Zamość 13.07.2004
100 m K
1 s 1 12.59 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK +0.1 II
2 s 1 12.76 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U18 LU +0.1 III
200 m K
1 s 1 25.79 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK 0.0 II
2 s 1 25.91 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U18 LU 0.0 II
3 s 1 26.23 BŁONIARZ Angelika LKS Stal Mielec # 87 U18 PK 0.0 II
Wzwyż K
1 1.65 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II #
W dal K
1 5.47 DOBOSZ Anna KS Komunalni Sanok # 87 U18 PK II
2 5.15 KOWALCZYK Ewelina CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK 0.0 III
Kula (4) K
1 10.05 CĄKAŁA Agnieszka AZS UMCS Lublin # 87 U18 LU III #
Dysk (1) K
1 31.62 CĄKAŁA Agnieszka AZS UMCS Lublin # 87 U18 LU IV #
Młot (3) K
1 35.30 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy # 91 U14 LU IV #
2 28.24 PUDŁO Anna MKS Start Lublin # 90 U16 LU V B.D. BEZ
3 27.45 MYKA Karolina MKS Start Lublin # 90 U16 LU V B.D.
4 26.90 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U14 LU -- #
Młot (4) K
1 48.00 GĘŚLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
2 43.66 IGNACIUK Anna KS Agros Zamość # 85 U20 LU II
Oszczep (600) K
1 33.40 SZAJEWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA IV B.D. # 3
Chód 3 km K
1 13:09.49 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 U20 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2020 MM
2 14:33.26 SAMBOR Agnieszka OTG Sokół Mielec # 88 U18 PK --
3 15:25.21 SERAFIŃSKA Ilona LKS Stal Mielec # 88 U18 PK --
4 16:24.25 CHRUŚCIEL Lucyna KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA --
5 16:41.70 PIECHOTA Joanna OTG Sokół Mielec # 87 U18 PK --
6 18:30.66 PAWELCZYK Justyna KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U16 PK IV
7 19:41.20 TUTKA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK V
1000 m M
1 2:36.50 MACIEJAK Jarosław LKS Stal Mielec # 87 U18 PK --
Wzwyż M
1 2.00 TITTINGER Michał KU AZS URz Rzeszów 77 Sen PK II MAZUR Janusz
2 1.95 LABUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA II
3 1.90 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów # 87 U18 PK III
4 1.90 BRZUCHACZ Sylwester KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA III
5 1.85 RABEŁ Paweł KKS Victoria Stalowa Wola # 88 U18 PK III
W dal M
1 6.75 KUŚMIREK Piotr KS Wisła Puławy # 85 U20 LU III
2 6.34 BARZYK Bartłomiej ULKS Technik Trzcinica # 87 U18 PK III
Kula (5) M
1 15.47 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
Dysk (1.5) M
1 50.06 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy # 87 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4619/11 2015 1
2 42.09 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
Dysk (1.75) M
1 49.32 MALINOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin # 85 U20 LU II #
2 43.47 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy # 87 U18 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4619/11 2015 1
Młot (5) M
1 60.22 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy # 87 U18 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4619/11 2015 1
2 47.10 PRZEPIÓRKA Radosław KS Wisła Puławy # 87 U18 LU IV
3 40.81 SABA Krystian MKS Start Lublin # 88 U18 LU IV B.D.
Młot (6) M
1 50.06 GRZYWNOWICZ Mateusz MKS Start Lublin # 86 U20 LU III WIEJAK Izydor # Z/4358/11 2012 1
Chód 5 km M
1 21:36.19 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2020 MM
2 22:49.33 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 U23 PK -- AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2020 MM
3 24:20.59 BABULA Grzegorz OTG Sokół Mielec # 87 U18 PK --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.85213303565979 sekund