Bydgoszcz 12 - 13.05.2006
100 m K
1 e 1 12.08 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP -1.6 I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 e 1 12.17 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM -1.6 II
3 e 1 12.65 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U23 KP -1.6 II
4 e 1 13.22 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP -1.6 IV
1 e 2 12.52 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -1.8 II B.D. 3
3 e 2 13.32 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń # 88 U20 KP -1.8 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
4 e 2 13.88 GRUSZKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -1.8 --
5 e 3 13.77 PLISZKA Julia KS Wda Świecie # 90 U18 KP -1.4 IV B.D. # BEZ
6 e 3 14.28 KUJAWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP -1.4 V
1 f 1 11.85 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP -1.0 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 f 1 12.04 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM -1.0 I
3 f 1 12.57 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -1.0 II B.D. 3
200 m K
1 e 1 24.17 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP +1.2 I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 e 1 25.73 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP +1.2 II
3 e 1 25.86 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U20 LB +1.2 II #
4 e 1 26.58 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +1.2 III
5 e 1 26.71 WANTOCH-REKOWSKA Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP +1.2 III
6 e 1 26.91 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń # 88 U20 KP +1.2 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
3 e 2 28.75 TYSZKO Anna UKS Cyprianka 88 U20 KP +1.8 -- MAŃKOWSKI Mariusz # 2
1 w 26.15 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP +1.0 II # 784
400 m K
1 e 1 57.63 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 e 1 58.68 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP II
3 e 1 59.57 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD III #
4 e 1 61.63 KICIŃSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP III
5 e 1 62.36 CZERNIEWICZ Natalia LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 88 U20 KP IV
6 e 1 65.64 LĄKIERT Dorota MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP --
1 e 2 61.56 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP III B.D.
2 e 2 62.04 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP IV
3 e 2 63.77 MAJERANOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP IV
4 e 2 64.03 LĄKIERT Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP IV
4 e 2 64.03 LĄKIERT Kinga MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP IV
800 m K
1 f 2 2:19.78 SZENK Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 80 Sen KP III
2 f 2 2:23.77 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
3 f 2 2:26.31 BURAK Monika LIUKS Kruszwica 89 U18 KP IV
4 f 2 2:28.85 MARCYKOWSKA Iwona LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 88 U20 KP IV
6 f 2 2:44.01 SZCZUREK Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP --
1500 m K
1 f 2 5:02.74 HAMERSKA Kamila BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV #
2 f 2 5:04.41 POLIŃSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP IV
3 f 2 5:08.01 KUROWSKA Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP IV
100 m pł K
2 w 2 15.18 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD -0.6 II 818
3 w 2 15.61 SOŚNIAK Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -0.6 II B.D. 3 763
4 w 2 15.67 STEFAN Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP -0.6 II 755
Wzwyż K
1 f 2 1.64 TYSZKO Anna UKS Cyprianka 88 U20 KP II MAŃKOWSKI Mariusz # 2
2 f 2 1.50 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP IV
3 f 2 1.45 ŻEBROWSKA Hanna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 87 U20 KP IV
2 w 1.60 KALINOWSKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP III 736
Tyczka K
2 2.80 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP III #
1 f 2 3.60 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP I #
W dal K
1 f 2 4.96 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U18 KP -0.4 IV #
2 f 2 4.56 ORLIKOWSKA Aleksandra LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM -0.3 V B.D.
3 f 2 3.95 WITUCKA Milena MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP -1.7 --
Trójskok K
1 f 2 11.60 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +0.2 II #
2 f 2 11.04 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +0.8 III
Kula (4) K
1 f 2 11.40 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III
2 f 2 9.62 BOJANOWSKA Dominika UKS Cyprianka 90 U18 KP IV B.D. BEZ
3 f 2 9.52 SKOWROŃSKA Katarzyna UKS Cyprianka 89 U18 KP IV B.D.
1 w 11.47 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD III # 626
2 w 10.76 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD III 579
3 w 10.50 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III 562
Dysk (1) K
1 f 2 32.98 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
2 f 2 32.00 SKOWROŃSKA Katarzyna UKS Cyprianka 89 U18 KP III B.D.
3 f 2 28.99 SIARKIEWICZ Karolina KS Wda Świecie # 89 U18 KP IV
4 f 2 28.94 WOLSKA Żaneta GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP IV
5 f 2 27.51 BOJANOWSKA Dominika UKS Cyprianka 90 U18 KP IV B.D. BEZ
6 f 2 27.05 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV #
9 f 2 25.03 KOWALSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP -- B.D. 1
Młot (3) K
1 39.76 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV B.D. # BEZ
Młot (4) K
3 29.05 DEMSKA Paulina LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM -- B.D.
