Kraków 10.06.2006
100 m K
1 f 1 12.47 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U20 PK +0.8 II
2 f 1 12.72 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK +0.8 II
3 f 1 12.83 TYLEK Paulina WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA +0.8 III
4 f 1 12.84 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA +0.8 III
5 f 1 12.85 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +0.8 III
6 f 1 12.93 WRONA Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 88 U20 PK +0.8 III
1 f 2 12.24 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA 0.0 II #
2 f 2 12.12 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ +0.3 I
2 f 2 12.51 DURCZYŃSKA Dobrosława WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA 0.0 II
3 f 2 13.16 KLIMASARA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA 0.0 III B.D.
4 f 2 13.23 RZYCKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA 0.0 IV
5 f 2 13.24 ROZUMEK Kornelia WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA 0.0 IV
6 f 2 13.31 OLSZEWSKA Weronika KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA 0.0 --
7 f 2 13.32 KARAMON Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA 0.0 IV
4 f 3 13.85 ISTRATI Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA +0.1 --
5 f 3 13.92 KARNAS Magdalena WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA +0.1 --
6 f 3 14.25 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA +0.1 -- #
3 f 4 14.10 SIKORA Anita KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA 0.0 --
1 f 5 12.29 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA +1.0 II
2 f 5 12.98 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU +1.0 III #
1 f 6 13.21 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.5 IV #
2 f 6 13.38 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA +0.5 IV B.D. # BEZ
3 f 6 13.43 SOBALA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.5 IV
5 f 6 13.59 ZALEWSKA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.5 IV
5 f 6 13.59 ZALEWSKA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.5 IV
1 f 7 13.27 ROŻEN Ewa ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA +0.6 IV
2 f 7 13.43 ZIMNA Ewa SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA +0.6 IV
3 f 7 13.69 UCHTO Klaudia SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA +0.6 IV
5 f 7 13.85 BARAN Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP +0.6 V
6 f 7 13.86 MUZYK Ewelina WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.6 V
7 f 7 13.88 ZALEWSKA Małgorzata ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 91 U16 DS +0.6 V
7 f 7 13.88 ZALEWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.6 V
1 f 8 13.47 WĄS Patrycja WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.3 IV B.D. # BEZ
2 f 8 13.57 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA +0.3 IV
3 f 8 13.81 BIAŁA Dominika WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.3 V
4 f 8 13.85 WOLAŃSKA Sandra SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +0.3 V
5 f 8 13.98 PRZYBYŁO Karolina UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA +0.3 V
7 f 8 14.19 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA +0.3 V B.D. M
1 f 9 13.79 GRADEK Magdalena SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +1.3 IV
2 f 9 13.89 ROSIEK Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +1.3 V
3 f 9 13.97 BABRAL Mirela ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA +1.3 V
5 f 9 14.15 MAJKRZAK Beata WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +1.3 V
6 f 9 14.47 KIRSTEIN Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +1.3 V
3 f 10 14.16 BRAŚ Agnieszka SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +0.5 V
5 f 10 14.33 SZOPA Martyna KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA +0.5 V
200 m K
1 s 1 26.98 DOMAŃSKA Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U20 SL +0.1 III
2 s 3 27.73 GNIADEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK +0.9 IV #
1 f 1 24.23 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ +0.1 I
2 f 1 25.20 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.1 II #
3 f 1 25.74 DURCZYŃSKA Dobrosława WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA +0.1 II
4 f 1 25.89 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U20 PK +0.1 II
6 f 1 26.34 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA +0.1 III
7 f 1 26.46 OLSZEWSKA Dominika KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +0.1 III
8 f 1 26.62 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK +0.1 III
1 f 2 26.86 KLIMASARA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +0.6 III B.D.
