Szczecin 17.06.2006
100 m K
1 s 1 12.65 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP +0.9 II #
1 s 1 12.95 DUDZIAK Jessica KMKL Sztorm Kołobrzeg # 91 U16 ZP +2.3 III
2 s 1 12.82 LIPKO Adrianna LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP III
2 s 1 13.19 NOCKOWSKA Anna MKL Szczecin # 90 U18 ZP III B.D. 3
3 s 1 13.03 NADAŁA Maja KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III
3 s 1 13.41 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP IV
6 s 1 13.73 TOMCZYK Anna MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP IV
9 s 1 13.98 ŚNIADECKA Klaudyna KMKL Sztorm Kołobrzeg # 91 U16 ZP V
2 s 2 13.19 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police # 91 U16 ZP +2.3 III #
4 s 2 13.52 STENKA Sabina KMKL Sztorm Kołobrzeg # 85 U23 ZP --
5 s 2 13.56 SZKOLNICKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 91 U16 ZP IV #
7 s 2 13.92 KRAWIEC Natalia MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP V
8 s 2 13.94 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP V B.D. # BEZ
10 s 2 14.36 DRELINKIEWICZ Anna MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP V
11 s 2 14.57 DRELINKIEWICZ Sandra MKS Hermes Gryfino # 93 U14 ZP --
1 e 1 12.64 MAZUREK Izabela UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP +1.0 II
1 e 2 12.54 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP +2.4 II B.D.
2 e 2 12.75 KUPIŃSKA Katarzyna MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP +2.4 II
1 f 1 12.55 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP +0.6 II B.D.
2 f 1 12.73 MAZUREK Izabela UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP +0.6 II
3 F 1 12.85 NOCKOWSKA Anna MKL Szczecin # 90 U18 ZP +0.6 III B.D. 3
4 f 1 13.23 DALMATA Katarzyna MKS Junior Złocieniec # 89 U18 ZP IV
5 f 1 13.39 SERAFIN Agnieszka KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP IV
200 m K
1 s 1 25.84 SZCZYPIOR Laura SKLA Sopot # 87 U20 PM +1.0 II
2 s 1 25.88 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP +1.0 II #
2 s 1 26.71 GONŻEWSKA Anna LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP III
3 s 1 26.14 LIPKO Adrianna LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP +1.0 II
4 s 1 27.14 DUDANIEC Krystyna LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP III
5 s 1 27.24 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police # 91 U16 ZP +1.0 III #
7 s 1 28.30 ZDUNEK Kinga LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP IV
9 s 1 29.45 IGNACZAK Aleksandra UKL Ósemka Police # 91 U16 ZP V #
10 s 1 29.68 DUSZYŃSKA Andżelika MKL Maraton Świnoujście # 90 U18 ZP --
1 s 2 26.48 IMIROWICZ Katarzyna MKL Szczecin 90 U18 ZP +1.5 III
2 s 2 27.88 SZKOLNICKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 91 U16 ZP +0.8 IV #
4 s 2 27.22 STENKA Sabina KMKL Sztorm Kołobrzeg # 85 U23 ZP III
5 s 2 28.12 KOWALCZYK Sylwia UKS Barnim Goleniów # 91 U16 ZP IV
7 s 2 28.78 JAKSIBOGA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP --
8 s 2 29.34 JEFIMIUK Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP V
9 s 2 29.37 GRZANKA Justyna UKL Ósemka Police # 89 U18 ZP --
10 s 2 29.55 WIĘCKOWSKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg # 91 U16 ZP V
400 m K
1 s 1 56.44 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U20 ZP I B.D. # Z/0066/12 2016 1
2 s 1 59.56 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP III B.D. # 3
2 s 1 60.34 KOŚCIUKIEWICZ Anna LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP III
3 s 1 61.23 AMROZIAK Izabela UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP III
4 s 1 61.57 MAZUR Monika LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP III
4 s 1 63.87 KONECKA Anna MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP IV
1 s 2 59.07 MILEWICZ Magdalena MKL Szczecin 89 U18 ZP III
2 s 2 59.35 ŻEBROWSKA Paulina KL Bałtyk Koszalin # 88 U20 ZP III
3 s 2 60.14 DROZDOWSKA Dagmara MKL Szczecin 88 U20 ZP III #
5 s 2 69.47 MAŚLANA Małgorzata MKS Hermes Gryfino # 89 U18 ZP --
6 s 2 69.51 KAMIŃSKA Katarzyna UKL Ósemka Police # 89 U18 ZP -- #
600 m K
1 s 1 1:42.33 TAWREL Paulina LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP III #
2 s 1 1:44.87 BOCEWICZ Marika MKL Maraton Świnoujście # 91 U16 ZP IV
3 s 1 1:46.05 TAWREL Agata LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP V
4 s 1 1:49.38 LISICKA Izabela MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP V
5 s 1 1:51.38 APANASEWICZ Justyna LKS Pomorze Stargard # 92 U16 ZP --
6 s 1 1:51.81 NOWAK Katarzyna MKS Hermes Gryfino # 91 U16 ZP -- B.D. BEZ
7 s 1 1:52.92 KRYSZKOWSKA Małgorzata MKS Hermes Gryfino # 91 U16 ZP --
8 s 1 1:53.70 SKURTYS Agnieszka niest. Szczecin # 91 U16 ZP -- B.D.