5 25.76 REGOSZ Małgorzata LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM -- B.D.
1 f 2 49.05 WITTING Magdalena LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM I LANGOWSKI Jaroslaw
2 f 2 46.08 OSOWSKA Hanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM II ZAJĄC Arkadiusz
4 f 2 25.86 KUNC Małgorzata KS Wda Świecie # 89 U18 KP --
Oszczep (600) K
7 26.40 REMBIASZ Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP --
1 f 2 41.23 WODERSKA Nina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP II B.D. BEZ
2 f 2 39.86 KOWALSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP II B.D. 1
3 f 2 39.63 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward 3
4 f 2 33.33 KUŹMICKA Martyna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV
6 f 2 29.99 PIĘTA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP V
100 m M
1 e 1 10.78 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP -0.6 I
2 e 1 10.84 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB -0.6 I
3 e 1 10.87 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -0.6 I
4 e 1 10.93 BRĄŻKIEWICZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -0.6 II
5 e 1 11.07 KOPECKI Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -0.6 II
6 e 1 11.43 LASKOWSKI Damian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM -0.6 III B.D.
7 e 1 11.90 NADOLNY Marcin LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM -0.6 IV B.D.
1 e 2 10.89 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP -0.4 I OLCZYK Stanisław B.D. #
2 e 2 11.27 SIWACKI Szymon KMKL Sztorm Kołobrzeg # 86 U23 ZP -0.4 II
3 e 2 11.39 ŁACWIK Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U23 KP -0.4 III
4 e 2 11.51 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -0.4 III
5 e 2 11.80 SZCZOTKA Wojciech MLKS Sparta Złotów # 88 U20 WP -0.4 IV
6 e 2 12.03 SMACKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP -0.4 IV
1 e 3 11.69 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -0.2 III B.D. # BEZ
2 e 3 11.92 WESOŁOWSKI Paweł LIUKS Kruszwica 89 U18 KP -0.2 IV
5 e 3 12.18 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa # 90 U18 MZ -0.2 IV OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2018 3
6 e 3 12.56 ZIELIŃSKI Rafał KS Wda Świecie # 89 U18 KP -0.2 --
1 e 4 11.77 DUSZYŃSKI Kajetan BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +0.2 IV
3 e 4 12.08 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP +0.2 IV B.D. # 1
1 e 5 11.91 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP -0.4 IV B.D. BEZ
2 e 5 12.03 ZAKRZEWSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP -0.4 IV
5 e 5 13.38 CIRSAN Krzysztof KS Wda Świecie # 89 U18 KP -0.4 --
3 f B 11.78 KAŹMIERCZAK Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP +1.0 IV B.D. BEZ
1 f 1 10.67 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +1.4 I
2 f 1 10.76 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP +1.4 I OLCZYK Stanisław B.D. #
3 f 1 10.89 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB +1.4 I
4 f 1 10.93 BRĄŻKIEWICZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP +1.4 II
5 f 1 10.98 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +1.4 II
6 f 1 11.06 KOPECKI Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP +1.4 II
7 f 1 11.16 SIWACKI Szymon KMKL Sztorm Kołobrzeg # 86 U23 ZP +1.4 II
1 f 2 11.29 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +1.0 II
2 w 11.57 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP -1.6 III # 738
200 m M
1 e 1 21.87 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP +2.6 I
2 e 1 22.42 JAROSZEWICZ Grzegorz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB +2.6 II
3 e 1 22.65 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +2.6 II
4 e 1 22.90 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +2.6 III
5 e 1 23.13 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP +2.6 III B.D. # BEZ
6 e 1 23.87 SZCZOTKA Wojciech MLKS Sparta Złotów # 88 U20 WP +2.6 IV
7 e 1 24.34 IŃSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa # 90 U18 MZ +2.6 IV OBROCKI Bogdan Z/2307/16 2018 3
2 e 2 24.11 MARĆ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP +1.6 IV
3 e 2 25.10 MICHNA Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +1.6 --
2 e 3 24.75 JEZIORSKI Sławomir GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP -0.2 --
3 e 3 25.08 GRUNWALD Piotr MKL Toruń 90 U18 KP -0.2 --
400 m M
3 s 1 50.68 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP III
6 e 56.14 ZABULSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP --
1 e 1 49.35 WOJCIECHOWSKI Adam LUKS Inowrocław 88 U20 KP II DRELISZAK Ryszard # Z/3556/11 2012 BEZ
2 e 1 49.59 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM II #
4 e 1 51.88 TEREBA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
5 e 1 52.11 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP III
6 e 1 54.23 NADOLNY Marcin LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM IV B.D.
