Łódź 25 - 27.07.2006
XII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
200 m K
  A 99.99 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -1.0 --
1 A 24.50 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -1.0 I #
1 B 25.73 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -1.5 II
2 A 24.63 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U18 PM -1.0 I
2 B 25.80 BACHMATIUK Joanna PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP -1.5 II
3 A 24.77 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U18 LD -1.0 I ROSIAK Zbigniew
3 B 25.96 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -1.5 II
4 A 24.92 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -1.0 II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
4 B 26.01 DĄBROWSKA Katarzyna KS Agros Zamość # 89 U18 LU -1.5 II
5 A 25.15 TWOREK Eliza KS Żeglina Sieradz # 90 U18 LD -1.0 II
5 B 26.08 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław # 89 U18 DS -1.5 II
6 A 25.31 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -1.0 II
6 B 26.09 OBROWSKA Aleksandra TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP -1.5 II
7 A 25.42 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -1.0 II B.D. 3
7 B 26.37 SZCZĘŚNIAK Dagmara TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP -1.5 III
8 B 26.57 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -1.5 III B.D.
800 m K
2 A 2:10.30 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU I B.D. B.D. # 1
8 A 2:17.45 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U18 MZ II B.D. # BEZ
1 s 1 2:24.60 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM III
2 s 1 2:29.45 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM IV #
3 s 1 2:31.71 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP IV BIERNACKI Jacek # BEZ
4 s 1 2:36.08 WRÓBLEWSKA Urszula MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP --
6 s 1 2:37.82 PIETRAKOWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL --
7 s 1 2:40.73 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
8 s 1 2:44.08 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS -- #
9 s 1 2:45.90 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ -- #
10 s 1 2:53.86 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
1 s 2 2:27.49 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź # 90 U18 LD IV
3 s 2 2:30.82 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM IV #
4 s 2 2:33.72 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM -- B.D. BEZ
5 s 2 2:35.87 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD -- B.D. # 3
6 s 2 2:37.56 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
7 s 2 2:37.57 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
8 s 2 2:38.73 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
9 s 2 2:46.12 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP -- #
10 s 2 2:53.35 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM -- #
1 f 1 2:09.90 KACZMAREK Marta AZS-PWSZ Gorzów 90 U18 LB I
3 f 1 2:10.83 FLIS Monika KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U18 PK II #
4 f 1 2:11.07 DEJK Monika SKLA Sopot # 89 U18 PM II
5 f 1 2:15.17 KASPRZYCKA Daria niest. Katowice # 90 U18 SL II
6 f 1 2:15.21 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U18 LU II KUCHARSKI Marek 3
7 f 1 2:15.28 BZDON Anna BKL Bełchatów 89 U18 LD II #
1 f 2 2:14.43 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U18 DS II CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
2 f 2 2:15.95 KORNILUK Ewelina MLUKS Technik Orion RadzyńPodl # 90 U18 LU II
3 f 2 2:17.74 SACZUK Elżbieta WLKS Nowe Iganie # 89 U18 MZ III
4 f 2 2:18.34 MATUSZEWSKA Roksana MKS-MOSM Bytom 90 U18 SL III #
5 f 2 2:19.42 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2020 M
6 f 2 2:19.46 ZAGAŁA Małgorzata ULKS Muflon Bielawa # 90 U18 DS III
7 f 2 2:20.27 SUDER Izabela KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III #
8 f 2 2:21.94 SZCZERBAK Klaudia CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL III B.D. #
5 w 1 2:36.29 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3 616
2 w 2 2:28.09 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP IV # 717
3000 m K
8 10:31.15 DEMBEK Joanna KS Jeziorak Iława # 90 U18 WN III B.D.