9 s 1 1:57.19 KORZENIOWSKA Katarzyna MKL Szczecin # 91 U16 ZP -- #
800 m K
1 s 1 2:18.31 OLSZEWSKA Weronika LKS Olimpic Szczecin # 88 U20 ZP III
1 s 1 2:22.40 BORKOWSKA Roksana MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP III
2 s 1 2:20.57 JUSZCZAK Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM III B.D. 3
2 s 1 2:22.91 ŻYŁA Mariola LKS Olimpic Szczecin # 89 U18 ZP III
3 s 1 2:34.34 SOWA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP --
4 s 1 2:37.64 GMIŃSKA Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP --
5 s 1 2:40.46 GRZESIAK Joanna niest. Szczecin # 89 U18 ZP -- B.D.
6 s 1 2:43.38 ŁADA Aleksandra UKL Ósemka Police # 89 U18 ZP -- B.D. # BEZ
1500 m K
1 s 1 4:55.53 PAKIET Agnieszka UKL Ósemka Police # 88 U20 ZP III B.D. BEZ
1 s 1 5:12.30 KASPRZAK Paulina MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP --
2 s 1 5:02.39 BABICKA Marta LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP IV
3 s 1 5:18.66 SOBCZYK Patrycja LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP --
3000 m K
1 9:59.13 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP II B.D. B.D. 3
2 10:14.58 KUMOŚ Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS II #
3 10:23.02 CIEŚLIK Joanna UKL Ósemka Police # 90 U18 ZP II
4 10:28.01 WŁODAREK Paulina MKL Szczecin 87 U20 ZP III #
5 10:47.88 TUREK Daria MKS Junior Złocieniec # 88 U20 ZP III
6 10:51.26 KACZYŃSKA Anna MKS Hermes Gryfino # 89 U18 ZP III
7 11:34.06 POPIEL Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP IV
100 m pł J MŁ K
1 14.37 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP +1.9 I B.D.
2 14.49 KUPIŃSKA Katarzyna MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP +1.9 I
3 15.87 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U18 ZP +1.9 III B.D. # 2
4 15.90 OGÓREK Magdalena MKL Szczecin 89 U18 ZP +1.9 III
5 16.13 KOCHANOWSKA Milena MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP +1.9 III
6 16.96 SIERDA Justyna GULKS Barwice # 90 U18 ZP +1.9 IV B.D.
100 m pł K
1 15.32 NADAŁA Maja KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS +1.9 II
2 16.91 WAWRZYNIAK Natalia MKS Hermes Gryfino # 88 U20 ZP +1.9 IV
Wzwyż K
1 s 1 1.60 KOPACZEWSKA Renata LLKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP III
2 s 1 1.55 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP III B.D. BEZ
4 s 1 1.40 SIERDA Justyna GULKS Barwice # 90 U18 ZP -- B.D.
