Wrocław 03 - 04.06.2006
100 m K
1 s 1 11.86 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP 0.0 I #
2 s 1 12.06 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS 0.0 I #
3 s 1 12.44 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS 0.0 II
4 s 1 12.58 CZYŻ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS 0.0 II
5 s 1 12.66 KRASOWSKA Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 88 U20 LB 0.0 II
2 s 2 13.01 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U16 DS 0.0 III #
1 s 3 12.87 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U16 DS 0.0 III
1 e 1 12.46 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
2 e 1 12.54 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
3 e 1 12.60 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
4 e 1 12.64 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
5 e 1 12.73 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP 0.0 II
6 e 1 13.00 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP 0.0 III B.D.
7 e 1 13.16 LORENC Magdalena LLKS Osowa Sień 90 U18 LB 0.0 III
1 e 2 12.66 WIŚNIEWSKA Małgorzata KS Stal Ostrów Wlkp. # 89 U18 WP 0.0 II
2 e 2 13.19 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB 0.0 III #
3 e 2 13.32 RYCHLEWICZ Kamila ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 IV
4 e 2 13.35 GŁODOWICZ Justyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 IV
7 e 2 14.42 LITWIŃSKA Ewelina ULKS Muflon Bielawa # 89 U18 DS 0.0 --
8 e 2 14.67 NOWACZYK Agnieszka ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS 0.0 --
1 f 1 12.49 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
2 f 1 12.55 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
3 f 1 12.63 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
4 f 1 12.69 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP 0.0 II
5 f 1 13.16 LORENC Magdalena LLKS Osowa Sień 90 U18 LB 0.0 III
6 f 1 13.27 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB 0.0 IV #
7 f 1 13.38 GŁODOWICZ Justyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 IV
8 f 1 13.43 RYCHLEWICZ Kamila ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 IV
1 f 2 12.66 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
2 f 2 13.02 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP 0.0 III B.D.
5 f 2 14.52 LITWIŃSKA Ewelina ULKS Muflon Bielawa # 89 U18 DS 0.0 --
6 f 2 14.65 NOWACZYK Agnieszka ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS 0.0 --
200 m K
1 e 1 26.29 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 III #
2 e 1 27.20 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ 0.0 III ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
3 e 1 27.64 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS 0.0 IV
4 e 1 27.83 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP 0.0 IV BIERNACKI Jacek # BEZ
5 e 1 28.62 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 -- #
6 e 1 28.63 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS 0.0 --
1 e 2 28.41 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 IV
2 e 2 28.60 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS 0.0 --
3 e 2 29.02 MALINOWSKA Joanna GLKS Świdnica 89 U18 DS 0.0 --
4 e 2 29.40 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 --
5 e 2 29.60 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 --
6 e 2 32.02 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 --
400 m K
1 58.13 PAŹDZIOR Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS II
2 59.31 ZIMOLONG Nikola UKS-MOS Opole # 87 U20 OP III
3 59.57 KOWALCZE Magdalena UKS-MOS Opole # 88 U20 OP III
4 60.55 SUPEŁ Anna MKL 12 Jelenia Góra 88 U20 DS III
1 e 1 57.73 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U18 DS II #
2 e 1 57.75 DĄBROWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
3 e 1 57.93 KUBIAK Agata ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
4 e 1 60.17 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
5 e 1 62.73 SAKS Anna WLKS Wrocław 90 U18 DS IV
1 e 2 61.21 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U18 WP III B.D. 2
2 e 2 62.57 BRYGIDA Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U18 DS IV
3 e 2 63.11 ZAJDEL Katarzyna MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS IV
4 e 2 63.87 STACHOWIAK Agata MLKS Sokół Lubin # 90 U18 DS IV
5 e 2 64.37 REŚLIŃSKA Anna MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP IV BARTKOWSKI Jerzy B.D. # BEZ
1500 m K
1 4:49.11 GŁAWDEL Agata ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB III
1 e 4:48.09 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III B.D. # 2
2 e 5:00.71 WOJTKOWIAK Sylwia UKS Jedynka Gostyń # 90 U18 WP IV
3000 m K
1 9:30.13 PIETSCH-FULBISZEWSKA Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 80 Sen DS I #