  n u 19:99.99 CIEŚLIK Joanna UKL Ósemka Police # 90 U18 ZP --
  n u 19:99.99 STACHURSKA Ilona RKS Łódź 90 U18 LD --
1 f 1 10:02.90 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U18 ZP II B.D. B.D. 3
2 f 1 10:04.80 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN II WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2020 MM
3 f 1 10:08.83 DOBROWOLSKA Ewa WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ II
4 f 1 10:12.43 ROSIŃSKA Beata LKS Vectra Włocławek # 89 U18 KP II
5 f 1 10:19.87 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U18 LU II #
6 f 1 10:25.55 SZYMURA Julia KS Cracovia 1906 Kraków # 89 U18 MA III #
7 f 1 10:28.60 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 89 U18 KP III
9 f 1 10:37.97 ZAWADZKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 90 U18 KP III
10 f 1 10:39.48 KALARUS Ewa CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL III
11 f 1 10:39.76 BIAŁA Weronika SKB Kraśnik 89 U18 LU III
12 f 1 10:43.91 KACZMAREK Monika AZS Łódź # 89 U18 LD III B.D. B.D. Z/3292/15 2020 2
13 f 1 10:56.15 MARKIEL Natalia UKS Gminy Brzeszcze # 89 U18 MA III
14 f 1 10:57.65 ZAJĄC Marta KS Agros Zamość # 89 U18 LU III
15 f 1 11:00.19 SOWA Paulina WLKS Wrocław 89 U18 DS III
16 f 1 11:19.57 MĄDRZYCKA Paulina UKS Dziesiątka Radomsko # 90 U18 LD IV
17 f 1 11:30.33 KRZYŻANOWSKA Halina KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
18 f 1 11:34.76 ZAWADZKA Ewa LLKS Osowa Sień 89 U18 LB IV
100 m pł J MŁ K
1 B 14.63 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB -2.1 II
  A u 99.99 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -2.7 --
1 e 1 14.28 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -0.8 I #
2 e 1 14.66 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM -0.8 II #
2 e 1 14.66 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP -0.8 II B.D.
4 e 1 15.09 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U18 DS -0.8 II #
5 e 1 15.12 DORUCHOWSKA Joanna KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ -0.8 II
6 e 1 15.21 SZAJKOWSKA Katarzyna TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP -0.8 II
7 e 1 15.31 ŚWIDERSKA Karolina MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS -0.8 II
8 e 1 16.18 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U18 ZP -0.8 III B.D. # 2
1 e 2 14.22 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -0.5 I #
2 e 2 14.52 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -0.5 II
3 e 2 14.58 GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -0.5 II
4 e 2 14.68 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB -0.5 II
5 e 2 15.00 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U18 PM -0.5 II
6 e 2 15.09 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -0.5 II
7 e 2 15.12 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -0.5 II B.D.
1 e 3 14.32 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -1.0 I
2 e 3 14.38 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP -1.0 I
3 e 3 14.81 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -1.0 II
4 e 3 14.84 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ -1.0 II #
5 e 3 15.02 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -1.0 II #
6 e 3 15.18 PIETRZAK Anna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice # 90 U18 LD -1.0 II
7 e 3 15.34 HANCZEROWSKA Martyna MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U18 SL -1.0 II
8 e 3 15.62 KUPIŃSKA Katarzyna MKS Kusy Szczecin # 90 U18 ZP -1.0 II
1 f 1 14.27 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -2.7 I #
2 f 1 14.28 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -2.7 I #
3 f 1 14.57 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U18 MZ -2.7 II
4 f 1 14.66 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U18 WP -2.7 II
5 f 1 14.76 GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -2.7 II
6 f 1 14.98 MAKAR Agata MKL Szczecin 89 U18 ZP -2.7 II B.D.
7 f 1 15.14 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U18 PM -2.7 II #
2 f 2 14.76 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ -2.1 II #
3 f 2 14.84 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -2.1 II
4 f 2 14.90 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD -2.1 II #
5 f 2 14.99 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U18 PM -2.1 II
6 f 2 15.35 PACHEL Karolina KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA -2.1 II B.D.
7 f 2 15.38 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -2.1 II
8 f 2 15.39 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U18 DS -2.1 II #
Wzwyż K
6 = F 1.64 BIELAWSKA Martyna AZS Łódź # 90 U18 LD II #
6 = F 1.64 JAGODZIŃSKA Beata MKS Baszta Szamotuły # 90 U18 WP II
11 = F 1.55 RABIEJ Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 90 U18 PK III
11 = F 1.55 KALINOWSKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP III
1 f 1 1.72 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM I #
2 f 1 1.72 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS I
3 f 1 1.67 NIEDZIELKO Paulina KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD II #
4 f 1 1.64 KLIN Aleksandra KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD II #
5 f 1 1.64 GÓRNA Marta MKS Baszta Szamotuły # 89 U18 WP II
8 f 1 1.60 GAJOSZ Angelika MKS Agros Chełm # 90 U18 LU III B.D.
