Kraków 30.08.2004
100 m K
1 f 1 12.27 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ -1.3 II
2 f 1 12.56 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK -1.3 II
3 f 1 12.91 PIWOWARCZYK Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA -1.3 III
4 f 1 13.06 DURCZYŃSKA Dobrosława WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA -1.3 III
5 f 1 13.08 PAWEŁCZAK Maria LKS Stal Mielec # 88 U18 PK -1.3 III
6 f 1 13.11 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK -1.3 III
7 f 1 13.31 POTYRAŁA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 86 U20 PK -1.3 IV
8 f 1 13.71 GIZA Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 90 U16 MA -1.3 IV
1 f 2 13.03 BŁONIARZ Angelika LKS Stal Mielec # 87 U18 PK -0.5 III
2 f 2 13.19 JAGODZIŃSKA Afrodyta WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA -0.5 III B.D.
3 f 2 13.53 WRONA Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 88 U18 PK -0.5 IV
5 f 2 13.88 LEŚNIAK Karolina LKS Stal Mielec # 89 U16 PK -0.5 V
6 f 2 14.02 ZIĘBIŃSKA Nina WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA -0.5 --
1 f 6 12.50 FRANKOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 83 U23 MA -0.1 II
2 f 6 12.67 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA -0.1 II
3 f 6 13.48 KAJTOCH Monika AZS-AWF Katowice # 82 U23 SL -0.1 -- #
4 f 6 13.52 KRZEMIEŃ Marzena KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA -0.1 -- GRANDYS Janusz
5 f 6 14.21 BINEK Olga WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA -0.1 --
200 m K
1 f 1 24.71 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ -0.4 I
2 f 1 25.73 BŁONIARZ Angelika LKS Stal Mielec # 87 U18 PK -0.4 II
4 f 1 26.96 JAGODZIŃSKA Afrodyta WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA -0.4 III B.D.
5 f 1 27.04 PAWEŁCZAK Maria LKS Stal Mielec # 88 U18 PK -0.4 III
6 f 1 27.76 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK -0.4 IV
7 f 1 27.82 POTYRAŁA Karolina CWKS Resovia Rzeszów # 86 U20 PK -0.4 IV
8 f 1 28.32 ORACZEWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA -0.4 IV
1 f 3 28.61 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U20 SK -1.3 -- #
6 f 3 31.06 BARAN Magdalena WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA -1.3 -- B.D. BEZ
300 m K
1 f 1 41.51 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK II #
2 f 1 43.80 KUPIEC Agnieszka UKS Polfin Oświęcim # 89 U16 MA III
3 f 1 44.08 ZIARNO Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK III
4 f 1 44.64 NĘDZA Justyna LKS Stal Mielec # 89 U16 PK III
1 f 2 42.69 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U18 LU --
400 m K
1 f 1 57.80 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA II
2 f 1 59.41 SMYRSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ III
3 f 1 59.41 ZIĘBIŃSKA Nina WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA III
4 f 1 60.24 SZPYT Joanna KS Cracovia 1906 Kraków # 83 U23 MA III
5 f 1 62.76 SIEMIENIAK Krystyna KKS Victoria Stalowa Wola # 87 U18 PK IV
1 f 2 61.04 BATORSKA Katarzyna KS Cracovia 1906 Kraków # 83 U23 MA III
2 f 2 63.25 KURDZIEL Marta KS Cracovia 1906 Kraków # 84 U23 MA --
600 m K
2 f 1:38.85 MRUGACZ Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U16 MA II
1 f 1 1:36.72 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA II KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
3 f 1 1:39.69 SZYMURA Julia KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U16 MA III #
5 f 1 1:41.04 WIŚNIOWSKA Agnieszka KKB MOSiR Krosno # 89 U16 PK III
6 f 1 1:44.00 DOBRZYŃSKA Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz # 89 U16 MA IV
10 f 1 1:49.35 BORAWSKA Anna MUKS ILKUS Olkusz # 88 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof B.D. # BEZ
1 f 2 1:43.65 MARKIEL Natalia UKS Gminy Brzeszcze # 89 U16 MA IV
2 f 2 1:43.98 SIEMBIDA Teresa KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK IV
800 m K
1 f 1 2:15.27 GRUCA Barbara KS Cracovia 1906 Kraków # 80 Sen MA II
2 f 1 2:23.31 CHŁOSTA Justyna MUKS ILKUS Olkusz # 87 U18 MA III B.D. B.D. BEZ
3 f 1 2:26.23 KLICH Magdalena IKS Olkusz # 88 U18 MA IV #
4 f 1 2:29.36 MAJCHER Sylwia niest. Rzeszów # 89 U16 PK IV B.D.