2 9:52.63 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U23 SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
3 10:18.11 WÓJCIK Justyna MKS Hermes Gryfino # 84 U23 ZP II
4 10:28.33 PIOTROWICZ Urszula KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS III KRZYSIEK Zbigniew
5 10:41.37 SĘCZKOWSKA Justyna MKST Astra Nowa Sól # 87 U20 LB III
1 e 10:37.63 SOWA Paulina WLKS Wrocław 89 U18 DS III
2 e 10:48.93 KALICIŃSKA Monika MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS III
3 e 11:00.91 TAUROGIŃSKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól # 89 U18 LB III
6 e 12:07.03 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U18 DS -- #
7 e 12:09.49 ŁACWIK Anna SL GKS Olsza Olszyna # 89 U18 DS --
100 m pł J MŁ K
1 e 1 14.14 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 I
1 e 1 15.21 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ 0.0 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
2 e 1 14.18 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP 0.0 I
2 e 1 15.75 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 II #
3 e 1 14.38 ŚWIDERSKA Karolina MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 I
3 e 1 16.17 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 III #
4 e 1 14.73 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U18 DS 0.0 II #
4 e 1 16.33 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS 0.0 III
5 e 1 16.39 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP 0.0 III BIERNACKI Jacek # BEZ
6 e 1 15.32 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 II
6 e 1 16.93 MALINOWSKA Joanna GLKS Świdnica 89 U18 DS 0.0 IV
7 e 1 17.31 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS 0.0 IV
8 e 1 17.30 FRĄCKOWIAK Natalia ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 IV B.D.
8 e 1 17.30 FRĄCKOWIAK Natalia KS Agros Zamość # 90 U18 LU 0.0 IV
8 e 1 17.79 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 --
1 e 2 15.63 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS 0.0 II
2 e 2 17.25 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 IV
3 e 2 17.43 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 IV
4 e 2 19.33 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 --
1 f 1 13.97 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP 0.0 I
2 f 1 14.39 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS I
3 f 1 14.70 ŚWIDERSKA Karolina MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
5 f 1 14.91 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U18 DS II #
6 f 1 15.34 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS II
Wzwyż K
1 1.75 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS I #
2 1.70 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I #
3 1.65 WARZECHA Zuzanna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
4 1.55 KASPRZAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 91 U16 DS III #
1 e 1.59 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ
2 e 1.50 KLIMASZEWSKA Magdalena LUKS Dwójka Namysłów # 90 U18 OP IV B.D.
2 e 1.56 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS III
3 e 1.56 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
4 e 1.56 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS III
5 e 1.47 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ IV ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
6 e 1.44 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
7 e 1.44 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
8 e 1.44 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
9 e 1.35 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
10 e 1.29 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
11 e 1.26 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
12 e 1.20 MALINOWSKA Joanna GLKS Świdnica 89 U18 DS --
Tyczka K
1 3.40 MIKOŁAJCZYK Olga KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS I #
1 e 3.20 MAIK Sylwia MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS II
W dal K
1 6.08 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin # 85 U23 ZP +1.4 I #
2 5.60 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 88 U20 WP 0.0 II KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2020 1
3 5.45
Warning: getimagesize(pictures/9602.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /statystykaLA/mityng.php on line 176
KWIT Katarzyna WKS Śląsk Wrocław # 84 U23 DS -0.7 II #
4 4.84 MROZIŃSKA Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U16 DS +0.7 IV
1 e 5.76 WIŚNIEWSKA Małgorzata KS Stal Ostrów Wlkp. # 89 U18 WP 0.0 II
2 e 5.12 BAJKO Anna BKS Bydgoszcz # 90 U18 KP 0.0 III
3 e 5.04 TUTAK Aleksandra MKS Osa Zgorzelec # 90 U18 DS +2.0 IV
Trójskok K