2 f 2 27.33 RZYCKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.6 IV
4 f 2 27.64 ZYGMUNT Monika KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA +0.6 --
5 f 2 27.69 ROZUMEK Kornelia WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA +0.6 IV
6 f 2 27.87 ROŻEN Ewa ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA +0.6 IV
7 f 2 28.21 ZALEWSKA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.6 IV
7 f 2 28.21 ZALEWSKA Katarzyna WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.6 IV
8 f 2 29.18 BABRAL Mirela ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA +0.6 V
3 f 3 28.02 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.9 IV #
4 f 3 28.30 WIERTEL Katarzyna UKS Polfin Oświęcim # 89 U18 MA +0.9 IV B.D. BEZ
5 f 3 28.32 KARNAS Magdalena WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA +0.9 IV
2 f 4 29.91 ZIELIŃSKA Katarzyna SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA +0.1 V
3 f 4 30.02 TRZEŚNIOWSKA Klaudia SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +0.1 V
4 f 4 30.12 BRAŚ Agnieszka SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +0.1 V
4 f 5 29.99 BIELEC Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK +0.2 V #
5 f 5 30.86 PRZYBYŁO Karolina UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA +0.2 --
300 m K
1 s 1 43.74 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA III #
2 f 1 43.98 KOCHAŃSKA Kaja KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA III B.D. # BEZ
3 f 1 44.50 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA III
5 f 1 45.72 ZALEWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
5 f 1 45.72 ZALEWSKA Małgorzata ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 91 U16 DS IV
6 f 1 46.27 KUROWSKA Sabina WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
7 f 1 47.07 KALISTA Monika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA V
2 f 2 47.26 LAMPART Katarzyna SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA V
4 f 3 48.63 ZIENTARA Daria SKS Kusy Kraków # 93 U14 MA --
400 m K
1 f 1 58.88 WRONA Angelika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 88 U20 PK II
3 f 1 61.21 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III #
3 f 2 68.79 DUDA Katarzyna UKS Korzeniowski.pl Kraków # 89 U18 MA --
600 m K
1 f 1 1:46.48 SZWARNÓG Jolanta KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA V #
2 f 1 1:46.87 BURKOT Eunika UKS Jedynka Skawina # 91 U16 MA V
3 f 1 1:47.00 WRZESZCZAK Justyna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # 91 U16 MA V
4 f 1 1:47.70 GALICA Mariola ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA V
5 f 1 1:50.65 SARNA Żaneta PUKS Zawrat Bukowina Tatrzań. # 91 U16 MA --
6 f 1 1:51.08 GAJEK Kinga WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA -- #
5 f 2 1:48.82 CORA Aleksandra UKS Jedynka Skawina # 91 U16 MA V
800 m K
1 f 1 2:23.73 CICH Ewelina MLUKS Tarnów 87 U20 MA III
3 f 1 2:26.36 CHWASTEK Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV
4 f 1 2:28.62 OWCZAREK Joanna UKS Polfin Oświęcim # 90 U18 MA IV B.D. 4
5 f 1 2:34.14 KUPIEC Agnieszka UKS Polfin Oświęcim # 89 U18 MA --
7 f 1 2:41.04 PADŁO Agnieszka IKS Olkusz # 89 U18 MA -- #
1000 m K
1 f 1 3:08.66 KUROWSKA Paulina WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
1 f 1 3:08.66 KUROWSKA Paulina WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
1500 m K
1 f 1 4:32.87 STANEK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U23 SL II
1 f 1 5:29.62 BARCZYK Anna IKS Olkusz # 90 U18 MA -- #
2 f 1 4:42.69 JASKURZYŃSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA II
2 f 1 5:38.51 KUMOR Katarzyna WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA --
3 f 1 4:49.59 STAFA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA III
4 f 1 4:51.08 GRUCA Barbara KS Cracovia 1906 Kraków # 80 Sen MA III
5 f 1 5:00.93 MARKIEL Natalia UKS Gminy Brzeszcze # 89 U18 MA IV
9 f 1 5:51.42 JURCZYK Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz # 88 U20 MA --
100 m pł MŁ K
1 15.93 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +1.9 III #
2 15.98 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK +1.9 III
3 15.99 RYNIEWICZ Katarzyna LKS Stal Mielec # 91 U16 PK +1.9 III
4 16.54 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +1.9 III
5 16.69 ROZENBAJGIER Ewelina UKS Tempo 5 Przemyśl # 91 U16 PK +1.9 III
100 m pł J MŁ K
1 13.63 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +1.8 I #
2 14.44 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +1.8 I
3 14.51 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA +1.8 II B.D.
