Łódź 25 - 27.07.2006
XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
100 m K
3 B 12.77 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU -1.5 III
5 A 12.65 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +0.2 II
8 B 13.04 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL -1.5 III
1 s 1 12.51 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP +1.8 II
2 s 1 12.65 DĄBROWSKA Katarzyna KS Agros Zamość # 89 U18 LU +1.8 II
3 s 1 12.68 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U18 WP +1.8 II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2020
4 s 1 12.78 FISZER Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM +1.8 III #
5 s 1 12.87 IMIROWICZ Katarzyna MKL Szczecin 90 U18 ZP +1.8 III
2 s 2 12.79 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +2.0 III #
5 s 2 13.23 FILIPIAK Sandra MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ +2.0 IV #
1 e 1 12.21 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U18 LD +2.0 II
1 e 1 12.28 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +2.0 II
1 e 1 12.51 ROGUCKA Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU +2.0 II
4 e 1 12.51 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U18 DS +2.0 II
5 e 1 12.73 SZCZĘŚNIAK Dagmara TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP +2.0 II
6 e 1 12.81 LEŚNIAK Karolina LKS Stal Mielec # 89 U18 PK +2.0 III
1 e 2 12.48 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL +0.2 II #
1 e 2 12.68 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +0.2 II
2 e 2 12.67 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP +0.2 II B.D. 3
4 e 2 12.72 BANACH Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD +0.2 II
5 e 2 12.89 ODRZYWOŁEK Marta AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM +0.2 III #
6 e 2 12.90 PURGAT Monika niest. Katowice # 90 U18 SL +0.2 III B.D. BEZ
1 e 3 12.07 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U18 LD +1.7 I ROSIAK Zbigniew
2 e 3 12.39 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU +1.7 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
3 e 3 12.52 OBROWSKA Aleksandra TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP +1.7 II
4 e 3 12.60 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL +1.7 II
5 e 3 12.67 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP +1.7 II B.D.
6 e 3 12.83 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB +1.7 III #
7 e 3 13.27 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń # 90 U18 KP +1.7 IV
1 e 4 12.13 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM 0.0 I
2 e 4 12.47 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS 0.0 II
3 e 4 12.48 JADCZAK Julita MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD 0.0 II
4 e 4 12.57 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP 0.0 II
5 e 4 12.66 PIKTA Karolina KL Bałtyk Koszalin # 89 U18 ZP 0.0 II
6 e 4 12.79 KONOPKA Magdalena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD 0.0 III
7 e 4 12.82 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM 0.0 III #
1 f 1 12.14 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM +0.2 I
2 f 1 12.20 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U18 LD +0.2 II ROSIAK Zbigniew
3 f 1 12.32 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U18 LD +0.2 II
4 f 1 12.47 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +0.2 II
6 f 1 12.66 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL +0.2 II #
7 f 1 12.69 JADCZAK Julita MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD +0.2 II
8 f 1 12.70 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU +0.2 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
1 f 2 12.57 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -1.5 II B.D. 3
2 f 2 12.68 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP -1.5 II
4 f 2 12.85 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP -1.5 III B.D.
5 f 2 12.90 OBROWSKA Aleksandra TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP -1.5 III
6 f 2 12.92 PIKTA Karolina KL Bałtyk Koszalin # 89 U18 ZP -1.5 III
7 f 2 12.94 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U18 DS -1.5 III
400 m K
1 s 1 59.60 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB III #
2 s 1 59.92 JÓŹWIK Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U18 SL III
3 s 2 63.31 ZIARNO Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK IV
1 e 1 57.85 STANKIEWICZ Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U18 PD II #
2 e 1 58.10 DĄBROWSKA Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
3 e 1 58.53 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U18 DS II #
4 e 1 58.99 ŻUK Marzena KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD II B.D. 3
5 e 1 59.21 MILEWICZ Magdalena MKL Szczecin 89 U18 ZP III
6 e 1 61.52 SZEWCZYK Klaudia MKS Budomark Mysłowice # 89 U18 SL III
1 e 2 58.16 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 e 2 58.28 JACNIAK Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU II B.D. B.D. B.D. B.D. # BEZ
3 e 2 59.24 ROGOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III B.D. # 3
4 e 2 59.42 GAŁENSKA Daria TS Olimpia Poznań # 90 U18 WP III
5 e 2 61.26 MONDRY Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM III
1 e 3 57.14 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ II #
2 e 3 57.66 KUBIAK Agata ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
3 e 3 57.96 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U18 MZ II
4 e 3 58.46 SZPAKOWSKA Barbara LKS Agros Rejowiec Fabryczny # 89 U18 LU II B.D.
