Bielsko Biała 01.06.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.22 | MINDA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | +2.0 | II | ||||||||||||
1 | 12.27 | KORNAS Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | +1.0 | II | ||||||||||||
1 | 12.43 | FRˇCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | +2.0 | II | ||||||||||||
1 | 12.43 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | +1.9 | II | ||||||||||||
1 | 13.06 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U16 | SL | +1.5 | III | # | |||||||||||
2 | 12.40 | BAJEK Marta | MKS Żywiec | 1983 | U20 | SL | +1.0 | II | ||||||||||||
2 | 12.49 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | +2.0 | II | ||||||||||||
2 | 12.56 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | +2.0 | II | ||||||||||||
2 | 13.14 | JAKSA Anna | AZS-AWF Katowice | 1988 | U16 | SL | +1.5 | III | ||||||||||||
3 | 13.22 | KUCHARSKA Joanna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | +1.5 | IV | ||||||||||||
4 | 13.51 | ¦LIWA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1988 | U16 | SL | +1.5 | IV | ||||||||||||
5 | 13.76 | SOBIK Maja | RMKS Rybnik | 1990 | U14 | SL | +1.5 | IV | ||||||||||||
1 | f | 12.13 | MINDA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | +2.0 | I | |||||||||||
2 | f | 12.29 | CAŁKA Malwina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | +2.0 | II | |||||||||||
3 | f | 12.31 | FRˇCZEK Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | +2.0 | II | |||||||||||
4 | f | 12.42 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | +2.0 | II | |||||||||||
5 | f | 12.52 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | +2.0 | II | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.70 | TOMZA Ernesta | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | +1.6 | II | ||||||||||||
2 | 25.72 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | +1.6 | II | ||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 58.81 | KOZŁOWSKA Kinga | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 59.13 | GRUSZKA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U18 | MA | III | |||||||||||||
3 | 60.20 | KONSEK Magdalena | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:09.00 | BIAŁOŻYT Jadwiga | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1980 | U23 | LU | I | |||||||||||||
1 | 2:12.89 | SZCZOTKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | II | |||||||||||||
2 | 2:11.25 | KU¦ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 2:17.30 | KONSEK Magdalena | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 2:15.90 | HANDZLIK Dagmara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 2:20.73 | BADURA Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | III | |||||||||||||
4 | 2:16.88 | KUCZERA Sylwia | AZS-AWF Katowice # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:38.37 | KU¦ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 4:48.78 | SIUDYKA Kinga | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1983 | U20 | SL | III | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
10:28.90 | OSSYRA Marta | UKS Podkowa Janów # | 1984 | U20 | SL | III | DORS Grzegorz | |||||||||||||
1 | 10:16.97 | JAWOR Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 10:28.43 | KAMIŃSKA Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1982 | U23 | SL | III | |||||||||||||
3 | 10:50.43 | STACHOWIAK Barbara | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 10:59.57 | KALARUS Angelika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 11:00.83 | CHWIEJDA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
7 | 11:34.31 | PONIKWIA Aleksandra | MKS Iskra Pszczyna # | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.70 | KACPEREK Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -0.7 | II | ||||||||||||
1 | 15.78 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U16 | DS | -0.7 | III | ||||||||||||
2 | 15.57 | NIED¬WIED¬ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | -0.7 | II | ||||||||||||
2 | 16.13 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | -0.7 | III | ||||||||||||
3 | 15.84 | SADOWSKA Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -0.7 | III | ||||||||||||
3 | 16.23 | CZAPELKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U18 | SL | -0.7 | III | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
63.77 | GŁˇBIŃSKA Karolina | AZS-AWF Katowice | 1983 | U20 | SL | II | ||||||||||||||
1 | 65.74 | ŁUKOSZ Małgorzata | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
1 | 68.32 | TOMALA Nina | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 66.48 | BADURA Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U18 | MA | III | |||||||||||||
3 | 69.57 | DOBIJA Anna | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 70.78 | NIEMYJSKA Agata | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 71.01 | GZTENC Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 72.67 | STRZEDUŁA Angelika | MKS Górnik w Zabrzu # | 1986 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
7 | 73.21 | JACKOWSKA Agata | GKS Piast Gliwice # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:44.02 | NĘCKA Urszula | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
