Wrocław 03 - 04.06.2006
200 m K
1 s 1 24.37 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U20 DS 0.0 I #
2 s 1 24.74 OLSZAŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS 0.0 I #
3 s 1 25.38 KOTERAS Marta LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U23 WP 0.0 II
3 s 2 26.98 KNYSAK Monika MKS MOS Wrocław # 91 U16 DS 0.0 III
5 s 2 27.88 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U16 DS 0.0 IV #
1 e 1 25.87 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
2 e 1 26.14 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
3 e 1 26.19 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U18 WP 0.0 II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2020
4 e 1 26.31 ADAMCZEWSKA Małgorzata MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP 0.0 III B.D.
5 e 1 26.41 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III
6 e 1 26.52 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 III #
7 e 1 26.53 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 III ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
1 e 2 26.61 ŚWIDERSKA Karolina MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III
2 e 2 26.79 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 III #
3 e 2 26.84 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP 0.0 III
4 e 2 26.91 LORENC Magdalena LLKS Osowa Sień 90 U18 LB 0.0 III
5 e 2 27.73 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB 0.0 IV #
2 e 3 28.34 GROSZEK Daria WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U18 WP -0.1 IV
3 e 3 28.74 WASZKIEWICZ Lidia MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS -0.1 --
4 e 3 29.85 NOWAK Agata MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS -0.1 --
800 m K
1 e 2:17.02 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II
1 e 2:32.91 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
2 e 2:21.91 ZAGAŁA Małgorzata ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS III
2 e 2:36.58 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ
3 e 2:23.36 WOJTKOWIAK Sylwia UKS Jedynka Gostyń # 90 U18 WP III
3 e 2:38.74 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
4 e 2:25.94 KULIŃSKA Ewelina MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS IV
4 e 2:39.40 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
5 e 2:29.40 WOŹNICZKA Kinga UKS Jedynka Gostyń # 90 U18 WP IV
5 e 2:39.76 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS --
6 e 2:29.93 KAŁWIŃSKA Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica # 90 U18 DS IV
6 e 2:42.94 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
7 e 2:30.64 SCHMITCHEN Agnieszka UKS Jedynka Gostyń # 89 U18 WP IV
7 e 2:47.64 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
8 e 2:31.70 KOGUT Agata MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U18 DS IV
8 e 2:49.58 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
9 e 2:51.16 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
10 e 3:15.14 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
100 m pł K
1 14.35 CZYŻ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS 0.0 I
2 14.44 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS 0.0 I
3 14.54 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS 0.0 II
4 14.70 SZCZEPAN Joanna KS AZS AWF Wrocław # 82 Sen DS 0.0 II
5 15.90 GOGOL Marta MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS 0.0 III
400 m pł K K
1 63.14 KOTERAS Marta LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U23 WP II
2 67.48 HUDZIAK Agata OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP III
1 e 1 62.12 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP I
2 e 1 66.13 KAŁWIŃSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS III
3 e 1 68.00 SENDEREK Żaklina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
1 e 2 65.63 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
2 e 2 66.96 BŁĘDOWSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
3 e 2 68.98 KOŁOMYJSKA Łucja MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U18 DS III #
1500 m prz K
5 5:39.58 GARWOL Sara MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U18 OP III
6 5:40.41 JURKOWSKA Dominika LLKS Osowa Sień 90 U18 LB IV
1 e 5:24.83 BARYCZKA Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U18 WP III
2 e 5:27.33 GURGUL Justyna LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
3 e 5:37.95 KACZMAREK Aleksandra LKS Maraton Turek # 90 U18 WP III
4 e 5:38.37 TOMCZAK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U20 WP --
7 e 5:52.87 WALCZAK Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS IV
8 e 6:20.29 BARTKOWIAK Dorota LLKS Osowa Sień 90 U18 LB --
W dal K
1 e 5.06 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP 0.0 IV BIERNACKI Jacek # BEZ
2 e 4.89 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 IV #
3 e 4.83 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 IV #
