Gdańsk 16.06.2004
100 m K
1 s 1 12.62 GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +2.8 II
1 s 2 13.05 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -0.7 III #
1 s 4 13.04 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +3.3 III
1000 m K
1 3:10.10 PAPIS Agnieszka KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM III B.D.
100 m pł MŁ K
1 16.57 KACPRZAK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U16 PM +1.6 III
2 16.61 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +1.6 III #
300 m pł K
1 s 1 47.48 FOSTIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
2 s 1 49.90 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM IV
3 s 1 50.36 CZECH Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV
1 s 2 47.18 MONDRY Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM III
Wzwyż K
1 1.54 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U16 PM IV
W dal K
1 5.05 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U16 PM +0.3 IV #
Kula (3) K
1 10.07 KLEINSHMIDT Natalia KS Wda Lipusz # 90 U16 PM IV
Dysk (1) K
1 29.48 BŁASZKOWSKA Magdalena KS Wda Lipusz # 89 U16 PM IV
Oszczep (600) K
1 28.54 KAMIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM V
Chód 3 km K
1 17:13.64 SEROKA Karolina UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM III B.D.
1 17:29.95 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U16 PM III B.D. # Z/1228/11 2020 1
2 18:13.39 SOKÓŁ Natalia KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
2 19:22.62 TORŁOP Jolanta MKSŁ Konradia Gdańsk # 91 U14 PM V
3 18:13.40 PIĘTKA Edyta KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
4 19:59.53 MORDAK Emilia KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM V B.D.
Chód 5 km K
1 28:58.77 ROKITA Karolina KKL Rodło Kwidzyn # 88 U18 PM III STAWICKI Andrzej
2 33:40.31 BIELAK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn # 86 U20 PM -- B.D.
100 m M
1 s 1 11.94 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN -0.6 IV
1 s 4 11.99 KOWALCZYK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +1.4 IV
300 m M
1 s 1 38.80 KOWALCZYK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
600 m M
1 s 1 1:24.02 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U16 PM II
2 s 1 1:29.48 ŻOŁNA Jakub SKLA Sopot 89 U16 PM III
3 s 1 1:30.12 JEDNACHOWSKI Krzysztof LKS Ziemi Puckiej Puck # 89 U16 PM III
1000 m M
1 s 1 2:42.82 TAMIŁA Rafał KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM III KWIATKOWSKI Lech
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.83 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -1.4 III
300 m pł M
1 s 1 41.79 KIERUL Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
2 s 1 43.66 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM IV
3 s 1 44.19 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U16 PM IV #
4 s 1 45.93 BREZA Leszek KS Wda Lipusz # 90 U16 PM V
Wzwyż M
1 1.85 WÓJCIK Mariusz UKS Jedynka Reda # 90 U16 PM III
W dal M
1 6.27 FABJAŃCZYK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +4.4 IV
2 5.71 BAJEROWSKI Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM +1.0 V
Kula (5) M
1 12.42 POPOWICZ Krzysztof UKS Jedynka Reda # 89 U16 PM V
Dysk (1) M
1 40.44 SZEWEL Remigiusz SKLA Słupsk 89 U16 PM IV
1 49.06 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM II #
2 42.92 KOWALSKI Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
Oszczep (600) M
1 47.96 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV #
2 47.42 SZEWEL Remigiusz SKLA Słupsk 89 U16 PM IV
3 47.28 STACHECKI Adrian SKLA Słupsk 89 U16 PM IV
4 45.76 KOWALEWSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV
5 43.36 WÓJTOWICZ Dawid MKS Sambor Tczew # 89 U16 PM IV
Chód 5 km M
1 26:13.11 KISTOWSKI Rafał KKL Rodło Kwidzyn # 88 U18 PM --
1 28:31.74 JĘDRZEJEWSKI Artur KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
2 28:38.25 MARCHLEWSKI Damian KKL Rodło Kwidzyn # 89 U16 PM IV B.D.
2 31:19.62 KUREK Mateusz KL Lechia Gdańsk # 90 U16 PM V
3 29:42.76 KAZUB Jakub UKS Zagórzanka Rumia # 89 U16 PM IV B.D.
4 30:09.86 GŁOWACZ Adam UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM V B.D.
5 30:46.32 KWITKOWSKI Grzegorz KKL Rodło Kwidzyn # 90 U16 PM V B.D.
6 31:29.73 ĆWIKLIŃSKI Maciej UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM V B.D.
7 32:28.31 JASTROWSKI Kamil UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM V B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.7274169921875 sekund