Świecie 25 - 26.09.2004
Mały Memoriał Janusza Kusocinskiego
300 m K
1 e 1 42.53 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM II
3 e 1 43.50 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U16 MZ III #
4 e 1 44.39 PIETRZAK Joanna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
1 e 2 44.22 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U16 LB III #
3 e 2 47.00 TORBA Ewelina KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK V
1 e 3 40.83 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ II #
2 e 3 41.34 SOBIK Maja RMKS Rybnik 90 U16 SL II
3 e 3 41.41 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U16 DS II
4 e 3 41.46 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U16 KP II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
5 e 3 41.49 PIKTA Karolina KL Bałtyk Koszalin # 89 U16 ZP II
1 e 4 42.50 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA II #
2 e 4 42.58 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U16 WP II B.D.
3 e 4 42.62 SZEWCZYK Karolina MKS Budomark Mysłowice # 89 U16 SL II
4 e 4 42.67 MILEWICZ Magdalena MKL Szczecin # 89 U16 ZP II
5 e 4 42.90 KISIELA Katarzyna LUKS Dwójka Namysłów # 89 U16 OP II B.D.
6 e 4 43.38 PIETRZAK Anna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice # 90 U16 LD III
1 e 5 43.67 LORENC Magdalena LLKS Osowa Sień # 90 U16 LB III
1000 m K
1 e 1 3:04.63 BARYCZKA Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U16 WP III
2 e 1 3:04.97 GOSPODARSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 90 U16 KP III
3 e 1 3:05.07 JÓŹWIK Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U16 SL III
4 e 1 3:06.71 ROSIŃSKA Beata LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP III
5 e 1 3:07.13 BARCZYK Anna IKS Olkusz # 90 U16 MA III #
6 e 1 3:08.05 GURGUL Justyna LKS Lubusz Słubice # 89 U16 LB III
7 e 1 3:08.80 NĘDZA Dorota LKS Stal Mielec # 90 U16 PK III
9 e 1 3:12.65 TRYBUŁA Anita MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP IV
11 e 1 3:15.74 JASZCZYŃSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
12 e 1 3:18.17 TOMASZEWSKA Grażyna LUKS Boguszyce 90 U16 LD IV #
1 e 2 2:55.31 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA II KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
2 e 2 2:56.55 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U16 PK II #
4 e 2 2:58.36 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U16 PD II #
5 e 2 3:02.42 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U16 ZP II B.D. B.D. 3
6 e 2 3:04.35 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda # 90 U16 WN III #
7 e 2 3:04.73 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP III
8 e 2 3:06.11 WÓDKOWSKA Liliana UKS WiR Łopuszno 90 U16 SK III #
9 e 2 3:06.14 WNUK Ewa MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL III
10 e 2 3:06.23 UMAŃSKA Dominika STS Skarżysko-Kamienna # 89 U16 SK III
11 e 2 3:07.41 ZAWADZKA Ewa LLKS Osowa Sień # 89 U16 LB III
12 e 2 3:07.50 DOBROWOLSKA Ewa WLKS Nowe Iganie # 90 U16 MZ III
13 e 2 3:11.58 MISARKO Katarzyna MKL Lider Malbork # 90 U16 PM III
14 e 2 3:14.95 SOWA Paulina WLKS Wrocław # 89 U16 DS IV
100 m pł MŁ K
1 e 1 14.64 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U16 PM +0.1 II #
2 e 1 15.15 MAKAR Agata MKL Szczecin # 89 U16 ZP +0.1 II B.D.