1000 m K
1 f 1 3:13.73 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U16 SL IV #
1500 m K
1 f 1 4:36.51 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice # 84 U23 SL II
2 f 1 4:41.83 MALSKA Janina JKLA Jawor Jaworzno # 70 Sen SL II B.D. Z/2703/16 2018 BEZ
3 f 1 4:50.80 MAZIARZ Agata KKS Victoria Stalowa Wola # 86 U20 PK III
4 f 1 5:03.39 PREIZNER Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 86 U20 PK IV
5 f 1 5:15.36 DAROS Joanna WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA --
6 f 1 5:24.64 TOKARSKA Urszula MKL Sparta Stalowa Wola # 86 U20 PK --
100 m pł MŁ K
1 f 1 16.09 ZIARNO Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK 0.0 III
2 f 1 16.66 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA 0.0 III
100 m pł J MŁ K
2 f 2 14.60 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA 0.0 II
3 f 2 15.38 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU 0.0 II #
5 f 2 15.57 KOWALCZYK Ewelina CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK 0.0 II
100 m pł K
1 f 2 13.76 FRANKOWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 83 U23 MA 0.0 I
4 f 2 15.51 KRZEMIEŃ Marzena KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA 0.0 II GRANDYS Janusz
6 f 2 16.02 WRÓBEL Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów # 86 U20 PK 0.0 III
7 f 2 23.89 KAJTOCH Monika AZS-AWF Katowice # 82 U23 SL 0.0 -- #
Wzwyż K
1 f 1.64 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA II #
2 f 1.60 PRZYWARA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 87 U18 PK III
3 f 1.55 WYZGA Monika KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA III
4 f 1.50 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA IV
5 f 1.50 KOPEĆ Jowita KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA IV #
W dal K
1 f 5.30 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK 0.0 III
2 f 5.25 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U18 PM 0.0 III
4 f 5.02 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA -0.2 IV
5 f 4.95 PŁONKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL 0.0 IV #
6 f 4.78 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U20 SK -1.5 -- #
7 f 4.64 PROCHOWNIK Natalia MKS Żywiec 87 U18 SL 0.0 -- B.D.
8 f 4.59 WRONA Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 88 U18 PK 0.0 --
9 f 4.51 ŻAK Agnieszka UKS Gminy Brzeszcze # 90 U16 MA 0.0 V
Trójskok K
1 f 12.93 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA 0.0 I
2 f 11.82 ŚWIĘDRYCH Monika KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 II
3 f 11.69 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U18 PM 0.0 II
4 f 11.50 PŁONKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U18 SL 0.0 II #
5 f 11.49 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 U20 MA 0.0 III
6 f 11.05 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA 0.0 III
7 f 10.91 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA 0.0 III #
8 f 10.36 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U18 LU 0.0 IV #
9 f 10.33 HADAŁA Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 88 U18 PK 0.0 IV B.D.
