Toruń 26 - 27.08.2006
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
200 m K
1 f 1 24.04 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM -0.4 I #
2 f 1 24.11 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U23 WP -0.4 I
3 f 1 24.44 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamo¶ć # 84 U23 LU -0.4 I
4 f 1 24.54 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB -0.4 I
5 f 1 25.35 KULESZA Anna LKS Ziemi Puckiej Puck # 86 U23 PM -0.4 II
6 f 1 25.37 LIGIĘZA-RY¦ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.4 II #
7 f 1 25.92 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U23 WP -0.4 II
800 m K
1 s 1 2:09.36 MIERNIK Agnieszka WLKS Wrocław 87 U20 DS I
2 s 1 2:09.39 HAZIOR Anna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA I
2 s 1 2:32.17 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA --
3 s 1 2:14.39 NIEMCZAK Dorota WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ II
3 s 1 2:32.77 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS --
4 s 1 2:15.56 PIE¦KIEWICZ Małgorzata WLKS Nowe Iganie # 86 U23 MZ II
4 s 1 2:38.39 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
5 s 1 2:16.54 BIELAK Monika AZS UMCS Lublin 86 U23 LU II
6 s 1 2:16.88 FICNER Anna MKS Siechnice # 85 U23 DS II SOBCZYK Tomasz Z/2208/19 2020
7 s 1 2:24.67 SALAMON Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP III
  s 2 9:99.99 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS ¦l±sk Wrocław # 84 U23 DS --
1 s 2 2:04.62 PLI¦ Renata MKL Maraton ¦winouj¶cie # 85 U23 ZP I WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
2 s 2 2:04.85 KU¦ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
3 s 2 2:05.96 NOWAKOWSKA Dominika LKB im. Braci Petk Lębork # 85 U23 PM I NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0352/12 2018
4 s 2 2:06.39 PA¬DZIOR Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS I
5 s 2 2:08.65 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I
6 s 2 2:11.85 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ II #
7 s 2 2:13.13 ZEMBRZUSKA Justyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ II #
1 w 2:27.36 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -- 726
5000 m K
  99:99.99 GÓRZYŃSKA Beata KS Jeziorak Iława # 86 U23 WN --
  99:99.99 ADAMOWICZ Mirosława AZS UMCS Lublin 84 U23 LU --
  99:99.99 STANIEWSKA Agnieszka niest. Poznań # 86 U23 WP -- B.D. B.D. 2
  99:99.99 KORDUS Anna TS Olimpia Poznań # 87 U20 WP -- MOTYL Edward 1
2 16:44.46 MUDY Justyna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
9 17:21.23 JARAWKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL II B.D. 3
1 f 1 16:11.82 KOWALSKA Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 85 U23 KP I NOWAKOWSKI Marian Z/2631/11 2019 MM
3 f 1 16:58.35 ZRADA Agnieszka LKS Vectra Włocławek # 84 U23 KP I B.D. Z/0869/11 1
4 f 1 17:03.15 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 U23 KP I B.D. # Z/1932/11 2020 1
5 f 1 17:05.10 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
6 f 1 17:06.22 JARGIEŁO Dorota LKS Znicz Biłgoraj # 84 U23 LU I
7 f 1 17:11.95 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U23 SL I B.D. Z/3845/11 2017 2
8 f 1 17:19.89 DRÓŻDŻ Agata KKL Kielce # 84 U23 SK II
10 f 1 17:27.61 KŁUCZYŃSKA Marzena O¦ AZS Poznań # 84 U23 WP II #
11 f 1 17:40.69 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 U23 MA II ¦WIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
12 f 1 17:42.97 BOTA Iwona LKS Sana Ko¶cian # 85 U23 WP II TALIKADZE Roman
13 f 1 17:44.87 RˇBEL Monika MKS Żak Biała Podlaska # 86 U23 LU II
14 f 1 17:59.51 CYTROWSKA Izabela PLKS Gwda Piła # 85 U23 WP II
15 f 1 18:04.93 SUWAJ Aneta AZS-AWF Katowice # 86 U23 SL II MARMUR Stanisław Z/0731/11 2019 2
16 f 1 18:11.51 GRUSZKA Edyta KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
17 f 1 18:18.72 SOŁODUCHA Sylwia KS Agros Zamo¶ć # 86 U23 LU III
18 f 1 18:31.96 LENARD Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
19 f 1 18:37.64 RYCHTER Antonina MKL Szczecinek # 85 U23 ZP III TOBOŁA Roman # Z/0788/11 2014 2
20 f 1 19:02.49 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbl±g # 86 U23 WN III
21 f 1 19:16.23 CHOJNACKA Katarzyna TS Olimpia Poznań # 84 U23 WP III
100 m pł K
1 e 1 13.99 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +0.1 I
2 e 1 14.58 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.1 II
