Warszawa 20 - 21.05.2006
100 m K
1 e 1 11.69 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -0.7 M
2 e 1 12.48 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ -0.7 II
3 e 1 12.69 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -0.7 II
4 e 1 12.89 DONDZIŁŁO Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 85 U23 PD -0.7 III
1 e 2 11.78 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +2.3 M #
2 e 2 12.10 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ +2.3 I
4 e 2 12.81 JAROSZEWICZ Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU +2.3 III
1 e 3 11.65 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ +1.0 M
2 e 3 11.82 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP +1.0 M
3 e 3 12.41 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP +1.0 II #
3 e 3 12.41 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP +1.0 II #
4 e 3 12.73 ŚRON Klaudia OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP +1.0 II
1 e 4 11.94 GUZOWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ +1.7 I
2 e 4 12.54 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +1.7 II
3 e 4 12.92 DĄBROWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +1.7 III
1 e 5 12.13 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -0.4 I #
2 e 5 12.20 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD -0.4 II #
3 e 5 12.44 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.4 II
4 e 5 12.66 PIWOWARCZYK Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.4 II
5 e 5 12.99 KRÓL Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U23 LU -0.4 III
1 f 1 11.64 JĘDRUSIŃSKA Dorota KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -1.1 M
2 f 1 11.67 BEJNAR Monika AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ -1.1 M
3 f 1 11.96 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -1.1 I #
4 f 1 11.97 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP -1.1 I
5 f 1 12.09 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -1.1 I #
6 f 1 12.13 GUZOWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ -1.1 I
7 f 1 12.23 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD -1.1 II #
8 f 1 12.39 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ -1.1 II
1 f 2 12.56 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ -1.9 II
1 f 2 12.56 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP -1.9 II #
4 f 2 12.80 PIWOWARCZYK Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -1.9 III
5 f 2 12.81 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.9 III
6 f 2 12.98 ŚRON Klaudia OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP -1.9 III
400 m K
1 s 1 60.52 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U23 MZ III
3 s 1 60.98 GRZELAK Joanna KS Wisła Puławy # 81 Sen LU III
4 s 1 61.29 DETTLAF Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U23 PM III
6 s 1 64.09 WOJTYŚ Karolina KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP --
1 s 2 57.91 PAŹDZIOR Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS II
2 s 2 58.37 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
4 s 2 60.27 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN III
5 s 2 60.60 BIELAK Monika AZS UMCS Lublin 86 U23 LU III
1 s 3 56.37 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ I
2 s 3 56.80 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS II #
2 s 3 56.80 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS II #
1 s 4 53.89 KARPIESIUK Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 82 Sen PM M #
2 s 4 53.96 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 80 Sen MZ M
3 s 4 54.80 HENNIG Anita KS AZS AWF Wrocław # 82 Sen DS I
4 s 4 54.88 NENTWIG Anna OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP I
5 s 4 54.91 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 U23 LU I
6 s 4 57.64 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ II
7 s 4 58.07 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
8 s 4 59.37 KUŚNIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS III
1500 m K
1 4:25.15 JAKUBCZAK Aleksandra KS Agros Zamość # 82 Sen LU I #
2 4:26.74 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
3 4:31.03 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce # 84 U23 SK I
4 4:36.85 GRUSZKA Edyta KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
5 4:37.75 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U23 SL II B.D. Z/3845/11 2017 2
6 4:38.51 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
7 4:39.27 PIOTROWICZ Urszula KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II KRZYSIEK Zbigniew
8 4:39.76 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 U23 PM II NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
9 4:40.58 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
12 4:41.89 LENARD Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II
