10.88 SKALSKA Ewa MKLA Łęczyca 88 U18 LD +0.5 III
2 12.08 JANKOWSKA Agnieszka SKS Start Łódź # 83 U23 LD +0.6 I
3 10.81 SOBOTKA Marta MKLA Łęczyca # 87 U18 LD +0.4 III
3 11.36 JURCZAK Monika AZS Łódź 81 Sen LD +0.5 III
4 10.63 NOWAK Joanna MKLA Łęczyca # 88 U18 LD +1.7 IV
4 11.04 FIDOS Angelika AZS Łódź 85 U20 LD 0.0 III
5 10.25 WASIAK Katarzyna MKLA Łęczyca 87 U18 LD +1.7 IV
5 12.56 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 U20 LD 0.0 I
1 f 10.92 KRZEMIEŃ Daria RKS Łódź 87 U18 LD +0.6 III
Dysk (1) K
1 32.95 RAJ Katarzyna MKLA Łęczyca 87 U18 LD III #
1 40.71 WAJSZCZYK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki # 86 U20 LD II
2 32.01 MAJCHRZAK Agnieszka UKS Dziesiątka Radomsko # 88 U18 LD III B.D. LASOŃ Krzysztof 3
2 36.90 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ III
3 33.20 ARMACKA Aneta MKS Tomaszów Mazowiecki # 86 U20 LD III
7-bój J MŁ K
1 2565 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U18 LD --
7-bój K
1 4269 SIWIK Magdalena SKS Start Łódź # 83 U23 LD II
200 m M
1 s 1 22.49 ZIELIŃSKI Kamil RKS Łódź 86 U20 LD +2.0 II
1 s 1 22.90 SOBIŃSKI Grzegorz MKLA Łęczyca 87 U18 LD 0.0 III #
2 s 1 22.93 KOWALSKI Konrad AZS Łódź 87 U18 LD 0.0 III
1 s 2 21.78 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD 0.0 I #
2 s 2 22.19 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 85 U20 LD 0.0 II #
800 m M
1 s 1 1:54.89 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 U20 LD II KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2020 2
1 s 1 1:56.88 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 87 U18 SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
2 s 1 1:55.31 WALCZAK Michał RKS Łódź 86 U20 LD II
400 m pł J MŁ M
1 57.23 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U18 LD III
2 57.59 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U18 LD III #
400 m pł M
1 58.53 MICHALAK Michał RKS Łódź 85 U20 LD III
2000 m prz M
1 6:16.02 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA III B.D. #
2 6:21.30 PRZEŹDZIK Kamil KKL Kielce # 87 U18 SK III
2 6:27.71 DERENDARZ Paweł SKS Start Łódź # 87 U18 LD IV
4 6:27.92 WOŹNIAK Łukasz KKL Kielce # 90 U16 SK IV B.D. # BEZ
5 6:31.98 ZIMOŃ Tomasz RKS Łódź 86 U20 LD IV
6 6:38.88 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U18 PM IV
Wzwyż M
1 2.01 OWCZAREK Konrad AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U18 OP II #
1 2.01 ISZCZAK Michał AZS Łódź 86 U20 LD II B.D. 3
1 2.01 GRUDZIECKI Mirosław AZS Łódź 84 U23 LD II
2 1.98 KURKOWSKI Tomasz RKS Łódź 87 U18 LD II
2 1.98 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U16 LD II B.D. # Z/2877/11 2020 MM
3 1.92 KRÓL Tomasz KKL Kielce # 87 U18 SK III B.D. # 1
4 1.86 GĘBUŚ Bartłomiej MKLA Łęczyca 88 U18 LD III
Tyczka M
1 w MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U16 SK V
Trójskok M
1 13.75 KOZICKI Jakub AZS Łódź # 87 U18 LD 0.0 III B.D.
1 14.03 KACPRZAK Paweł MKLA Łęczyca 82 U23 LD +0.2 III
2 13.69 DORUCHOWSKI Jakub AZS Łódź 88 U18 LD +0.1 III
2 13.98 MATUSIAK Artur LUKS Vis Ksawerów # 85 U20 LD 0.0 III LIPIŃSKI Zdzisław
3 13.04 RYBARCZYK Kamil BKL Bełchatów 87 U18 LD +0.1 IV
3 13.54 KRÓL Jakub MKLA Łęczyca 86 U20 LD +0.2 III
4 12.90 GÓRKA Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 87 U18 LD +0.1 IV
5 12.69 WIKTORSKI Jarosław MKLA Łęczyca 87 U18 LD +0.1 IV
Dysk (1.75) M
1 50.93 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U20 PM I #
2 40.75 SPALENIAK Sebastian KS Resursa Zduńska Wola # 86 U20 LD III
Oszczep (700) M
1 w MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U16 SK IV
10-bój J MŁ M
1 4463 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U18 DS -- #
1 4874 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U16 SK IV
2 4037 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U18 SK -- #
3 2957 RADZISZEWSKI Jacek KKL Kielce # 88 U18 SK --
7-bój J MŁ M
1 5275 ŚCIBOR Tomasz UKS Jedynka Łowicz # 86 U20 LD -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0789179801941 sekund