3 e 1 15.53 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U16 MZ +0.1 III
4 e 1 15.76 PAWLOK Anna MKS-MOS Katowice # 89 U16 SL +0.1 III
5 e 1 15.99 BARAŃSKA Joanna TS Olimpia Poznań # 90 U16 WP +0.1 III
6 e 1 16.17 BLACH Agata TS AKS Chorzów # 89 U16 SL +0.1 III
7 e 1 16.29 TUTAK Aleksandra MKS Osa Zgorzelec # 90 U16 DS +0.1 III
1 e 2 15.19 POŁEĆ Katarzyna LKS Jantar Ustka # 89 U16 PM 0.0 II
2 e 2 15.21 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U16 PM 0.0 II #
3 e 2 15.27 SZAJKOWSKA Katarzyna TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP 0.0 II
4 e 2 15.30 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U16 DS 0.0 II
5 e 2 15.40 HANCZEROWSKA Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL 0.0 II
6 e 2 16.08 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U16 MZ 0.0 III #
7 e 2 16.19 WASZKIEWICZ Wioletta KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD 0.0 III B.D. BEZ
8 e 2 16.24 MAZURKIEWICZ Dagmara WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA 0.0 III
1 f 0 14.80 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U16 PM -2.5 II #
2 f 0 15.06 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U16 PM -2.5 II #
3 f 0 15.30 POŁEĆ Katarzyna LKS Jantar Ustka # 89 U16 PM -2.5 II
4 f 0 15.43 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U16 DS -2.5 II
5 f 0 15.47 MAKAR Agata MKL Szczecin # 89 U16 ZP -2.5 II B.D.
6 f 0 15.55 SZAJKOWSKA Katarzyna TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP -2.5 III
7 f 0 15.66 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U16 MZ -2.5 III
8 f 0 16.00 HANCZEROWSKA Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL -2.5 III
W dal K
6 5.18 KOZIOŁ Aleksandra MLKS Sokół Lubin # 90 U16 DS III
1 f 0 5.71 BANACH Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U16 PD II
2 f 0 5.47 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL II #
3 f 0 5.39 KŁOSIEWICZ-GIERA Natalia MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ III
4 f 0 5.35 ŚWIĘDRYCH Monika KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III
5 f 0 5.24 WASYLUK Natalia MOSM Tychy 90 U16 SL III
7 f 0 5.11 LABUT Małgorzata ULKS Technik Trzcinica # 89 U16 PK III
8 f 0 5.06 WYCHOWANIEC Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA IV B.D. BEZ
9 f 0 5.01 WIŚNIEWSKA Małgorzata KS Stal Ostrów Wlkp. # 89 U16 WP IV
10 f 0 4.99 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław # 89 U16 DS IV #
11 f 0 4.96 FORMELA Iwona BKS Bydgoszcz 89 U16 KP IV
12 f 0 4.93 WOŹNIAK Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U16 ZP IV
13 f 0 4.91 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
14 f 0 4.90 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U16 LD IV
15 f 0 4.87 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U16 SL IV #
16 f 0 4.85 MAKARUK Katarzyna MKS Mechanik Włodawa # 89 U16 LU IV
17 f 0 4.79 PRZYGODZIŃSKA Agata MKS Osa Zgorzelec # 89 U16 DS V
18 f 0 4.58 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U16 LD V B.D. # BEZ
19 f 0 4.76 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U16 MA V #
20 f 0 4.74 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U16 WP V
21 f 0 4.70 SZKUDLAREK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 90 U16 LD V
22 f 0 4.67 RYŚ Wioletta KS Agros Zamość # 89 U16 LU V
23 f 0 4.60 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U16 MZ V
24 f 0 4.49 KANAŚ Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U16 LB --
25 f 0 4.12 SZWYNDRAK Magdalena AZS-AWF Gorzów # 89 U16 LB --
26 f 0 4.03 KLIMOWICZ Dorota PLKS Gwda Piła # 89 U16 WP --
Kula (3) K
1 f 0 13.67 GARCZAREK Beata ULKS Ilno Torzym # 89 U16 LB II
2 f 0 13.42 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U16 OP II #
3 f 0 12.99 KOZA Natalia LUKS Pomologia Prószków # 89 U16 OP III B.D.