5 e 3 60.01 PASEK Magdalena TS AKS Chorzów # 90 U18 SL III ZIEMBA Dariusz # Z/2957/11 2019 1
6 e 3 60.89 TETERYCZ Aneta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU III #
800 m K
  e 1 9:99.99 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS --
1 e 1 2:12.62 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK II #
2 e 1 2:13.04 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU II B.D. B.D. # 1
3 e 1 2:16.44 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U18 MZ II B.D. # BEZ
4 e 1 2:16.48 KASPRZYCKA Daria niest. Katowice # 90 U18 SL II
5 e 1 2:17.11 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U18 SL II #
6 e 1 2:17.33 SACZUK Elżbieta WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ II
7 e 1 2:18.76 KORNILUK Ewelina MLUKS Technik Orion RadzyńPodl # 90 U18 LU III
8 e 1 2:20.53 ZAGAŁA Małgorzata ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS III
9 e 1 2:22.79 BURAK Monika LIUKS Kruszwica 89 U18 KP III
  e 2 9:99.99 DĄBROWSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
1 e 2 2:12.03 KACZMAREK Marta AZS-PWSZ Gorzów 90 U18 LB II
2 e 2 2:13.31 DEJK Monika SKLA Sopot # 89 U18 PM II
3 e 2 2:13.81 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U18 LU II KUCHARSKI Marek 3
4 e 2 2:16.12 BZDON Anna BKL Bełchatów 89 U18 LD II #
5 e 2 2:16.72 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
6 e 2 2:17.96 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
7 e 2 2:19.79 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL III B.D. #
8 e 2 2:19.85 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III #
9 e 2 2:20.72 TEPEREK Karolina OKS Start Otwock 90 U18 MZ III
400 m pł K K
1 e 1 63.06 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2020 MM
2 e 1 63.32 GIZA Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 90 U18 MA II
3 e 1 63.42 WALIGÓRSKA Anna UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK II
4 e 1 64.57 MIKOŁAJCZAK Marta TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP II
5 e 1 65.10 WOJTULEWICZ Diana KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD II B.D. BEZ
6 e 1 65.35 MAJEWSKA Marta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK II
7 e 1 65.44 SLEZIONA Damiana LUKS Podium Kup # 90 U18 OP II
8 e 1 66.35 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U18 MA III
1 e 2 62.29 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM I B.D. # BEZ
2 e 2 63.44 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD II #
3 e 2 64.84 PATERAK Ilona MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL II
4 e 2 65.25 SENDEREK Żaklina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II #
5 e 2 66.18 WÓJCIK Magdalena KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ III
6 e 2 66.51 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III
7 e 2 66.88 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III #
1 e 3 62.85 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP II
2 e 3 63.34 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U18 MZ II B.D. # 1
3 e 3 64.65 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U18 MA II #
4 e 3 64.87 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2020 M
5 e 3 64.99 BORKOWSKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM II
6 e 3 66.52 KAŁWIŃSKA Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS III
7 e 3 67.26 KONOPKO Katarzyna LUKS Hańcza Suwałki # 90 U18 PD III
1500 m prz K
1 s 1 5:01.51 RÓŻYCKA Iwona KKL Kielce # 89 U18 SK II #
2 s 1 5:02.68 GOSPODARSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 90 U18 KP II
3 s 1 5:06.49 JEŻEWSKA Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP II
4 s 1 5:08.55 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2020 M
5 s 1 5:12.86 GAGLA Dorota CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL II
6 s 1 5:19.23 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz # 1
7 s 1 5:20.52 WINCZEWSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U18 PD III B.D. 3
8 s 1 5:23.18 PIOTROWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U18 PD III B.D.
1 s 2 5:09.24 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB II #
2 s 2 5:13.00 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ II B.D. #
3 s 2 5:14.23 WÓDKOWSKA Liliana UKS WiR Łopuszno 90 U18 SK II #
4 s 2 5:18.21 SCHATTON Aleksandra MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U18 SL III
5 s 2 5:23.30 SKOŁUBOWICZ Emilia MKS Budomark Mysłowice # 89 U18 SL III
6 s 2 5:24.65 BARYCZKA Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 90 U18 WP III
7 s 2 5:26.87 KONDRACKA Aneta MKS Juvenia Białystok # 89 U18 PD III B.D.