2 | 4:52.89 | DRÓŻDŻ Agata | KKL Kielce # | 1984 | U20 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 5:05.06 | MORAWSKA Agnieszka | KKL Kielce # | 1985 | U18 | SK | II | |||||||||||||
5 | 5:08.32 | GRONOSTAJ Ewa | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1985 | U18 | SK | II | |||||||||||||
6 | 5:17.66 | STĘPIEŃ Bernardeta | STS Skarżysko-Kamienna # | 1986 | U18 | SK | III | |||||||||||||
7 | 5:20.91 | KRÓL Agata | STS Skarżysko-Kamienna # | 1986 | U18 | SK | III | |||||||||||||
8 | 5:22.03 | JARAWKA Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||||
9 | 5:25.28 | URBANIAK Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1985 | U18 | PK | III | |||||||||||||
10 | 5:35.74 | BYDŁOŃ Marta | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1983 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
11 | 5:40.18 | ADAMSKA Anna | STS Skarżysko-Kamienna # | 1983 | U20 | SK | -- | |||||||||||||
12 | 5:52.31 | KŁOS Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
13 | 6:03.64 | MAZIARZ Agata | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1986 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.56 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 1.50 | OLECHOWSKA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.90 | HUCULAK Anna | AZS-AWF Katowice # | 1984 | U20 | SL | M | |||||||||||||
2 | 3.20 | MORKISZ Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 3.10 | KŁAPTOCZ Magdalena | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | II | |||||||||||||
4 | 3.00 | HAŁAT Urszula | AZS-AWF Katowice # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
5 | 2.80 | KONOWOŁ Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1983 | U20 | SL | III | |||||||||||||
6 | 2.60 | DRYBDA Natalia | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
7 | 2.60 | KOŁEK Estera | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.20 | MADUZIA Dagmara | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U18 | SL | +1.7 | III | ||||||||||||
1 | 5.48 | RYSZKA Monika | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | +1.1 | II | ||||||||||||
2 | 5.17 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | U18 | MA | +1.7 | III | ||||||||||||
3 | 5.15 | NIED¬WIED¬ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | +1.5 | III | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.60 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 11.16 | WÓJCICKA Maria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 10.58 | KRUPA Kinga | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 10.58 | OTTAWA Małgorzata | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
5 | 9.80 | SIWIK Wioletta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.95 | JABŁOŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 36.74 | KOWOLIK Beata | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 35.68 | MIREK Magdalena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 33.41 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.62 | MAKOWSKA Lidia | TS AKS Chorzów # | 1981 | U23 | SL | III | |||||||||||||
2 | 41.55 | KNESZ Monika | RMKS Rybnik | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 37.40 | JABŁOŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 34.66 | PODLE¦NY Agnieszka | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 33.84 | WÓJCICKA Maria | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 33.57 | SOSNKOWSKA Agata | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
7 | 25.87 | JASIK Marta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
8 | 27.14 | LECH Sylwia | RMKS Rybnik | 1983 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
34.59 | BYRSKA Iwona | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | III | ||||||||||||||
1 | 38.41 | CZARKOWSKA Ewa | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 32.89 | RESTEC Justyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 38.09 | SŁOWIK Sylwia | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 27:53.53 | KWASEK Marta | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 28:10.90 | KOMANDERA Monika | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 28:15.23 | MICHALAK Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 28:25.86 | DYGACZ Agnieszka | SPLA Tychy # | 1985 | U18 | SL | III | B.D. # | Z/2958/11 | 2022 | ||||||||||
5 | 28:51.78 | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | U20 | SL | III | CZECH Jan | ||||||||||||
6 | 28:58.68 | FATYGA Joanna | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
7 | 30:20.51 | MARCZAK Olga | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.66 | TRˇBCZYŃSKI Szymon | CKS Budowlani Częstochowa # | 1981 | U23 | SL | +2.0 | I | ||||||||||||
1 | 11.08 | CHOIŃSKI Marcin | MKS Górnik w Zabrzu # | 1983 | U20 | SL | +2.5 | II | CZECH Jan | |||||||||||
1 | 11.18 | LOCH Maciej | TS AKS Chorzów # | 1985 | U18 | SL | +0.8 | II | B.D. | Z/3801/22 | 2024 | |||||||||
1 | 11.21 | MINKUSZEK Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1985 | U18 | SL | +1.0 | II | ||||||||||||
1 | 11.30 | KUBECZKO Marcin | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | +2.2 | II | ||||||||||||
2 | 11.16 | GRZONKA Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | +2.5 | II | ||||||||||||
2 | 11.39 | DREJ Adam | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | +2.2 | III | ||||||||||||
