Bia造stok 20.06.2004
100 m K
1 s 1 12.42 KRAJEWSKA Agnieszka KS Podlasie Bia造stok # 88 U18 PD +0.1 II B.D. BEZ
3 s 1 12.95 危IECH Izabela MLKS Sok馧 Lubin # 89 U16 DS +0.1 III
1 s 3 13.19 STROKA Ma貪orzata ZLKL Zielona G鏎a # 89 U16 LB +1.3 III
300 m K
1 s 1 40.71 WOJTULEWICZ Diana KS Podlasie Bia造stok # 89 U16 PD II B.D. BEZ
2 s 1 41.26 KO列IELNIAK Marzena SL Olimpia Pozna # 89 U16 WP II
3 s 1 42.35 KISIELA Katarzyna LUKS Dw鎩ka Namys堯w # 89 U16 OP II B.D.
4 s 1 43.37 GRABI垶KA Urszula KS Podlasie Bia造stok # 89 U16 PD III
5 s 1 43.63 WAWRZYNIAK Natalia MKS Hermes Gryfino # 88 U18 ZP --
2 s 2 43.44 PIETRZAK Joanna KS Podlasie Bia造stok # 89 U16 PD III
3 s 2 43.66 SPALTENSTEIN Zuzanna KS AZS AWF Krak闚 # 88 U18 MA --
4 s 2 43.83 DENIS El瘺ieta niest. Lublin # 90 U16 LU III B.D.
1 s 3 42.64 SENDEREK 畝klina ZLKL Zielona G鏎a # 89 U16 LB II #
600 m K
3 s 1 1:38.47 PATERAK Ilona MMKS D帳rowa G鏎nicza 89 U16 SL II
4 s 1 1:41.33 MAJCHER Sylwia niest. Rzesz闚 # 89 U16 PK III B.D.
5 s 1 1:41.99 PROKOPCZYK Sylwia KS Podlasie Bia造stok # 89 U16 PD III
6 s 1 1:43.27 ZARYCHTA Marlena MMKS D帳rowa G鏎nicza 90 U16 SL IV
7 s 1 1:43.54 KUKLI垶KA Ewelina MLKS Sok馧 Lubin # 89 U16 DS IV
8 s 1 1:43.87 WNUK Ewa MMKS D帳rowa G鏎nicza 89 U16 SL IV
100 m p J M K
1 s 1 15.20 KR粌 Renata KS Orze Warszawa # 88 U18 MZ +0.4 II
2 s 1 15.31 GRABOWSKA Ma貪orzata KS AZS AWF Krak闚 # 88 U18 MA +0.4 II #
3 s 1 15.34 WAGNER Ma貪orzata MMKS D帳rowa G鏎nicza 88 U18 SL +0.4 II
4 s 1 15.36 PACIUCH Marcelina MMKS D帳rowa G鏎nicza 88 U18 SL +0.4 II
5 s 1 15.77 PLUTA Joanna ULKS Jedli雟k 89 U16 MZ +0.4 III
6 s 1 15.93 NOWAK Joanna MKLA 璚zyca # 88 U18 LD +0.4 III
1 s 2 15.97 GRABOWSKA Sonia KS Orze Warszawa # 88 U18 MZ +1.3 III
Wzwy K
1 1.59 KISIELA Aleksandra LUKS Dw鎩ka Namys堯w # 89 U16 OP III B.D.
2 1.56 STANIEC Katarzyna KS AZS AWF Krak闚 # 88 U18 MA III
5 1.50 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino # 90 U16 ZP IV B.D. BEZ
W dal K
1 5.37 SYGDZIAK Dagmara AZS 鏚 88 U18 LD +1.3 III B.D. BEZ
2 5.22 NIEWCZAS Marta MLKS Sok馧 Lubin # 90 U16 DS +0.9 III
4 4.92 SOΡYS Katarzyna MLKS Sok馧 Lubin # 89 U16 DS +0.8 IV
Kula (3) K
1 10.73 SZOPA Marta MMKS D帳rowa G鏎nicza 89 U16 SL IV
2 10.60 KR粌 Edyta UKS Czw鏎ka Bia造stok # 89 U16 PD IV
3 10.59 NIEWI垶KA Agnieszka KS Podlasie Bia造stok # 88 U18 PD IV
4 10.02 KIWIEROWICZ Aneta UKS Czw鏎ka Bia造stok # 88 U18 PD IV B.D.