8 s 2 5:27.03 JURKOWSKA Dominika LLKS Osowa Sień 90 U18 LB III
9 s 2 5:33.66 BARCZYK Anna IKS Olkusz # 90 U18 MA III #
10 s 2 5:37.44 BUŚKO Lidia UMKS Iskra Wolsztyn # 89 U18 WP III
11 s 2 5:45.27 PAŁUSZKA Agata CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL IV
  e 1 9:99.99 KULA Małgorzata AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL --
Tyczka K
1 e 1 3.00 MAIK Sylwia MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS II
1 e 1 3.00 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM II #
1 e 1 3.00 WALCZYŃSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ II
1 e 1 3.00 JASIŃSKA Joanna TS Olimpia Poznań # 84 U23 WP II
1 e 1 3.00 JASIŃSKA Edyta ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB II #
6 e 1 3.00 KRZYŻANOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
7 e 1 2.90 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III
8 e 1 .00 ANDRZEJAK Marta MKS Ustroń 90 U18 SL -- #
8 e 1 2.60 DANKO Wiktoria ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV
1 e 2 3.00 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U18 SL II #
1 e 2 3.00 BIJOK Agata MKS Ustroń 90 U18 SL II #
3 e 2 3.00 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II
5 e 2 3.00 WOLF Weronika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
6 e 2 2.90 PRZYBYSZ Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
7 e 2 2.80 ORNOCH Agata UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ III
8 e 2 2.60 SAK Adrianna MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS IV
9 e 2 2.20 PASZKOWSKA Paulina KKL Kielce # 90 U18 SK --
W dal K
1 e 1 5.65 BANACH Marzena LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD +2.3 II
2 e 1 5.64 WIŚNIEWSKA Małgorzata KS Stal Ostrów Wlkp. # 89 U18 WP +2.4 II
3 e 1 5.55 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL +0.7 II #
4 e 1 5.51 SIWEK Oliwia RMKS Rybnik 90 U18 SL +2.9 II
5 e 1 5.50 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ +2.0 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
6 e 1 5.42 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +3.1 II
7 e 1 5.42 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U18 LD +1.7 II B.D. # BEZ
8 e 1 5.23 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U18 LD +0.3 III
9 e 1 5.18 CHMURA Beata ULKS Technik Trzcinica # 90 U18 PK +0.8 III #
1 e 2 5.69 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP +1.2 II
2 e 2 5.67 KARWACKA Monika AZS UMCS Lublin 89 U18 LU +1.2 II
3 e 2 5.57 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL +2.3 II B.D. # 3
4 e 2 5.48 PLUTA Joanna ULKS Jedlińsk 89 U18 MZ +0.1 II
5 e 2 5.23 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk # 90 U18 PM 0.0 III DZIĄBA Boguslaw # Z/4790/11 2013 1
6 e 2 5.23 KONOPKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD +1.6 III
7 e 2 5.13 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń # 90 U18 KP +0.3 III
8 e 2 5.09 KANAŚ Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB 0.0 IV
9 e 2 4.99 DOMAŃ Monika MOSM Tychy 89 U18 SL +0.8 IV
10 e 2 4.97 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM +1.2 IV #
Kula (4) K
23 E 9.54 SAWICKA Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 89 U18 WP IV
1 e 1 11.97 KOWALSKA Magdalena LKS Polkowice 90 U18 DS II
3 e 1 11.77 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U18 OP II #
4 e 1 11.65 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U18 PM III
8 e 1 11.54 RZEŹNIK Kornelia WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
13 e 1 11.25 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP III WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
14 e 1 11.20 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U18 LU III
16 e 1 11.03 KOCZAN Marta MKS Junior Złocieniec # 89 U18 ZP III
19 e 1 10.87 TATARSKA Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
21 e 1 10.13 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL III
22 e 1 9.73 ULICKA Monika MLKL Płock # 90 U18 MZ IV
2 e 2 11.84 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U18 LU II
5 e 2 11.57 GARCZAREK Beata ULKS Ilno Torzym # 89 U18 LB III
6 e 2 11.56 OWCZAREK Małgorzata RKS Łódź 89 U18 LD III #
6 e 2 11.56 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U18 SL III #
9 e 2 11.51 KUBECKA Beata KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL III
10 e 2 11.47 LABUDDA Emilia KU AZS Uniwersytet Gdański # 90 U18 PM III B.D. 3
11 e 2 11.44 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U18 KP III
12 e 2 11.33 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP III NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2020 M
15 e 2 11.15 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U18 WN III
17 e 2 11.02 KRÓL Edyta UKS Czwórka Białystok # 89 U18 PD III
18 e 2 10.96 KIŚLUK Izabela UKS Czwórka Żory # 89 U18 SL III
20 e 2 10.50 MARCZAK Patrycja TS AKS Chorzów # 90 U18 SL III #
Młot (4) K
  e 0.00 GODLEWSKA Hanna SKLA Sopot 89 U18 PM --
  e 0.00 KANIA Justyna MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ --
5 e 41.75 SAWICKA Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 89 U18 WP III
10 e 38.84 NORAS Marta MOSM Tychy 89 U18 SL III
1 e 1 45.76 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ II #
2 e 1 45.41 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ II #
3 e 1 45.22 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola # 89 U18 LD II B.D. B.D. BEZ
4 e 1 44.05 FIODOROW Joanna OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP II WOJTULEWICZ Malwina # Z/2822/11 2020 MM
6 e 1 41.34 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U18 LU III
7 e 1 39.97 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów # 89 U18 LB III
8 e 1 39.70 MAJOR Marta LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP III
9 e 1 38.92 FILIPIAK Joanna MUKS Park Zduńska Wola # 90 U18 LD III
11 e 1 38.41 MATYSIAK Beata KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK III
12 e 1 37.50 WAWOCZNY Klaudia RMKS Rybnik 90 U18 SL III
13 e 1 37.35 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U18 WP III #
14 e 1 37.05 BIESIADECKA Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ III
15 e 1 35.52 KOKOSIŃSKA Katarzyna MLKL Płock # 90 U18 MZ IV #
16 e 1 34.43 LIBIK Katarzyna MKS Osa Zgorzelec # 89 U18 DS IV
Oszczep (600) K
  E 0.00 KOWALSKA Milena MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP --
7 E 36.56 JAŃCZUK Olga ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
12 E 34.63 WOJTYNIAK Natalia MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP III
13 E 34.48 SZYSZKA Dorota LKS Jantar Ustka # 90 U18 PM IV
18 E 29.06 ŁYSZCZYŃSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM --
1 e 1 43.17 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo # 90 U18 WP II
2 e 1 41.97 OLIWKOWSKA Ewelina UKS Cyprianka 89 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward 3
3 e 1 40.05 KOKOSZA Irmina RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ II
4 e 1 39.43 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin # 89 U18 LU III WIEJAK Izydor B.D. # Z/4167/11 2013 1
5 e 1 37.59 GEMBARA Agnieszka TS AKS Chorzów # 90 U18 SL III #
6 e 1 36.93 HOFFMAN Aneta ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB III
8 e 1 36.27 SIEKIERA Magdalena AZS-AWF Katowice # 90 U18 SL III B.D. # 2
9 e 1 35.43 MALINOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM III
10 e 1 35.31 BOROWSKA Agnieszka UKS przy LO Sejny # 90 U18 PD III
14 e 1 33.35 KAMIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM IV
15 e 1 32.67 MYCZKA Iwona MMKS Start Skierniewice # 90 U18 LD IV B.D. 4
16 e 1 32.01 NOWAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 89 U18 DS IV
17 e 1 31.92 DOMAŃSKA Joanna LKS Orkan Wlkp. Poznań # 89 U18 WP IV
Chód 5 km K
8 26:33.19 SKALMOWSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn # 90 U18 PM II B.D.