9 f 1 1.60 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS III #
9 f 1 1.60 ŻABOWSKA Kesja MUKS Płock 90 U18 MZ III
Tyczka K
7 = F 3.10 WOLF Weronika ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
1 F 3.50 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP I #
5 F 3.35 MOLEK Magdalena MKS Ustroń 90 U18 SL I #
12 F 3.00 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ II
2 f 1 3.45 WAWAK Marcelina KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA I
3 f 1 3.40 FRĄCKOWIAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM I #
4 f 1 3.40 BIJOK Agata MKS Ustroń 90 U18 SL I #
6 f 1 3.30 WALCZYŃSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ I
9 f 1 3.10 JASIŃSKA Edyta ZLKL Zielona Góra 90 U18 LB II #
10 f 1 3.10 MAIK Sylwia MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS II
11 f 1 3.10 KRZYŻANOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
W dal K
2 s 1 5.71 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM +1.7 II #
3 s 1 5.60 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM +0.2 II B.D. BEZ
4 s 1 5.43 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM +1.1 II #
5 s 1 5.35 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź # 90 U18 LD +0.3 III
6 s 1 5.20 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ +1.5 III #
7 s 1 5.12 WRÓBLEWSKA Urszula MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP +0.6 III
8 s 1 5.10 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +1.3 III #
10 s 1 4.97 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP +2.0 IV BIERNACKI Jacek # BEZ
11 s 1 4.75 PIETRAKOWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL +0.3 --
1 s 2 5.22 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS +3.7 III
2 s 2 5.02 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM +1.7 IV #
3 s 2 5.01 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP +1.0 IV #
4 s 2 4.98 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ +1.3 IV ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
5 s 2 4.86 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +0.7 IV #
6 s 2 4.63 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS +1.2 -- #
7 s 2 4.42 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD +2.1 -- B.D. # 3
8 s 2 4.26 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM +0.8 --
9 s 2 4.24 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS +1.7 --
1 w 1 5.75 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP +1.8 II # 774
9 w 1 5.09 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U18 KP +1.9 IV MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3 584
Trójskok K
  F 11.85 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +1.1 II #
1 F 12.43 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U18 WP +0.9 I
2 F 12.32 WOŹNIAK Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U18 ZP +1.5 I
3 F 12.07 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL +0.8 I #
4 F 12.05 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +2.5 I #
5 F 11.96 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U18 LD +1.5 II B.D. # BEZ
6 F 11.86 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +0.9 II
7 F 11.73 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA +1.7 II #
8 F 11.47 DASZKOWSKA Iga AZS Łódź 89 U18 LD +0.9 III
9 F 11.33 PODBIOŁ Danuta RMKS Rybnik 90 U18 SL +0.6 III
10 F 11.29 DOMIZA Joanna RKS Łódź # 89 U18 LD +0.1 III
11 F 11.09 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U18 KP -0.1 III #
12 F 11.05 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL +1.0 III B.D. # 3
Dysk (1) K
1 f 1 42.10 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki # 91 U16 LD II #
2 f 1 40.70 GÓRNA Ewelina WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U18 WP II
3 f 1 40.27 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL II
4 f 1 38.54 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD II B.D. B.D. # 2
5 f 1 37.62 ADAM Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U18 WP II
6 f 1 36.74 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U18 SL III
7 f 1 36.32 GARCZAREK Beata ULKS Ilno Torzym # 89 U18 LB III
8 f 1 35.52 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U18 WN III
9 f 1 34.08 TATARSKA Kamila ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB III #
10 f 1 33.73 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III B.D. # 3
11 f 1 33.72 ŁAPIŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD III
12 f 1 32.82 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U18 LU III
13 f 1 30.71 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U18 LD IV #
Oszczep (600) K
1 s 1 41.52 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II #
2 s 1 37.77 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD III B.D. # 3
4 s 1 33.72 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS IV #
5 s 1 32.74 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM IV B.D. BEZ
6 s 1 31.81 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM IV #
7 s 1 31.02 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM IV #
8 s 1 30.02 PIETRAKOWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL IV
9 s 1 29.97 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ -- ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
10 s 1 28.29 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS --
11 s 1 27.64 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS --
12 s 1 26.37 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ -- #
13 s 1 26.12 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM --
14 s 1 24.75 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS -- #
15 s 1 23.94 WRÓBLEWSKA Urszula MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP --
17 s 1 23.69 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