3 | 11.20 | ŁASKI Artur | AZS-AWF Katowice | 1983 | U20 | SL | +2.5 | II | ||||||||||||
4 | 11.22 | DUSZA Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | +2.5 | II | ||||||||||||
5 | 11.34 | LICHWAŁA Zbigniew | TS AKS Chorzów # | 1984 | U20 | SL | +2.5 | III | ||||||||||||
1 | f | 10.89 | CHOIŃSKI Marcin | MKS Górnik w Zabrzu # | 1983 | U20 | SL | +1.8 | I | CZECH Jan | ||||||||||
1 | f | 10.92 | LOCH Maciej | TS AKS Chorzów # | 1985 | U18 | SL | +1.0 | II | B.D. | Z/3801/22 | 2024 | ||||||||
2 | f | 11.05 | MINKUSZEK Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1985 | U18 | SL | +1.0 | II | |||||||||||
2 | f | 11.08 | GRZONKA Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | +1.8 | II | |||||||||||
3 | f | 11.11 | DUSZA Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | +1.8 | II | |||||||||||
3 | f | 11.21 | KUBECZKO Marcin | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | +1.0 | II | |||||||||||
4 | f | 11.16 | ŁASKI Artur | AZS-AWF Katowice | 1983 | U20 | SL | +1.8 | II | |||||||||||
4 | f | 11.38 | MICHARDA Marcin | MKS Żywiec | 1986 | U18 | SL | +1.0 | III | |||||||||||
5 | f | 11.33 | LICHWAŁA Zbigniew | TS AKS Chorzów # | 1984 | U20 | SL | +1.8 | III | |||||||||||
6 | f | 11.35 | WIERZBICKI Marcin | MKS-MOSM Bytom # | 1983 | U20 | SL | +1.8 | III | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.01 | CHOIŃSKI Marcin | MKS Górnik w Zabrzu # | 1983 | U20 | SL | +1.8 | II | CZECH Jan | |||||||||||
1 | 22.63 | MINKUSZEK Damian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1985 | U18 | SL | +0.4 | II | ||||||||||||
2 | 22.35 | ZABOROWSKI Lucjan | TS AKS Chorzów # | 1983 | U20 | SL | +1.8 | II | ||||||||||||
2 | 22.73 | KUBECZKO Marcin | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | +0.4 | II | ||||||||||||
3 | 22.46 | GRZONKA Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | +1.8 | II | ||||||||||||
4 | 22.61 | ŁASKI Artur | AZS-AWF Katowice | 1983 | U20 | SL | +1.8 | II | ||||||||||||
5 | 22.92 | HANAS Łukasz | TS AKS Chorzów # | 1983 | U20 | SL | +1.8 | III | ||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.71 | GRZEGORCZYK Dawid | AZS-AWF Katowice | 1980 | U23 | SL | II | |||||||||||||
1 | 51.90 | WALERYN Paweł | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 49.38 | MICHALSKI Łukasz | MKS-MOSM Bytom # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 49.49 | BAŃKA Witold | SPLA Tychy # | 1984 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:53.21 | JAKUBIK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
1 | 1:57.16 | URBANIK Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 1:54.25 | HALFAR Jerzy | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 1:55.36 | OLANISZYN Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 1:55.57 | LACH Łukasz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:58.59 | ¦NIEGÓRSKI Maciej | GKS Piast Gliwice # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 3:59.05 | JAKUBIK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 3:59.87 | HALFAR Jerzy | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 4:17.75 | KOKOT Stanisław | MKS Budomark Mysłowice # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
9 | 4:27.77 | NIKIEL Marcin | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U16 | SL | V | |||||||||||||
9 | 4:30.38 | KUDLA Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1987 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 9:08.61 | GRZEGORCZYK Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U18 | MA | III | |||||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 16:11.50 | SZCZUKA Adam | GKS Naprzód Rydułtowy # | 1984 | U20 | SL | III | BOJKO Bogdan | ||||||||||||
2 | 16:36.33 | BABIŃSKI Marcin | RMKS Rybnik | 1983 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.47 | TYCHY Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1985 | U18 | OP | +0.2 | IV | ||||||||||||
2 | 16.92 | KAJTOCH Roman | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U18 | MA | +0.2 | -- | ||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.49 | KAJTOCH Roman | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 58.63 | ¦WINIARSKI Mariusz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1985 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
3 | 59.96 | NABIAŁEK Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 61.15 | KOWALSKI Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 61.80 | GRELA Marek | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.66 | DRÓŻDŻ Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 59.01 | PRZYBYŁ Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1983 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 59.30 | PALIGA Przemysław | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:55.78 | TOMIŁO Maciej | KLKS Juventa-Kobex Starachowice # | 1983 | U20 | SK | I | |||||||||||||
2 | 6:03.76 | KU¬NIAR Jacek | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1983 | U20 | PK | II | |||||||||||||
3 | 6:05.45 | SIORAK Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 6:06.46 | KARLIK Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
5 | 6:12.71 | LAKSA Dariusz | WKB Meta Lubliniec # | 1984 | U20 | SL | III | B.D. | Z/1626/11 | 2023 | BEZ | |||||||||
6 | 6:13.71 | DOBROWOLSKI Artur | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