13 4:42.47 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL II
14 4:50.07 WÓJCIK Justyna MKS Hermes Gryfino # 84 U23 ZP III
16 5:05.63 LESIK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
100 m pł K
1 e 1 14.23 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -1.7 I
2 e 1 14.43 OLEKSY Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM -1.7 I
3 e 1 14.66 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -1.7 II
4 e 1 14.81 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -1.7 II
5 e 1 15.46 PIETRZYK Katarzyna AZS Łódź 84 U23 LD -1.7 II
1 e 2 14.63 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM -1.1 II
2 e 2 14.64 GRZESIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 80 Sen PM -1.1 II
4 e 2 14.93 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -1.1 II
5 e 2 15.11 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -1.1 II
6 e 2 15.91 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM -1.1 III
1 e 3 13.61 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ -1.3 I #
2 e 3 14.42 SZULC Justyna AZS Łódź # 82 Sen LD -1.3 I RÓŻAŃSKI Waldemar
3 e 3 15.00 SZCZEPAN Joanna KS AZS AWF Wrocław # 82 Sen DS -1.3 II
3 e 3 15.00 CZYŻ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS -1.3 II
5 e 3 15.07 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -1.3 II #
6 e 3 16.98 SIWIK Magdalena SKS Start Łódź # 83 Sen LD -1.3 --
1 f 1 13.57 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 Sen MZ -1.6 M #
2 f 1 13.95 OLEKSY Justyna AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM -1.6 I
3 f 1 13.96 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -1.6 I
4 f 1 14.27 SZULC Justyna AZS Łódź # 82 Sen LD -1.6 I RÓŻAŃSKI Waldemar
5 f 1 14.54 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -1.6 II
6 f 1 14.57 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM -1.6 II
Wzwyż K
1 1.84 BORKOWSKA Marta AZS UMCS Lublin 82 Sen LU M
2 1.78 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
3 1.78 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 U23 LU I MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
5 1.74 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA I #
6 1.74 ZARECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I #
8 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I #
9 1.60 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III
11 1.55 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III
13 1.50 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
Tyczka K
1 4.50 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA MM #
2 4.00 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U23 LU M #
3 3.80 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
4 3.60 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 Sen SK I #
5 3.60 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I
5 3.60 KALWODA Kaja AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ I
7 3.40 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
8 3.40 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U23 PM I
9 3.40 KOŁEK Estera KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS I
10 3.20 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U23 SK II
11 3.20 KŁAPTOCZ Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
Trójskok K
1 13.24 FILA-BOBRZYK Aleksandra AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU -1.4 M #
2 12.39 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP -0.9 I #
3 12.36 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 U23 LD -0.6 I
4 11.84 MOSA Karolina SKLA Sopot 87 U20 PM -0.1 II
5 11.59 BOROWSKA Sylwia KS Wisła Puławy # 86 U23 LU -1.8 II B.D. # BEZ
6 11.41 FIDOS Angelika AZS Łódź 85 U23 LD -1.9 III
7 11.10 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -2.4 III
Kula (4) K
1 18.10 ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok # 68 Masters PD MM
2 17.39 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU MM #
3 16.50 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL M #
4 14.77 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
5 13.94 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ I
6 13.32 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
7 12.96 NOWOSIELSKA Aurelia KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS I
8 12.35 DANILCZYK Elżbieta AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ II
9 11.78 NOWAKOWSKA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 81 Sen PM II
10 11.61 POCIASK Lidia KS Agros Zamość # 82 Sen LU III
11 10.97 SIWIK Magdalena SKS Start Łódź # 83 Sen LD III
13 10.90 HANUS Joanna KKB MOSiR Krosno # 86 U23 PK III
14 9.91 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
15 9.88 IGNACIUK Anna KS Agros Zamość # 85 U23 LU --
Oszczep (600) K
1 52.66 PIWNICKA Urszula SKLA Sopot # 83 Sen PM M #
2 52.26 WOJCZAKOWSKA Izabela KS AZS AWF Kraków # 74 Sen MA M
3 47.02 KALIŃSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław # 83 Sen DS I