18 s 1 20.72 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ
19 s 1 20.27 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM -- #
20 s 1 16.81 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź # 90 U18 LD --
3 w 34.74 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP III # 567
16 w 23.76 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3 359
7-bój J MŁ K
1 5050 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM I #
2 4992 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP I #
3 4376 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD II B.D. # 3
4 4373 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS II #
5 4301 CWYNAR Oliwia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II #
6 4257 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
7 4214 NABOŻNA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec # 89 U18 DS III
8 4205 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź # 90 U18 LD III
9 4049 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2020 M
10 3958 KWIATKOWSKA out Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U18 PM III
11 3953 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U18 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ
12 3913 PIETRAKOWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL III
13 3900 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ III #
14 3886 WRÓBLEWSKA Urszula MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP III
15 3864 STRZYŻ Izabela SKLA Sopot 90 U18 PM III #
16 3788 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U18 KP III MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
17 3707 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U18 DS III #
18 3665 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS III #
19 3504 SZYMANIAK Martyna WLKS Wrocław 90 U18 DS IV
  n u 000 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ -- #
1 n u 000 ŁODEJ Edyta KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U18 SK --
7-bój K
1 4716 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U20 PM I B.D. BEZ
200 m M
3 A 22.34 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U18 ZP +0.5 II #
5 A 22.35 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U18 LD +0.5 II B.D. # 3
6 B 22.91 KOŚCIUKIEWICZ Rafał RKS Łódź 89 U18 LD -0.9 III
8 B 23.03 JACEWICZ Gustaw SKLA Sopot 89 U18 PM -0.9 III B.D. # 3
1 f 1 22.10 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +0.5 II
2 f 1 22.20 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U18 WP +0.5 II OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
4 f 1 22.34 PRZYBYLSKI Mariusz MKL Toruń 89 U18 KP +0.5 II B.D.
6 f 1 22.37 NOWAK Rafał KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA +0.5 II #
7 f 1 22.56 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS +0.5 II WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
8 f 1 22.56 SIERMIŃSKI Marcin LUKS Hańcza Suwałki # 89 U18 PD +0.5 II
1 f 2 22.62 WOJCIECHOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -0.9 II
2 f 2 22.73 ODZIMEK Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP -0.9 II
3 f 2 22.74 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin # 90 U18 DS -0.9 II
4 f 2 22.79 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice # 90 U18 SL -0.9 II #
5 f 2 22.85 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U18 LU -0.9 III #
7 f 2 22.96 SZAROLETA Michał TS Olimpia Poznań # 89 U18 WP -0.9 III
800 m M
  A u 9:99.99 CHYLIŃSKI Daniel LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U18 PD --
1 f 1 1:55.27 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U18 LD II B.D. # Z/2880/11 2020 MM
2 f 1 1:55.71 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U18 PM II
3 f 1 1:57.16 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP III
4 f 1 1:57.89 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL III #
5 f 1 1:58.36 URBANIAK Łukasz MKS MOS Wrocław # 89 U18 DS III
6 f 1 2:02.69 BOROWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 89 U18 KP IV
7 f 1 2:10.19 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
1 f 2 1:55.52 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II
2 f 2 1:56.47 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN II
3 f 2 1:58.21 MAJEWSKI Michał LKS Maraton Turek # 89 U18 WP III STANISLAWSKI Krzysztof 3
4 f 2 1:58.43 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
5 f 2 1:59.23 GRZYBOWSKI Paweł TS Olimpia Poznań # 90 U18 WP III
6 f 2 1:59.32 SZPAK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ III
7 f 2 2:00.94 FORSZPANIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U18 WP III
8 f 2 2:02.06 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U18 WN IV
110 m pł J MŁ M
5 A 14.80 BUDŹKO Robert AZS Łódź 90 U18 LD -0.3 II
  B s 99.99 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA -- #
  A u 99.99 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ -0.3 --
  n u 99.99 RACZYŃSKI Mikołaj KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ -1.4 --
1 e 1 14.61 NIKODEM Dawid MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS -1.4 II B.D. BEZ
2 e 1 15.03 CZAJKA Jakub MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS -1.4 III
3 e 1 15.13 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ -1.4 III #
4 e 1 15.16 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -1.4 III
5 e 1 16.07 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U18 OP -1.4 IV BUŚKO Przemysław
6 e 1 16.21 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U18 ZP -1.4 IV #
1 e 2 15.01 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
2 e 2 15.05 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ III
3 e 2 15.22 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III B.D. 3
4 e 2 15.42 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U18 SL III B.D.