1 11.65 GRABOWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 88 U20 MA 0.0 II #
Kula (4) K
1 12.67 NOWOSIELSKA Aurelia KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS I
2 11.28 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
2 11.37 LEWANDOWSKA Kamila LKS Polkowice 88 U20 DS III
3 11.18 KOWALSKA Magdalena LKS Polkowice 90 U18 DS III
1 e 9.67 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS IV
1 e 11.36 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP III NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2020 M
2 e 9.18 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB IV
3 e 9.13 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS IV #
4 e 8.25 MALINOWSKA Joanna GLKS Świdnica 89 U18 DS --
4 e 11.01 TATARSKA Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
5 e 7.72 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ
5 e 10.17 KALISZUK Katarzyna LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
6 e 7.62 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
6 e 9.88 DOMAŃSKA Joanna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP IV
7 e 7.50 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS --
7 e 9.08 KLASKA Barbara LKS Polkowice 90 U18 DS IV
8 e 7.48 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
8 e 8.99 LEWANDOWSKA Roksana ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB --
9 e 7.48 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
10 e 7.16 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
11 e 6.69 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
12 e 5.71 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
Dysk (1) K
1 28.50 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS IV
1 33.65 NOWOSIELSKA Aurelia KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS III
1 e 36.55 TATARSKA Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
2 e 30.16 LEWANDOWSKA Roksana ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB IV
4 e 27.23 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP IV NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2020 M
6 e 23.89 SIKORSKA Ewa LKS Polkowice 90 U18 DS --
7 e 22.66 NOWAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 89 U18 DS --
8 e 20.11 KLASKA Barbara LKS Polkowice 90 U18 DS --
Młot (4) K
1 35.56 CIECIŃSKA Agnieszka LKS Orkan Wlkp. Poznań # 88 U20 WP IV
1 e 42.31 LIBIK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 89 U18 DS III
Oszczep (600) K
1 47.67 KALIŃSKA Katarzyna MKS MOS Wrocław # 83 Sen DS I
1 e 38.77 HOFFMAN Aneta ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB III
2 e 35.54 DOMAŃSKA Joanna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP III
3 e 34.59 NOWAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 89 U18 DS III
5 e 29.26 TRZASKA Natalia MLKS Rakowice 89 U18 DS --
100 m M
1 A 11.14 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +9.9 II
1 B 11.38 LESICZKA Dawid LUKS Olimpia Ostrzeszów # 90 U18 WP +9.9 III B.D.
2 A 11.21 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS +9.9 II WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
2 B 11.42 MĄKA Michał MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP +9.9 III
3 A 11.33 KURDYK Piotr LLKS Gubin 89 U18 LB +9.9 III
4 A 11.35 SKWARCZYŃSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS +9.9 III
1 s 1 10.74 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP 0.0 I #
2 s 1 10.75 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin # 86 U23 ZP 0.0 I #
3 s 1 10.80 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS 0.0 I
4 s 1 11.07 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB 0.0 II
1 s 2 11.16 RUCIOCH Krzysztof ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB 0.0 II
2 s 2 11.29 GLISZCZYŃSKI Łukasz MKS MOS Wrocław # 87 U20 DS 0.0 II
1 e 1 11.10 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
1 e 1 11.58 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III #
2 e 1 11.23 SKWARCZYŃSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS 0.0 II
2 e 1 12.04 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS 0.0 IV
3 e 1 11.29 KURDYK Piotr LLKS Gubin 89 U18 LB 0.0 II
3 e 1 12.08 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS 0.0 IV #
4 e 1 11.33 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
5 e 1 11.57 OSTAŁOWSKI Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 III
5 e 1 12.17 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP 0.0 IV
6 e 1 12.72 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS 0.0 -- #
6 e 1 17.25 SZCZEPANIAK Hubert LKLA Krokus Astromal Leszno # 89 U18 WP 0.0 --
1 e 2 11.50 MĄKA Michał MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP 0.0 III
1 e 2 11.94 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS 0.0 IV