100 m pł K
1 13.92 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA +1.8 I
2 14.93 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U20 LU +1.8 II #
300 m pł K
1 48.08 MRUKOWICZ Karolina KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA III
2 49.39 STANEK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 92 U16 PK III
3 50.12 WOSIEK Sonia KS Cracovia 1906 Kraków # 91 U16 MA IV #
1500 m prz K
1 5:29.62 BARCZYK Anna IKS Olkusz # 90 U18 MA III #
2 5:38.51 KUMOR Katarzyna WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III
3 5:49.43 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK IV KOWAL Piotr # Z/0093/11 2020 MM
Wzwyż K
  f 1.35 MARKOWSKA Anna SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
  f 1.45 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA IV
1 f 1.45 BIEDA Justyna CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK IV
1 f 1.68 WYCHOWANIEC Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II B.D. BEZ
2 f 1.63 DROP Magdalena UKS Trójka Sandomierz # 86 U23 SK II #
3 f 1.55 RABIEJ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK III
4 f 1.55 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA III #
8 f 1.35 KUSTRA Beata SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA -- B.D. BEZ
9 f 1.30 PROFIC Monika SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
W dal K
1 5.90 ZIOŁO Katarzyna LKS Stal Mielec # 79 Sen PK +0.2 I
2 5.16 ŚWIĘDRYCH Monika KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.5 III
Kula (3) K
2 9.95 JĘDRYCZKA Patryczka MKS Tempo Kęty # 91 U16 MA IV
3 9.51 JASTRZĄB Gabriela SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA V
1 f 10.28 MISZCZYK Magdalena MUKS ILKUS Olkusz # 91 U16 MA IV
7 f 8.31 ŻELAZKO Agnieszka SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
Kula (4) K
3 10.24 KWIEK Angelika MKS Budomark Mysłowice # 89 U18 SL III
1 f 16.58 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL M #
2 f 11.05 HANUS Joanna KKB MOSiR Krosno # 86 U23 PK III
4 f 10.46 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U16 SL III #
5 f 9.85 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA IV #
6 f 9.64 LURKA Oktawia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK IV
7 f 9.04 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U16 SL IV #
10 f 8.29 GAPIŃSKA Magdalena SKS Kusy Kraków # 90 U18 MA --
13 f 9.04 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U16 SL IV #
Dysk (0.75) K
1 f 35.05 SITKOWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
Dysk (1) K
2 30.36 PAWLICKA Olga WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA IV
1 f 32.76 NIEDOJAD Karolina WKS Wawel Kraków # 85 U23 MA III B.D. 3
3 f 30.19 LURKA Oktawia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK IV
4 f 29.91 RAJTAR Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA IV #
5 f 29.08 KOWALEWSKA Monika WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA IV B.D. BEZ
Młot (3) K
1 26.04 WARDZIŃSKA Paulina LKS Stal Mielec # 91 U16 PK --
Młot (4) K
5 33.00 WAWOCZNY Klaudia RMKS Rybnik 90 U18 SL IV
1 f 58.04 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I
2 f 42.73 STALA Dagmara MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U16 SL III #
3 f 42.52 BROŻONOWICZ Anna LKS Stal Mielec # 88 U20 PK III
4 f 34.50 DUSZA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U16 SL IV #
Oszczep (600) K
1 29.34 HABINA Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA V
1 f 27.37 GAPIŃSKA Magdalena SKS Kusy Kraków # 90 U18 MA --
2 f 27.07 BANASIK Agata MUKS ILKUS Olkusz # 89 U18 MA --
2 f 28.44 TUREK Justyna UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA V
3 f 25.60 ŻELAZKO Agnieszka SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA --
3 f 26.55 GORAJ Magdalena MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA -- B.D. BONK Stanisław BEZ
100 m M
2 s 1 11.14 JENCZALIK Maciej CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.1 II
2 s 5 11.84 DOBROCZYŃSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +0.1 IV
