Zaniemyśl 22.04.2006 |
||||||||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
4 | 16:28 r | PIEKARSKA Karolina | MKS Górnik w Zabrzu # | 1993 | U14 | SL | III | B.D. B.D. | ||||||||||||
13 | 19:45 r | DĘBSKA Natalia | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | V | |||||||||||||
15 | 20:34 r | RYBARCZYK Monika | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | -- | |||||||||||||
2 | f | 1 | 15:50 | KISZKA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1992 | U16 | PK | MM | |||||||||||
6 | f | 1 | 17:07 | KUBLAS Mariola | CWKS Resovia Rzeszów # | 1991 | U16 | PK | MM | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | f | 1 | 17:51 | JASIŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U16 | SL | MM | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 18:03 | PATERCZYK Marta | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1991 | U16 | WP | MM | |||||||||||
10 | f | 1 | 18:30 | ŁYGAŚ Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1991 | U16 | SL | MM | |||||||||||
11 | f | 1 | 19:34 | KĘDZIOR Elżbieta | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U16 | PK | MM | |||||||||||
14 | f | 1 | 19:46 | IGNASZEWSKA Ewelina | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1992 | U16 | WP | MM | |||||||||||
17 | f | 1 | 21:19 | WOJTYŚ Joanna | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1991 | U16 | WP | MM | |||||||||||
22 | f | 1 | 22:17 | ŁATKA Agnieszka | MKS Unia Hrubieszów # | 1991 | U16 | LU | MM | # | ||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
3 | 26:32 r | KARAŚ Jolanta | AZS-AWF Warszawa # | 1989 | U18 | MZ | II | # | ||||||||||||
13 | 37:48 r | BANASZAK Paulina | niest. Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | B.D. | ||||||||||||
14 | 39:00 r | GROMADA Marta | niest. Poznań # | 1990 | U18 | WP | -- | B.D. | ||||||||||||
1 | f | 1 | 26:00 | HAZY Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | MM | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 26:14 | RYBAK Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U18 | MA | MM | |||||||||||
4 | f | 1 | 27:05 | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U18 | PM | MM | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||
6 | f | 1 | 27:23 | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | MM | |||||||||||
7 | f | 1 | 27:28 | BURDZIŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | MM | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 27:58 | GORZELAK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | MM | |||||||||||
9 | f | 1 | 28:08 | REJEWSKA Marta | KS Gwardia Piła # | 1990 | U18 | WP | MM | |||||||||||
10 | f | 1 | 28:56 | MUŚLEWSKA Agnieszka | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1989 | U18 | WP | MM | |||||||||||
11 | f | 1 | 32:11 | NOWICKA Małgorzata | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1990 | U18 | WP | MM | |||||||||||
12 | f | 1 | 32:36 | MARCINIAK Diana | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U18 | ZP | MM | B.D. | ||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48:00 | OLESZ Agnieszka | AZS-AWF Katowice | 1979 | Sen | SL | MM | |||||||||||
2 | f | 1 | 50:00 | BODZIOCH Beata | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | MM | |||||||||||
3 | f | 1 | 50:07 | BODZIOCH Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U23 | MA | MM | |||||||||||
4 | f | 1 | 50:46 | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U23 | SL | MM | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||
5 | f | 1 | 51:56 | KUBISIEWICZ Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U23 | WP | MM | |||||||||||
6 | f | 1 | 52:24 | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U23 | MA | MM | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||
7 | f | 1 | 53:19 | BURGHARDT Katarzyna | RLTL ZTE Radom # | 1985 | U23 | MZ | MM | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 53:37 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | MM | |||||||||||
9 | f | 1 | 56:28 | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda # | 1959 | Masters | PM | MM | B.D. # | Z/0034/13 | 2024 | BEZ | |||||||
1 | f | 2 | 49:09 | MIELCAREK Anna | OŚ AZS Poznań # | 1990 | U18 | WP | MM | # | ||||||||||
2 | f | 2 | 49:24 | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | MM | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | f | 2 | 51:41 | JANUSZ Anna | LKS Delfin Połaniec # | 1987 | U20 | SK | MM | |||||||||||
4 | f | 2 | 53:00 | ZAGRODNIK Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | MM | |||||||||||
5 | f | 2 | 54:14 | ŚWIERCZYŃSKA Justyna | PLKS Gwda Piła # | 1987 | U20 | WP | MM | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/2852/11 | 2020 | 3 | |||||||
6 | f | 2 | 54:56 | SERAFIŃSKA Ilona | LKS Stal Mielec # | 1988 | U20 | PK | MM | |||||||||||
7 | f | 2 | 55:43 | HAZY Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U20 | SL | MM | |||||||||||
