Bydgoszcz 28.08.2004
100 m K
1 e 1 12.14 JESCHKE Marta SKLA Sopot # 86 U20 PM -1.6 I #
2 e 1 12.41 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP -1.6 II LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
3 e 1 12.61 ZUBRYCKA Joanna BKS Bydgoszcz 82 U23 KP -1.6 II
5 e 1 13.40 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP -1.6 IV
6 e 1 13.44 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U16 KP -1.6 IV
7 e 1 14.47 KOSNO Daria MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL -1.6 --
1 e 2 12.71 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP -1.4 II
2 e 2 13.07 STUDZIŃSKA Izabela LKB im. Braci Petk Lębork # 87 U18 PM -1.4 III
3 e 2 13.20 IWAŃSKA Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP -1.4 III
4 e 2 13.26 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP -1.4 IV
5 e 2 13.66 KANIECKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.4 IV
6 e 2 13.73 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U18 LB -1.4 IV #
1 e 3 13.32 ZAWADZKA Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U18 PM -1.0 IV
3 e 3 13.80 WANTOCH-REKOWSKA Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP -1.0 IV
1 e 4 13.51 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -0.6 IV #
2 e 4 13.70 PATERKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP -0.6 IV
3 e 4 13.77 GRUSZKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -0.6 IV
4 e 4 14.05 JANTOWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U16 PM -0.6 V
5 e 4 14.29 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U16 PM -0.6 V
1 f 12.35 JESCHKE Marta SKLA Sopot # 86 U20 PM -2.0 II #
2 f 12.49 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U18 KP -2.0 II LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
3 f 13.33 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -2.0 IV
4 f 13.47 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP -2.0 IV
5 f 13.55 IWAŃSKA Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP -2.0 IV
200 m K
1 e 1 27.11 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U16 KP -0.8 III BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 e 1 27.47 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP -0.8 IV
3 e 1 27.76 WANTOCH-REKOWSKA Malwina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP -0.8 IV
4 e 1 27.84 PATERKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP -0.8 IV
5 e 1 28.14 JANTOWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U16 PM -0.8 IV
7 e 1 32.53 KWIECIŃSKA Karolina LUKS Pomorzanin Serock # 88 U18 KP -0.8 --
1 e 2 26.95 ZAWADZKA Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U18 PM -0.4 III
3 e 2 28.73 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U16 PM -0.4 V
5 e 2 32.13 ROKITA Marta LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP -0.4 --
400 m K
1 e 1 57.34 RUDZIŃSKA Beata SKLA Sopot 82 U23 PM II
2 e 1 60.28 PIETRYKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP III
3 e 1 61.45 MADEJEWSKA Edyta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP III
4 e 1 61.66 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM III
2 e 2 62.45 KICIŃSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP IV
3 e 2 62.82 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP IV
5 e 2 66.76 MICHALSKA Ewa LUKS Inowrocław 87 U18 KP --
5 e 2 66.76 MICHALSKA Ewa MKS Zryw Toruń # 87 U18 KP --
6 e 2 67.29 GROSS Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP --
8 e 2 68.42 MACIEJEWSKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 91 U14 MZ -- B.D.
800 m K
1 e 1 2:22.80 TRYBUŁA Anita MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP III
2 e 1 2:23.90 ZIELIŃSKA Aneta GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP III
3 e 1 2:24.17 KŁĄCZYŃSKA Joanna ULKS Talex Borzytuchom # 89 U16 PM III #
4 e 1 2:25.66 KOŚKA Małgorzata SKLA Sopot 87 U18 PM IV
5 e 1 2:25.91 WNUK Ewa MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL IV
6 e 1 2:26.67 WIŚNIEWSKA Katarzyna MTS Junior Sopot # 82 U23 PM -- #
2 e 2 2:27.72 ZARYCHTA Marlena MMKS Dąbrowa Górnicza 90 U16 SL IV
5 e 2 2:36.87 ŚLIWIŃSKA Magdalena MUKL Brodnica # 88 U18 KP -- B.D. BEZ
6 e 2 2:41.62 JEŻEWSKA Maria MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U16 KP --
1500 m K
1 e 4:53.36 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U18 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2020 2
2 e 5:05.31 RUMIŃSKA Kamila ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM IV
3 e 5:17.73 ADAMOWSKA Kinga SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP V
4 e 5:22.60 MRÓZ Sylwia LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 86 U20 KP --
400 m pł K K
1 f 67.31 DUDEK Malwina KS Wda Świecie # 85 U20 KP III
2 f 70.27 MAJERANOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP IV
3 f 70.35 KURANTOWICZ Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP IV
4 f 74.37 GAŁGAŃSKA Emilia UKB Szubin # 87 U18 KP -- B.D.