4 e 4.57 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ 0.0 -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
5 e 4.54 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS 0.0 --
6 e 4.51 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS 0.0 V
7 e 4.47 MALINOWSKA Joanna GLKS Świdnica 89 U18 DS 0.0 --
8 e 4.46 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB 0.0 --
9 e 4.36 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 --
10 e 4.23 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS 0.0 --
11 e 4.20 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS +0.4 --
12 e 4.04 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB +0.1 --
Trójskok K
2 11.19
Warning: getimagesize(pictures/9602.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /statystykaLA/mityng.php on line 176
KWIT Katarzyna WKS Śląsk Wrocław # 84 U23 DS 0.0 III #
Oszczep (600) K
1 e 33.24 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS IV #
2 e 30.87 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS IV
3 e 24.40 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
4 e 24.39 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
5 e 24.29 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
6 e 23.74 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
7 e 23.67 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS --
8 e 23.27 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
9 e 19.88 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
10 e 18.33 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ
7-bój J MŁ K
1 e 4030 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
2 e 3740 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
3 e 3839 HARUK Marta WLKS Wrocław 91 U16 DS III
4 e 3862 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ
5 e 3702 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS III
6 e 3712 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS III
7 e 3365 ZAPOTOCZNA Karolina ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB IV
8 e 2888 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
9 e 3143 BARTKO Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
10 e 2965 SZEWCZYK Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS --
11 e 2306 MALINOWSKA Joanna GLKS Świdnica 89 U18 DS --
12 e 2388 TRZNADEL Katarzyna ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
200 m M
1 s 1 21.50 PRYGA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS 0.0 I
2 s 1 21.81 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź # 86 U23 LD 0.0 I
3 s 1 21.99 ADAMCEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 87 U20 LB 0.0 II
4 s 1 22.30 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS 0.0 II
7 s 1 31.22 MAĆKOWIAK Robert WKS Śląsk Wrocław # 70 Masters DS 0.0 --
1 s 2 21.86 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin # 86 U23 ZP +0.1 I #
2 s 2 21.93 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +0.1 II
1 s 4 22.57 KUZIORA Łukasz MKS Osa Zgorzelec # 87 U20 DS 0.0 II
1 s 6 24.29 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U16 DS 0.0 IV #
1 e 1 22.57 GĄGAŁA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -0.4 II #
2 e 1 22.66 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U18 DS -0.4 II
3 e 1 22.83 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -0.4 III
4 e 1 23.13 SKWARCZYŃSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS -0.4 III
5 e 1 23.14 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS -0.4 III
6 e 1 23.20 OSZMIAN Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U18 WP -0.4 III
1 e 2 23.15 KURDYK Piotr LLKS Gubin 89 U18 LB -0.4 III
2 e 2 23.53 PAWLAK Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB -0.4 III
3 e 2 23.69 KOSTKA Filip MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -0.4 IV
4 e 2 23.76 MICHALSKI Damian LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB -0.4 IV
1 e 3 23.67 MACEK Jakub MKS MOS Wrocław # 90 U18 DS -0.5 IV B.D. 3
3 e 3 24.01 SIENKIEWICZ Jacek ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB -0.5 IV #
3 e 3 24.55 PYTEL Damian MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS -0.5 --
4 e 3 24.23 PŁATEK Tomasz niest. Z.Góra # 90 U18 LB -0.5 IV
4 e 3 24.23 PŁATEK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS -0.5 IV
1 e 4 23.30 MĄKA Michał MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP -0.5 III
2 e 4 24.23 PILIPISZYN Kamil MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -0.5 IV
3 e 4 24.51 GRZYBOWSKI Witold MULKS Olimpia Świdnica # 90 U18 DS -0.5 -- TEODOSIADIS Micios #
5 e 4 24.80 JANKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB -0.5 --
5 e 4 24.80 JANKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB -0.5 --
6 e 4 24.92 PRZYGOCKI Patryk ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB -0.5 --
6 e 4 24.92 PRZYGOCKI Patryk MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U18 DS -0.5 --
800 m M
1 s 1 1:51.58 DANILEWICZ Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS I