7 | 6:18.52 | KU¬NIAR Dariusz | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1985 | U18 | PK | III | |||||||||||||
8 | 6:22.03 | MˇCZKA Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
9 | 6:27.46 | GÓRAL Radosław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
10 | 6:42.72 | HOMA Bogusław | LUKS Zabrzeg # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1.70 | TARNOWSKI Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | V | ||||||||||||||
1 | 1.90 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | III | # | ||||||||||||
2 | 1.85 | PAWLAS Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.40 | PIEŃKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1983 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 4.00 | KOŁEK Samuel | WZSN Start Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | B.D. B.D. | , Z/2489/23 | , 2024 | ||||||||||
3 | 3.20 | PISKOREK Witold | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.39 | SKOWROŃSKI Marcin | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | +1.8 | III | ||||||||||||
2 | 6.38 | TYCHY Krzysztof | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1985 | U18 | OP | +1.6 | III | ||||||||||||
3 | 6.23 | RUTKOWSKI Krystian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1985 | U18 | SL | +2.1 | IV | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.04 | PISKOREK Wacław | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1983 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 12.86 | MAGOŃ Wojciech | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
3 | 12.62 | KOPER Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 12.58 | CHMIELEWSKI Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 16.16 | REMISZEWSKI Sławomir | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | II | ||||||||||||
2 | f | 15.51 | GROSIŃSKI Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | II | ||||||||||||
3 | f | 14.49 | KALINKA Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1985 | U18 | SL | III | ||||||||||||
4 | f | 13.66 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
5 | f | 13.56 | WĘGRZYN Łukasz | MKS Będzin | 1986 | U18 | SL | III | ||||||||||||
6 | f | 13.35 | JANOWCZYK Krzysztof | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
7 | f | 13.29 | DUC Rafał | MKS Żywiec | 1985 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
8 | f | 12.94 | KWA¦NIEWSKI Piotr | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
9 | f | 12.88 | SKOREK Wojciech | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
10 | f | 12.53 | ORZEŁ Andrzej | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 12.33 | BOBER Robert | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | III | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
41.69 | KUDRYŃSKI Marek | UKS-MOS Opole # | 1986 | U18 | OP | III | ||||||||||||||
44.32 | PIEBAK Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1986 | U18 | OP | III | ||||||||||||||
1 | 53.07 | KWA¦NIEWSKI Piotr | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | I | |||||||||||||
2 | 52.98 | KALINKA Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 48.77 | PIWOWAR Jarosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
4 | 47.70 | GROSIŃSKI Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.29 | CEGIELSKI Tomasz | KS Energetyk Jaworzno # | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 38.20 | MULCZYK Miłosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
3 | 37.30 | DZIERWA Dominik | KS Energetyk Jaworzno # | 1983 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.04 | SKIBSKI Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
2 | 47.06 | STRZEWICZEK Mirosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 42.76 | SAWICKI Marcin | RMKS Rybnik | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 42.16 | WÓJTOWICZ Dawid | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.05 | NOWAK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 36.05 | ROGOZIŃSKI Robert | TS AKS Chorzów # | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 31.15 | PIERCHAŁA Oskar | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 62.64 | SMĘTEK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 47.18 | DREWNIAK Marcin | AZS-AWF Katowice | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 63.21 | KLI¦ Waldemar | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1980 | U23 | SL | I | |||||||||||||
1 | 65.42 | BOBER Robert | RMKS Rybnik | 1984 | U20 | SL | I | |||||||||||||
2 | 60.88 | RZOŃCA Arkadiusz | AZS-AWF Katowice | 1981 | U23 | SL | II | |||||||||||||
3 | 57.48 | MALARZ Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1979 | Sen | SL | II | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 49:07.16 | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | III | LAMCH Czesław # | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 51:11.78 | URBANOWICZ Jacek | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | III | |||||||||||||
3 | 53:30.53 | CHROBOK Andrzej | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | IV | WDOWIAK Szymon | 3 | |||||||||||
4 | 56:40.21 | KIECA Kamil | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 58:21.83 | SERWA Marcin | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.5322170257568 sekund |