Warszawa 11 - 12.09.2004
300 m K
1 s 1 43.10 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U16 MZ III #
2 s 1 43.29 PALIŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U16 WN III
3 s 1 43.73 MIKOŁAJCZAK Anna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U16 WN III
1000 m K
1 s 1 2:54.65 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U16 WN II
2 s 1 3:01.86 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda # 90 U16 WN II #
3 s 1 3:05.82 DOBROWOLSKA Ewa WLKS Nowe Iganie # 90 U16 MZ III
4 s 1 3:07.00 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U16 MZ III B.D. # 1
5 s 1 3:10.54 GOMOLIŃSKA Joanna UKS Żoliborz # 90 U16 MZ III
6 s 1 3:11.99 POŚWIATA Paulina MLKS Czarni Olecko # 90 U16 WN III #
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.29 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U16 PM 0.0 II #
2 s 1 15.51 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U16 MZ 0.0 III
3 s 1 16.02 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U16 MZ 0.0 III #
4 s 1 16.73 RYŚ-DORUCHOWSKA Joanna UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ 0.0 III
1 s 2 16.64 MISZCZUK Dominika KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ +0.8 III
2 s 2 16.76 LESZCZYŃSKA Sylwia MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN +0.8 IV
3 s 2 16.94 RUTKOWSKA Marta MUKS Płock 89 U16 MZ +0.8 IV
4 s 2 16.98 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U16 MZ +0.8 IV #
2 s 3 16.20 LIS Katarzyna MLKS Czarni Olecko # 90 U16 WN -0.2 III
3 s 3 16.93 KLONOWSKA Angelika MKS Pułtusk 89 U16 MZ -0.2 IV
1 f 15.17 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U16 PM +0.5 II #
2 f 15.28 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U16 MZ +0.5 II
3 f 15.86 LIS Katarzyna MLKS Czarni Olecko # 90 U16 WN +0.5 III
4 f 16.02 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U16 MZ +0.5 III #
5 f 16.40 KLONOWSKA Angelika MKS Pułtusk 89 U16 MZ +0.5 III
6 f 16.54 RYŚ-DORUCHOWSKA Joanna UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ +0.5 III
7 f 16.67 MISZCZUK Dominika KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ +0.5 III
8 f 16.81 LESZCZYŃSKA Sylwia MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN +0.5 IV
Tyczka K
1 f 2.40 ORNOCH Agata UKS Kusy Warszawa # 90 U16 MZ IV
W dal K
1 5.25 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ +0.6 III
2 5.21 DURAJCZYK Joanna MLKS Dąb Kozienice 89 U16 MZ +0.5 III
3 5.15 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U16 MZ +0.6 III
4 5.13 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U16 MA +0.7 III #
5 5.07 MURAWSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk # 89 U16 MZ +0.4 IV
Kula (3) K
1 11.64 ULICKA Monika MLKL Płock # 90 U16 MZ III
2 11.36 WINIAREK Sandra OKS Start Otwock 89 U16 MZ III
3 11.15 LEWANDOWSKA Anna OKS Start Otwock 89 U16 MZ III
4 10.82 SZCZEPANIAK Magdalena KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ IV
5 10.79 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U16 WN IV
6 10.18 JANUSZKIEWICZ Joanna KBWiR Dystans Ełk # 89 U16 WN IV B.D.
7 10.08 ŚLIWKA Izabela MKS Pułtusk 89 U16 MZ IV
8 10.00 BUCZEK Monika RLTL ZTE Radom 89 U16 MZ IV
Młot (3) K
1 41.48 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ III #
2 40.45 KANIA Justyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ IV
3 36.75 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U16 MZ IV #
4 35.99 KOKOSIŃSKA Katarzyna MLKL Płock # 90 U16 MZ IV #
5 32.62 PINDOR Mariola RKS Skra Warszawa # 89 U16 MZ V
6 28.03 ROGALA Lidia UKS Herkules Sulejówek # 89 U16 MZ V
Oszczep (600) K
1 37.40 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U16 MZ III
2 30.07 PŁAZA Monika LMKS Pasłęczanka Pasłęk # 89 U16 WN IV B.D.
