Warszawa 01.07.2006
100 m K
1 e 1 12.54 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA 0.0 II #
2 e 1 12.73 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS 0.0 II
3 e 1 12.80 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ 0.0 III #
4 e 1 12.86 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA 0.0 III
1 e 2 12.83 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U16 MZ +1.9 III #
1 F 12.46 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.7 II #
2 F 12.83 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U16 MZ +0.7 III #
200 m K
1 s 3 24.72 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL -1.0 I
2 s 3 25.10 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -1.0 II
3 s 3 25.32 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -1.0 II #
400 m K
1 s 1 55.75 PAŹDZIOR Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS I
2 s 1 56.40 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
3 s 1 57.29 KUŚNIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II
5 s 1 58.10 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U23 MZ II
6 s 1 59.47 ZAPAŁA Emilia KKL Kielce # 84 U23 SK III #
800 m K
1 2:09.57 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I
2 2:10.35 PRZYBYŁA Beata AZS-AWF Katowice 83 Sen SL I #
3 2:13.07 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
4 2:16.11 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 U20 MA II #
1500 m K
1 4:44.17 WATRAK Malwina LKS Agros Rejowiec Fabryczny # 88 U20 LU III B.D.
2 4:45.27 MAŃCZUK Angelika MKS Juvenia Białystok # 87 U20 PD III B.D. 2
3 4:45.92 JURGUĆ Ewa UKS Czwórka Białystok # 88 U20 PD III
100 m pł MŁ K
1 15.09 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U16 MZ II #
100 m pł J MŁ K
1 15.14 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ II
100 m pł K
1 14.53 PALUCH Katarzyna WKS Wawel Kraków # 88 U20 MA -1.5 II
2 14.54 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ -1.5 II
3 14.86 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -1.5 II #
400 m pł K K
1 M KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
Wzwyż K
1 1.65 PAWLONKA Renata UKS Impuls Warszawa # 87 U20 MZ II B.D.
2 1.60 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III
3 1.50 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ IV #
Tyczka K
1 4.30 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U23 LU MM #
2 4.00 PLEWA Marta AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
3 3.70 BUNIKOWSKA Karmen AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM I #
4 3.60 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U23 SK I
5 3.60 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 Sen MZ I
6 3.20 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM II #
7 3.00 WALCZYŃSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ II
8 2.80 ORNOCH Agata UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ III
Kula (4) K
1 17.36 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU MM #
2 11.42 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ III
Dysk (1) K
1 50.99 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 87 U20 MZ I #
Młot (4) K
1 54.99 WENSIERSKA Renata KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS I
2 45.25 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ II
3 43.11 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ II #
Oszczep (600) K
1 42.84 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 U23 PM II
2 39.31 FELICIAK Ewelina AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ III #
100 m M
1 s 6 10.99 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U23 WN -1.9 II
1 e 1 10.49 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +2.7 M #
2 e 1 10.61 BIERNAT Tomasz AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ +2.7 M
3 e 1 10.74 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD +2.7 I #
4 e 1 10.76 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +2.7 I
5 e 1 10.77 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +2.7 I
6 e 1 11.02 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS +2.7 II #
1 e 3 11.18 SOŁODKO Daniel AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -0.7 II #
1 F 10.55 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +0.6 M #
2 F 10.81 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +0.6 I
3 F 10.84 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U23 WN +0.6 I
4 F 10.86 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U23 LD +0.6 I #
5 F 10.88 HARDEJ Paweł KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +0.6 I
6 F 10.97 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS +0.6 II #
200 m M
1 s 1 21.30 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ +1.3 M #
2 s 1 21.43 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM +1.3 M #
3 s 1 21.61 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U23 WN +1.3 I
4 s 1 21.85 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +1.3 I
5 s 1 21.89 HARDEJ Paweł KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +1.3 I
400 m M
2 s 1 49.12 MAZUREK Daniel AZS-AWF Warszawa 83 Sen MZ II
1 s 3 49.92 KARNIŁOWICZ Dawid AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ II B.D.
800 m M
1 s 1 1:46.26 FORMELA Mirosław KB Sporting Międzyzdroje # 78 Sen ZP MM
2 s 1 1:49.73 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA I
3 s 1 1:51.25 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U23 MZ I
4 s 1 1:51.84 OCIEPKA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 88 U20 SL II #
5 s 1 1:52.51 OSMULSKI Tomasz RKS Łódź # 82 Sen LD II JASZCZAK Stanisław # Z/2641/11 2020 2
6 s 1 1:54.23 WICHOWSKI Jacek AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ II #
6 s 2 2:02.54 TYSZKIEWICZ Erwin MKS Start Lublin # 91 U16 LU IV B.D.
7 s 2 2:03.39 JASIONOWSKI Mariusz SSA Legia 1926 Warszawa # 91 U16 MZ IV
1500 m M
1 3:50.39 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
2 3:56.93 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U20 MZ II #
3 4:00.24 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U18 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
110 m pł J MŁ M
1 s 2 15.11 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ III #
2 s 2 15.34 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL III B.D. B.D. 1
110 m pł M (99.1) M
3 s 1 15.44 JASONEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 88 U20 DS II
4 s 1 16.26 CZAJKOWSKI Michał RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ III
110 m pł M
1 s 1 15.06 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ -0.4 II
2 s 1 15.09 KANAWKA Grzegorz KL Gdynia 84 U23 PM -0.4 II
400 m pł M
1 56.01 BREJWO Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
Wzwyż M
1 2.00 KAZIMIERCZAK Rafał RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ II
2 = 1.95 KRÓL Tomasz KKL Kielce # 87 U20 SK II B.D. # 1
7 1.70 PERUCKI Krzysztof RKS Skra Warszawa # 91 U16 MZ V
Tyczka M
1 4.80 SKRZYŃSKI Krzysztof Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 82 Sen PM I
2 4.30 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ II
3 4.00 RUTKOWSKI Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U20 PM II
4 3.80 KOPYŁOWSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ III
5 3.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ III B.D. BONTRUK Dariusz # , Z/3899/11 , 2020 1
6 3.00 ŚWIECZKA Jakub KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
7 3.00 PRZYBYSZ Michał KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ --
Kula (5) M
1 19.73 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ I #
2 12.96 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa # 91 U16 MZ IV
Kula (7.26) M
1 16.82 OZIMEK Maciej AZS-AWF Warszawa 73 Sen MZ I
Dysk (2) M
1 46.12 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ I
Młot (4) M
1 36.70 WŁODARCZYK Robert KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ V
2 34.44 SALAMOŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa # 91 U16 MZ V
Młot (5) M
1 42.92 BARAN Łukasz KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ IV
2 39.02 RUDAŚ Piotr UKS LA Basket Warszawa # 89 U18 MZ --
Młot (6) M
1 59.17 HOFFMANN Krystian WKS Śląsk Wrocław # 88 U20 DS II
Młot (7.26) M
1 38.40 KUSZPIT Grzegorz OKS Start Otwock 85 U23 MZ III #
Oszczep (800) M
1 62.05 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica # 78 Sen PK I
2 54.37 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4955561161041 sekund