Wzwyż K
1 f 1.55 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 f 1.50 DAKINIEWICZ Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP IV
3 f 1.35 JANKOWSKA Marta KS Wda Świecie # 89 U16 KP --
Tyczka K
1 f 4.00 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U20 SK M
2 f 3.90 KASPRZAK Róża AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM M
3 f 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 U23 SK M #
4 f 3.80 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U20 LU M #
5 f 3.80 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA M #
5 f 3.80 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 U23 LU M #
7 f 3.10 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U20 PM II
8 f 3.10 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U18 LB II
W dal K
1 f 5.80 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP +1.4 I
3 f 5.17 FORMELA Iwona BKS Bydgoszcz 89 U16 KP +2.0 III
5 f 4.98 NIEWCZAS Marta MLKS Sokół Lubin # 90 U16 DS +0.6 IV
8 f 4.35 MRÓWCZYŃSKA Katarzyna LUKS Inowrocław 90 U16 KP +1.8 --
Trójskok K
7 MARKIEWICZ Irena LLKS Osowa Sień # 86 U20 LB +0.8
Kula (3) K
1 f 12.07 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
2 f 10.23 KUNC Małgorzata KS Wda Świecie # 89 U16 KP IV
Kula (4) K
1 f 14.20 DZIERZĘCKA Magdalena MUKL Brodnica # 81 Sen KP I
2 f 9.98 SOTKIEWICZ Agnieszka MLKS Krajna Sępólno # 87 U18 KP IV B.D.
Dysk (1) K
1 f 49.42 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ I
3 f 26.20 SOTKIEWICZ Agnieszka MLKS Krajna Sępólno # 87 U18 KP -- B.D.
4 f 25.18 SIARKIEWICZ Karolina KS Wda Świecie # 89 U16 KP V
5 f 21.05 KUNC Małgorzata KS Wda Świecie # 89 U16 KP --
Młot (4) K
1 f 55.10 KOŹLAKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 82 U23 PM I
2 f 50.02 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ I
3 f 46.58 KUBASIAK Agnieszka BKS Bydgoszcz 85 U20 KP II
4 f 41.38 OSSOWSKA Magdalena BKS Bydgoszcz 87 U18 KP III
Oszczep (600) K
2 f 5 42.33 WODERSKA Nina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP II B.D. BEZ
3 f 6 35.60 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP III
1 f 7 43.82 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot # 88 U18 PM II #
100 m M
1 e 1 11.13 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP -1.8 II
2 e 1 11.27 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP -1.8 II
3 e 1 11.31 SŁONECKI Marek KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.8 III
4 e 1 11.33 KOWALSKI Sebastian MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -1.8 III
5 e 1 11.36 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP -1.8 III #
6 e 1 11.69 ŚLIGOWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP -1.8 III
1 e 2 11.25 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -1.6 II
2 e 2 11.77 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP -1.6 IV
3 e 2 11.84 KRUPIARZ Maciej MLKS Sokół Lubin # 89 U16 DS -1.6 IV
4 e 2 11.95 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL -1.6 IV
6 e 2 12.73 JAGŁA Adam MKS Zryw Toruń # 90 U16 KP -1.6 V
7 e 2 12.86 MUL Sebastian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -1.6 --
1 e 3 11.34 KOPECKI Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP -0.8 III
2 e 3 11.75 WICHROWSKI Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP -0.8 III
5 e 3 11.99 LEWANDOWSKI Fabian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -0.8 IV B.D. 3
6 e 3 12.02 JANISZEWSKI Marcin MKS Zryw Toruń # 86 U20 KP -0.8 IV
7 e 3 12.36 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń # 89 U16 KP -0.8 V B.D.