10 26:43.29 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ II #
13 27:52.94 REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła # 90 U18 WP III
  d q d KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U18 SL --
1 f 1 23:56.54 MIELCAREK Anna OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP I #
2 f 1 24:12.68 STRYCHARZ Joanna LKS Stal Mielec # 90 U18 PK I #
3 f 1 24:28.93 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL I B.D. # Z/1925/11 2020 BEZ
4 f 1 24:52.49 ZAGRODNIK Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK II
5 f 1 25:46.71 HAZY Joanna CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL II #
6 f 1 25:55.81 RYBAK Weronika KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II B.D. BEZ
7 f 1 26:13.56 KOSZAŁKO Joanna MKS Żak Biała Podlaska # 90 U18 LU II
9 f 1 26:35.72 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia # 89 U18 PM II B.D. # Z/1228/11 2020 1
11 f 1 27:14.87 SEROKA Karolina UKS Zagórzanka Rumia # 90 U18 PM III B.D.
12 f 1 27:16.40 GEMBAROWSKA Dorota CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK III B.D.
14 f 1 28:23.14 GORZELAK Monika CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL III
15 f 1 28:45.36 SKAKUJ Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK III
16 f 1 28:53.14 MUŚLEWSKA Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. # 89 U18 WP III
17 f 1 31:17.08 MISA Aneta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 90 U18 PK IV
18 f 1 32:40.20 ORZEŁ Anna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U18 LU IV
100 m M
  B 99.99 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +0.2 --
4 A 11.22 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U18 ZP +1.6 II #
1 s 1 11.12 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ +3.5 II
1 s 1 11.20 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.9 II
2 s 1 11.24 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ +3.5 II
2 s 1 11.44 TOMKIEWICZ Marcin KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +1.9 III B.D. # 3
3 s 1 11.38 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +3.5 III #
3 s 1 11.51 KASZUBA Kamil CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.9 III
4 s 1 11.57 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ +3.5 III
5 s 1 11.80 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK +3.5 IV
6 s 1 11.91 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +3.5 IV #
8 s 1 12.22 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS +3.5 --
1 s 2 11.48 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD +0.3 III
1 s 2 11.97 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +0.3 IV #
2 s 2 12.01 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP +0.3 IV
3 s 2 11.98 KUBIS Filip KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.3 IV B.D. # BEZ
3 s 2 12.23 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +0.3 --
4 s 2 12.32 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U18 PM +0.3 -- #
5 s 2 12.36 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U18 WP +0.3 -- B.D. B.D. BEZ
6 s 2 12.47 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP +0.3 --
7 s 2 12.59 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB +0.3 --
8 s 2 12.64 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB +0.3 -- B.D. 1
1 s 3 11.58 CHWIŁOC-FIŁOC Łukasz MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +2.1 III
3 s 3 12.09 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U18 WP +3.4 IV
4 s 3 12.16 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ +3.4 IV
5 s 3 12.24 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS +3.4 --
6 s 3 12.25 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U18 SL +3.4 -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2020 2
4 s 4 11.88 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U18 MZ +2.0 IV #
1 e 1 11.15 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U18 ZP +1.1 II #
2 e 1 11.17 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP +1.1 II B.D.