Tyczka K
1 3.70 SPYCHALSKA Katarzyna MKL Szczecin 84 U23 ZP I
2 3.20 GLAZA Honorata MKL Szczecin 88 U20 ZP II
3 3.00 KRZYSZTOŃ Paulina MKL Szczecin 88 U20 ZP II
4 2.60 KORCZYŃSKA Natalia MKS Kusy Szczecin # 91 U16 ZP IV
W dal K
1 s 1 5.13 WOŹNIAK Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP +3.5 III
2 s 1 4.87 STAWIARSKA Maria MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP IV
3 s 1 4.87 FRANZKOWSKA Marzena KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP IV
4 s 1 4.80 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U18 ZP IV B.D. # 2
5 s 1 4.67 KOCHANOWSKA Milena MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP --
6 s 1 4.53 SZYBOWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP --
7 s 1 4.45 NOWAK Agnieszka KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP --
1 s 2 5.09 MAKSYMIUK Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM +3.4 IV
Trójskok K
2 10.68 SITARZ Anna KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP IV
1 s 1 11.43 FRYŚ Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP +1.5 III
2 s 1 11.33 MAKSYMIUK Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM +1.2 III
1 s 2 11.64 WOŹNIAK Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP +1.0 II
3 s 2 10.37 KAŹMIERSKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP +1.3 IV
4 s 2 10.02 DZIĘGLEWICZ Oliwia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 91 U16 ZP +1.6 V
5 s 2 9.70 KOMAROWICZ Agnieszka LKS Olimpic Szczecin # 91 U16 ZP +1.3 V B.D.
6 s 2 9.53 SZYBOWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP +1.9 --
Kula (4) K
1 s 1 11.10 KOCZAN Marta MKS Junior Złocieniec # 89 U18 ZP III
2 s 1 9.78 WOŁEJSZO Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP IV
3 s 1 8.39 ROKUSZEWSKA Joanna MKS Hermes Gryfino # 90 U18 ZP --
1 s 2 11.47 TRACZYK Magdalena MKL Szczecin 88 U20 ZP III
Dysk (0.75) K
1 s 1 27.41 MAKAROŃSKA Natalia KS Żak Wałcz # 91 U16 ZP V
Dysk (1) K
1 s 2 24.96 MILKIEWICZ Małgorzata KS Żak Wałcz # 88 U20 ZP --
Młot (3) K
1 s 1 35.13 MAKAROŃSKA Natalia KS Żak Wałcz # 91 U16 ZP IV
Młot (4) K
3 s 1 40.30 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB III
4 s 1 38.00 MAJOR Marta LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP III
6 s 1 27.47 DZIOCH Alicja KS Żak Wałcz # 90 U18 ZP --
1 s 2 51.06 WENSIERSKA Renata KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
2 s 2 43.63 DUNAL Agnieszka LKS Pomorze Stargard # 86 U23 ZP II
5 s 2 35.32 MILKIEWICZ Małgorzata KS Żak Wałcz # 88 U20 ZP IV
Oszczep (600) K
1 s 1 45.26 SZYBOWSKA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM I
1 s 2 32.41 POLECHOŃSKA Paulina KL Bałtyk Koszalin # 91 U16 ZP IV B.D.
2 s 2 31.85 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP IV B.D. BEZ
3 s 2 30.35 TRZESZCZKOWSKA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg # 91 U16 ZP IV
100 m M
1 s 1 11.07 NICIECKI Adam MKL Szczecin 87 U20 ZP +2.1 II
3 s 1 12.24 SĘK Łukasz PLMKS Chrobry Gryfice # 88 U20 ZP --
4 s 1 12.67 GAWĘDA Łukasz KS Żak Wałcz # 88 U20 ZP --
1 e 1 11.05 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U18 ZP +1.6 II #
2 e 1 10.97 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.4 II
2 e 1 11.16 WŁODARCZYK Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP +1.6 II
3 e 1 11.02 MITEK Grzegorz MKL Szczecin 78 Sen ZP +1.4 II
3 e 1 11.43 GREGORCZYK Rafał MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP +1.6 III B.D. BEZ
4 e 1 11.60 PIERSIŃSKI Michał MKL Szczecin 81 Sen ZP III #
6 e 1 12.20 LEWCZUK Cezary MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP IV
1 e 2 10.66 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +1.0 I #
5 e 2 11.64 TRYBUŁA Artur MKL Szczecin 83 Sen ZP III
7 e 2 12.49 DUDKIEWICZ Miłosz MKS Hermes Gryfino # 91 U16 ZP V
8 e 2 12.80 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP --
1 f 1 11.09 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U18 ZP +0.7 II #
2 f 1 11.11 WŁODARCZYK Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP +0.7 II
3 f 1 11.37 GREGORCZYK Rafał MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP +0.7 III B.D. BEZ
5 f 1 11.67 JAWORSKI Mateusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP +0.7 III
6 f 1 11.50 PIERSIŃSKI Michał MKL Szczecin 81 Sen ZP III #
6 f 1 11.77 BURAS Radosław MKS Hermes Gryfino # 89 U18 ZP +0.7 IV B.D. BEZ
7 f 1 11.80 PURGACZ Damian KS Żak Wałcz # 90 U18 ZP +0.7 IV
7 f 1 12.31 LEWCZUK Cezary MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP V
8 f 1 11.82 PACHOLSKI Marcin MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP +0.7 IV B.D.