8 | f | 2 | 57:29 | ARAZY Karolina | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | MM | B.D. | ||||||||||
9 | f | 2 | 58:09 | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U20 | PK | MM | |||||||||||
11 | f | 2 | 58:27 | MILEWSKA Dominika | MKS Górnik w Zabrzu # | 1988 | U20 | SL | MM | B.D. | ||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
20 | 50:42 r | BROL Mariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | f | 1 | 40:36 r | MAGDZIARCZYK Roman | AZS-AWFiS Gdańsk | 1977 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 42:15 | DYŚ Rafał | AZS-AWF Katowice | 1982 | Sen | SL | MM | |||||||||||
3 | f | 1 | 46:02 | HERBIN Daniel | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1983 | Sen | LU | MM | |||||||||||
4 | f | 1 | 53:19 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | MM | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||
5 | f | 1 | 57:25 | KWITA Zbigniew | OŚ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | MM | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | ||||||||
6 | f | 1 | 59:33 | BIAŁOUS Jan | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot # | 1937 | Masters | PM | MM | |||||||||||
1 | f | 2 | 43:34 | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U20 | MA | MM | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 45:10 | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1988 | U20 | PM | MM | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||
3 | f | 2 | 45:44 | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | MM | |||||||||||
4 | f | 2 | 45:45 | KRAWCZYK Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U18 | PK | MM | |||||||||||
5 | f | 2 | 45:48 | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U20 | PM | MM | # | ||||||||||
6 | f | 2 | 46:18 | ROGOWSKI Patryk | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | MM | # | ||||||||||
7 | f | 2 | 46:34 | NOWAK Łukasz | KU AZS UAM Poznań # | 1988 | U20 | WP | MM | NOWAK Łukasz # | Z/3802/11 | 2024 | ||||||||
8 | f | 2 | 46:51 | HALMAN Wojciech | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | MM | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1229/11 | 2012 | BEZ | |||||||
9 | f | 2 | 47:24 | GOŁAWSKI Rafał | WLKS Nowe Iganie # | 1988 | U20 | MZ | MM | B.D. # | ||||||||||
10 | f | 2 | 47:37 | TREDER Mateusz | UKS Zagórzanka Rumia # | 1988 | U20 | PM | MM | |||||||||||
11 | f | 2 | 47:44 | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U18 | PK | MM | B.D. # | BEZ | |||||||||
12 | f | 2 | 47:53 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | MM | # | ||||||||||
13 | f | 2 | 48:30 | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U20 | PM | MM | # | ||||||||||
14 | f | 2 | 48:35 | WOŁCZYK Damian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U18 | SL | MM | |||||||||||
15 | f | 2 | 48:36 | ŻMUDZKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk # | 1990 | U18 | PM | MM | STASIEWICZ Mirosław # | Z/1230/11 | 2013 | 1 | |||||||
16 | f | 2 | 49:41 | NOWAK Dariusz | PLKS Gwda Piła # | 1990 | U18 | WP | MM | |||||||||||
17 | f | 2 | 50:01 | DOBROŚ Dawid | LLKS Osowa Sień | 1989 | U18 | LB | MM | |||||||||||
18 | f | 2 | 50:32 | KRÓL Bartłomiej | UKS Start Smólnik # | 1987 | U20 | KP | MM | |||||||||||
19 | f | 2 | 50:41 | BIK Michał | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U18 | PK | MM | # | ||||||||||
21 | f | 2 | 51:05 | BŁOCKI Damian | MKL Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | MM | # | ||||||||||
22 | f | 2 | 52:43 | KOSTAŃSKI Michał | LKS Olimpic Szczecin # | 1989 | U18 | ZP | MM | |||||||||||
23 | f | 2 | 54:28 | NABIAŁEK Michał | UKS 50 Częstochowa | 1989 | U18 | SL | MM | B.D. | ||||||||||
24 | f | 2 | 54:56 | STRYCZYŃSKI Bartosz | OŚ AZS Poznań # | 1987 | U20 | WP | MM | |||||||||||
25 | f | 2 | 54:57 | KĘDZIOR Karol | OTG Sokół Mielec # | 1988 | U20 | PK | MM | |||||||||||
26 | f | 2 | 55:32 | BŁOCKI Adrian | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | MM | # | ||||||||||
27 | f | 2 | 59:51 | RYBACZEWSKI Piotr | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1990 | U18 | WP | MM | |||||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1:23:01 | AUGUSTYN Rafał | LKS Stal Mielec # | 1984 | U23 | PK | MM | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1:23:38 | FEDACZYŃSKI Rafał | AZS UMCS Lublin # | 1980 | Sen | LU | MM | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1:25:49 | KALKA Kamil | PLKS Gwda Piła # | 1981 | Sen | WP | MM | |||||||||||
4 | f | 1 | 1:27:21 | JAROSZ Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | Sen | MA | MM | |||||||||||
5 | f | 1 | 1:28:08 | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U23 | SL | MM | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||
6 | f | 1 | 1:38:25 | URBANOWICZ Jacek | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U23 | SL | MM | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.7429769039154 sekund |