3 e 1 11.19 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +1.1 II #
4 e 1 11.25 ODZIMEK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP +1.1 II
5 e 1 11.32 BOGUS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK +1.1 III
6 e 1 11.42 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U18 PM +1.1 III B.D. # 3
1 e 2 10.72 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP +1.9 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 e 2 11.05 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U18 ZP +1.9 II #
3 e 2 11.08 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U18 LD +1.9 II B.D. # 3
4 e 2 11.15 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL +1.9 II
5 e 2 11.17 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.9 II
6 e 2 11.23 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U18 LU +1.9 II #
7 e 2 11.30 BRULIŃSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD +1.9 II
1 e 3 11.03 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS +2.0 II WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
2 e 3 11.06 STASIEŁUK Andrzej MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +2.0 II
3 e 3 11.11 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +2.0 II #
4 e 3 11.12 WŁODARCZYK Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP +2.0 II
5 e 3 11.18 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +2.0 II
6 e 3 11.31 SZAROLETA Michał TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP +2.0 III
1 e 4 11.10 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +1.8 II
2 e 4 11.30 JANIC Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL +1.8 II
3 e 4 11.33 JENCZALIK Maciej CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK +1.8 III
5 e 4 11.40 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +1.8 III
6 e 4 11.42 SKWARCZYŃSKI Jakub WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS +1.8 III
3 F A 11.22 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U18 LD +1.6 II B.D. # 3
1 f 1 10.88 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP +1.6 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
2 f 1 11.21 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS +1.6 II WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
5 f 1 11.26 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +1.6 II #
6 f 1 11.27 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS +1.6 II
7 f 1 11.27 STASIEŁUK Andrzej MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +1.6 II
8 f 1 11.29 SZYMCZAK Tomasz MKL Szczecin # 89 U18 ZP +1.6 II #
1 f 2 11.31 ODZIMEK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP -0.9 III
2 f 2 11.34 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP -0.9 III B.D.
3 f 2 11.35 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -0.9 III #
4 f 2 11.39 SKOWROŃSKI Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK -0.9 III
5 f 2 11.41 WŁODARCZYK Marcin UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP -0.9 III
5 f 2 11.41 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U18 LU -0.9 III #
7 f 2 11.43 MIROSŁAW Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 89 U18 SL -0.9 III
400 m M
1 s 1 51.67 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK III
1 s 1 51.85 SOŁTYSIAK Tomasz TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP III B.D.
2 s 1 51.98 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ III #
2 s 1 51.99 BRUCH Tomasz LKS Olimpic Szczecin # 90 U18 ZP III
3 s 1 52.97 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP IV
4 s 1 53.58 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ IV
5 s 1 54.30 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS IV
6 s 1 55.10 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
7 s 1 55.31 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U18 PM -- #
8 s 1 55.87 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ --
1 s 2 50.75 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U18 PD III
1 s 2 54.57 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS IV
3 s 2 56.41 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U18 SL -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2020 2
5 s 2 56.91 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
1 s 3 52.03 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III
2 s 3 52.25 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III #
3 s 3 52.47 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ III
4 s 3 52.70 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
5 s 3 54.50 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS IV
6 s 3 55.61 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U18 WP --
7 s 3 56.85 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U18 WP -- B.D. B.D. BEZ
8 s 3 58.92 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB -- B.D. 1
1 e 1 49.53 CIEPIELA Jan KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA II #
2 e 1 50.19 LEWKO Przemysław KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD II
3 e 1 50.85 PRABUCKI Hubert MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP III #
4 e 1 51.02 WILK Stanisław LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III B.D.
5 e 1 51.16 SKRZYPCZYŃSKI Michał MKS Calisia Kalisz # 89 U18 WP III
6 e 1 51.53 KOWALEWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
1 e 2 49.56 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II
1 e 2 52.46 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU III B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2020 1
2 e 2 50.56 WERNER Robert CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL III
3 e 2 50.59 SZCZYGLAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ III
4 e 2 50.68 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP III SZUDROWICZ Stanisław # Z/1192/11 2011 1
5 e 2 51.33 KRUK Zbigniew SKLA Słupsk 89 U18 PM III
7 e 2 52.59 KOPYTKO Adam TS AKS Chorzów # 89 U18 SL III
1 e 3 49.67 WOJNO Arkadiusz AZS Łódź # 90 U18 LD II B.D. 2
2 e 3 50.06 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U18 WN II
3 e 3 50.82 TOTOŚ Filip niest. Katowice # 89 U18 SL III B.D. BEZ
4 e 3 51.26 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III
5 e 3 51.47 STOPYRA Artur KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK III B.D. B.D. B.D. BEZ
6 e 3 51.92 BIERYT Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
1 e 4 50.69 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz # 90 U18 LD III #
2 e 4 50.74 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin # 89 U18 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4158/11 2011 3
3 e 4 51.04 GĄGAŁA Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
4 e 4 51.32 KUT Norbert LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III
5 e 4 51.54 WISŁA Robert KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ III
6 e 4 51.90 KALITA Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN III #
800 m M
1 e 1 1:57.94 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U18 LD III B.D. # Z/2880/11 2020 MM
2 e 1 1:58.61 BOROWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 89 U18 KP III
3 e 1 1:59.26 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP III
4 e 1 1:59.33 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN III
5 e 1 1:59.35 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III STANISLAWSKI Krzysztof 3
6 e 1 2:00.16 GRZYBOWSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 90 U18 WP III
7 e 1 2:00.92 FORSZPANIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP III
8 e 1 2:01.19 FUSIEK Łukasz MLKS Baszta Bytów # 89 U18 PM III
9 e 1 2:01.51 KRUPA Mateusz LKS Zantyr Sztum # 89 U18 PM III
10 e 1 2:03.92 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS IV #
11 e 1 2:08.94 TARASZKIEWICZ Michał KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN --
1 e 2 1:55.57 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U18 MZ II MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 e 2 1:55.70 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U18 PM II
3 e 2 1:56.60 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL II #
4 e 2 1:56.72 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II
5 e 2 1:56.89 URBANIAK Łukasz MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS II
6 e 2 1:56.99 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U18 PD II
7 e 2 1:57.44 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
8 e 2 1:58.38 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN III
9 e 2 2:00.42 SZPAK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ III
10 e 2 2:01.18 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III B.D. # 3
3000 m M
  19:99.99 PTASZYŃSKI Michał MOS Zatoka Braniewo # 89 U18 WN -- B.D.