1 e 2 49.09 WRZESIŃSKI Tomasz MKL Toruń # 84 U23 KP II
2 e 2 51.55 BIERYT Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
3 e 2 51.79 RINGWELSKI Maciej MKL Toruń 88 U20 KP III B.D. BEZ
4 e 2 52.02 LASKOWSKI Damian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM III B.D.
5 e 2 52.59 SUŁKOWSKI Jarosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U23 KP III
6 e 2 52.80 ŚWIS Jakub KS Wda Świecie # 90 U18 KP IV
3 e 3 54.15 TUŃSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP IV
4 e 3 55.71 SADECKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP --
1 w 1 51.87 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III # 730
800 m M
1 s 1 1:58.07 NIEĆ Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
2 e 1 1:58.97 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 e 1 1:59.05 PIENIĄŻĘK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP III #
4 e 1 2:00.45 MANIKOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP III
5 e 1 2:01.64 KULPA Michał KS Wda Świecie # 87 U20 KP III B.D. # Z/0781/11 2020 2
6 e 1 2:04.45 MAĆKOWSKI Maciej LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 88 U20 KP IV
8 e 1 2:11.44 CHMARZYŃSKI Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP --
10 e 1 2:14.19 DEBA Bartłomiej BKS Bydgoszcz 89 U18 KP --
1 e 2 1:59.92 CIESZYŃSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP III #
2 e 2 2:01.28 SPRINGER Jakub LIUKS Kruszwica 90 U18 KP III WEGWERTH Włodzimierz
3 e 2 2:06.24 LESZCZYŃSKI Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP IV
4 e 2 2:07.23 EGGERT Adam LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM IV
5 e 2 2:10.81 OSTROWSKI Marcin KS Wda Świecie # 89 U18 KP --
7 e 2 2:14.11 KOŁODZIEJ Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP --
8 e 2 2:16.28 BRONISZ Marcin KS Wda Świecie # 89 U18 KP --
10 e 2 2:19.20 KRÓL Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP --
11 e 2 2:22.14 NOGA Grzegorz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM --
1500 m M
1 f 2 4:00.67 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP II B.D. # Z/1711/11 2020 1
2 f 2 4:08.88 OŻÓG Adrian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP III
3 f 2 4:12.98 CHILIŃSKI Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP IV
5 f 2 4:17.56 WASZAK Sebastian LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 88 U20 KP IV
6 f 2 4:19.15 JEWUŁA Przemysław LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 88 U20 KP IV
8 f 2 4:20.99 PONIEDZIAŁEK Karol LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 88 U20 KP IV
3000 m M
1 f 2 8:53.38 MATUŁA Adam SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP III DELIŃSKI Henryk # Z/2192/11 2014 2
2 f 2 8:57.61 CHMIELARZ Sebastian LIUKS Kruszwica 87 U20 KP III B.D. 3
3 f 2 9:05.21 BRZYSKI Paweł BKS Bydgoszcz # 88 U20 KP III #
4 f 2 9:08.27 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U18 KP III B.D. B.D. BEZ
6 f 2 9:52.05 JACEWIAK Dawid LIUKS Kruszwica 89 U18 KP IV
110 m pł J MŁ M
8 f 1 16.50 JEZIORSKI Sławomir GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP +1.6 IV
110 m pł M
1 f 1 13.84 KOHUTEK Artur SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 71 Masters KP +1.6 M
2 f 1 14.10 KUBASZEWSKI Mariusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 Sen KP +1.6 M #
Wzwyż M
1 f 2 2.14 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
2 f 2 2.00 SASKA Tomasz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 82 Sen LB II SASKA Tomasz 3
4 f 2 1.90 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U20 KP III
5 f 2 1.90 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
6 f 2 1.75 SOKÓŁ Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP IV
1 w 1.86 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III # 679
1 w 1.95 ZAMBRZYCKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 83 Sen KP II 758
Tyczka M
3 2.60 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U14 KP -- #
4 2.50 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U14 KP -- LISIAK Adam # Z/2178/11 2020 M
1 f 2 4.10 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
2 f 2 3.80 KIEŁBOŃ Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
5 f 2 2.50 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U12 KP -- B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2020 M
6 f 2 2.30 ERDMAŃSKI Mieczysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP --
W dal M
1 f 2 7.24 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP +0.2 II
2 f 2 6.59 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U23 KP +0.2 III
3 f 2 6.59 MAGDOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 83 Sen KP +0.4 III
4 f 2 6.54 ŁACWIK Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U23 KP +0.3 III
5 f 2 6.51 PILARCZYK Krystian MUKS Olimpia Nowe Miasto # 86 U23 WN +0.2 III
6 f 2 6.49 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP 0.0 III B.D. # 1
7 f 2 6.18 ŚWITLIKOWSKI Jarosław MKL Toruń 89 U18 KP +0.1 IV
9 f 2 5.78 NAPARTY Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP +0.1 --
10 f 2 5.69 JELIŃSKI Karol MLKS Krajna Sępólno # 89 U18 KP +1.1 -- B.D. B.D. BEZ
11 f 2 5.68 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U16 KP +1.4 V KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
13 f 2 5.32 DELIŃSKI Patryk LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 90 U18 PM +0.8 -- B.D.