8 e 3 12.69 NAPARTY Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP -0.8 V
1 e 4 11.98 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN -0.8 IV
4 e 4 12.33 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -0.8 V #
7 e 4 13.89 URBAŃSKI Dawid LKS Pomorze Stargard # 89 U16 ZP -0.8 --
1 e 5 11.70 BRĄŻKIEWICZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP -0.8 III
2 e 5 11.74 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP -0.8 III
3 e 5 12.06 URBAŃSKI Adrian AZS-AWF Gorzów # 83 U23 LB -0.8 --
4 e 5 12.27 BUKOLT Remigiusz MLKS Krajna Sępólno # 87 U18 KP -0.8 -- B.D.
5 e 5 12.35 GORZKOWSKI Andrzej MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL -0.8 --
1 e 6 11.34 GRABOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 74 Sen KP -0.4 III
2 e 6 11.84 CHMURA Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP -0.4 IV
3 e 6 12.47 WRÓBLEWSKI Karol AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ -0.4 --
4 e 6 12.87 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS -0.4 --
5 e 6 13.07 BRONISZEWSKI Michał LKS Narew Kurpiewski Łomża # 86 U20 PD -0.4 --
6 e 6 13.26 BABIŃSKI Łukasz LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP -0.4 --
7 e 6 13.38 CĘKAŁA Piotr LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP -0.4 --
1 e 7 10.98 WASIELEWSKI Michał BKS Bydgoszcz 82 U23 KP -0.2 II
2 e 7 11.07 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD -0.2 II #
3 e 7 12.02 KOROTYŃSKI Krzysztof RKS Łódź 84 U23 LD -0.2 --
4 e 7 12.56 DOLIŃSKI Radosław MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -0.2 --
5 e 7 12.81 GRABOWSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP -0.2 --
6 e 7 12.92 SMACKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP -0.2 --
1 f 0 10.94 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD -1.8 II #
2 f 0 10.97 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP -1.8 II
3 f 0 11.06 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP -1.8 II
4 f 0 11.12 ZIÓŁKOWSKI Marek MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -1.8 II
5 f 0 11.17 GRABOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 74 Sen KP -1.8 II
6 f 0 11.25 KOWALSKI Sebastian MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP -1.8 II
200 m M
1 e 1 22.36 KULCZAK Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 82 U23 KP II
2 e 1 22.60 GRABOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 74 Sen KP II
3 e 1 23.37 ŚWIERCZYŃSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP III
4 e 1 23.45 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP III
6 e 1 24.82 JEZIORNY Jerzy UKB Szubin 87 U18 KP --
1 e 2 23.39 ŚLIGOWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP III
2 e 2 23.94 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN IV
6 e 2 25.94 KŁANIECKI Przemysław MKS Zryw Toruń # 88 U18 KP --
7 e 2 26.02 WIĘTCZAK Tomasz MKL Toruń # 89 U16 KP --
1 e 3 24.46 KACZMAREK Marcin MKS Juvenia Puszczykowo # 83 U23 WP --
2 e 3 24.63 KOROTYŃSKI Krzysztof RKS Łódź 84 U23 LD --
3 e 3 25.04 SOBIECHOWSKI Piotr MUKL Brodnica # 88 U18 KP --
5 e 3 26.90 CĘKAŁA Piotr LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP --
6 e 3 27.13 BABIŃSKI Łukasz LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP --
7 e 3 27.39 KUDLAK Piotr LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP --
400 m M
1 e 1 49.84 ŁĘGOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP II B.D. BEZ
2 e 1 49.92 KOWALSKI Marcin AKL Ursynów Warszawa # 77 Sen MZ II
3 e 1 51.84 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP III
5 e 1 53.54 BERLIŃSKI Adam MKS Zryw Toruń # 86 U20 KP IV
7 e 1 59.01 DUMKA Krzysztof MKS Zryw Toruń # 89 U16 KP --
1 e 2 53.07 STAROŚCIAK Adam LIUKS Kruszwica # 87 U18 KP IV
2 e 2 53.38 JANUSZEWSKI Radosław MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U18 KP IV
1 e 3 55.21 SADECKI Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP --
3 e 3 58.63 SOSIŃSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP --
4 e 3 59.54 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
6 e 3 63.00 WEBER Paweł KL Bałtyk Koszalin # 83 U23 ZP --
800 m M
6 e 2 2:17.70 GORZYCKI Michał MKL Toruń # 87 U18 KP --
4 e 3 2:10.19 RADOSZEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP V #
6 e 3 2:14.53 ŻUCHOWSKI Jakub MUKL Brodnica # 89 U16 KP --
1 e 4 2:05.77 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL IV #
2 e 4 2:10.91 BLONKOWSKI Karol MUKL Brodnica # 89 U16 KP V
3 e 4 2:11.25 SIEMIONTKOWSKI Piotr MKL Toruń # 89 U16 KP V
4 e 4 2:11.60 OŻÓG Adrian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP --
1 f 1 1:54.54 MIRA Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz # 83 U23 KP II
2 f 1 1:58.57 JAGUSIAK Rafał GKS Olimpia Grudziądz # 80 Sen KP III
5 f 1 2:03.57 WOJCIECHOWSKI Adam MOS Zatoka Braniewo # 85 U20 WN IV B.D.