5 e 2 15.48 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK III #
6 e 2 15.55 DWORCZAK Piotr AZS Łódź 89 U18 LD III
7 e 2 15.56 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA III #
1 e 3 14.65 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U18 SL -2.5 II
2 e 3 14.86 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ -2.5 II
3 e 3 14.94 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U18 WP -2.5 II #
4 e 3 15.02 BUDŹKO Robert AZS Łódź 90 U18 LD -2.5 III
5 e 3 15.03 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -2.5 III
6 e 3 16.48 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U18 SL -2.5 IV B.D. B.D. 1
7 e 3 16.58 WRÓBLEWSKI Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica # 89 U18 DS -2.5 --
1 f 1 14.39 NIKODEM Dawid MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS -0.3 II B.D. BEZ
2 f 1 14.54 PAWŁOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 89 U18 MZ -0.3 II
3 f 1 14.58 TACIAK Maciej MKS-SMS Victoria Racibórz # 89 U18 SL -0.3 II
4 f 1 14.73 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U18 WP -0.3 II #
6 f 1 14.86 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -0.3 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
7 f 1 15.28 CZAJKA Jakub MLKS Sokół Lubin # 89 U18 DS -0.3 III
1 f 2 14.77 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM -3.1 II
2 f 2 14.92 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ -3.1 II #
3 f 2 15.15 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS -3.1 III B.D. 3
4 f 2 15.19 SKUPIEŃ Michał MKS Górnik w Zabrzu # 90 U18 SL -3.1 III B.D.
5 f 2 15.29 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U18 MA -3.1 III
6 f 2 15.40 DWORCZAK Piotr AZS Łódź 89 U18 LD -3.1 III
7 f 2 15.56 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK -3.1 III #
Tyczka M
9 = F 4.00 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U18 KP II #
9 = F 4.00 KOŚCIELNY Marcin UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL II B.D.
  F .00 LEWANDOWSKI Jacek KL Gdynia 89 U18 PM --
  F s .00 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
1 f 1 4.70 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP I BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
2 f 1 4.60 LEWANDOWSKI Jakub MKL Szczecin 89 U18 ZP I #
3 f 1 4.30 WYRWICKI Marcin ZLKL Zielona Góra 89 U18 LB II
4 f 1 4.20 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II #
5 f 1 4.20 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
6 f 1 4.20 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS II
7 f 1 4.20 PIERZGA Piotr UKS Olimp Mazańcowice # 90 U18 SL II B.D.
