Bydgoszcz 17.06.2006
200 m K
1 s 1 25.51 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice # 88 U20 LB +0.6 II #
2 s 1 25.91 OLSZEWSKA Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP +0.6 II
3 s 1 26.07 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP +0.6 II
400 m K
3 60.74 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U16 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. # BEZ
800 m K
1 2:15.07 BABICZ Paulina MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP II
2 2:15.33 SZENK Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 80 Sen KP II
3 2:18.21 BURAK Monika LIUKS Kruszwica 89 U18 KP III
1500 m K
1 4:52.47 KACZMAREK Aleksandra LKS Maraton Turek # 90 U18 WP III
3 4:58.39 HAMERSKA Kamila BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV #
400 m pł K K
1 61.95 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD I #
1500 m prz K
1 5:08.75 GOSPODARSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 90 U18 KP II
2 5:13.10 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP II
Wzwyż K
1 1.65 TYSZKO Anna UKS Cyprianka 88 U20 KP II MAŃKOWSKI Mariusz # 2
2 1.60 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
Tyczka K
1 3.00 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U16 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 2.90 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP III #
W dal K
1 5.11 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U18 LD +0.2 III
Trójskok K
1 12.24 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +0.1 I #
2 11.70 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP 0.0 II #
3 11.04 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U18 LD III
4 10.66 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +0.4 IV #
Kula (4) K
1 11.64 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III
3 9.90 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward 3
Dysk (1) K
1 31.14 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV #
2 30.42 KRUSZEWSKA Monika KS Wda Świecie # 89 U18 KP IV
3 29.58 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward 3
4 29.43 SKOWROŃSKA Katarzyna UKS Cyprianka 89 U18 KP IV B.D.
Młot (4) K
1 35.05 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U18 KP IV
2 34.17 KUNC Małgorzata KS Wda Świecie # 89 U18 KP IV
3 27.03 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP -- #
Oszczep (600) K
1 43.56 DYL Małgorzata KS Polonia Pasłęk # 87 U20 WN II B.D. 2
2 41.29 WODERSKA Nina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP II B.D. BEZ
3 33.86 KUŹMICKA Martyna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP IV
4 32.03 PIĘTA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV
5 31.62 REMBIASZ Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV
100 m M
3 s 1 11.30 PODBIELSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP -0.2 II
1 s 5 11.85 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U16 KP -0.6 IV B.D. # 1
200 m M
1 s 1 21.79 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP +0.2 I
2 s 1 22.35 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP +0.2 II B.D.
3 s 1 22.45 DOMAGAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM +0.2 II #
400 m M
1 s 1 49.57 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP II
2 s 1 51.95 KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III ADAMEK Marek # Z/1948/11 2020 M
800 m M
1 s 1 1:55.62 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek # 89 U18 WP II STANISLAWSKI Krzysztof 3
2 s 1 1:55.74 KUBIAK Łukasz KB Geotermia Uniejów # 88 U20 LD II #
5 s 1 1:58.15 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN III
2 s 2 2:04.57 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U16 KP IV B.D. # 2
1500 m M
1 4:02.28 PLUTOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 88 U20 WN III
2 4:02.53 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 U20 KP III WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
4 4:11.23 GLANC Mateusz LKS Maraton Turek # 90 U18 WP III
5 4:11.53 TEPPER Adam niest. Bydgoszcz # 90 U18 KP III B.D. B.D. BEZ
3000 m M
1 8:40.18 JANIAK Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 84 U23 KP II
2 8:40.63 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 8:43.28 CHMIELARZ Sebastian LIUKS Kruszwica 87 U20 KP II B.D. 3
4 8:57.37 BRZYSKI Paweł BKS Bydgoszcz # 88 U20 KP III #
5 8:58.65 OŻÓG Adrian SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP III
6 9:00.80 BARTOSIK Dawid LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
7 9:02.61 PTASZYŃSKI Michał MOS Zatoka Braniewo # 89 U18 WN III B.D.
110 m pł M (99.1) M
1 15.78 KOWALSKI Mariusz LKS Maraton Turek # 87 U20 WP -0.2 III
110 m pł M
1 16.99 HORANIN Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP -0.2 --
400 m pł J MŁ M
1 57.87 KUBIAK Dominik LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
400 m pł M
1 52.16 WRZESIŃSKI Tomasz MKL Toruń # 84 U23 KP I
2 57.65 TEREBA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
3 58.92 JÓŹWIAK Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
Wzwyż M
1 1.95 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP II B.D. # 1
2 1.95 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP II
3 1.90 BANASZAK Bartosz LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
Tyczka M
1 5.10 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP I #
2 4.60 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP I #
3 4.30 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II #
4 4.20 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
5 4.00 ŁUSZCZYŃSKI Mikołaj SKS Start Łódź # 87 U20 LD II #
6 3.60 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
7 3.50 FILIP Piotr SKS Start Łódź # 89 U18 LD IV
W dal M
1 7.04 LEŚNIAK Cezary SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP 0.0 II
2 6.78 ŚWIERCZYŃSKI Adrian KS AZS AWF Poznań # 87 U20 WP +0.1 III #
5 6.31 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP III
Trójskok M
1 14.91 LEWANDOWSKI Mariusz LKS Vectra Włocławek # 87 U20 KP +0.1 I B.D.
2 13.79 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP +0.1 III #
3 13.56 DUDZIŃSKI Sebastian SKS Start Łódź # 88 U20 LD +0.2 III
4 13.39 RAKUĆ Jakub LKS Vectra Włocławek # 88 U20 KP 0.0 III
5 13.16 BELIŃSKI Paweł MUKS Olimpijczyk Rajkowy # 88 U20 PM +0.8 IV
6 13.01 KŁOS Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno # 88 U20 KP +0.7 IV
7 12.96 PRUSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U18 KP 0.0 IV
9 12.70 ŚWITLIKOWSKI Jarosław MKL Toruń 89 U18 KP +0.4 IV
10 12.23 NAPARTY Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP +0.3 --
Kula (5) M
1 15.56 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II B.D. 3
2 13.51 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
Kula (6) M
1 13.60 MARKIEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM III BORYSEWICZ Zbigniew
Kula (7.26) M
1 15.48 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 77 Sen KP I
2 13.46 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP II #
Dysk (1.5) M
1 41.98 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM III #
2 41.94 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III B.D. 3
3 41.69 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
4 41.08 KLONECKI Janusz KS Wda Świecie # 89 U18 KP III
5 38.74 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV #
Dysk (1.75) M
1 42.88 KLON Marcin MLKS Krajna Sępólno # 88 U20 KP III B.D. B.D. 1
2 41.21 GUBKA Andrzej GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP III
Dysk (2) M
1 39.23 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP III #
Oszczep (700) M
1 55.58 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
2 54.68 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/5005/11 2016 MM
3 53.87 SZYMAŃSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
4 52.44 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
Oszczep (800) M
1 65.47 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP I #
2 59.71 MARKIEWICZ Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM II BORYSEWICZ Zbigniew
3 55.93 SZCZĘSNY Damian MLKS Krajna Sępólno # 88 U20 KP II B.D.
4 48.68 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 U20 KP III MAŃKOWSKI Edward # Z/4940/11 2020 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1106059551239 sekund