6 f 1 2:03.35 BARTKOWSKI Łukasz LKS Brodnica 84 U23 KP --
8 f 1 2:05.98 JANKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -- B.D. # BEZ
9 f 1 2:09.28 CHILIŃSKI Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP --
1 f 2 1:58.70 ZABŁOTNY Piotr MUKL Brodnica # 86 U20 KP III
2 f 2 2:02.01 WIŚNIEWSKI Przemysław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP IV
3 f 2 2:03.44 JEŻEWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 87 U18 KP IV
4 f 2 2:04.70 SZULC Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 89 U16 PM IV
1500 m M
1 f 4:04.01 KAŁĘDKOWSKI Dawid SKLA Sopot 84 U23 PM III
2 f 4:05.60 OMĄKOWSKI Jarosław RKS Łódź 80 Sen LD III
3 f 4:09.29 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS III GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
4 f 4:10.82 TOMKOWSKI Przemysław ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM III
5 f 4:12.53 SZCZYPIOR Wojciech ULKS Talex Borzytuchom # 86 U20 PM IV
8 f 4:24.98 WOSIEK Rafał LKS Ostromecko # 88 U18 KP --
9 f 4:25.05 ORDOŃSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP --
9 f 4:25.05 ORDOŃSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U18 KP --
10 f 4:25.71 PAWEŁEK Michał MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U18 KP --
11 f 4:28.50 ŻUROWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U16 KP V
12 f 4:31.23 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U16 KP V B.D. B.D. BEZ
3000 m M
1 f 8:25.32 RZESZEWICZ Karol LKS Zantyr Sztum # 83 U23 PM II #
2 f 8:37.34 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 U23 PM II B.D. # Z/0523/12 2020
3 f 8:42.72 CHLEBOSZ Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP II WOJTASIK Jaroslaw
4 f 8:49.42 KOŚMIEJA Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP III B.D. 3
5 f 8:59.16 KONARSKI Przemysław LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 86 U20 KP III
6 f 8:59.46 DRĄG Tomasz GKS Olimpia Grudziądz # 76 Sen KP III
7 f 9:10.66 NASTAŁY Wiesław MLKS Olimpia Bytów # 88 U18 PM III B.D.
8 f 9:18.27 SZABELSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U20 KP IV
9 f 9:22.43 WOLSKI Andrzej niest. Gdańsk # 87 U18 PM IV B.D.
