Kielce 27.05.2006
100 m K
1 s 1 12.70 SYGDZIAK Dagmara AZS Łódź 88 U20 LD +1.8 II B.D. BEZ
2 s 1 12.80 WOŁODŹKO Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP +1.8 III
1 s 2 12.50 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +2.4 II #
200 m K
1 s 1 25.12 GROBLIŃSKA Olga AZS Łódź 87 U20 LD +3.1 II
2 s 1 25.84 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U20 LD +3.1 II
1 s 2 24.69 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM +0.5 I
2 s 2 25.68 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +0.5 II #
3 s 2 25.78 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA +0.5 II KUKLA Rafał # Z/4751/11 2018 2
400 m K
1 s 2 57.16 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA II
2 s 2 57.73 KINAST Paulina AZS Łódź 86 U23 LD II #
3 s 2 58.85 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 U20 LD II B.D. # BEZ
800 m K
2 2:17.47 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA II KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
3 2:17.93 STACHURSKA Ilona RKS Łódź 90 U18 LD III
4 2:17.97 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U18 MZ III B.D. # BEZ
5 2:19.02 TEPEREK Karolina OKS Start Otwock 90 U18 MZ III
1500 m K
1 4:54.69 JAMRÓZ Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 73 Sen MZ III
2 4:56.30 GRUCA Barbara KS Cracovia 1906 Kraków # 80 Sen MA III
3 4:59.03 SZYMURA Julia KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U18 MA IV #
5000 m K
1 17:18.92 JAMRÓZ Małgorzata KS Warszawianka W-wa # 73 Sen MZ II
2 17:25.74 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
3 17:36.53 KUTA Krystyna LUKS Pomorzanin Serock # 67 Masters KP II KUTA Kazimierz KUTA Kazimierz # Z/0527/13 2013 1
4 17:51.74 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz # 79 Sen KP II #
5 18:12.96 KOZAR Olga AZS Łódź 87 U20 LD II
6 18:42.44 MORAWSKA Agnieszka KKL Kielce # 85 U23 SK III
7 19:01.52 BOROWSKA Olga RKS Łódź 88 U20 LD III
8 19:04.01 DOWNAR Katarzyna RKS Łódź 89 U18 LD III
9 19:17.02 STELMACH Dominika RK Athletics Warszawa # 82 Sen MZ III B.D. Z/0458/12 2020 M
10 19:38.06 PIKORA Ilona MKS Durasan Płońsk # 88 U20 MZ --
11 21:05.59 NAWROT Agnieszka KKL Kielce # 85 U23 SK -- #
100 m pł K
1 s 1 14.31 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U20 LD +3.7 I
2 s 1 14.49 PIETRZYK Katarzyna AZS Łódź 84 U23 LD +3.7 I
3 s 1 15.02 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD +3.7 II
1 s 2 15.15 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +1.3 II
2 s 2 15.37 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD +1.3 II #
3 s 2 16.28 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 Sen SK +1.3 III #
400 m pł K K
1 66.22 GIZA Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 90 U18 MA III
2 69.32 WALCZAK Aleksandra AZS Łódź 89 U18 LD IV
3 69.80 STĘPNIK Agata AZS UMCS Lublin 90 U18 LU IV B.D. B.D. BEZ
1 s 2 61.55 PIETRZYK Katarzyna AZS Łódź 84 U23 LD I
2 s 2 63.54 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK II
3 s 2 65.00 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD II #
Wzwyż K
1 1.63 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD II
2 1.63 JASTRZĘBSKA Aneta KKL Kielce # 90 U18 SK II B.D.