3 e 1 14.67 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ +0.1 II
4 e 1 15.85 PIETREWICZ Dorota KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ +0.1 III
1 e 2 14.35 GORZELAŃCZYK Beata LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB -1.6 I
2 e 2 14.49 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -1.6 I
3 e 2 14.76 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 85 U23 MZ -1.6 II
4 e 2 14.87 SZABLEWSKA Agnieszka RKS ŁódĽ 86 U23 LD -1.6 II #
5 e 2 15.54 PIETRZYK Katarzyna AZS ŁódĽ 84 U23 LD -1.6 II
6 e 2 16.17 MERWA Monika KS Warszawianka W-wa # 85 U23 MZ -1.6 III
1 F 13.97 TOKARSKA Kaja AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ +0.7 I
2 F 14.13 GORZELAŃCZYK Beata LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB +0.7 I
3 F 14.14 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 85 U23 MZ +0.7 I
4 F 14.27 NABIAŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.7 I
5 f 1 14.40 ROKICKA Katarzyna KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ +0.7 I
6 f 1 14.54 KACPEREK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.7 II
7 f 1 14.62 SZABLEWSKA Agnieszka RKS ŁódĽ 86 U23 LD +0.7 II #
8 f 1 15.28 PIETRZYK Katarzyna AZS ŁódĽ 84 U23 LD +0.7 II
400 m pł K K
1 s 1 58.60 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ M
2 s 1 58.65 JAKÓBCZAK Aneta O¦ AZS Poznań # 85 U23 WP M #
3 s 1 59.53 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
4 s 1 60.01 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I
5 s 1 60.03 ŻOCHOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM I
6 s 1 61.55 PIETRZYK Katarzyna AZS ŁódĽ 84 U23 LD I
7 s 1 62.27 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ I #
1 s 2 62.02 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice 84 U23 SL I
2 s 2 62.72 WÓJCIK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 84 U23 MZ II KOSSOWSKI Kazimierz
3 s 2 62.88 SZABLEWSKA Agnieszka RKS ŁódĽ 86 U23 LD II #
4 s 2 64.27 KOTERAS Marta LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U23 WP II
5 s 2 64.59 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U23 MZ II
6 s 2 67.35 SMYRSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ III
  s 3 99.99 DˇBROWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN --
1 s 3 63.49 BADURA Klaudia KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
2 s 3 65.88 ZAJˇC Aneta LKLA Krokus Astromal Leszno # 85 U23 WP II ADAMCZAK Zygmunt
3 s 3 68.02 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN III
4 s 3 72.43 KARALU¦ Monika AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB --
Tyczka K
4 = 3.60 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin 85 U23 ZP I #
4 = 3.60 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I
8 3.00 KOŁEK Estera KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
1 f 1 4.20 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U23 LU M #
2 f 1 3.80 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U23 SK M
3 f 1 3.60 KALWODA Kaja AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ I
6 f 1 3.00 TONDRYK Wioletta ZLKL Zielona Góra 86 U23 LB II #
7 f 1 3.00 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U23 PM II
W dal K
2 s 1 5.25 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +1.6 III
3 s 1 4.98 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +1.0 --
4 s 1 4.82 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +2.2 --
1 w 5.65 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -0.1 II 744
Trójskok K
  0.00 KANIECKA Magdalena AZS ŁódĽ 85 U23 LD +1.9 --
  12.90 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin 84 U23 LU +0.3 I
1 13.08 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin 84 U23 LU +2.4 I
2 12.84 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP +0.8 I #
3 12.64 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U23 MA +0.8 I
4 12.46 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +1.9 I
5 12.41 SKIBIŃSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 85 U23 LD +1.3 I #
6 11.59 FIDOS Angelika AZS ŁódĽ 85 U23 LD +1.0 II
7 11.59 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin # 85 U23 ZP +0.8 II #
8 11.43 MAJDAK Sylwia KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.7 III
9 11.30
Warning: getimagesize(pictures/9602.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /statystykaLA/mityng.php on line 176
KWIT Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław # 84 U23 DS +1.3 III #