2 e 2 11.51 MACEK Jakub MKS MOS Wrocław # 90 U18 DS 0.0 III B.D. 3
2 e 2 12.18 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 IV
3 e 2 11.68 MICHALSKI Damian LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB 0.0 III
3 e 2 12.34 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS 0.0 --
4 e 2 11.70 CZUCHRAJ Kajetan ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 III #
4 e 2 12.48 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 -- B.D. 1
5 e 2 11.74 PŁATEK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS 0.0 III
5 e 2 11.74 PŁATEK Tomasz niest. Z.Góra # 90 U18 LB 0.0 III
5 e 2 12.50 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 --
6 e 2 11.95 NAWALANY Przemysław MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS 0.0 IV
7 e 2 12.38 SZYPLIK Radosław MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 --
3 e 3 11.85 KOSTKA Filip MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS 0.0 IV
5 e 3 12.26 PYTEL Damian MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 --
6 e 3 12.44 BORZYMOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 --
2 e 4 11.66 BERHAUSEN Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 III #
3 e 4 12.06 MISIURA Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS 0.0 IV
4 e 4 12.19 GRZYBOWSKI Witold MULKS Olimpia Świdnica # 90 U18 DS 0.0 IV TEODOSIADIS Micios #
5 f 1 11.53 MACEK Jakub MKS MOS Wrocław # 90 U18 DS III B.D. 3
6 f 1 11.56 OSTAŁOWSKI Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
7 f 1 11.76 BERHAUSEN Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS IV #
3 f 2 11.58 MICHALSKI Damian LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB III
4 f 2 11.61 PŁATEK Tomasz niest. Z.Góra # 90 U18 LB III
4 f 2 11.61 PŁATEK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS III
5 f 2 11.61 CZUCHRAJ Kajetan ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB III #
7 f 2 11.66 KOSTKA Filip MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS III
8 f 2 11.89 NAWALANY Przemysław MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS IV
4 w 12.16 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 IV 620
400 m M
1 s 1 48.67 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
2 s 1 48.73 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
3 s 1 49.56 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB II #
5 s 1 49.85 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/5131/11 2020 3
6 s 1 50.39 ŚWIETŁOWICZ Łukasz MLKS Sokół Lubin # 88 U20 DS II
1 s 2 49.68 GMEREK Mariusz TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP II
2 s 2 50.15 ZAJĄC Hubert LKS Orkan Ostrzeszów # 87 U20 WP II
2 s 2 51.85 PAWIŁOJĆ Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U16 DS III B.D. 2
3 s 2 50.38 WYRZYKOWSKI Kamil ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB II
1 e 1 49.79 GĄGAŁA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II #
1 e 1 52.61 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
2 e 1 51.31 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U18 DS III
2 e 1 54.61 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP IV
3 e 1 51.67 JANKOWSKI Szymon LKLA Krokus Astromal Leszno # 89 U18 WP III
3 e 1 54.83 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS --
4 e 1 51.95 GREF Rafał WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III #
5 e 1 52.01 KOWALEWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
5 e 1 57.27 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
6 e 1 52.88 SIENKIEWICZ Jacek ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB IV #
6 e 1 58.69 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- B.D. 1
1 e 2 52.25 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB III
1 e 2 54.14 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS IV
2 e 2 52.46 PILIPISZYN Kamil MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS III
2 e 2 55.97 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
3 e 2 52.74 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III B.D. # 3
3 e 2 57.32 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -- #
4 e 2 53.96 PASTUCHA Karol LKS Orkan Ostrzeszów # 89 U18 WP IV
4 e 2 58.00 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS --
5 e 2 54.06 CICHOŃ Łukasz MKS Aurum Kobud Złotoryja # 89 U18 DS IV
5 e 2 59.34 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS -- #
6 e 2 54.55 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U18 OP IV #
1 e 3 54.02 JANKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB IV
1 e 3 54.02 JANKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB IV
4 e 3 54.63 BRYŚ Kamil LKS Polkowice 89 U18 DS IV
6 e 3 57.04 KORDUS Wojciech UKS Jedynka Gostyń # 89 U18 WP --