5 45.70 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 U23 OP I #
6 44.59 ŚLIWIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów 80 Sen LB I
7 43.98 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II
9 42.22 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM II
10 39.69 LUBOWICKA Marlena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U23 LU II
11 38.57 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III #
15 33.49 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
16 33.13 SZAJEWSKA Justyna KS Wisła Puławy # 85 U23 LU -- #
100 m M
1 e 1 10.61 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP +0.4 M
7 e 1 11.52 BREJWO Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.4 III
1 e 2 10.88 PIKSA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM +0.4 I
4 e 2 11.14 DYJA Leszek KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA +0.4 II
6 e 2 11.66 SMAGAŁA Jerzy WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA +0.4 III
1 e 3 10.64 BIERNAT Tomasz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ -0.2 M
2 e 3 11.30 KORCZYŃSKI Michał AZS Łódź 83 Sen LD -0.2 II
3 e 3 11.38 MATYLA Roman KS Stal Ostrów Wlkp. # 86 U23 WP -0.2 III
4 e 3 11.38 PIECHOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ -0.2 III
6 e 3 11.44 OLĘDZKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU -0.2 III
1 e 4 10.84 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +0.8 I
2 e 4 10.87 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 U23 LD +0.8 I #
3 e 4 10.87 POCHOPIEŃ Przemysław KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +0.8 I
4 e 4 11.19 DUSZYŃSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.8 II
5 e 4 11.47 KAC Janusz SSA Legia 1926 Warszawa # 85 U23 MZ +0.8 III
1 e 5 10.75 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -1.3 I #
2 e 5 10.94 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -1.3 II #
4 e 5 11.31 PRZYGRODZKI Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U20 LU -1.3 III
6 e 5 11.60 GALOR Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN -1.3 III
1 e 6 10.79 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP -0.2 I #
2 e 6 10.88 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB -0.2 I
4 e 6 11.19 BLICHARZ Cezary KS AZS-AWF Biała Podlaska # 81 Sen LU -0.2 II
1 e 7 10.81 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U23 LU +0.7 I #
2 e 7 10.88 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +0.7 I
3 e 7 11.07 SKRZYPCZAK Szymon KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +0.7 II
4 e 7 11.09 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 U23 LD +0.7 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
5 e 7 11.33 OLSZAŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.7 III
8 e 7 12.03 JAREK Grzegorz AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.7 --
1 f 1 10.68 BIERNAT Tomasz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ -0.8 I
2 f 1 10.75 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP -0.8 I
3 f 1 10.86 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP -0.8 I #
5 f 1 10.93 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U23 LU -0.8 II #
6 f 1 10.95 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA -0.8 II
7 f 1 10.96 JURKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.8 II #
8 f 1 10.97 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 U23 LD -0.8 II #
1 f 2 10.96 PIKSA Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -0.2 II
2 f 2 10.99 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB -0.2 II
3 f 2 11.00 TROCHIMIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -0.2 II
5 f 2 13.26 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -0.2 -- #
400 m M
1 s 1 47.26 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
2 s 1 47.93 SKALSKI Kacper KS Warszawianka W-wa # 82 Sen MZ I
3 s 1 48.03 MAZUREK Daniel AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ I
4 s 1 48.06 PRYGA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS I
5 s 1 48.29 KLIMCZYK Grzegorz TS Olimpia Poznań # 85 U23 WP I
6 s 1 48.60 RYŚ Ziemowit KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
1 s 2 48.39 CZUCHNOWSKI Daniel KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS I
2 s 2 49.35 KEMPA Damian KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS II
3 s 2 49.72 KUBINA Damian KS Agros Zamość # 86 U23 LU II
4 s 2 49.78 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM II
5 s 2 49.92 WICHA Łukasz TS Olimpia Poznań # 85 U23 WP II
6 s 2 49.95 RUDOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
1 s 3 49.82 KRZEMIŃSKI Michał SSA Legia 1926 Warszawa # 83 Sen MZ II #
3 s 3 50.00 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 U23 WN II B.D. B.D.
5 s 3 50.61 KARNIŁOWICZ Dawid AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ III B.D.