Tyczka K
1 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 Sen SK M #
2 3.40 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
W dal K
1 5.88 DOBIJA Teresa AZS Łódź 82 Sen LD +1.6 I #
2 5.68 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +1.3 II
3 5.54 SYGDZIAK Dagmara AZS Łódź 88 U20 LD -1.1 II B.D. BEZ
6 5.09 LEWANDOWSKA Monika MKS Durasan Płońsk # 91 U16 MZ +4.8 IV #
Trójskok K
  10.98 MARSZAŁEK Jolanta MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ -0.3 III
  11.59 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +1.9 II
1 12.65 KANIECKA Magdalena AZS Łódź 85 U23 LD +1.8 I
2 12.00 FIDOS Angelika AZS Łódź 85 U23 LD +3.1 I
3 11.62 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +6.8 II
4 11.55 KRZEMIEŃ Daria RKS Łódź 87 U20 LD +3.8 II
5 11.21 MARSZAŁEK Jolanta MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +3.9 III
6 11.16 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA +3.4 III #
7 11.15 BOROWSKA Sylwia KS Wisła Puławy # 86 U23 LU +3.7 III B.D. # BEZ
8 11.05 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U18 LD +1.4 III B.D. # BEZ
10 10.57 SZAJEWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA +1.9 IV B.D. # 3
Kula (4) K
1 11.33 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin # 87 U20 LU III
2 11.22 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD III #
3 11.00 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U16 LU III ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
4 10.92 OGŁOSZKA Karolina RKS Łódź 88 U20 LD III
5 10.53 FURMANEK Bożena KKL Kielce # 65 Masters SK III
Dysk (1) K
6 28.42 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U18 LD IV #
Młot (4) K
1 51.95 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce # 88 U20 SK I #
2 50.48 BOROWSKA Aneta KS Wisła Puławy # 83 Sen LU I
3 43.75 WÓJTOWICZ Katarzyna KS Wisła Puławy # 84 U23 LU II
4 37.18 OGONOWSKA Katarzyna KS Wisła Puławy # 88 U20 LU III ZDYBEL Aleksander # Z/4620/11 2015 BEZ
7 32.62 CĄKAŁA Aneta AZS UMCS Lublin 88 U20 LU IV
8 31.28 PONIKOWSKA Olga UKS Adamów 90 U18 MZ -- B.D.
Oszczep (600) K
1 38.21 SKIBA Kamila KS Wisła Puławy # 82 Sen LU III #
2 37.93 WÓJTOWICZ-BEREZIŃSKA Izabela KS Wisła Puławy # 78 Sen LU III
33 34.72 LEWANDOWSKA Anna OKS Start Otwock 89 U18 MZ III
100 m M
1 s 1 10.79 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +0.9 I
2 s 1 11.10 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +0.9 II
3 s 1 11.32 BOGUS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK +0.9 III
1 s 2 10.49 URBAŚ Marcin OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP +0.5 M
2 s 2 10.58 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław # 83 Sen DS +0.5 M #
3 s 2 11.03 KLIMA Jakub RKS Łódź # 87 U20 LD +0.5 II
4 s 3 11.38 KOWALSKI Konrad AZS Łódź 87 U20 LD 0.0 III
200 m M
1 s 1 20.76 URBAŚ Marcin OŚ AZS Poznań # 76 Sen WP +0.3 M
2 s 1 20.76 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław # 83 Sen DS +0.3 M #
3 s 1 21.68 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD +0.3 I #
4 s 1 22.10 WIERNIK Tomasz RKS Łódź 84 U23 LD +0.3 II
1 s 2 22.32 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 U20 LD +3.1 II #
2 s 2 22.55 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP +3.1 II
3 s 2 22.76 STASIEŁUK Andrzej MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +3.1 II
400 m M
2 s 1 50.43 PIKUS Piotr AZS-AWF Warszawa # 88 U20 MZ II
1 s 2 49.08 KĘDZIA Piotr AZS Łódź 84 U23 LD II B.D.
2 s 3 51.28 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U18 LD III B.D. # Z/2880/11 2020 MM
800 m M
1 s 1 1:54.04 RESZKA Dominik GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP II #
1 s 2 1:53.87 PIASECKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
1500 m M
1 3:51.27 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U23 MZ II
2 3:53.26 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
5000 m M
1 14:30.88 WÓJCIK Rafał SKB Dzik Police # 72 Sen ZP II WÓJCIK Rafał Z/3664/15 2016
2 15:10.84 KUBIAK Michał RKS Łódź 81 Sen LD II
6 16:18.23 ŻYWEK Franciszek OKS Start Otwock 88 U20 MZ III
110 m pł M
1 16.09 SZTEKMILER Tomasz AZS Łódź 84 U23 LD +3.3 III
2 16.17 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK +3.3 III #
3 16.32 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U20 LD +3.3 III #
4 16.62 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD +3.3 III
5 16.92 JAGODZIŃSKI Michał KKL Kielce # 89 U18 SK +3.3 IV B.D.