1 F 2 10.63 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +0.9 M #
2 F 2 10.88 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.9 I
3 F 2 10.99 MITEK Grzegorz MKL Szczecin 78 Sen ZP +0.9 II
4 F 2 11.20 NICIECKI Adam MKL Szczecin 87 U20 ZP +0.9 II
200 m M
3 24.53 SERWETA Michał LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP +0.7 V B.D.
1 s 1 22.79 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U18 ZP +1.1 II #
2 s 1 23.21 LEŚNICKI Michał MKL Szczecin 88 U20 ZP III
3 s 1 23.57 SZYMAŃSKI Paweł MKL Szczecin 90 U18 ZP III #
3 s 1 26.03 GAWĘDA Łukasz KS Żak Wałcz # 88 U20 ZP --
2 s 2 23.23 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III
400 m M
1 s 1 48.19 BURGIEL Adam MKL Szczecin 87 U20 ZP I
2 s 1 48.47 MATŁOCH Wojciech MKL Szczecin 86 U23 ZP I #
3 s 1 50.20 TRYBUŁA Grzegorz MKL Szczecin 86 U23 ZP II
4 s 1 50.56 MANDZIUK Adrian LKS Olimpic Szczecin # 88 U20 ZP III
6 s 1 50.93 ZAJĄC Jakub MKL Szczecin 88 U20 ZP III
9 s 1 51.54 JOHNA Tomasz MKS Hermes Gryfino # 88 U20 ZP III
10 s 1 52.07 LITWIC Michał MKL Szczecin 87 U20 ZP III
5 s 2 50.93 WILK Stanisław LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III B.D.
7 s 2 51.14 KUT Norbert LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III
8 s 2 51.39 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U20 WP III
12 s 2 53.05 KOWALSKI Piotr MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP IV
13 s 2 53.30 BRUCH Tomasz LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP IV
16 s 2 54.14 ZIELIŃSKI Andrzej WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA IV B.D. # 1
11 s 3 52.77 SKAKUJ Mariusz UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP IV
14 s 3 53.51 WIECZOREK Bartosz UKS Barnim Goleniów # 87 U20 ZP IV
15 s 3 53.80 PRZYBYSZ Łukasz PLMKS Chrobry Gryfice # 89 U18 ZP IV PRZYBYSZ Janusz # BEZ
17 s 3 55.07 MELLER Jakub KL Bałtyk Koszalin # 88 U20 ZP --
18 s 3 56.01 KORZENIEWSKI Robert PLMKS Chrobry Gryfice # 91 U16 ZP V
19 s 3 58.58 KOPROWSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP --
800 m M
1 s 1 1:58.88 KORNICKI Krystian UKL Ósemka Police # 87 U20 ZP III
1 s 1 2:00.58 SZCZĘSNY Przemysław UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP III B.D.
2 s 1 1:59.85 UŁANOWSKI Damian MKL Szczecin 88 U20 ZP III
3 s 1 2:04.08 RAKIEJ Tomasz MLUKS Mokasyn Płoty # 89 U18 ZP IV
4 s 1 2:06.05 SZYMAŃSKI Marcin LKS Olimpic Szczecin # 89 U18 ZP IV B.D.