4 s 5 11.97 ADAMCZYK Krystian UKS Trójka Sandomierz # 91 U16 SK IV
1 f 1 11.07 DOMAŃSKI Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL +1.1 II
3 f 1 11.34 ŚLEDŹ Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL +1.1 III #
4 f 1 11.35 SMAGAŁA Jerzy WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA +1.1 III
6 f 1 11.42 DREJ Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL +1.1 III
7 f 1 11.50 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.1 III
1 f 2 11.35 BUGAJ Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA 0.0 III
2 f 2 11.38 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA 0.0 III B.D. # 3
3 f 2 11.52 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA 0.0 III #
6 f 2 11.70 PODOBIŃSKI Rafał UKS Maraton Sękowa # 90 U18 MA 0.0 III
2 f 3 11.78 ZARĘBA Sławomir KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.5 IV
3 f 3 11.86 BOGACZ Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.5 IV
4 f 3 11.87 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.5 IV B.D. # BEZ
1 f 4 11.81 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA +1.6 IV
1 f 5 11.76 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U16 MA +0.1 IV #
3 f 5 11.92 PODOBIŃSKI Andrzej UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA +0.1 IV
5 f 5 12.11 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec # 92 U16 PK +0.1 IV #
6 f 5 12.19 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U16 PK +0.1 IV #
3 f 6 12.67 FILIPEK Paweł SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +0.3 V
4 f 6 12.72 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA +0.3 V #
1 f 7 12.22 JARZĘBA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +0.9 --
2 f 7 13.01 HYLA Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA +0.9 --
5 f 7 13.68 KUŹMA Michał SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA +0.9 --
200 m M
1 s 1 22.16 DOMAŃSKI Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL +0.1 II
2 s 1 22.73 JENCZALIK Maciej CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK II
3 s 1 36.34 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA 0.0 -- B.D. # M
3 f 1 22.92 BUGAJ Bartłomiej KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +0.1 III
5 f 1 23.06 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +0.1 III
3 f 2 23.81 DRABICKI Konrad MKS Tempo Kęty # 91 U16 MA -0.1 IV #
5 f 2 24.06 PODOBIŃSKI Rafał UKS Maraton Sękowa # 90 U18 MA -0.1 IV
8 f 2 25.98 PAPIEŻ Artur KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U18 MA -0.1 -- #
2 f 3 24.43 CHUDY Michał WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA 0.0 --
7 f 3 25.37 TRYBUŁA Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA 0.0 --
8 f 3 26.31 STALMACH Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA 0.0 --
300 m M
2 f 1 38.12 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
4 f 1 40.36 KUĆ Bartosz WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
6 f 1 40.68 PODOBIŃSKI Andrzej UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA V
7 f 1 40.75 GUMÓŁKA Łukasz IKS Olkusz # 91 U16 MA V #
3 f 2 41.47 KULPA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA V #
4 f 2 42.93 DYL Tomasz PUKS Zawrat Bukowina Tatrzań. # 92 U16 MA --
5 f 2 44.37 HYLA Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA --
1 f 3 40.80 MAŁEK Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
2 f 3 45.92 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
400 m M
1 f 1 49.97 RUSIN Kornel MKS Juvenia Przemyśl # 85 U23 PK II B.D. BEZ
2 f 1 50.15 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
3 f 1 50.70 GRABIAS Jarosław AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ III
4 f 1 51.64 GUZIK Mirosław ZKS Unia Tarnów # 86 U23 MA III
5 f 1 51.94 SZARATA Łukasz WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA III
6 f 1 52.03 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 U23 MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
2 f 2 53.28 CUDEJKO Kamil UKS Jedynka Skawina # 87 U20 MA IV
6 f 2 56.40 ROGOWSKI Kamil niest. Rzeszów # 90 U18 PK -- B.D.