2 s 1 1:52.90 FRUŻYŃSKI Dariusz WLKS Wrocław 87 U20 DS II
3 s 1 1:54.00 WYRZYKOWSKI Kamil ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB II
1 e 1 1:56.69 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek # 89 U18 WP II STANISLAWSKI Krzysztof 3
2 e 1 1:57.75 TRZĄSALSKI Jakub LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB III
3 e 1 1:58.83 URBANIAK Łukasz MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS III
4 e 1 1:58.94 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III #
5 e 1 1:59.48 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB III
6 e 1 2:01.07 MAĆKOWIAK Paweł LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
7 e 1 2:01.49 WŁODARSKI Rafał MKS MOS Wrocław # 90 U18 DS III #
8 e 1 2:01.67 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III B.D. # 3
9 e 1 2:02.35 CICHOŃ Łukasz MKS Aurum Kobud Złotoryja # 89 U18 DS IV
10 e 1 2:02.77 ISAŃSKI Zbigniew LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB IV
11 e 1 2:03.34 KURAŚ Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U18 OP IV
1 e 2 2:04.03 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U18 ZP IV MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2020 M
2 e 2 2:05.67 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U18 OP IV #
3 e 2 2:06.28 PASTUCHA Karol LKS Orkan Ostrzeszów # 89 U18 WP IV
4 e 2 2:07.10 HOŁOWNIA Łukasz WLKS Wrocław 90 U18 DS IV
5 e 2 2:08.04 PRZEBINDA Szymon UKS Jedynka Gostyń # 89 U18 WP -- B.D. # 3
6 e 2 2:08.43 STANIÓW Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
7 e 2 2:08.72 GOŁĘBIOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 90 U18 DS --
1500 m M
1 e 4:47.45 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
2 e 4:50.76 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
3 e 4:56.24 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- #
4 e 4:57.38 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
5 e 5:25.18 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
6 e 5:26.86 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -- #
7 e 5:35.60 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- B.D. 1
8 e 5:42.60 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS --
9 e 5:59.16 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS -- #
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.39 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III #
2 e 1 16.03 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS 0.0 IV #
3 e 1 16.33 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS 0.0 IV #
4 e 1 16.78 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 --
5 e 1 17.50 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 -- B.D. 1
6 e 1 18.06 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP 0.0 --
2 e 2 16.08 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS 0.0 IV
3 e 2 17.33 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS 0.0 --
4 e 2 17.34 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 --
1 w 2 15.78 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS 0.0 IV 758
5 w 2 18.89 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -- 442
110 m pł M (99.1) M
1 13.77 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U20 WP 0.0 I #
4 15.81 SKARBIŃSKI Mateusz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 88 U20 WP 0.0 III
5 16.25 BARANIAK Bartosz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 88 U20 WP 0.0 III
1 s 2 13.77 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U20 WP 0.0 I #
110 m pł M
1 14.37 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.9 I
2 15.09 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +0.9 II
3 15.75 HUDYMA Grzegorz ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB +0.9 II
400 m pł J MŁ M
1 e 1 55.86 WRÓBLEWSKI Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS II
2 e 1 56.28 KRÓL Tomasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS III
3 e 1 57.16 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
4 e 1 58.14 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
5 e 1 58.15 NAWALANY Przemysław MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS III
6 e 1 60.43 BONDALSKI Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U18 WP IV
1 e 2 57.73 KUBIAK Dominik LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
2 e 2 60.35 SZAŁAŃSKI Emilian MKS Szerszeń Bogatynia # 90 U18 DS IV
3 e 2 61.13 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
4 e 2 61.29 MACHUNIK Kacper LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP --
5 e 2 61.82 KANIA Bartosz ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB --
400 m pł M
1 55.26 PAŁKIEWICZ Krzysztof ULKS Zielony Dąb Żarów # 86 U23 DS II MYDŁOWSKI Ryszard # 1
2 56.49 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów # 88 U20 LB II SASKA Tomasz # Z/1824/11 2012 2
3 58.81 MISIEWICZ Mateusz LKS Górnik Wałbrzych # 87 U20 DS III
2000 m prz M
1 6:00.42 BABIARZ Daniel WKS Śląsk Wrocław # 88 U20 DS II