4 w 1 57.15 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- 515
1500 m M
1 e 4:06.70 SZCZĘŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U18 LB III
2 e 4:07.20 PAWLAK Marcin LKS Orkan Ostrzeszów # 89 U18 WP III
3 e 4:09.10 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U18 ZP III MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2020 M
4 e 4:13.68 ISAŃSKI Zbigniew LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB IV
5 e 4:18.90 JAŃCZAK Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP IV
6 e 4:20.66 KONOPACKI Piotr LLKS Gubin 89 U18 LB IV
8 e 4:33.30 KRUK Paweł MLKS Echo Twardogóra # 90 U18 DS --
10 e 4:49.14 KOCAJ Adrian MLKS Rakowice 89 U18 DS --
10 e 4:49.14 KOCAJ Adrian MKS Piast Lwówek Śląski # 89 U18 DS --
3000 m M
1 8:49.52 LIPIEC Oskar MKST Astra Nowa Sól # 87 U20 LB III
6 9:24.24 KIEŁBASA Krystian ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV B.D. # BEZ
1 e 8:53.78 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
2 e 9:09.24 HERMANOWSKI Kamil MKST Astra Nowa Sól # 90 U18 LB III
3 e 9:12.62 JAŃCZAK Filip KS Polonia Środa Wlkp. # 89 U18 WP III B.D. Z/3669/19 2019
4 e 9:18.02 JAROSZ Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów # 90 U18 WP IV
5 e 9:21.62 MIKOŁAJCZAK Mateusz MKST Astra Nowa Sól # 90 U18 LB IV
7 e 9:33.82 BARTOSIK Dawid LKS Maraton Turek # 89 U18 WP IV
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.34 NIKODEM Dawid MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS 0.0 II B.D. BEZ
2 e 1 14.79 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
3 e 1 14.87 WRÓBLEWSKI Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS 0.0 II
4 e 1 14.95 CZAJKA Jakub MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS 0.0 II
5 e 1 15.17 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III B.D. 3
6 e 1 15.95 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ 0.0 IV
1 e 2 15.67 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. # 89 U18 WP -0.4 III #
2 e 2 15.99 BĄK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP -0.4 IV
3 e 2 16.06 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -0.4 IV #
1 f 1 14.28 NIKODEM Dawid MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS 0.0 II B.D. BEZ
2 f 1 14.57 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
3 f 1 14.69 CZAJKA Jakub MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS 0.0 II
4 f 1 15.03 WRÓBLEWSKI Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS 0.0 III
5 f 1 15.20 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III B.D. 3
6 f 1 16.13 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 IV #
1 f 2 16.02 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. # 89 U18 WP +0.5 IV #
2 f 2 16.08 BĄK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP +1.5 IV
110 m pł M (99.1) M
2 s 2 15.55 JASONEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS 0.0 II
3 s 2 15.66 KOWALSKI Mariusz LKS Maraton Turek # 87 U20 WP 0.0 II
Wzwyż M
1 2.05 WECZERA Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
2 2.02 ŁĄCZKOWSKI Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 82 Sen LB II
3 1.90 BANASZAK Bartosz LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
3 1.99 BARSZCZEWSKI Tomasz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U20 WP II
5 1.93 KAMIONKA Bartosz LKS Lubusz Słubice # 88 U20 LB III
1 e 1.99 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II
1 e 2.03 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II #
2 e 1.85 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
2 e 1.96 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ II
3 e 1.82 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III B.D. 1
4 e 1.76 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS IV #
4 e 1.85 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U18 WP III #
5 e 1.73 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
5 e 1.85 ROZTOCZYŃSKI Miłosz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS III
6 e 1.64 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
6 e 1.80 URBANIAK Maciej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP IV
7 e 1.64 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
7 e 1.80 STEFANEK Paweł LUKS Dwójka Namysłów # 90 U18 OP IV B.D.
8 e 1.61 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS --
8 e 1.80 CZARNY Jarosław ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB IV
9 e 1.61 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
9 e 1.80 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB IV #
11 e 1.50 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS --
11 e 1.75 HOFFMAN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV
12 e 1.75 KOCHAN Przemysław LKS Orzeł Namysłów # 90 U18 OP IV B.D.