4 f 0 12.64 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U16 LD III #
5 f 0 12.27 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
6 f 0 11.77 KUBECKA Beata KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U16 SL III
7 f 0 11.44 LEWANDOWSKA Anna OKS Start Otwock 89 U16 MZ III
8 f 0 11.28 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U16 WP III WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
9 f 0 11.20 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM III
10 f 0 11.16 SAWICKA Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP III
11 f 0 11.03 ULICKA Monika MLKL Płock # 90 U16 MZ III
13 f 0 10.85 BIELSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV
14 f 0 10.77 WINIAREK Sandra OKS Start Otwock 89 U16 MZ IV
15 f 0 10.75 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U16 LU IV
16 f 0 10.71 SZYNKAREK Kamila MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP IV
17 f 0 10.51 LURKA Oktawia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U16 PK IV
18 f 0 10.40 ŚLIWKA Izabela MKS Pułtusk 89 U16 MZ IV
19 f 0 10.22 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD IV #
20 f 0 9.91 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U16 LD IV
Oszczep (600) K
1 f 0 38.94 TEREPKA Anna KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
2 f 0 38.84 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka # 89 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward 3
3 f 0 37.07 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin # 89 U16 LU III WIEJAK Izydor B.D. # Z/4167/11 2013 1
4 f 0 36.91 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U16 MZ III
5 f 0 35.76 HOFFMAN Aneta ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U16 LB III
6 f 0 34.36 MYCZKA Iwona MMKS Start Skierniewice # 90 U16 LD IV B.D. 4
7 f 0 34.16 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U16 WP IV
8 f 0 33.29 BOROWSKA Agnieszka UKS przy LO Sejny # 90 U16 PD IV
9 f 0 31.86 KOWALSKA Milena MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U16 WP IV
10 f 0 30.62 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U16 SL IV B.D. # 2
11 f 0 30.32 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U16 OP IV #
12 f 0 29.76 GRABOWICZ Anna UKS Błyskawica Domaniewice # 89 U16 LD V
13 f 0 28.96 CZUBACHOWSKA Magdalena LIUKS Kruszwica 89 U16 KP V
14 f 0 28.93 GEMBARA Agnieszka TS AKS Chorzów # 90 U16 SL V #
15 f 0 28.87 KAMIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM V
16 f 0 27.18 KLOCEK Lucyna ULKS Jedlińsk 89 U16 MZ V
17 f 0 29.35 ROSIEK Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA V
Chód 3 km K
8 16:31.31 STRYCHARZ Joanna LKS Stal Mielec # 90 U16 PK III #
1 f 0 14:41.79 MIELCAREK Anna OŚ AZS Poznań # 90 U16 WP II #
3 f 0 15:28.22 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA II B.D. BEZ
4 f 0 15:32.91 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL II #
5 f 0 15:37.19 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL II B.D. # Z/1925/11 2020 BEZ
6 f 0 15:58.35 GORZELAK Monika CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL II
7 f 0 16:13.90 GÓRECKA Magdalena LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U16 WP III
9 f 0 16:38.29 MUŚLEWSKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 89 U16 WP III
10 f 0 16:51.19 SEROKA Karolina UKS Zagórzanka Rumia # 90 U16 PM III B.D.
11 f 0 17:03.63 FAEHNICH Natalia LLKS Osowa Sień # 89 U16 LB III
12 f 0 17:10.22 OGONOWSKA Joanna niest. Wrocław # 89 U16 DS III B.D.
13 f 0 17:21.35 SZRAMKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo # 89 U16 WN III B.D.