2 6:11.97 JUREK Arkadiusz MKST Astra Nowa Sól # 87 U20 LB III
3 6:17.67 KLUBA Rafał WLKS Wrocław 88 U20 DS III
11 6:46.88 ROZKOSZ Bartosz ULKS Młodzik - Ziemia Oławska # 89 U18 DS IV
1 e 6:03.65 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U18 DS II B.D. # 1
2 e 6:08.51 WENDLAND Michał MKS Siechnice # 89 U18 DS II B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2020
3 e 6:14.59 GLANC Mateusz LKS Maraton Turek # 90 U18 WP III
4 e 6:19.69 SZKUBIEL Kamil ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
5 e 6:28.01 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV
6 e 6:29.30 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U18 LB IV #
7 e 6:31.47 MATUSZAK Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP IV
8 e 6:34.06 RAJCA Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 90 U18 OP IV
9 e 6:36.53 PIETRUCIK Jakub LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB IV
10 e 6:39.09 SZLENDAK Arkadiusz MLKS Sokół Lubin # 90 U18 DS IV #
12 e 6:53.36 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U18 LB -- #
13 e 7:14.44 SULIMA Krzysztof niest. Białystok # 90 U18 PD -- B.D.
Tyczka M
2 3.50 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS IV
1 e 3.80 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
3 e 3.40 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS IV #
4 e 3.30 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV B.D. 1
5 e 3.30 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS IV
6 e 2.70 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
7 e 2.50 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
8 e 2.50 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
9 e 2.40 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS --
10 e 2.20 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS --
11 e 2.00 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -- #
Trójskok M
1 14.62 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS 0.0 II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1
2 12.66 IZBICKI Adrian LUKS Dwójka Namysłów # 90 U18 OP 0.0 IV B.D.
2 14.32 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS 0.0 III #
3 13.53 SKWAREK Wojciech ZLKL Zielona Góra 88 U20 LB 0.0 III
8 12.18 ZAWAŁA Błażej MKS MOS Wrocław # 90 U18 DS -0.1 --
1 e 13.70 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS 0.0 III
3 e 12.54 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS 0.0 --
4 e 12.51 MAZAN Bartosz MKS Piast Głogów # 90 U18 DS 0.0 --
5 e 12.41 PIĄTEK Maciej MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS 0.0 --
6 e 12.34 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U18 WP +0.1 -- #
7 e 12.33 KICZOR Aleksander MKS Piast Głogów # 90 U18 DS +0.1 --
9 e 12.07 MATUSZCZAK Damian WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS 0.0 -- B.D. 2
Dysk (1.5) M
10 29.18 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS --
1 e 40.96 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
2 e 36.61 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP IV
3 e 33.93 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- B.D. 1
4 e 33.70 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -- #
5 e 32.81 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
6 e 31.51 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS --
7 e 30.75 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
8 e 30.35 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
9 e 29.66 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS -- #
Oszczep (700) M
10 34.51 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS --
1 e 54.59 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III B.D. 1
2 e 51.14 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III
3 e 49.04 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS IV #
4 e 47.87 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS IV
5 e 47.74 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS IV #
6 e 39.87 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
7 e 38.85 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
8 e 37.05 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
9 e 36.54 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS -- #
10-bój J MŁ M
10 4324 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS --
1 e 6688 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS I #
2 e 5532 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III #
3 e 5633 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III B.D. 1
4 e 5468 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS III
5 e 5054 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV
6 e 5161 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP IV
8 e 5329 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III
9 e 4860 PIS Paweł MKL 12 Jelenia Góra 90 U18 DS IV #
11 e 4847 WOLNY Norbert WLKS Wrocław # 90 U18 DS IV
12 e 3740 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.971431016922 sekund