11 f 10.13 SZOSTAK Joanna WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA 0.0 --
Kula (3) K
1 f 10.38 ROSIEK Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA IV
2 f 10.38 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U16 LU IV
3 f 10.20 LURKA Oktawia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U16 PK IV
Dysk (1) K
1 f 46.29 TOKARZ Renata KS AZS AWF Kraków # 70 Sen MA I
3 f 25.59 LURKA Oktawia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U16 PK V
Oszczep (600) K
1 f 40.11 GONDEK Magdalena KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA II
2 f 39.03 PATER Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA III
4 f 24.73 ROSIEK Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA --
5 f 24.39 MYŚLIWIEC Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA --
6 f 22.61 BASTER Katarzyna SKS Kusy Kraków # 90 U16 MA --
7 f 22.33 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA -- B.D. B.D. 2
100 m M
1 f 1 10.67 NOWAK Marcin KS AZS AWF Kraków # 77 Sen MA -0.2 I
2 f 1 10.77 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -0.2 I
3 f 1 10.95 ZONTEK Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 79 Sen MA -0.2 II
4 f 1 10.96 DYJA Leszek KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA -0.2 II
5 f 1 10.97 KUĆ Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 86 U20 KP -0.2 II #
6 f 1 11.04 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -0.2 II #
7 f 1 11.26 POŁOŃSKI Kamil WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA -0.2 II
8 f 1 11.47 DZIK Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA -0.2 III
1 f 2 11.61 RUSIN Kornel MKS Juvenia Przemyśl # 85 U20 PK 0.0 III B.D. BEZ
2 f 2 11.62 KIPIEL Jakub WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA 0.0 III
3 f 2 11.81 SMAGAŁA Jerzy WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA 0.0 --
4 f 2 11.84 WOLANIN Łukasz MKS Juvenia Przemyśl # 87 U18 PK 0.0 IV B.D.
5 f 2 11.86 ROZTOCKI Norbert WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA 0.0 --
6 f 2 12.12 GRABIAS Jarosław AZS-AWF Warszawa # 87 U18 MZ 0.0 IV
7 f 2 12.18 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 IV #
1 f 3 12.12 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U16 PK 0.0 IV
6 f 3 12.39 GWOREK Łukasz LKS Kłos Olkusz # 86 U20 MA 0.0 --
7 f 3 12.44 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V B.D. # BEZ
8 f 3 12.46 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V B.D. # 3
1 f 4 12.29 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V #
7 f 4 12.80 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U16 PK 0.0 -- B.D. B.D. B.D. BEZ
8 f 4 12.82 ZARĘBA Sławomir KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 --
1 f 5 11.48 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL -0.1 III #
4 f 5 12.88 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA -0.1 --
8 f 5 13.66 KOLMAN Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U16 MA -0.1 --
1 f 6 12.46 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U16 PK 0.0 V
2 f 6 12.91 KUDLEK Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 90 U16 PK 0.0 --
5 f 6 13.81 ZIENTARA Dawid SKS Kusy Kraków # 92 U14 MA 0.0 --
1 f 7 11.41 TYNIEC Krystian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U18 PK 0.0 III
3 f 7 12.29 SIKORA Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola # 89 U16 PK 0.0 V
200 m M
6 f 23.05 DZIK Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U18 MA 0.0 III
1 f 1 21.02 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA 0.0 M
2 f 1 21.86 DYJA Leszek KS AZS AWF Kraków # 78 Sen MA 0.0 I