6 s 3 50.90 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA III #
1 s 4 49.64 BARTOCHA Bartosz AZS Łódź 84 U23 LD II
2 s 4 50.43 JANIK Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
6 s 4 52.43 DONDZIŁŁO Michał MKS Juvenia Białystok # 86 U23 PD III MYDLARZ Jerzy
7 s 4 52.90 BĄK Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS --
1 s 5 51.33 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
2 s 5 51.69 BUREK Arkadiusz KKS Victoria Stalowa Wola # 86 U23 PK III
4 s 5 52.68 CHOMCZYK Michał UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD III
1 s 6 51.01 BANASZAK Paweł WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA III
2 s 6 51.64 PASZYŃSKI Piotr AZS Łódź 81 Sen LD III #
3 s 6 51.99 KRAJEWSKI Marcin MKS Juvenia Białystok # 85 U23 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. 3
4 s 6 52.61 JAKUBOWSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa # 78 Sen MZ III
5 s 6 52.97 SZNABEL Kornel KS AZS AWF Poznań # 82 Sen WP --
6 s 6 54.96 MAJCHER Jacek MKS Juvenia Przemyśl # 86 U23 PK -- B.D.
1 s 8 50.68 SZTEKMILER Tomasz AZS Łódź 84 U23 LD III
2 s 8 51.64 BŁAZIŃSKI Witold AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ III B.D.
3 s 8 53.01 ZIEMNIEWICZ Adam MLKS Czarni Olecko # 84 U23 WN -- #
4 s 8 54.10 DUDA Adam KS Podlasie Białystok # 82 Sen PD --
1500 m M
1 s 1 3:53.93 MARKS Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 81 Sen WN II
2 s 1 3:54.75 KOWALSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP II
3 s 1 3:55.45 KOŁACIŃSKI Michał KS AZS AWF Poznań # 81 Sen WP II
4 s 1 3:55.48 PIETERCZYK Damian LUKS Dystans Wydminy # 84 U23 WN II B.D. Z/0996/12 2017 1
5 s 1 3:55.71 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN II
6 s 1 3:56.08 BERNACKI Władysław MKS Juvenia Białystok # 85 U23 PD II B.D. BEZ
7 s 1 3:56.17 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U23 SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
8 s 1 3:56.77 DROZDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin 86 U23 LU II JAROS Marek
9 s 1 3:57.68 DEMBIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS II
10 s 1 3:58.90 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
11 s 1 3:59.95 PASEK Daniel AZS-AWF Katowice 85 U23 SL II
12 s 1 4:01.11 KOZAR Karol KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
13 s 1 4:03.22 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA III #
1 s 2 3:59.49 SŁOMSKI Adam KS Warszawianka W-wa # 85 U23 MZ II
2 s 2 3:59.63 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP II B.D. 2
3 s 2 4:00.47 KOŁACIŃSKI Mariusz KS AZS AWF Poznań # 83 Sen WP II
4 s 2 4:12.21 KLONOWSKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP --
9 s 2 4:22.72 DĄBROWSKI Tomasz KS Podlasie Białystok # 78 Sen PD --
110 m pł M
1 e 1 14.26 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP -0.5 I #
2 e 1 14.72 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -0.5 I
3 e 1 15.77 KACZMARCZYK Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 U23 OP -0.5 III
1 e 2 14.51 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.2 I
2 e 2 14.97 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -1.2 I #
3 e 2 15.44 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.2 II
5 e 2 15.63 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN -1.2 II
1 e 3 14.64 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -1.2 I #
2 e 3 15.10 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD -1.2 II
3 e 3 15.84 BŁASZCZYK Adam KL Lechia Gdańsk # 85 U23 PM -1.2 III
5 e 3 16.41 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -1.2 III
1 f 1 14.32 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.0 I
2 f 1 14.46 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -1.0 I #
3 f 1 14.62 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -1.0 I
4 f 1 14.74 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -1.0 I #
5 f 1 14.99 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD -1.0 I
W dal M
1 e 1 7.52 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ -1.9 I #
2 e 1 7.42 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U23 KP -1.8 I ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
3 e 1 7.38 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS +0.4 I #
4 e 1 7.32 KATARZYŃSKI Konrad KKL Kielce # 80 Sen SK +1.1 I
5 e 1 7.28 POCHOPIEŃ Przemysław KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -1.0 I
6 e 1 7.20 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL -0.9 II
7 e 1 7.13 PRZYBYSZEWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 82 Sen LU +0.7 II
8 e 1 6.95 PUZDER Łukasz AZS Łódź 83 Sen LD +2.7 II
9 e 1 6.87 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +0.6 II
10 e 1 6.81 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +2.1 II
