Olsztyn 13.05.2006
100 m K
1 e 1 12.76 DˇBROWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +2.4 III
1 e 1 12.97 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U16 LB III
2 e 1 12.80 JAKUBOWSKA Alicja MLKS Ostróda 88 U20 WN +2.4 III
4 e 1 13.46 PALIŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN +2.4 IV
5 e 1 12.92 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN +2.4 III
2 e 2 14.07 NIEBRZYDOWSKA Anita KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN +2.0 --
1 F 12.79 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U16 LB III
1 f 1 12.65 DˇBROWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +2.0 II
2 f 1 12.69 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN +2.0 II
6 f 1 13.35 PALIŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN +2.0 IV
200 m K
2 e 1 25.99 DˇBROWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +0.5 II
5 e 1 27.05 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN +0.5 III #
6 e 1 27.43 PALIŃSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN +0.5 IV
1 e 2 27.33 PIEKARSKA Monika KS Jeziorak Iława # 92 U16 WN +0.5 IV
3 e 2 27.52 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U16 MZ +0.5 IV BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2020 1
400 m K
1 e 1 60.90 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN III
2 e 1 63.79 CICHOCKA Sandra KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
3 e 1 63.83 MIKOŁAJCZAK Anna KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
4 e 1 64.11 NIEBRZYDOWSKA Anita KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
5 e 1 64.52 URNIAŻ Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
3 e 2 66.55 OKRASZEWSKA Daria KS Jeziorak Iława # 90 U18 WN --
800 m K
1 e 2:17.32 TUSZYŃSKA Marlena MLKS Ostróda 88 U20 WN II
2 e 2:20.81 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U18 WN III #
3 e 2:22.18 SMOLIŃSKA Daria MLKS Ostróda 87 U20 WN III
4 e 2:18.31 PRZYGÓDZKA Angelika KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III #
5 e 2:24.35 DEMBEK Joanna KS Jeziorak Iława # 90 U18 WN III B.D.
7 e 2:19.35 LENARD Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
10 e 2:30.80 MIROSŁAW Paulina KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN IV
11 e 2:32.08 ROMANOWSKA Iwona MLKS Ostróda 90 U18 WN --
1500 m K
1 e 4:52.44 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
3 e 4:59.88 RACZYŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN IV
4 e 5:02.29 MACKIEWICZ Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
5 e 5:03.63 KULESA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN IV
7 e 5:09.43 BARCEWICZ Monika KS AZS UWM Olsztyn # 91 U16 WN IV #
100 m pł MŁ K
1 e 16.44 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa # 92 U16 MZ +1.9 III BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2020 1
400 m pł K K
1 e 68.18 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III #
2 e 74.69 GURTATOWSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN -- B.D. BEZ
Wzwyż K
1 e 1.75 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM I #
W dal K
5 4.94 POLKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U14 PM +2.0 IV BORYSEWICZ Piotr # Z/2406/11 1
3 e 5.58 TARNOWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN +2.0 II
Kula (4) K
1 e 13.58 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U20 WN I SIENNICKI Andrzej 3
2 e 9.86 AKUCEWICZ Joanna KS Polonia Pasłęk # 90 U18 WN IV
3 e 9.62 KRAUZE Agnieszka UKS MOSiR Działdowo # 90 U18 WN IV B.D.
Oszczep (600) K
1 e 42.90 DYL Małgorzata KS Polonia Pasłęk # 87 U20 WN II B.D. 2
100 m M
1 e 1 11.37 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +2.4 III #
2 e 1 11.65 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U20 KP +2.4 III B.D. 2
4 e 1 11.78 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U16 WN +2.4 IV
5 e 1 12.28 PRZYBYŁEK Radosław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN +2.4 --
1 f 1 11.14 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +2.6 II #
2 f 1 11.35 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U20 KP +2.6 III B.D. 2
4 f 1 11.53 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U16 WN +2.6 III
5 f 1 12.05 PRZYBYŁEK Radosław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN +2.6 IV
200 m M
8 s 1 24.15 MACIˇG Cyprian KS AZS UWM Olsztyn # 91 U16 WN +0.1 IV
1 e 1 22.54 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ +0.1 II #
2 e 1 23.06 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U20 KP +0.1 III B.D. 2
3 e 1 23.37 JARZˇBEK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN +0.1 III
4 e 1 23.58 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U16 WN +0.1 III
6 e 1 23.86 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +0.1 --
2 e 3 24.82 PRZYBYŁEK Radosław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN +2.3 --
3 e 3 25.20 JACYNO Oskar MLKS Ostróda 90 U18 WN +2.3 -- #
400 m M
3 s 1 50.96 TARASZKIEWICZ Michał KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN III
1 e 1 49.52 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN II
2 e 1 50.40 JARZˇBEK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN II
4 e 1 50.99 SOLIS Adam KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
5 e 1 51.36 KALITA Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III #
3 e 2 52.91 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN IV
600 m M
3 1:30.94 KOWALSKI Łukasz MLKS Ostróda 92 U16 WN III #
1 e 1:30.47 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U16 WN III
1500 m M
1 e 4:05.20 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U20 WN III
3 e 4:06.91 OSKIERKO Łukasz KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN III B.D. Z/1877/16 2019 1
5 e 4:12.06 WO¬NIAK Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN IV
110 m pł M
1 e 15.66 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN +3.8 II
Wzwyż M
4 1.70 FRˇCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 91 U16 WN V #
3 e 2.00 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
W dal M
1 5.76 LAMPARSKI Łukasz LUKS Orneta # 91 U16 WN +6.0 V
Oszczep (800) M
2 49.50 DˇBROWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 87 U20 WN III
1 e 61.49 MARKIEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM II BORYSEWICZ Zbigniew

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.86912703514099 sekund