3 f 1 22.45 POŁOŃSKI Kamil WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA 0.0 II
4 f 1 22.98 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice # 88 U18 SL 0.0 III #
5 f 1 23.01 KIPIEL Jakub WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA 0.0 III
7 f 1 23.06 TYNIEC Krystian MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U18 PK 0.0 III
1 f 2 23.92 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U18 MA 0.0 IV B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 f 2 24.07 GRABIAS Jarosław AZS-AWF Warszawa # 87 U18 MZ 0.0 IV
3 f 2 24.22 GWOREK Łukasz LKS Kłos Olkusz # 86 U20 MA 0.0 IV
5 f 2 24.69 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U16 PK 0.0 V
6 f 2 24.77 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V B.D. # 3
1 f 3 24.50 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V #
2 f 3 25.22 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V B.D. # BEZ
300 m M
2 f 38.81 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U16 PK III
1 f 1 38.37 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III #
6 f 1 41.08 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA V
7 f 1 41.19 KUDLEK Kacper CWKS Resovia Rzeszów # 90 U16 PK V
400 m M
1 f 47.94 BAŃKA Witold SPLA Tychy # 84 U23 SL I LISOWSKI Józef # 1
2 f 1 48.85 LAŃCZYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA II
3 f 1 50.08 RUSIN Kornel MKS Juvenia Przemyśl # 85 U20 PK II B.D. BEZ
4 f 1 50.52 ROZTOCKI Norbert WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA III
5 f 1 50.87 SUŁOWSKI Mariusz WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA III
6 f 1 51.49 WALERIAŃCZYK Tomasz WKS Wawel Kraków # 81 Sen MA III
7 f 1 51.77 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA III
8 f 1 51.96 KAJTOCH Roman KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA III
1 f 2 51.34 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 87 U18 MA III #
2 f 2 51.94 SOBCZYK Piotr ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 87 U18 MA III
1 f 3 53.42 STEC Damian UKS Budowlani Nowy Sącz # 88 U18 MA IV
3 f 3 55.07 MACIEJAK Jarosław LKS Stal Mielec # 87 U18 PK --
600 m M
1 f 1 1:30.94 KURYLAS Maciej MKS-MOSM Bytom 88 U18 SL --
5 f 1 1:35.22 GALICA Jarosław ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 89 U16 MA V
800 m M
2 f 1 1:55.01 PIASECKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA II #
5 f 1 1:59.59 SUTOR Łukasz KS AZS AWF Kraków # 83 U23 MA III
6 f 1 2:00.11 PŁANETA Grzegorz MKS-MOSM Bytom 86 U20 SL III
7 f 1 2:02.28 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U18 SL IV #
8 f 1 2:04.55 TABOR Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 87 U18 MA IV
5 f 2 2:06.42 MAJCHER Jacek MKS Juvenia Przemyśl # 86 U20 PK IV B.D.
8 f 2 2:15.64 KOSYŁO Grzegorz MKS Juvenia Przemyśl # 87 U18 PK -- B.D.
1000 m M
1 f 1 2:40.48 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U16 ZP III
4 f 1 2:48.22 MAGDA Damian LKS Stal Mielec # 89 U16 PK IV
6 f 1 2:52.30 PELCZAR Mateusz KKB MOSiR Krosno # 90 U16 PK V
1500 m M
9 f 4:15.36 CIUŁA Paweł LKS Stal Mielec # 88 U18 PK IV
1 f 1 3:57.50 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U20 SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
2 f 1 3:58.16 PASEK Daniel AZS-AWF Katowice # 85 U20 SL II
3 f 1 4:03.44 LAKSA Dariusz WKB Meta Lubliniec # 84 U23 SL III B.D. Z/1626/11 2020 BEZ
4 f 1 4:04.61 LACHOWSKI Andrzej KS AZS AWF Kraków # 82 U23 MA III
6 f 1 4:08.10 GRZANKA Mateusz niest. Kraków # 86 U20 MA III
8 f 1 4:14.78 REMBIASZ Michał UKS Budowlani Nowy Sącz # 86 U20 MA IV B.D.