11 e 1 6.75 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.9 III
12 e 1 6.66 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU -1.0 III
13 e 1 6.65 KRZYŻANOWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.9 III
14 e 1 6.57 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 U23 MZ +1.3 III
15 e 1 6.56 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP 0.0 III
16 e 1 6.47 MADEJ Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 87 U20 LB +0.3 III
17 e 1 6.31 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice 84 U23 SL -1.1 III
18 e 1 6.12 SITASZ Michał AZS-AWF Gorzów 88 U20 LB -0.6 IV
20 e 1 5.59 SZCZEPANIUK Piotr MKS Polonia Warszawa # 84 U23 MZ +0.5 --
24 e 1 4.53 MAGDOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 83 Sen KP +1.6 --
1 f 1 7.51 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I #
2 f 1 7.50 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL I
3 f 1 7.31 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.2 I
4 f 1 7.20 PRZYBYSZEWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 82 Sen LU II
5 f 1 7.14 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS II #
6 f 1 7.08 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU II
7 f 1 7.06 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB II
8 f 1 6.80 PUZDER Łukasz AZS Łódź 83 Sen LD II
9 f 1 6.52 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS III
Kula (7.26) M
1 17.76 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 U23 PK M #
2 16.93 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU I #
3 16.88 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U23 KP I
4 16.72 KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD I
5 16.37 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I #
6 16.32 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
7 16.07 WOŁYNIEC Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I
8 15.49 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
9 15.28 BARON Radosław MOSiR Łaziska Górne # 85 U23 SL I #
10 15.08 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA I B.D. # 1
11 14.23 SKIBICKI Zdzisław AZS-AWF Gorzów 82 Sen LB II
12 13.75 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM II
13 13.56 ŻURAWICZ Ireneusz AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB II
14 13.47 BULSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II
15 13.12 TRONINA Zbigniew KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
16 13.01 KORBUT Piotr KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS III
17 12.47 OCHOCKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU III
18 12.36 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP III GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
19 11.22 BOCHENEK Łukasz RLTL ZTE Radom 85 U23 MZ --
Dysk (2) M
1 61.02 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
2 55.71 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 U23 WP I
3 53.87 SZUSTER Konrad SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP I
4 52.72 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ I
5 52.46 WASIAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM I
6 52.33 MALECKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM I
7 50.10 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM I
8 47.67 GUTOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
9 47.38 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 U23 PK I #
10 46.60 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I #
11 45.65 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz # 2
12 44.69 OCHOCKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU II
13 43.99 PRZYBYŁKOWICZ Marcin AZS-AWF Katowice 80 Sen SL II
14 42.98 TRONINA Zbigniew KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
15 42.08 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA II B.D. # 1
16 40.91 FERNÓWKA Marcin MKS Osa Zgorzelec # 82 Sen DS II
17 40.60 ŻURAWICZ Ireneusz AZS-AWF Gorzów 78 Sen LB II
18 37.26 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS III
19 36.63 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM III #
20 29.80 BOCHENEK Łukasz RLTL ZTE Radom 85 U23 MZ --
Młot (7.26) M
1 68.04 FERNÓWKA Marcin MKS Osa Zgorzelec # 82 Sen DS I
2 61.10 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
3 60.56 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
4 57.98 GOSK Aleksander KS Orzeł Warszawa # 85 U23 MZ I
5 55.81 ŁUSIARCZYK Paweł KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP I
6 52.03 GÓRA Marcin AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ II
7 50.27 CEBULAK Piotr AZS UMCS Lublin 83 Sen LU II
8 46.87 MUZYKA Karol AZS-AWF Gorzów 84 U23 LB II #
9 42.02 BULMAN Maciej AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8786859512329 sekund