3 29.62 RUPP Martyna LZS Płock 90 U16 MZ V
4 28.73 KLOCEK Lucyna ULKS Jedlińsk 89 U16 MZ V
5 28.35 ZAWIŚLAK Aleksandra OKS Start Otwock 90 U16 MZ V
300 m M
1 s 1 36.79 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN II
2 s 1 37.46 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ II
3 s 1 38.65 BIELECKI Rafał AZS-AWF Warszawa 89 U16 MZ III
4 s 1 38.77 ANTOSIK Michał UKS Kusy Warszawa # 89 U16 MZ III
1 s 2 38.59 WYSOCKI Mateusz MOS Zatoka Braniewo # 89 U16 WN III B.D.
1000 m M
1 s 1 2:42.83 KOSIŃSKI Dawid MUKS Płock 89 U16 MZ III
2 s 1 2:44.78 PAWLAK Mariusz niest. Warszawa # 89 U16 MZ IV B.D.
3 s 1 2:45.25 SMYK Michał UKS 3 Opoczno # 90 U16 LD IV B.D.
4 s 1 2:46.15 POŚPIECH Wiktor KS AZS UWM Olsztyn # 90 U16 WN IV B.D.
110 m pł MŁ M
1 e 1 15.82 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ 0.0 III
3 e 1 17.33 WŁODARCZYK Robert MKS Pułtusk 89 U16 MZ 0.0 IV
1 e 2 16.57 MAROSZEK Maciej UKS Michałów Radom 89 U16 MZ +0.6 III
2 e 2 16.84 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ +0.6 III #
2 f 16.21 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 89 U16 MZ 0.0 III
5 f 17.10 MŁOT Karol KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ 0.0 IV
Wzwyż M
1 1.90 PROKOPCZUK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U16 MZ III B.D. # 2
2 1.84 SZULIŃSKI Piotr MUKS Płock 89 U16 MZ III
3 1.78 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM IV #
4 1.78 SOBIECKI Michał LZS Płock 89 U16 MZ IV
5 1.78 TRACZ Paweł UKS Mokotów # 89 U16 MZ IV
6 1.75 WÓJCIK Adrian KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ IV B.D.
7 1.75 MAROSZEK Maciej UKS Michałów Radom 89 U16 MZ IV
8 1.70 GOŁAWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U16 MZ V
8 1.70 SYLWESTRZAK Marcin RLTL ZTE Radom 89 U16 MZ V
10 1.70 MUSIŃSKI Łukasz KS Jeziorak Iława # 89 U16 WN V B.D.
W dal M
1 6.15 PIECHOTKA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ +0.5 IV
2 6.05 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL +0.6 IV B.D. 3
3 5.95 KAMIONOWSKI Michał OKLA Ostrołęka # 90 U16 MZ -0.2 IV
4 5.76 ZNAROWSKI Tymon UKS Mokotów # 89 U16 MZ 0.0 V B.D.
5 5.67 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U16 MZ +0.8 V #
6 5.65 MIKOŁAJCZUK Tomasz WKS Gwardia Warszawa # 89 U16 MZ +0.7 V
Dysk (1) M
1 41.87 OLSZEWSKI Daniel OKS Start Otwock 90 U16 MZ III
2 41.80 SZCZYPIŃSKI Łukasz MKS Pułtusk 89 U16 MZ III
3 41.12 KAMYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ III
4 39.34 ŻÓŁCIAK Rafał KS Warszawianka W-wa # 90 U16 MZ IV
5 39.32 DOMURAD Michał OKLA Ostrołęka # 89 U16 MZ IV B.D.
6 39.29 STAŃCZAK Marcin MKS Durasan Płońsk # 89 U16 MZ IV
7 38.75 ZAŁOGA Emil MKS Pułtusk 89 U16 MZ IV
8 38.48 AMBROCH Przemysław MKS Pułtusk 89 U16 MZ IV
Młot (5) M
1 35.10 KOWALSKI Andrzej KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ V
2 32.47 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U16 LU V #
3 32.08 STARZYCKI Mateusz KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ V
4 27.30 BARAN Łukasz KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ --
5 26.97 SZYMAŃSKI Bartłomiej LZS Płock 89 U16 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0168540477753 sekund