14 f 0 17:40.10 MIERZWIŃSKA Natalia ULKS Ilno Torzym # 90 U16 LB IV
15 f 0 18:00.33 JER Marta LKS Stal Mielec # 90 U16 PK IV
16 f 0 18:06.41 ORZEŁ Anna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U16 LU IV
17 f 0 18:11.77 SUCHOCKA Alicja KS Gwardia Piła # 89 U16 WP IV
18 f 0 18:12.59 SZYMAŃSKA Olga KS AZS UWM Olsztyn # 90 U16 WN IV
300 m M
1 e 1 36.78 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP II
2 e 1 38.42 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U16 DS III
3 e 1 38.47 BIEDA Bartosz LKS Kłos Olkusz # 89 U16 MA III
4 e 1 38.60 PAŻONTKA Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM III
5 e 1 38.91 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U16 LD III B.D. # 3
6 e 1 39.04 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin # 89 U16 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4158/11 2011 3
1 e 2 37.20 DĄBROWA Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II B.D.
2 e 2 37.95 KOWNACKI Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U16 DS III
3 e 2 37.98 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U16 PK III
4 e 2 38.69 KOWALEWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice # 89 U16 LB III
5 e 2 38.78 ZIELONKA Julian LLKS Osowa Sień # 89 U16 LB III
6 e 2 45.59 SAWKO Dariusz CKS Budowlani Częstochowa # 89 U16 SL -- B.D.
1 e 3 36.74 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U16 SL II
2 e 3 37.22 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń # 89 U16 KP II B.D.
4 e 3 37.45 KRUK Zbigniew SKLA Słupsk 89 U16 PM II
5 e 3 37.69 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III #
6 e 3 38.02 KOPYTKO Adam TS AKS Chorzów # 89 U16 SL III
1 e 4 36.39 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP II SZUDROWICZ Stanisław # Z/1192/11 2011 1
2 e 4 36.47 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U16 SL II B.D. B.D. 1
3 e 4 37.02 SOŁTYSIAK Tomasz TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP II B.D.
4 e 4 37.30 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN II
5 e 4 37.52 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ III
1000 m M
1 e 1 2:37.29 POLECHOŃSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 89 U16 ZP II
2 e 1 2:37.93 PATALAS Piotr UKS Bliza Władysławowo # 89 U16 PM II
3 e 1 2:37.99 FUSIEK Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM II
4 e 1 2:40.20 ROLA Krzysztof SKB Kraśnik 90 U16 LU III
5 e 1 2:42.09 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA III #
6 e 1 2:42.24 KOSIŃSKI Dawid MUKS Płock 89 U16 MZ III
7 e 1 2:42.60 KASS Michał RKS Rumia 89 U16 PM III
8 e 1 2:43.92 CZUPER Michał LUKS Hańcza Suwałki # 89 U16 PD IV
10 e 1 2:48.78 BEDNARSKI Grzegorz MUKS Płock 89 U16 MZ IV
11 e 1 2:49.34 GUŹLAK Tomasz SKLA Słupsk # 89 U16 PM IV
12 e 1 2:49.68 FRONCZAK Jakub LUKS Centrum Zdzieszowice # 89 U16 OP IV B.D.
1 e 2 2:40.10 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U16 WN III
2 e 2 2:42.14 KABZIŃSKI Michał BKL Bełchatów 89 U16 LD III
3 e 2 2:42.57 MAĆKOWIAK Paweł LKS Lubusz Słubice # 89 U16 LB III
4 e 2 2:42.71 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław # 89 U16 DS III B.D. # 1
5 e 2 2:42.88 PAWLAK Mariusz niest. Warszawa # 89 U16 MZ III B.D.
6 e 2 2:43.10 SZYMAŃSKI Marcin LKS Olimpic Szczecin # 89 U16 ZP IV B.D.