5 f 3 56.16 TRYBUŁA Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA --
7 f 3 57.58 STALMACH Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U18 MA --
600 m M
3 s 1 1:28.65 KRUEGER Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 91 U16 SL III
1 f 1 1:25.16 BANASZAK Paweł WKS Wawel Kraków # 83 Sen MA --
2 f 1 1:25.51 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U20 MA -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
8 f 1 1:36.33 OPYRCHAŁ Andrzej WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA V
1 f 2 1:38.12 SZCZEPAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA V
2 f 2 1:38.60 TABAK Ireneusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA V
5 f 2 1:39.91 CHOWANIEC Zbigniew PUKS Zawrat Bukowina Tatrzań. # 91 U16 MA V
800 m M
1 f 1 1:52.11 SNOCHOWSKI Rafał BKL Bełchatów # 83 Sen LD II
2 f 1 1:54.30 PIASECKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
3 f 1 1:55.06 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U20 MA II CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2020 1
4 f 1 1:57.05 KUBICZ Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 88 U20 MA III
5 f 1 1:59.08 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III OLEKSYK Grzegorz 2
6 f 1 2:00.27 PODOLAK Mirosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U18 PK III
7 f 1 2:03.92 MAJCHER Jacek MKS Juvenia Przemyśl # 86 U23 PK -- B.D.
2 f 2 2:04.65 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U18 MA IV
5 f 2 2:07.72 IRLA Arkadiusz MLUKS Tarnów 90 U18 MA --
1000 m M
1 s 1 2:45.24 DADEJ Dawid ZKS Unia Tarnów # 91 U16 MA IV B.D. 2
2 f 1 2:47.57 KNAPIK Sebastian MLUKS Tarnów 91 U16 MA IV
5 f 1 2:49.59 FILAWSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA IV
6 f 1 2:53.94 ZAJĄC Wojciech ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA V
7 f 1 2:54.42 TARASZKA Daniel MLUKS Tarnów 92 U16 MA V
8 f 1 2:54.48 STEFAŃSKI Karol IKS Olkusz # 91 U16 MA V #
9 f 1 2:55.10 KNAPIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 92 U16 MA V
14 f 1 3:09.69 KAPUSTKA Rafał ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 91 U16 MA --
1500 m M
2 f 1 4:03.41 GĄSIORSKI Michał CWKS Resovia Rzeszów # 88 U20 PK III #
3 f 1 4:11.11 CZARNOTA Tomasz IKS Olkusz # 88 U20 MA III
4 f 1 4:12.15 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U18 PK IV
5 f 1 4:14.05 GĘBARA Rafał KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA --
6 f 1 4:18.10 TRZECIAK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV
7 f 1 4:20.35 PELCZAR Mateusz KKB MOSiR Krosno # 90 U18 PK IV
9 f 1 4:27.93 REDZIAK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL --
110 m pł MŁ M
1 15.75 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec # 91 U16 PK +1.9 II #
2 16.62 KLUCZNIK Damian KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA +1.9 III
3 17.09 DOBROCZYŃSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +1.9 IV
4 17.42 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA +1.9 IV
5 17.54 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec # 91 U16 PK +1.9 IV #
110 m pł J MŁ M
1 15.05 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +1.8 III
2 15.51 NĘDZKA Michał WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA +1.8 III
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 15.00 WRÓBEL Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK +1.8 II B.D. 2
2 f 1 15.94 JARZĘBA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +1.8 III
300 m pł M
1 41.14 GNAT Krystian LKS Stal Mielec # 91 U16 PK II #
2 43.03 CZERWIEŃ Adrian UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA IV
3 44.00 LEMEK Tomasz SKS Kusy Kraków # 91 U16 MA IV
4 44.27 ŁOSINIECKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA IV
5 45.49 KLUCZNIK Damian KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA V
400 m pł J MŁ M
1 57.13 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA III
400 m pł M
1 56.05 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA II
2 57.89 STANEK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U20 SL III
3 58.45 KŁOSOWSKI Emil CWKS Resovia Rzeszów # 87 U20 PK III
Wzwyż M
1 f 1.78 KAŃTOCH Leszek UKS 5 Plus Rydułtowy 91 U16 SL IV
1 f 1.86 SEIDEL Dawid GKS Naprzód Rydułtowy # 88 U20 SL III
2 f 1.78 MARCISZ Tomasz GKS Naprzód Rydułtowy # 89 U18 SL IV B.D.