8 f 1 4.10 PRZYBYSZ Adrian AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ II
Trójskok M
  F 13.69 STAŃCZAK Janusz KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL 0.0 III
  F 13.78 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS +0.3 III
  F 13.88 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS 0.0 III
  F 14.74 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ -0.4 II GRABOLUS Marek BEZ
1 F 14.87 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U18 LU +1.0 I ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
2 F 14.81 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +2.3 I GRABOLUS Marek BEZ
3 F 14.49 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL -0.7 II B.D. 3
4 F 14.45 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz # 90 U18 KP -0.1 II
5 F 14.29 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ +2.0 III RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
6 F 14.27 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U18 DS +2.3 III
7 F 14.26 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U18 MZ +0.3 III
8 F 14.23 SAWICKI Dawid KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD +2.0 III
9 F 14.08 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP -0.5 III #
10 F 13.97 STAŃCZAK Janusz KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U18 SL +3.1 III
11 F 13.88 BROZIO Marcin MKL 12 Jelenia Góra 89 U18 DS +2.9 III
12 F 13.60 CHMIELARSKI Maksymilian MKS Piast Głogów # 89 U18 DS +0.4 III B.D. # 3
Dysk (1.5) M
  0.00 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP --
1 f 1 58.19 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U18 LB I
2 f 1 57.27 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD I #
3 f 1 51.02 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ II
4 f 1 50.68 PICHETA Kamil KKL Kielce # 89 U18 SK II
5 f 1 50.32 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U18 LD II B.D. B.D. # 1
6 f 1 50.17 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U18 PM II #
7 f 1 47.97 ZIELIŃSKI Sylwester LIUKS Kruszwica 89 U18 KP II LUZAK Andrzej # Z/4893/11 2015 1
8 f 1 45.44 KACZOR Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB II
9 f 1 44.62 STEFAŃCZUK Krzysztof KS Podlasie Białystok # 89 U18 PD III
10 f 1 43.41 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP III #
11 f 1 40.52 KACZOR Paweł ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U18 LB III #
Młot (5) M
  F 0.00 ŻARSKI Tomasz LKS Pomorze Stargard # 89 U18 ZP --
  F 0.00 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U18 LU --
1 f 1 69.97 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość # 89 U18 LU I KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2020 MM
2 f 1 67.99 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
3 f 1 64.67 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U18 PM II #
4 f 1 60.10 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL II
5 f 1 56.13 MICHALSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 89 U18 MA III
6 f 1 55.72 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U18 DS III
7 f 1 55.38 JAS Paweł KKL Kielce # 89 U18 SK III
8 f 1 55.11 ZIELIŃSKI Michał LKS Stal Mielec # 90 U18 PK III
9 f 1 53.02 PROCH Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U18 SL III
10 f 1 51.42 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL III #
Chód 10 km M
14 50:02.80 BŁOCKI Adrian AZS-AWF Katowice # 90 U18 SL III #
15 50:14.20 BORODIJUK Tomasz MKS Żak Biała Podlaska # 89 U18 LU III
17 53:33.43 GRZECA Mateusz PLKS Gwda Piła # 89 U18 WP IV
  d q 99:99.99 PIÓREK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 89 U18 PK -- B.D. # BEZ
  d q 99:99.99 NOWAK Dariusz PLKS Gwda Piła # 90 U18 WP --
  n u 99:99.99 AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec # 90 U18 PK -- #
  n u 99:99.99 KRAWCZYK Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK --
1 f 1 45:07.23 WOLSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 89 U18 PK II
2 f 1 46:01.95 ROGOWSKI Patryk MKL Szczecin # 89 U18 ZP II #
3 f 1 46:14.54 HALMAN Wojciech KL Lechia Gdańsk # 90 U18 PM II STASIEWICZ Mirosław # Z/1229/11 2012 BEZ
4 f 1 46:18.85 BŁOCKI Damian MKL Szczecin # 89 U18 ZP II B.D. # Z/1146/11 2020 1
5 f 1 47:21.98 SMOLAREK Rafał MKS Żak Biała Podlaska # 89 U18 LU II
6 f 1 47:27.41 WIATER Tomasz KS Agros Zamość # 90 U18 LU II
7 f 1 47:42.07 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 89 U18 OP II TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2020 MM
8 f 1 47:58.81 ŻMUDZKI Tomasz KL Lechia Gdańsk # 90 U18 PM II STASIEWICZ Mirosław # Z/1230/11 2013 1
9 f 1 48:20.40 KOSTAŃSKI Michał LKS Olimpic Szczecin # 89 U18 ZP III
10 f 1 48:34.25 BIK Michał OTG Sokół Mielec # 90 U18 PK III #
11 f 1 48:48.43 WOŁCZYK Damian CKS Budowlani Częstochowa # 89 U18 SL III
12 f 1 48:55.87 MAZUREK Łukasz KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U18 PK III
13 f 1 49:58.80 GAWROŃSKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III #
16 f 1 50:55.98 DOBROŚ Dawid LLKS Osowa Sień 89 U18 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7716989517212 sekund