5 10.01 MORAWIN Beata MKS Hermes Gryfino # 89 U16 ZP IV
Oszczep (600) K
1 33.33 KUZIOR Zuzanna KS AZS AWF Krak闚 # 88 U18 MA IV
2 31.04 PANKIEWICZ Sandra LUKS Dw鎩ka Namys堯w # 89 U16 OP IV B.D.
100 m M
1 s 1 11.29 STACHOWIAK Pawe MLKS Sok馧 Lubin # 88 U18 DS +0.8 II
2 s 1 11.69 R牞ACZ Kamil niest. Bia造stok # 89 U16 PD +0.8 III B.D.
3 s 1 11.90 OSTROWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudzi康z # 89 U16 KP +0.8 IV
1 s 2 11.76 KRUPIARZ Maciej MLKS Sok馧 Lubin # 89 U16 DS +1.4 IV
3 s 2 11.88 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Krak闚 # 89 U16 MA +1.4 IV B.D. # 3
4 s 2 11.95 KUBIS Filip KS AZS AWF Krak闚 # 89 U16 MA +1.4 IV B.D. # BEZ
300 m M
6 s 1 37.50 NOWAK Rafa KS AZS AWF Krak闚 # 89 U16 MA II #
1 s 2 37.66 MIROSxW Pawe MMKS D帳rowa G鏎nicza 89 U16 SL III
2 s 2 37.92 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Krak闚 # 89 U16 MA III #
3 s 2 38.21 FABRYKOWSKI Kamil MKS Aleksandr闚 鏚zki 89 U16 LD III
1 s 4 38.64 SKOWRO垶KI Pawe CWKS Resovia Rzesz闚 # 89 U16 PK III
1000 m M
1 s 1 2:38.15 RUTKOWSKI Piotr KS Podlasie Bia造stok # 88 U18 PD --
2 s 1 2:39.03 PIENI*艼 ㄆkasz GKS Olimpia Grudzi康z # 88 U18 KP -- #
3 s 1 2:39.66 xKOMIEC Micha MKS Hermes Gryfino # 88 U18 ZP --
4 s 1 2:42.25 KUBAT Pawe AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL III #
7 s 1 2:43.74 RESZKA Dominik GKS Olimpia Grudzi康z # 90 U16 KP IV #
110 m p J M M
1 s 1 14.39 WINKLER Bojan MMKS D帳rowa G鏎nicza 88 U18 SL +1.1 II
2 s 1 14.62 HY玆 Tadeusz UKS 19 Bojary Bia造stok # 88 U18 PD +1.1 II
3 s 1 14.92 MR紌 Micha MMKS D帳rowa G鏎nicza 88 U18 SL +1.1 II
4 s 1 15.27 DOBIES Alan MLKS Sok馧 Lubin # 89 U16 DS +1.1 III
5 s 1 15.34 ZIEMBICKI Daniel KS Orze Warszawa # 88 U18 MZ +1.1 III
6 s 1 15.38 JASONEK Grzegorz KS AZS AWF Wroc豉w # 88 U18 DS +1.1 III
1 s 2 15.47 NIKODEM Dawid MLKS Sok馧 Lubin # 89 U16 DS +1.2 III B.D. BEZ
2 s 2 15.93 MICHALSKI Przemys豉w MKLA 璚zyca 88 U18 LD +1.2 IV
3 s 2 16.08 KOSMOWSKI Jakub KS Orze Warszawa # 88 U18 MZ +1.2 IV
Wzwy M
1 1.92 DZIOPA Jakub ZLKL Zielona G鏎a # 88 U18 LB III
2 1.92 SIE堲O Bart這miej KS Orze Warszawa # 88 U18 MZ III
7 1.70 KUKLI垶KI Wojciech niest. Bia造stok # 89 U16 PD V B.D.
Kula (5) M
1 15.66 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Bia造stok # 89 U16 PD II #
2 14.53 KOWALCZUK Marcin KS Podlasie Bia造stok # 88 U18 PD III
Dysk (1) M
3 49.34 WO昧IAK Piotr ZLKL Zielona G鏎a # 89 U16 LB II
4 48.84 BELTER Artur MKS Aleksandr闚 鏚zki 89 U16 LD II B.D. B.D. # 1
6 43.56 G紟 Marcin KS Wis豉 Pu豉wy # 89 U16 LU III
7 41.95 PAWLU Rafa MMKS D帳rowa G鏎nicza 89 U16 SL III
8 39.87 ROCH Bartosz KS AZS AWF Krak闚 # 90 U16 MA IV #
11 38.49 DURYS Dawid MKLA 璚zyca 89 U16 LD IV
12 37.80 WASIAK Mateusz MKLA 璚zyca 89 U16 LD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.76120495796204 sekund