10 w 1.55 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- 426
Tyczka M
1 3.80 STANGENBERG Krzysztof MKS MOS Wrocław # 88 U20 DS III
2 3.60 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U16 DS III ŁOŚ Dariusz # Z/4015/11 2020 MM
1 e 4.40 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
2 e 2.00 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
W dal M
1 7.20 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS +0.8 II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1
1 7.58 MIKITA Marek KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS +1.1 I #
3 6.81 PŁOCHOCKI Piotr WKS Śląsk Wrocław # 88 U20 DS +1.7 II
1 e 6.53 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +0.4 III #
1 e 6.81 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II
2 e 6.12 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 IV B.D. 1
2 e 6.47 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS III
3 e 5.96 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP +2.1 IV
4 e 5.91 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS +1.7 IV #
4 e 6.34 WŁODARCZYK Krzysztof ULKS Muflon Bielawa # 89 U18 DS III
5 e 5.86 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB +0.4 --
5 e 6.24 KWIATKOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS IV
6 e 6.10 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS IV
7 e 5.73 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS 0.0 --
8 e 5.68 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS +0.2 -- #
9 e 5.68 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS 0.0 --
9 e 5.72 PIĄTEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS --
10 e 5.50 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +0.5 --
11 e 5.22 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS 0.0 --
6 w 5.73 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +2.6 -- 529
Kula (5) M
1 e 14.87 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III B.D. 1
1 e 16.67 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II B.D. # 1
2 e 13.54 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
2 e 16.63 SUFRYD Maciej LKS Orkan Ostrzeszów # 89 U18 WP II
3 e 13.13 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS IV #
3 e 14.24 MAJCHRZAK Patryk LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP III
4 e 12.12 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
4 e 13.80 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III
5 e 12.06 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
5 e 13.73 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U16 SL III KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2020
6 e 11.83 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS -- #
6 e 13.28 KOPAŁA Damian MKS Szerszeń Bogatynia # 90 U18 DS IV
7 e 11.82 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS --
8 e 10.93 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -- #
9 e 10.41 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS --
11 e 10.20 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
10 w 10.22 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- 499
Kula (6) M
1 14.08 PUKAJŁO Michał WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS II
2 13.56 PSALMISTER Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 88 U20 DS III
Kula (7.26) M
1 16.00 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 15.61 MATUSZAK Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 86 U23 WP I
3 14.10 CZARNIK Marek LKS Polkowice 81 Sen DS II PIERZCHALA Robert 2
Dysk (1.5) M
1 e 56.97 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB I
2 e 44.15 KACZOR Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB III
3 e 43.03 KACZOR Paweł ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB III #
4 e 41.58 NIZIOŁ Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS III #
5 e 41.15 MAJCHRZAK Patryk LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP III
6 e 40.92 CHUDZIAK Bartłomiej LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB III
7 e 40.09 WRÓBLEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB III
8 e 39.35 DZIOBA Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS III
9 e 37.03 SZCZEPAŃSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB IV
10 e 34.54 WOJCIECH Kamil LKS Polkowice 89 U18 DS -- B.D. B.D. BEZ
12 e 30.90 MRUKOWICZ Rafał LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 49.34 PUKAJŁO Michał WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS II
2 44.78 PSALMISTER Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 88 U20 DS II
Dysk (2) M
1 52.90 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
2 47.45 TRONINA Zbigniew KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS I
3 47.05 BOGUNIA Grzegorz MKS Calisia Kalisz # 86 U23 WP I MILEWSKI Maciej
4 44.65 CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II
5 37.89 MATUSZAK Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 86 U23 WP III
Młot (5) M
1 e 55.11 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U18 DS III
2 e 49.37 SZOMA Piotr MKS Osa Zgorzelec # 90 U18 DS IV #
Młot (6) M
1 64.09 MOSSOŃ Michał KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
2 55.27 DOMINIK Wojciech ULKS Zielony Dąb Żarów # 88 U20 DS II DOMINIK Janusz B.D. BEZ
3 52.95 HOFFMANN Krystian WKS Śląsk Wrocław # 88 U20 DS II
4 44.17 BRYK Krzysztof ULKS Zielony Dąb Żarów # 88 U20 DS III
Młot (7.26) M
1 60.67 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
Oszczep (700) M
6 47.29 MAJKRZAK Łukasz MLKS Rakowice 89 U18 DS IV
2 e 57.98 KAJRYS Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS II
3 e 55.16 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III
4 e 55.12 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB III
5 e 51.33 PAWŁOWICZ Jakub LKS Polkowice 90 U18 DS III B.D. 3
7 e 44.14 KOZIOŁ Tomasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS -- #
Oszczep (800) M
1 60.38 MICHAŁOWSKI Łukasz MLKS Sokół Lubin # 88 U20 DS II
2 57.02 OTWIASKA Gerard KS Stal Ostrów Wlkp. # 87 U20 WP II #
3 55.88 CHMIELEWSKI Grzegorz WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS II
4 51.63 PAJĄK Marcin MLKS Rakowice 88 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2457408905029 sekund