Szczecin 24.06.2006
100 m K
1 11.58 KORCZYŃSKA Daria WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS -0.6 M
2 11.67 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP -0.6 M
4 11.80 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP -0.6 M #
5 11.82 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -0.6 M #
7 12.19 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.6 II
200 m K
3 24.16 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM +0.4 I #
4 24.36 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 U23 LU +0.4 I
400 m K
1 53.74 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ M
2 53.92 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ M
800 m K
2 2:05.26 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
3 2:05.77 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach # 87 U20 ZP I B.D. # Z/0066/12 2016 1
5 2:08.03 GŁUCHOWSKA Monika KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
6 2:17.78 PARUCKA Zuzanna TS Olimpia Poznań # 88 U20 WP III B.D.
1500 m K
1 4:18.20 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław # 84 U23 DS I
2 4:21.99 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 U23 KP I NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
5 4:38.69 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP II B.D. B.D. 3
3000 m K
1 9:19.70 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście # 85 U23 ZP I WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
4 9:50.45 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
100 m pł K
3 14.76 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U20 LB -1.8 II
4 17.77 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -1.8 --
400 m pł K K
2 58.50 MAZAN Sandra AZS Łódź 87 U20 LD M
3 58.82 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 U20 SL M #
3000 m prz K
1 10:23.58 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce # 84 U23 SK I
2 10:42.75 DROBIEC Joanna AZS-AWF Katowice # 87 U20 SL I
Wzwyż K
2 1.81 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 U23 LU I MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
3 1.78 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD I LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2020 MM
Tyczka K
2 4.30 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U23 LU MM #
4 = 3.80 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin 85 U23 ZP M #
4 = 3.80 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
6 3.80 SPYCHALSKA Katarzyna MKL Szczecin 84 U23 ZP M
W dal K
1 6.44 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U23 WP +2.2 M
3 6.09 CHUKWU Sandra MKL Szczecin # 87 U20 ZP +0.8 I #
Trójskok K
1 13.50 SADACH Aneta KB Geotermia Uniejów # 75 Sen LD -0.6 M LIPIŃSKI Zdzisław # M
2 13.06 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA +1.2 I
4 12.68 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U20 MA +0.8 I
6 12.16 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +0.8 I #
Kula (4) K
2 17.41 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU MM #
4 15.90 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I #
Dysk (1) K
3 49.38 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB I #
4 49.19 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
Młot (4) K
2 65.44 KITA Katarzyna KS Agros Zamość # 84 U23 LU M
3 63.28 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 U23 SL M KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
Oszczep (600) K
3 46.30 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot # 88 U20 PM I #
4 46.22 LEWANDOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM I
100 m M
1 s 1 10.53 LEWAŃSKI Mikołaj MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.8 M #
2 s 1 10.55 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +1.8 M #
5 s 1 10.84 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP +1.8 I
1 s 2 10.44 ROGOWSKI Przemysław OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +0.2 M
2 s 2 10.49 JĘDRUSIŃSKI Marcin WKS Śląsk Wrocław # 81 Sen DS +0.2 M
3 s 2 10.56 TULIN Zbigniew SSA Legia 1926 Warszawa # 76 Sen MZ +0.2 M
4 s 2 10.61 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U20 WP +0.2 M #
5 s 2 10.63 ZIÓŁKOWSKI Fabian MKL Szczecin # 86 U23 ZP +0.2 M #
6 s 2 10.66 WALCZAK Wiktor MKL Szczecin 82 Sen ZP +0.2 I #
7 s 2 10.68 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP +0.2 I
200 m M
2 21.02 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP +0.4 M OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
4 21.23 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U23 PM +0.4 M #
5 21.37 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP +0.4 M B.D. # Z/3085/18 2020 BEZ
6 21.76 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U23 WN +0.4 I
400 m M
1 46.86 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
4 47.81 BURGIEL Adam MKL Szczecin 87 U20 ZP I
800 m M
1 1:46.69 LEWANDOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U20 KP MM LEWANDOWSKI Tomasz # Z/1659/11 2020 MM
2 1:46.92 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP MM
5 1:49.46 GMEREK Mariusz TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP I
1500 m M
1 3:51.98 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U23 KP II NOWAKOWSKI Marian M
3 3:52.97 NOWICKI Bartosz MKL Szczecin 84 U23 ZP II #
5 3:56.84 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U20 ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2020 BEZ LDK!
6 3:57.13 LITWIC Adrian UKL Ósemka Police # 86 U23 ZP II #
7 3:57.39 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2020 MM
8 4:00.20 MIŚKOWIEC Tomasz KKL Kielce # 81 Sen SK II #
5000 m M
1 14:50.48 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
2 14:50.74 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 U23 ZP II # LDK!
110 m pł M
3 14.33 NIEDZIELSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -1.6 I
4 15.53 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -1.6 II
400 m pł M
1 51.19 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U23 MZ M
3 51.70 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U23 MZ I
3000 m prz M
2 8:45.78 RZESZEWICZ Karol LKS Zantyr Sztum # 83 Sen PM I #
3 8:47.98 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 U23 WP I B.D. # Z/2488/11 2016 1
4 8:52.40 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA I #
5 8:52.41 URBANOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum # 87 U20 PM I
6 8:55.55 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2020 2
7 8:59.78 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U20 MZ I #
8 9:04.99 DEMBIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS I
Wzwyż M
1 2.19 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
4 2.08 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS I
Tyczka M
3 5.20 DIDENKOW Mateusz SKLA Sopot # 87 U20 PM M
4 4.90 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM I #
5 4.50 ZIĘTEK Błażej MKL Szczecin 86 U23 ZP I #
W dal M
1 7.84 ROSIAK Michał LKS Vectra Włocławek # 86 U23 KP +2.1 M ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3681/11 1
2 7.81 MATEUSIAK Tomasz OKLA Ostrołęka # 80 Sen MZ +2.7 M
3 7.72 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +1.9 I #
6 7.30 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA +2.0 I #
Trójskok M
1 15.90 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS -0.7 I #
4 15.02 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS +0.5 I
Kula (7.26) M
3 17.03 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U23 KP I
4 16.93 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U23 PM I
Dysk (2) M
3 56.35 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
4 53.49 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 U23 WP I
Młot (7.26) M
3 62.93 SZEWCZYK Dominik KKL Kielce # 86 U23 SK I #
4 62.91 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
Oszczep (800) M
2 68.52 ROGIŃSKI Tomasz SKLA Sopot 85 U23 PM I
4 65.72 RAKOCZY Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM I #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1738460063934 sekund