7 e 2 2:43.14 STANGRYCIUK Przemysław KS AZS AWF Kraków # 90 U16 MA IV
8 e 2 2:44.05 PIETRYNIAK Michał LKS Omega Kleszczów # 89 U16 LD IV
9 e 2 2:44.39 SZULC Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U16 WP IV
10 e 2 2:49.50 PALICKI Patryk PLKS Gwda Piła # 89 U16 WP IV
12 e 2 2:55.38 SZEGLOWSKI Przemysław UKS Czwórka Żory 89 U16 SL V
110 m pł MŁ M
1 e 1 14.86 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL -0.9 II
2 e 1 15.82 BUDŹKO Robert AZS Łódź 90 U16 LD -0.9 III
3 e 1 15.84 MUCHA Michał SKS Start Łódź # 89 U16 LD -0.9 III
4 e 1 15.93 MAROSZEK Maciej UKS Michałów Radom 89 U16 MZ -0.9 III
5 e 1 16.47 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM -0.9 III
6 e 1 17.56 KURCEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD -0.9 IV
1 e 2 15.25 DOBIES Alan MLKS Sokół Lubin # 89 U16 DS -1.7 II
2 e 2 15.70 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA -1.7 II #
3 e 2 15.88 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 89 U16 MZ -1.7 III
4 e 2 16.00 MĘDRZYCKI Piotr SKS Start Łódź # 89 U16 LD -1.7 III MĘDRZYCKI Dariusz
5 e 2 17.06 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U16 SL -1.7 IV B.D.
6 e 2 18.66 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. # 89 U16 WP -1.7 -- #
1 e 3 15.23 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP -0.3 II #
2 e 3 15.68 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ -0.3 II
3 e 3 15.91 SZMIT Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U16 LB -0.3 III
4 e 3 16.97 ŁUCZAK Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U16 LB -0.3 III
5 e 3 17.27 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U16 OP -0.3 IV BUŚKO Przemysław
6 e 3 17.55 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U16 MA -0.3 IV
1 f 0 14.89 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL 0.0 II
2 f 0 15.05 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP 0.0 II #
3 f 0 15.19 DOBIES Alan MLKS Sokół Lubin # 89 U16 DS 0.0 II
4 f 0 15.37 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA 0.0 II #
5 f 0 15.40 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U16 MZ 0.0 II
6 f 0 15.77 BUDŹKO Robert AZS Łódź 90 U16 LD 0.0 III
7 f 0 15.87 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 89 U16 MZ 0.0 III
8 f 0 16.15 MUCHA Michał SKS Start Łódź # 89 U16 LD 0.0 III
Wzwyż M
1 f 0 2.06 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U16 LD II B.D. # Z/2877/11 2020 MM
2 f 0 1.94 PROKOPCZUK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U16 MZ III B.D. # 2
3 f 0 1.85 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U16 PD III #
4 f 0 1.85 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U16 KP III
5 f 0 1.82 ADAMSKI Łukasz ZLKL Zielona Góra # 89 U16 LB III
6 f 0 1.82 OZORKIEWICZ Stanisław LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U16 WP III
7 f 0 1.79 KUDZIA Krzysztof MKS Żywiec 89 U16 SL IV
8 f 0 1.79 TRACZ Paweł UKS Mokotów # 89 U16 MZ IV
9 f 0 1.79 JASIK Maciej MKL Gniezno # 89 U16 WP IV B.D.
9 f 0 1.79 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ IV
11 f 0 1.79 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM IV #
12 f 0 1.76 SZULIŃSKI Piotr MUKS Płock 89 U16 MZ IV
13 f 0 1.76 BLUSZCZ Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U16 KP IV
14 f 0 1.76 WÓJCIK Mariusz UKS Jedynka Reda # 90 U16 PM IV
15 f 0 1.71 NAJUCH Robert LKS Stal Mielec # 89 U16 PK V
15 f 0 1.71 HOFFMAN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U16 LB V
W dal M
1 f 0 7.00 PACHURA Sebastian LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U16 WP II
2 f 0 6.70 KUBICKI Adam MKS Start Lublin # 89 U16 LU III
3 f 0 6.31 SIKORA Marek WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA III
4 f 0 6.31 PIECHOTKA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U16 MZ III
5 f 0 6.28 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U16 SL IV B.D. 3
6 f 0 6.24 FABIAŃCZUK Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM IV
8 f 0 6.12 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U16 DS IV
9 f 0 6.01 STEFANEK Ireneusz LUKS Dwójka Namysłów # 89 U16 OP IV B.D.