3 f 1.78 DROZD Łukasz CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK IV
4 f 1.78 ŚNIEĆ Paweł KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA IV #
6 f 1.55 KOŁODZIEJCZYK Andrzej UKS Maraton Sękowa # 91 U16 MA --
W dal M
1 5.95 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U16 MA +1.0 IV
Kula (4) M
2 12.65 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK V #
3 12.11 KUSIAK Kamil UKS Maraton Sękowa # 92 U16 MA V
1 e 15.14 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U16 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
5 e 10.68 PODSIADŁO Wiktor IKS Olkusz # 91 U16 MA --
Kula (5) M
1 f 16.83 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL II #
2 f 13.75 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III #
3 f 12.98 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV #
4 f 12.81 STARZYK Jerzy KS AZS AWF Kraków # 56 Masters MA -- #
5 f 12.30 KUBIAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL --
8 f 11.56 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA --
10 f 9.50 WRONA Dorian SKS Kusy Kraków # 90 U18 MA --
11 f 9.07 LISOWSKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA --
12 f 8.48 KLOCEK Patryk MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA --
Kula (6) M
1 f 14.44 SZYMCZAK Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 87 U20 SL II
2 f 11.92 FORNAL Michał ZKS Unia Tarnów # 88 U20 MA IV B.D. 3
3 f 11.86 STACH Jarosław IKS Olkusz # 88 U20 MA IV
4 f 10.95 PŁONKA Przemysław MKS Tempo Kęty # 88 U20 MA --
5 f 10.67 LASKOWSKI Grzegorz IKS Olkusz # 88 U20 MA --
Kula (7.26) M
1 f 15.72 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków # 84 U23 MA I #
2 f 15.71 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA I B.D. # 1
Dysk (1) M
1 f 47.09 MOCHEREK Dominik MCKiS Jaworzno # 91 U16 SL II BEDNARCZYK Józef # Z/4086/11 2020 1
Dysk (1.5) M
1 f 43.32 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL III #
2 f 38.24 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA IV
3 f 37.86 KUBIAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL IV
5 f 27.12 LISOWSKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 46.47 CZAJA Benjamin RMKS Rybnik 87 U20 SL II
2 f 45.72 SZYMCZAK Krzysztof KS Energetyk Jaworzno # 87 U20 SL II
3 f 38.60 FORNAL Michał ZKS Unia Tarnów # 88 U20 MA III B.D. 3
4 f 34.19 PŁONKA Przemysław MKS Tempo Kęty # 88 U20 MA IV
5 f 32.70 PABIJAN Karol KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA IV
Dysk (2) M
1 f 44.55 GĄSIOROWSKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 81 Sen MA II B.D. # 1
2 f 35.18 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA III
3 f 28.61 STARZYK Jerzy KS AZS AWF Kraków # 56 Masters MA -- #
Młot (4) M
1 39.23 SPICYN Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 91 U16 SL V #
Młot (5) M
4 53.40 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
1 f 55.10 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
2 f 53.68 ZIELIŃSKI Michał LKS Stal Mielec # 90 U18 PK III
3 f 53.57 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL III #
5 f 42.42 LASOTA Mariusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL IV #
Młot (6) M
1 f 56.56 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U20 OP II #
Oszczep (600) M
1 f 45.17 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 91 U16 PK IV
Oszczep (700) M
1 f 45.80 SAGAN Bartosz KS Energetyk Jaworzno # 89 U18 SL IV
2 f 40.88 SUPRUN Grzegorz MUKS ILKUS Olkusz # 90 U18 MA --
3 f 40.63 BOŁOZ Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA --
4 f 36.28 KRYJOMSKI Zbigniew SKS Kusy Kraków # 90 U18 MA --
5 f 31.30 FOTIJ Michał SKS Kusy Kraków # 90 U18 MA --
6 f 22.10 CHUCHERKO Damian IKS Olkusz # 89 U18 MA --
Oszczep (800) M
2 f 30.92 STARZYK Jerzy KS AZS AWF Kraków # 56 Masters MA -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.175910949707 sekund