1 8:37.03 ZIELIŃSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 89 U18 ZP II
16 9:14.55 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U18 PK III
2 f 1 8:43.84 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 f 1 8:48.12 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U18 SL III MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
4 f 1 8:50.55 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP III #
5 f 1 8:51.44 WAWRZYNIAK Kamil LKS OSiR Pleszew # 89 U18 WP III
6 f 1 8:52.11 STEC Jarosław KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III
7 f 1 8:55.22 DZICZEK Krystian WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ III
8 f 1 8:56.81 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U18 LU III
9 f 1 8:57.47 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
10 f 1 9:01.49 PIASEK Kamil UKL Ósemka Police # 90 U18 ZP III #
11 f 1 9:02.11 CZAJKOWSKI Tomasz MKS Hermes Gryfino # 89 U18 ZP III
12 f 1 9:05.20 ORYSZCZYN Rafał UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP III
13 f 1 9:06.65 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard # 90 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/4523/11 2012 3
14 f 1 9:08.74 PAJDA Michał MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS III
15 f 1 9:12.92 CZERWIŃSKI Robert KB MOSiR Jastrzębie # 89 U18 SL III #
17 f 1 9:16.18 ANDRZEJAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP IV
18 f 1 9:19.47 GALICA Jarosław ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 89 U18 MA IV
19 f 1 9:24.03 JAŃCZAK Filip KS Polonia Środa Wlkp. # 89 U18 WP IV B.D. Z/3669/19 2019
20 f 1 9:41.63 BARTOSIK Dawid LKS Maraton Turek # 89 U18 WP IV
21 f 1 9:48.05 GRAF Henryk LKS Orkan Ostrzeszów # 89 U18 WP IV
22 f 1 10:04.55 HERMANOWSKI Kamil MKST Astra Nowa Sól # 90 U18 LB IV
400 m pł J MŁ M
1 e 1 55.12 MAĆKÓW Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II
2 e 1 55.55 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II #
3 e 1 55.56 KUBAT Paweł AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL II #
4 e 1 56.58 KUBIAK Dominik LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
5 e 1 56.77 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U18 KP III B.D. BEZ
6 e 1 57.30 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III
7 e 1 57.34 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
1 e 2 54.17 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
2 e 2 54.20 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
3 e 2 56.58 WRÓBLEWSKI Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS III
4 e 2 57.11 PASTERNAK Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA III
5 e 2 58.28 KAŻURA Michał KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
6 e 2 58.36 PAWLAK Arkadiusz LKS Lubusz Słubice # 89 U18 LB III
7 e 2 58.95 RADECKI Mateusz MKL Gniezno # 90 U18 WP IV PINIARSKI Paweł
1 e 3 54.29 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 89 U18 PM II WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
2 e 3 54.61 JANUSZCZYK Daniel KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD II
3 e 3 55.14 GREF Rafał WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS II #
4 e 3 55.45 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK II #
5 e 3 56.01 KOSECKI Michał MKS Sambor Tczew # 89 U18 PM III
6 e 3 56.68 KOŁACZ Łukasz UKS WiR Łopuszno 89 U18 SK III
7 e 3 57.37 KRÓL Tomasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS III
8 e 3 57.66 CIESZEWSKI Dawid MKS Durasan Płońsk # 90 U18 MZ III
Wzwyż M
  E .00 ZYCH Bartłomiej AZS-PWSZ Gorzów 89 U18 LB --
1 = E 1.92 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U18 LD III B.D. # Z/2877/11 2020 MM
7 = E 1.92 GRZYBOWSKI Marcin KS Gwardia Piła # 90 U18 WP III
14 = e 1.85 BANASZAK Bartosz LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III
14 = e 1.85 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB III #
17 = E 1.85 CZARNY Jarosław ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB III
1 s 1 1.96 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II #
2 s 1 1.93 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U18 WP III B.D. B.D. BEZ
3 s 1 1.90 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III #
4 s 1 1.87 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ III
6 s 1 1.81 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ IV
7 s 1 1.81 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U18 WP IV
8 s 1 1.81 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK IV
9 s 1 1.81 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV B.D. 1
10 s 1 1.78 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ IV
11 s 1 1.75 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP IV
12 s 1 1.75 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ IV
5 s 2 1.84 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS III
13 s 2 1.72 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB --
15 s 2 1.66 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U18 SL -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2020 2
16 s 2 1.63 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U18 PM -- #
21 s 2 1.60 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
22 s 2 1.54 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS --
23 s 2 1.51 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
1 e 1 1.92 PROKOPCZUK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ III B.D. # 2
1 e 1 1.92 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U18 KP III
1 e 1 1.92 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III #
5 e 1 1.92 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U18 PD III #
6 e 1 1.92 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III
7 e 1 1.92 RÓŻAŃSKI Jakub MUKS Kadet Rawicz # 90 U18 WP III
9 e 1 1.92 SZULIŃSKI Piotr MUKS Płock 89 U18 MZ III
9 e 1 1.92 MISZKIEWICZ Kacper UKS Dziewiątka Kutno # 89 U18 LD III
11 e 1 1.92 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM III #
12 e 1 1.89 GOŁAWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ III
12 e 1 1.89 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U18 WP III #
14 e 1 1.85 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP III B.D. # 1
17 e 1 1.85 WANDZEL Adrian MKS Żywiec 90 U18 SL III B.D. 3
19 e 1 1.80 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock # 89 U18 MZ IV #
Tyczka M
1 e 1 4.00 PIERZGA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL II B.D.