10 f 0 5.98 BRULIŃSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U16 PD IV
11 f 0 5.97 WYPYCH Mateusz AZS UMCS Lublin # 89 U16 LU IV #
12 f 0 5.97 FABRYKOWSKI Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 89 U16 LD IV
13 f 0 5.86 ĆWIRKO Rafał GULKS Barwice # 89 U16 ZP V B.D.
14 f 0 5.81 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U16 KP V #
15 f 0 5.66 WIERZBICKI Wojciech MKS Osa Zgorzelec # 89 U16 DS V
16 f 0 5.62 ANDRYSIAK Konrad MKLA Łęczyca 89 U16 LD V
17 f 0 5.51 KĘDROŃ Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U16 OP -- #
18 f 0 5.39 PSZCZÓŁKA Sławomir MKS Tempo Kęty # 89 U16 MA --
Dysk (1) M
1 f 0 57.30 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II #
2 f 0 55.92 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U16 SK II
3 f 0 51.65 LUTY Kamil KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD II B.D. B.D. 3
4 f 0 51.48 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM II #
5 f 0 48.42 BRODA Maciej MOSM Tychy 89 U16 SL II
6 f 0 48.05 ZAKRZEWSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U16 SL II
7 f 0 46.98 WOŹNIAK Piotr ZLKL Zielona Góra # 89 U16 LB II
9 f 0 44.03 KOWALSKI Krystian AZS-AWFiS Gdańsk 89 U16 PM III
10 f 0 44.00 WOJCIECH Kamil LKS Polkowice # 89 U16 DS III B.D. B.D. BEZ
11 f 0 43.61 LASSOTTA Piotr BKS Bydgoszcz 89 U16 KP III
12 f 0 43.57 LIBISZEWSKI Tomasz MKLA Łęczyca 89 U16 LD III
13 f 0 43.49 GŁOWACZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U16 WP III
14 f 0 43.35 MALIŃSKI Jarosław MKS Baszta Szamotuły # 89 U16 WP III
15 f 0 42.83 STEFAŃCZUK Krzysztof KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
16 f 0 42.64 ZAŁOGA Emil MKS Pułtusk 89 U16 MZ III
17 f 0 42.15 WOJTKIEWICZ Waldemar MKS Kusy Szczecin # 89 U16 ZP III B.D.
18 f 0 42.13 BOGACZ Michał KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U16 SK III
19 f 0 42.10 KRAHEL Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD III
20 f 0 36.97 KAMYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ IV
21 f 0 34.60 SZCZYPIŃSKI Łukasz MKS Pułtusk 89 U16 MZ V
22 f 0 33.45 SZCZEPAŃSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U16 LB V
Młot (5) M
1 f 0 60.34 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U16 LU II
2 f 0 50.02 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość # 89 U16 LU III KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2020 MM
3 f 0 47.46 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL IV
4 f 0 46.66 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U16 DS IV
5 f 0 45.58 WRZESIŃSKI Wojciech MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP IV
6 f 0 44.73 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U16 PM IV #
7 f 0 43.02 JAS Paweł KKL Kielce # 89 U16 SK IV
8 f 0 42.15 SZOMA Piotr MKS Osa Zgorzelec # 90 U16 DS IV #
9 f 0 41.49 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U16 SL IV
10 f 0 41.33 SKŁADNIK Dawid MUKS Kadet Rawicz # 90 U16 WP IV
11 f 0 41.31 GŁÓW Marcin KS Wisła Puławy # 89 U16 LU IV
12 f 0 37.87 SULIMA Patryk KS Podlasie Białystok # 89 U16 PD V
13 f 0 35.70 MICHALSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 89 U16 MA V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9408860206604 sekund