8 s 1 2:14.31 WINO Piotr UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP --
2 s 2 2:02.75 PIASEK Kamil UKL Ósemka Police # 90 U18 ZP IV #
5 s 2 2:07.02 SOBCZAK Norbert UKL Ósemka Police # 90 U18 ZP IV
6 s 2 2:08.22 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U18 ZP -- B.D. 2
7 s 2 2:09.38 KIERZNOWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP --
1000 m M
2 s 1 2:50.40 MACHLAŃSKI Damian LKS Pomorze Stargard # 91 U16 ZP V B.D. BEZ
3 s 1 2:51.39 BUŁATOWICZ Bartek UKL Ósemka Police # 91 U16 ZP V B.D. BEZ
4 s 1 2:54.49 WÓJCIK Michał MKS Hermes Gryfino # 92 U16 ZP V
5 s 1 2:58.29 WOJCIECHOWSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino # 91 U16 ZP V
6 s 1 3:02.95 CYTOWSKI Bartosz MKL Maraton Świnoujście # 92 U16 ZP --
7 s 1 3:09.13 KOSTRZEBA Jakub UKS Barnim Goleniów # 91 U16 ZP --
1500 m M
1 s 1 3:54.91 SAFARYN Krzysztof niest. Szczecin # 85 U23 ZP II
3 s 1 4:01.27 SZAŁA Mateusz MKL Szczecin 84 U23 ZP II
3 s 1 4:14.37 KRAWCZYK Wojciech MKL Szczecin 87 U20 ZP IV
4 s 1 4:01.65 AWSIUKIEWICZ Krzysztof LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP II
4 s 1 4:24.37 BARAN Michał LKS Pomorze Stargard # 88 U20 ZP --
5 s 1 4:02.06 MAŁOLEPSZY Marcin LKS Olimpic Szczecin # 88 U20 ZP III
1 s 2 4:17.74 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP IV
3 s 2 4:24.90 SASIN Emil KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP --
4 s 2 4:25.17 WYSOCKI Dawid MLUKS Mokasyn Płoty # 90 U18 ZP -- KECLER Szymon
5 s 2 4:36.49 ŁUKASZEWICZ Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP --
6 s 2 4:44.39 LECHOWICZ Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP --
3000 m M
2 8:48.85 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/4523/11 2012 3
3 8:50.29 ADAMCZAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 88 U20 ZP III
4 9:04.36 CZAJKOWSKI Tomasz MKS Hermes Gryfino # 89 U18 ZP III
5 9:04.84 ORYSZCZYN Rafał UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP III
6 9:07.94 STĘPIEŃ Marcin UKS Barnim Goleniów # 87 U20 ZP III
7 9:12.44 OLOBRY Maciej UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP III
3 s 1 10:27.80 CHWIEDUK Andrzej KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U20 ZP --
5 s 1 9:25.68 KMIEĆ Tomasz LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP IV
6 s 1 9:41.62 BIAŁOBRZESKI Sebastian UKS Cityzen Poznań # 89 U18 WP IV B.D. Z/0599/17 2017 MM LDK!
110 m pł J MŁ M
1 15.55 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U18 ZP +2.3 III #
2 15.57 PAPIERSKI Oskar MKL Szczecin 89 U18 ZP +2.3 III
3 15.75 GRYGIEL Bartosz GULKS Barwice # 90 U18 ZP +2.3 III B.D.
110 m pł M (99.1) M
1 14.98 LEŚNICKI Michał MKL Szczecin 88 U20 ZP +2.3 II
400 m pł J MŁ M
1 55.87 SMOKOWSKI Tomasz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 80 Sen ZP --
400 m pł M
1 56.02 ZNAMIROWSKI Seweryn MKL Szczecin 83 Sen ZP II
2 57.06 LUCHCIŃSKI Mateusz MKS Hermes Gryfino # 88 U20 ZP III
Wzwyż M
1 s 1 1.81 STRÓŻEWSKI Krystian LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP IV
1 s 1 2.00 WECZERA Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS II
2 s 1 1.80 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP IV
2 s 1 1.90 PUCHAŁA Tomasz MKL Szczecin 88 U20 ZP III
3 s 1 1.75 MANTAJ Roman PLMKS Chrobry Gryfice # 89 U18 ZP IV
1 s 3 2.05 ROSZAK Piotr MKL Szczecin 86 U23 ZP II
2 s 3 2.00 ANKUDOWICZ Michał MKL Szczecin 83 Sen ZP II
Tyczka M
1 s 1 4.00 LEWANDOWSKI Jakub MKL Szczecin 89 U18 ZP II #
2 s 1 3.70 URBAŃSKI Dawid LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III
1 s 2 4.80 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin 86 U23 ZP I #
W dal M
1 s 1 6.66 SUSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM +1.5 III
2 s 1 6.35 ŚLIŻ Sławomir AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM III
3 s 1 6.07 SZYMANEK Tomasz KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U18 PM IV B.D. BEZ
4 s 1 5.75 GRYGIEL Bartosz GULKS Barwice # 90 U18 ZP -- B.D.