12 f 1 4:21.06 TAMBORSKI Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola # 85 U20 PK IV
15 f 1 5:01.98 SZUBA Karol MKL Sparta Stalowa Wola # 88 U18 PK --
16 f 1 DNF MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA MM #
110 m pł MŁ M
3 f 1 16.42 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA 0.0 III #
5 f 1 17.25 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 IV
7 f 1 17.93 KOLMAN Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U16 MA 0.0 V
8 f 1 17.99 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V
110 m pł J MŁ M
1 f 1 15.62 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U18 MA 0.0 III B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 f 1 16.36 KUBICZ Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 88 U18 MA 0.0 IV
4 f 1 16.99 MIKOŁAJCZYK Mateusz WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA 0.0 --
110 m pł M
2 f 15.15 LIS Rafał KS AZS AWF Kraków # 79 Sen MA 0.0 II
1 f 2 14.68 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA 0.0 I #
3 f 2 18.88 KOPACZ Przemysław LKS Stal Mielec # 86 U20 PK 0.0 --
400 m pł M
1 f 1 52.73 MOTYKA Marek AZS-AWF Katowice 80 Sen SL I
2 f 1 54.31 ROMAŃSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA I
3 f 1 55.26 BANASZAK Paweł WKS Wawel Kraków # 83 U23 MA II
4 f 1 56.99 MARCINEK Piotr WKS Wawel Kraków # 86 U20 MA III
6 f 1 58.82 SMOŁA Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA III
Wzwyż M
1 f 2.05 TITTINGER Michał KU AZS URz Rzeszów 77 Sen PK II MAZUR Janusz
2 f 2.05 BŁAWAT Konrad KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA II
3 f 1.95 SKOCZEŃ Marcin WKS Wawel Kraków # 83 U23 MA II
4 f 1.90 DUBOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U20 MA III
5 f 1.90 RABEŁ Paweł KKS Victoria Stalowa Wola # 88 U18 PK III
6 f 1.85 RĘKAŚ Piotr CWKS Resovia Rzeszów # 87 U18 PK III
7 f 1.80 ZYGMUNT Kamil MKS Tempo Kęty # 86 U20 MA IV
8 f 1.80 NAJUCH Robert LKS Stal Mielec # 89 U16 PK IV
9 f 1.80 BRZUCHACZ Sylwester KS AZS AWF Kraków # 87 U18 MA IV
W dal M
1 f 1 7.28 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU +0.3 I
2 f 1 7.15 ZONTEK Arkadiusz KS AZS AWF Kraków # 79 Sen MA +0.1 II
3 f 1 6.99 BĄK Wojciech WKS Wawel Kraków # 82 U23 MA +0.3 II
4 f 1 6.40 SZAFRANIEC Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 87 U18 PK +0.1 III
5 f 1 6.20 SIKORA Marek WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA 0.0 IV
6 f 1 5.98 SIKORA Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola # 89 U16 PK 0.0 IV
7 f 1 5.80 KOPROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA 0.0 V B.D. 3
8 f 1 5.67 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U16 PK +0.4 V B.D. B.D. B.D. BEZ
Trójskok M
1 f 15.51 FUTYMA Michał WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA 0.0 I
2 f 15.23 KATARZYŃSKI Konrad KKL Kielce # 80 Sen SK 0.0 I
3 f 13.39 MALINOWSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 88 U18 MA 0.0 III
4 f 13.27 SEROWIECKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA 0.0 III
6 f 12.65 SZAFRANIEC Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola # 87 U18 PK 0.0 IV
Kula (5) M
1 f 12.97 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U16 LU IV B.D. # 1
3 f 11.93 STACH Jarosław IKS Olkusz # 88 U18 MA --
Dysk (1) M
1 f 36.88 KRZYWOŃ Paweł SKS Kusy Kraków # 89 U16 MA IV
2 f 32.07 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U16 MA V
Dysk (1.5) M
3 f 30.78 STACH Jarosław IKS Olkusz # 88 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 f 45.68 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA II
Dysk (2) M
2 f 36.51 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA III #
Oszczep (600) M
1 f 46.51 LASOTA Piotr SKS Kusy Kraków # 89 U16 MA IV
Oszczep (800) M
1 f 53.56 POLAŃSKI Sławomir KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3693490028381 sekund