1 w 6.81 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +0.5 II # 769
2 w 5.84 PIASECKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP +0.4 V 552
Trójskok M
2 f 2 13.77 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP +0.2 III #
3 f 2 13.76 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP 0.0 III #
4 f 2 13.58 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz # 90 U18 KP +0.7 III
5 f 2 13.47 MODRZEJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +0.6 III
6 f 2 13.25 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +0.2 III
7 f 2 12.87 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +1.2 IV
8 f 2 12.66 PRUSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +0.3 IV
9 f 2 12.54 JANKOWSKI Marcin BKS Bydgoszcz # 91 U16 KP +0.2 V
10 f 2 12.54 DAWIDOWICZ Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +0.7 --
11 f 2 11.97 NAPARTY Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP 0.0 --
Kula (4) M
2 f 2 11.03 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP V #
1 w 13.19 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV # 0
Kula (5) M
1 14.86 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III B.D. 3
2 f 2 13.95 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
3 f 2 13.48 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP IV
4 f 2 13.26 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP IV
5 f 2 12.51 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP IV
7 f 2 11.79 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM -- #
1 w 14.98 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III # 788
Kula (6) M
  f 2 16.33 KLON Marcin MLKS Krajna Sępólno # 88 U20 KP I B.D. B.D. 1
Kula (7.26) M
  f 2 13.96 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP II
Dysk (1) M
1 f 2 35.88 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 91 U16 KP IV #
Dysk (1.5) M
1 39.84 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
2 f 2 36.66 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP IV
3 f 2 36.43 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM IV #
6 f 2 30.46 BERENS Roman UKS Cyprianka 90 U18 KP --
Dysk (1.75) M
1 f 2 40.45 GUBKA Andrzej GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
2 f 2 35.94 KMICIŃSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP IV
Młot (4) M
5 36.47 GRAJEWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 93 U14 PM V #
6 33.24 SZKOŁUT Jarosław LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM V
1 f 2 44.64 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U16 KP IV #
2 f 2 43.53 KLAK Mateusz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM IV B.D.
3 f 2 40.90 GRAJEWSKI Wojciech LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM V B.D.
4 f 2 39.78 WAŁDOCH Mariusz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 91 U16 PM V B.D.
Młot (5) M
2 44.64 MIELEWSKI Mariusz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM IV B.D.
3 38.87 STERNICKI Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM -- RÓŻYCKI Ryszard
1 f 2 59.50 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM II #
4 f 2 36.03 MAŁKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP --
5 f 2 35.71 ZIÓŁKOWSKI Piotr KS Wda Świecie # 89 U18 KP --
6 f 2 31.27 KWIATKOWSKI Robert LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 90 U18 PM -- B.D.
Młot (6) M
1 f 2 64.33 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP I #
2 f 2 52.39 ZAWADA Kacper BKS Bydgoszcz 88 U20 KP II
3 f 2 51.90 PISANKO Bartosz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 87 U20 PM II B.D.
Młot (7.26) M
1 f 2 70.52 FERNÓWKA Marcin MKS Osa Zgorzelec # 82 Sen DS M
2 f 2 54.81 NOGA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U23 PM I RÓŻYCKI Ryszard 2
Oszczep (700) M
1 f 2 55.89 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
2 f 2 55.28 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
3 f 2 55.09 SZYMAŃSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
4 f 2 54.84 MICHALSKI Patryk UKS Cyprianka 90 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward # M
5 f 2 52.50 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/5005/11 2016 MM
Oszczep (800) M
1 f 2 50.41 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP III
3 f 2 38.87 PABJAŃCZYK Krzysztof LIUKS Kruszwica 88 U20 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.5533418655396 sekund