1 s 2 6.26 PRZYBYŁOWICZ Paweł STS Pomerania Szczecinek # 90 U18 ZP +2.5 IV #
2 s 2 6.19 SUCHWAŁKO Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP +2.7 IV
Trójskok M
1 s 1 14.08 ŚLIŻ Sławomir AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM +1.8 III
2 s 1 13.76 SUSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM +1.5 III
3 s 1 12.73 STASIAK Michael MKS Hermes Gryfino # 87 U20 ZP IV
4 s 1 11.55 SUCHWAŁKO Maciej KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP --
1 s 2 12.70 STRÓŻEWSKI Krystian LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP +2.2 IV
2 s 2 12.59 SZYMANEK Tomasz KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U18 PM +1.9 -- B.D. BEZ
3 s 2 12.05 PRZYBYŁOWICZ Paweł STS Pomerania Szczecinek # 90 U18 ZP +1.9 -- #
Kula (4) M
2 13.84 MIKULICZ Michał MKL Szczecin # 91 U16 ZP IV #
3 12.02 OSADKOWSKI Marcin LKS Olimpic Szczecin # 91 U16 ZP V
1 s 1 14.61 BOLENAJC Jakub LKS Olimpic Szczecin # 91 U16 ZP III
Kula (5) M
1 s 1 14.44 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III #
2 s 1 13.75 SUWARSKI Mateusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP III
3 s 1 13.73 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U18 ZP III B.D. # 3
4 s 1 13.22 ZAJĄC Patryk LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP IV
5 s 1 11.06 PAKUNIEWICZ Sławomir PLMKS Chrobry Gryfice # 89 U18 ZP --
6 s 1 10.90 JANKOWSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice # 90 U18 LB --
Kula (6) M
1 s 1 13.79 POŁOM Damian PLMKS Chrobry Gryfice # 88 U20 ZP III
2 s 1 12.47 SINIAK Szymon KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U20 ZP IV
Kula (7.26) M
1 s 1 16.38 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
2 s 1 14.06 RADZIKOWSKI Henryk MKL Szczecin 59 Masters ZP II
3 s 1 12.69 WRONKA Paweł MKL Szczecin 86 U23 ZP III
Dysk (1) M
1 44.80 MIKULICZ Michał MKL Szczecin # 91 U16 ZP III #
2 s 1 35.81 BOLENAJC Jakub LKS Olimpic Szczecin # 91 U16 ZP IV
4 s 1 25.85 JANKOWSKI Mateusz PLMKS Chrobry Gryfice # 91 U16 ZP --
Dysk (1.5) M
1 s 1 47.27 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP II B.D. # Z/2180/11 2017 1
2 s 1 43.42 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III #
3 s 1 35.69 JANUSZ Wojciech MKL Szczecin 90 U18 ZP IV B.D. # 3
4 s 1 33.15 FURMAŃCZYK Paweł LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP -- #
Dysk (1.75) M
1 s 1 52.42 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U20 ZP I B.D. Z/2206/11 2017 1
2 s 1 50.17 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 U20 ZP I B.D. # 1
3 s 1 38.00 RĘBISZ Grzegorz LLKS Pomorze Stargard # 87 U20 ZP III
4 s 1 37.87 SINIAK Szymon KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U20 ZP IV
5 s 1 37.78 POŁOM Damian PLMKS Chrobry Gryfice # 88 U20 ZP IV
Dysk (2) M
1 s 1 45.21 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP II GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
2 s 1 33.54 WRONKA Paweł MKL Szczecin 86 U23 ZP --
Młot (5) M
1 s 1 57.34 ŻARSKI Tomasz LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III
2 s 1 47.22 FURMAŃCZYK Paweł LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP IV #
3 s 1 45.07 KOSTRZEBA Mateusz UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP IV
4 s 1 42.46 CIEŚLAK Damian KS Żak Wałcz # 90 U18 ZP IV
Młot (6) M
1 s 1 58.58 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U20 ZP II B.D. Z/2206/11 2017 1
2 s 1 49.55 RĘBISZ Grzegorz LLKS Pomorze Stargard # 87 U20 ZP III
Oszczep (700) M
1 s 1 68.23 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP I B.D. # Z/2180/11 2017 1
2 s 1 61.50 ZAJĄC Patryk LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP II
3 s 1 57.08 SIDEŁKO Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 90 U18 ZP II
4 s 1 52.83 SUWARSKI Mateusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP III
5 s 1 45.68 BURKIEWICZ Wojciech MKS Hermes Gryfino # 89 U18 ZP IV
Oszczep (800) M
1 s 1 64.48 BRZEZIŃSKI Robert AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM I
2 s 1 43.46 CIELECKI Piotr MKS Hermes Gryfino # 88 U20 ZP IV B.D.
3 s 1 37.40 SĘK Łukasz PLMKS Chrobry Gryfice # 88 U20 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8242149353027 sekund