400 m pł M
1 s 1 53.49 BRÓDKA Daniel AZS Łódź 84 U23 LD I
2 s 1 54.03 KLONOWICZ Krzysztof AZS Łódź 87 U20 LD I #
3 s 1 55.15 KIJ Dominik KKL Kielce # 79 Sen SK II
1 s 2 55.87 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U20 LD II B.D. 1
2 s 2 55.88 CHMIELEWSKI Artur RKS Łódź 88 U20 LD II #
3000 m prz M
1 9:27.05 OBARSKI Paweł KKL Kielce # 82 Sen SK II
2 9:32.74 DYBAŚ Piotr KS Agros Zamość # 87 U20 LU II
3 10:06.78 PRZEŹDZIK Kamil KKL Kielce # 87 U20 SK III
4 10:08.85 POPŁAWSKI Piotr AZS Łódź 86 U23 LD III
5 10:12.46 NOWACKI Łukasz KKL Kielce # 83 Sen SK III #
6 10:19.20 MISTERKIEWICZ Piotr UKS WiR Łopuszno 88 U20 SK IV
Wzwyż M
1 2.18 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
2 2.14 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP I #
3 2.14 GRUDZIECKI Mirosław AZS Łódź 84 U23 LD I
4 2.10 KASZCZYK Emilian AZS Łódź 80 Sen LD I
5 = 2.00 DEJEWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz # 81 Sen KP II
5 = 2.00 KURKOWSKI Tomasz RKS Łódź 87 U20 LD II
7 1.95 KRÓL Tomasz KKL Kielce # 87 U20 SK II B.D. # 1
Tyczka M
1 4.50 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U23 PM I
2 3.70 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
3 3.60 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III #
4 2.80 GAŁDA Damian KKL Kielce # 88 U20 SK --
5 2.70 CZAJA Daniel KKL Kielce # 89 U18 SK --
6 2.40 CICHOŃ Wojciech KKL Kielce # 91 U16 SK --
W dal M
  6.39 HAŁAS Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 80 Sen KP +0.1 III
  6.40 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ 0.0 III
1 6.72 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +3.6 III
4 6.59 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS +0.3 III #
5 6.49 HAŁAS Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 80 Sen KP +3.6 III
9 5.86 WASIK Mateusz KKL Kielce # 91 U16 SK +1.9 V #
Trójskok M
  13.67 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +0.8 III #
  13.92 PODLASKI Tobiasz MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +0.3 III
1 14.13 PODLASKI Tobiasz MKS Durasan Płońsk # 87 U20 MZ +2.2 III
3 13.82 MAJEWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA +5.1 III
4 13.79 MODRZEJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +1.1 III
5 13.74 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +3.1 III #
6 13.58 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA 0.0 III
7 13.33 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK +1.8 III
Kula (7.26) M
1 15.70 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 77 Sen KP I
2 15.28 ADAMCZYK Michał AZS Łódź 82 Sen LD I
3 15.01 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
4 14.77 SZEMBORSKI Sebastian GKS Olimpia Grudziądz # 77 Sen KP I
5 14.54 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce # 84 U23 SK I #
6 12.98 OLSZEWSKI Daniel OKS Start Otwock 90 U18 MZ III
Dysk (2) M
1 48.37 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy # 87 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4619/11 2015 1
2 47.53 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
3 40.46 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK II
Młot (7.26) M
1 56.81 OGONOWSKI Radosław KS Wisła Puławy # 87 U20 LU I ZDYBEL Aleksander Z/4619/11 2015 1
2 47.48 PIĄCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ II B.D. B.D. Z/5247/11 2020 BEZ
3 42.84 PRZEPIÓRKA Łukasz KS Wisła Puławy # 88 U20 LU III
4 40.43 KOWALCZYK Adam KKL Kielce # 87 U20 SK III
5 39.81 JAS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK III
6 36.79 KUSZPIT Grzegorz OKS Start Otwock 85 U23 MZ -- #
Oszczep (800) M
1 67.08 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP I #
2 61.25 JANIAK Krzysztof AZS Łódź 85 U23 LD II
3 58.62 SZAJDA Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP II
4 55.97 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce # 90 U18 SK II B.D. # 2
5 50.56 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 U20 LD III B.D. # 3
6 49.02 SIEDLECKI Mateusz KS Wisła Puławy # 88 U20 LU III
7 47.74 JĘDRYCH Kamil KS Wisła Puławy # 88 U20 LU III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2185609340668 sekund