400 m pł M
1 f 56.96 SEKIETA Radosław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 76 Sen LD III WASIAK Jarosław Z/1353/18 2020 BEZ
2 f 57.40 KARP Sławomir RKS Łódź 82 U23 LD III
3 f 57.89 KANAWKA Grzegorz KL Gdynia 84 U23 PM III
Wzwyż M
1 f 2.12 GLAUBERT Marcin MKS Truso Elbląg # 83 U23 WN I
2 f 2.00 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U18 KP II
3 f 1.95 MALIJEWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN II
5 f 1.90 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD III
6 f 1.80 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP IV
8 f 1.75 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U20 DS IV
Tyczka M
1 f 4.90 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U20 PM I
2 f 4.60 SKRZYŃSKI Krzysztof Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 82 U23 PM I
2 f 4.60 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot # 87 U18 PM I
4 f 4.40 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin # 86 U20 ZP II #
4 f 4.40 WĘGRZYŃSKI Jerzy SKLA Sopot 85 U20 PM II
6 f 3.10 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U16 KP V BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
7 f 2.80 KIEŁBOŃ Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP V
W dal M
1 f 7.13 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP +0.8 II
2 f 6.46 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 U23 KP +2.0 III #
3 f 6.38 NALEŻYTY Piotr BKS Bydgoszcz 86 U20 KP +2.0 III
4 f 6.22 WEŁNICKI Radosław MLKS Nadwiślanin Chełmno # 86 U20 KP +0.6 IV
5 f 5.92 URBAŃSKI Adrian AZS-AWF Gorzów # 83 U23 LB 0.0 --
6 f 5.86 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U16 KP +0.1 V #
8 f 5.59 MROZIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 89 U16 KP +0.6 --
9 f 5.51 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL +1.3 --
10 f 5.49 NAPARTY Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP 0.0 --
11 f 5.46 JAMIOŁKOWSKI Maciej BKS Bydgoszcz 90 U16 KP 0.0 --
13 f 5.00 KUDLAK Piotr LUKS Pomorzanin Serock # 89 U16 KP +1.0 --
Trójskok M
6 11.67 ŁOBODA Bartosz BKS Bydgoszcz 89 U16 KP +0.8 --
1 f 14.27 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U20 KP 0.0 III
2 f 12.87 SOBIECHOWSKI Piotr MUKL Brodnica # 88 U18 KP +1.2 IV
3 f 12.84 GÓRAS Radosław GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP 0.0 IV
4 f 12.07 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U16 KP +1.4 V #
5 f 11.73 MROZIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 89 U16 KP +0.6 --
7 f 11.61 JAMIOŁKOWSKI Maciej BKS Bydgoszcz 90 U16 KP +0.9 --
Kula (5) M
1 f 15.27 KUCZERSKI Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U18 KP II
2 f 14.49 KLON Marcin MLKS Krajna Sępólno # 88 U18 KP III B.D. B.D. 1
4 f 12.20 HAZLER Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL --
6 f 11.60 PAWLUŚ Rafał MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL V
Kula (6) M
1 f 16.82 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U20 PM I
2 f 13.38 OWCZAREK Henryk GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP III
Kula (7.26) M
1 f 18.52 ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 79 Sen KP M
2 f 13.87 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP II #
Dysk (1) M
3 41.52 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP III
1 f 44.12 PAWLUŚ Rafał MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL III
2 f 43.01 LASSOTTA Piotr BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
4 f 38.56 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV #
5 f 38.52 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA IV #
6 f 34.80 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP V
7 f 30.62 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP --
Dysk (1.5) M
1 42.08 SOBECKI Jakub LIUKS Kruszwica 87 U18 KP III
2 f 40.91 HAZLER Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL III
Dysk (2) M
1 f 50.70 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ I
2 f 47.31 FERNÓWKA Marcin MKS Osa Zgorzelec # 82 U23 DS I
3 f 41.42 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP II
4 f 38.58 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 U23 KP III #
Młot (5) M
1 f 45.28 MICHAŁECKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP IV
2 f 41.32 HAZLER Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL IV
Młot (7.26) M
1 f 1 66.44 FERNÓWKA Marcin MKS Osa Zgorzelec # 82 U23 DS I
Oszczep (600) M
1 f 46.56 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP IV
2 f 46.37 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U16 KP IV
Oszczep (700) M
1 f 52.55 SZAJDA Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 88 U18 KP III
2 f 45.42 KUROWSKI Krzysztof MMKS Dąbrowa Górnicza 88 U18 SL IV
Oszczep (800) M
1 f 59.59 LIBISZEWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP II
2 f 56.96 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP II #
3 f 41.21 SZCZĘSNY Damian CKS Budowlani Częstochowa # 86 U20 SL IV
3 f 52.46 ZIELIŃSKI Rafał GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP III
4 f 51.59 PEDDIE Daniel MLKS Tucholanka Tuchola # 85 U20 KP III
5 f 47.01 WILCZEWSKI Mikołaj MLKS Nadwiślanin Chełmno # 85 U20 KP III
6 f 45.78 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 86 U20 KP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3203971385956 sekund