1 e 1 4.00 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U18 KP II #
3 e 1 4.00 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II #
4 e 1 4.00 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
5 e 1 4.00 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
6 e 1 3.90 BATKOWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
7 e 1 3.80 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
8 e 1 3.60 KIEŁBOŃ Bartosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
9 e 1 3.60 SZWEDZKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III
10 e 1 3.40 FILIP Piotr SKS Start Łódź # 89 U18 LD IV
  e 2 .00 STUCKI Adam SKLA Sopot 89 U18 PM --
1 e 2 4.00 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
1 e 2 4.00 KOŚCIELNY Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL II B.D.
3 e 2 4.00 WYRWICKI Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
4 e 2 4.00 LEWANDOWSKI Jakub MKL Szczecin 89 U18 ZP II #
4 e 2 4.00 LEWANDOWSKI Jacek KL Gdynia 89 U18 PM II
6 e 2 3.90 PRZYBYSZ Adrian AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
7 e 2 3.90 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III #
8 e 2 3.60 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U18 ZP III #
9 e 2 3.40 WÓJCIK Michał KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ IV
10 e 2 3.40 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB IV B.D. # 2
W dal M
1 s 1 6.87 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +0.4 II #
2 s 1 6.75 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ +1.4 III
3 s 1 6.31 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK +1.4 III
4 s 1 6.29 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ +2.6 IV
5 s 1 6.19 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -2.7 IV
6 s 1 6.02 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ -0.2 IV
7 s 1 5.99 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U18 WP -0.3 IV
8 s 1 5.93 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP +2.5 IV
9 s 1 5.86 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB +0.9 -- B.D. 1
10 s 1 5.66 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -0.6 -- #
11 s 1 5.66 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +1.3 -- #
12 s 1 5.19 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U18 SL +1.4 -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2020 2
2 s 2 5.96 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U18 WP +0.9 IV B.D. B.D. BEZ
4 s 2 5.95 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS +0.1 IV
5 s 2 5.88 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP 0.0 --
6 s 2 5.76 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB +1.3 --
9 s 2 5.54 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS +0.8 --
11 s 2 5.48 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U18 PM +0.5 -- #
12 s 2 5.45 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +1.1 --
  e 1 .00 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz # 90 U18 KP --
1 e 1 6.95 KUBICKI Adam MKS Start Lublin # 89 U18 LU +0.2 II
2 e 1 6.81 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U18 DS -1.2 II B.D. # 3
3 e 1 6.75 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ -1.0 III
4 e 1 6.68 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U18 WP -0.9 III #
5 e 1 6.68 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS -0.6 III
6 e 1 6.59 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ +0.1 III #
7 e 1 6.56 WYPYCH Mateusz AZS UMCS Lublin 89 U18 LU -0.3 III #
8 e 1 6.33 BRULIŃSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża # 89 U18 PD +0.6 III
8 e 1 6.35 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań # 90 U18 WP +0.4 III JAGACIAK Jarosław 1
9 e 1 6.32 ZAREMBSKI Paweł KL Gdynia 89 U18 PM +0.1 III #
11 e 1 6.27 BESZTAK Adam KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU +0.1 IV
1 e 2 7.31 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U18 LU +0.4 I ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
2 e 2 6.91 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL +0.1 II B.D. 3
3 e 2 6.87 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +0.1 II GRABOLUS Marek BEZ
4 e 2 6.85 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP +0.1 II #
5 e 2 6.65 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP 0.0 III B.D. # 1
6 e 2 6.57 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP 0.0 III
7 e 2 6.47 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS +0.1 III
9 e 2 6.31 BORKOWSKI Rafał KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -0.1 III B.D. # BEZ
10 e 2 6.29 SKOCZYLAS Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL +0.5 IV
Kula (5) M
1 s 1 15.22 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II B.D. 1
2 s 1 14.66 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP III #
3 s 1 13.88 BUŁA Maciej ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III
4 s 1 13.22 MAKUCH Milan KKL Kielce # 89 U18 SK IV
5 s 1 13.15 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ IV
6 s 1 13.09 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS IV #
7 s 1 12.60 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra # 89 U18 DS IV
8 s 1 12.29 KOSTYRA Kamil AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -- #
9 s 1 11.96 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS --
10 s 1 11.86 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ --
11 s 1 11.80 KOWALSKI Dominik WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ --
12 s 1 10.83 BROŻEK Radosław UKS-MOS Opole # 89 U18 OP --
1 s 2 13.20 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U18 SL IV B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2020 2
2 s 2 11.63 GRUSZKA Jarosław ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS --
3 s 2 11.49 WITT Tomasz KL Gdynia 89 U18 PM -- #
6 s 2 11.10 KAŁUŻNY Przemysław MUKS Szok Bojanowo # 89 U18 WP --
7 s 2 10.54 WYRZYKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ --
9 s 2 10.20 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U18 WP -- B.D. B.D. BEZ
11 s 2 9.87 LALA Krystian KS Gwardia Piła # 90 U18 WP --
  E 0.00 OLSZEWSKI Daniel OKS Start Otwock 90 U18 MZ --
1 e 1 19.05 KRAWCZAK Przemysław AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ I #
2 e 1 17.90 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD I #
5 e 1 17.09 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II B.D. # 1
6 e 1 16.58 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U18 PM II #
9 e 1 15.96 HASIEC Damian KS Agros Zamość # 89 U18 LU II
10 e 1 15.88 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin # 89 U18 LU II WIEJAK Izydor B.D. # Z/4189/11 2011 2
11 e 1 15.72 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK II
12 e 1 15.69 KALINOWSKI Jacek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II B.D. 3
15 e 1 14.94 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III #
16 e 1 14.80 STEFAŃCZUK Krzysztof KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD III
17 e 1 14.68 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP III #
3 e 2 17.55 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U18 LU I B.D. # 1
4 e 2 17.53 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U18 KP I LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
7 e 2 16.50 SUFRYD Maciej LKS Orkan Ostrzeszów # 89 U18 WP II
8 e 2 16.26 GRELA Arkadiusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL II #
13 e 2 15.32 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM II #
14 e 2 15.18 JANICKI Kacper AZS Łódź 89 U18 LD II
18 e 2 14.67 SYGIT Tomasz KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III #
19 e 2 14.45 ZIELEŹNIK Mateusz MKS Iskra Pszczyna # 89 U18 SL III
Młot (5) M
  E 0.00 WRZESIŃSKI Wojciech MUKS Kadet Rawicz # 89 U18 WP --
  E 0.00 WESOŁOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -- #
  E 0.00 SKŁADNIK Dawid MUKS Kadet Rawicz # 90 U18 WP --
  E 0.00 FURMAŃCZYK Paweł LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP -- #
13 E 50.36 KSZOSKA Piotr KS Resursa Zduńska Wola # 89 U18 LD III
1 e 1 66.35 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość # 89 U18 LU II KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2020 MM
2 e 1 61.93 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U18 LU II
3 e 1 59.89 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
4 e 1 56.53 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM III #
5 e 1 56.38 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
6 e 1 55.67 JAS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK III
7 e 1 55.54 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
8 e 1 54.31 ZIELIŃSKI Michał LKS Stal Mielec # 90 U18 PK III
9 e 1 53.63 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U18 DS III
10 e 1 53.32 ŻARSKI Tomasz LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III
11 e 1 52.06 MICHALSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA III
12 e 1 50.87 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL III #
14 e 1 48.97 LUBIŃSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM IV B.D.
15 e 1 47.40 SZOMA Piotr MKS Osa Zgorzelec # 90 U18 DS IV #
16 e 1 47.29 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U18 LD IV
17 e 1 45.82 BARAN Łukasz KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ IV
Oszczep (700) M
  E 0.00 BĄK Dariusz WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS --
1 e 1 64.55 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg # 90 U18 ZP II #
2 e 1 63.97 CHMIELAK Hubert LUKS Hańcza Suwałki # 89 U18 PD II WALCZAK Leszek # Z/2665/11 2020
3 e 1 63.91 HAJDYSZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM II #
4 e 1 63.60 KRAJEWSKI Marcin KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ II
5 e 1 62.37 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U18 WP II B.D. # Z/4072/11 2020 1
6 e 1 62.28 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP II B.D. # Z/2180/11 2017 1
7 e 1 62.23 MICHALSKI Patryk UKS Cyprianka 90 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward # M
8 e 1 61.70 KAŹMIERCZAK Andrzej RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ II B.D. 2
9 e 1 61.25 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD II #
10 e 1 60.77 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna # 89 U18 SL II #
11 e 1 59.14 SZYMAŃSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP II
12 e 1 59.07 KAJRYS Eryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS II
13 e 1 58.30 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II
14 e 1 57.32 DUDZIC Piotr KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK II
15 e 1 56.97 DANIŁ Przemysław MKS Start Lublin # 89 U18 LU III
16 e 1 56.95 NOWAKOWSKI Mateusz KKL Kielce # 90 U18 SK III B.D. # 2
18 e 1 55.90 ZAJĄC Patryk LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III
19 e 1 55.56 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/5005/11 2016 MM
20 e 1 55.38 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB III
21 e 1 54.09 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM
22 e 1 53.62 KUBASIEWICZ Kamil RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1097600460052 sekund