Dysk (1) K
1 52.97 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
2 52.83 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB I #
5 46.47 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I
7 40.90 SOBIESZEK Magdalena AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU II #
8 37.83 NOWOSIELSKA Aurelia KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II
3 f 1 48.38 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 U23 SL I KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
4 f 1 47.35 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
6 f 1 46.16 BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I #
9 f 1 37.43 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL II
Młot (4) K
7 53.08 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ I
10 46.57 GʦLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU II
12 43.81 DUNAL Agnieszka LKS Pomorze Stargard # 86 U23 ZP II
1 f 1 65.84 KITA Katarzyna KS Agros Zamo¶ć # 84 U23 LU M
2 f 1 61.36 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 U23 SL M KALISZEWSKI Krzysztof # Z/0183/11 2019
3 f 1 59.93 WOJTULEWICZ Malwina KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD M
4 f 1 58.83 MILKOWSKA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
5 f 1 57.71 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB I
6 f 1 54.83 MIREK Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL I
8 f 1 50.16 GRˇBCZEWSKA Urszula RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ I #
9 f 1 47.40 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB II
11 f 1 44.71 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ II
13 f 1 41.17 IGNACIUK Anna KS Agros Zamo¶ć # 85 U23 LU III
14 f 1 40.08 OSTROWSKA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 86 U23 ZP III
Oszczep (600) K
2 s 1 32.73 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
3 s 1 30.41 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS --
4 s 1 28.79 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA --
1 w 34.05 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -- 554
7-bój K
2 4254 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ II
1 f 1 4483 CHUDOMIĘT Olga WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II
3 f 1 4169 KU¦ Maria KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA III
4 f 1 4118 NIED¬WIED¬ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
200 m M
  s 1 99.99 WIERNIK Tomasz RKS ŁódĽ 84 U23 LD +0.7 --
  s 1 99.99 GÓRSKI Stanisław ZLKL Zielona Góra 84 U23 LB +0.7 --
1 s 1 22.24 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS +0.7 II
2 s 1 22.37 PIETRONIEC Sebastian TS AKS Chorzów # 86 U23 SL +0.7 II
1 s 2 21.70 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U23 WN +0.7 I
2 s 2 21.70 WASIAK Jarosław AZS ŁódĽ # 84 U23 LD +0.7 I #
3 s 2 21.87 BAGROWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP +0.7 I
4 s 2 21.90 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 U23 WP +0.7 I
5 s 2 21.98 BURZYŃSKI Dariusz AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM +0.7 II #
1 s 3 21.66 HARDEJ Paweł KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA +0.7 I
2 s 3 21.91 KUBACZYK Robert WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.7 II #
3 s 3 22.08 BŁOCIAN Rafał LKLA Krokus Astromal Leszno # 86 U23 WP +0.7 II PTAK Krzysztof M
4 s 3 22.11 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +0.7 II #
5 s 3 22.37 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 U23 LD +0.7 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
6 s 3 22.49 MATŁOCH Wojciech MKL Szczecin 86 U23 ZP +0.7 II #
7 s 3 22.64 KEMPA Damian KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS +0.7 II
1 s 4 21.29 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U23 WP -0.2 M OSIK Tadeusz # Z/2487/11 2018 1
2 s 4 21.45 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ -0.2 M #
3 s 4 21.50 KĘDZIA Piotr AZS ŁódĽ 84 U23 LD -0.2 I B.D.
4 s 4 21.57 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno # 84 U23 KP -0.2 I
5 s 4 21.58 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U23 PM -0.2 I #
6 s 4 21.86 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA -0.2 I
7 s 4 22.03 PRYGA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS -0.2 II
800 m M
1 s 1 1:51.30 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U23 KP I NOWAKOWSKI Marian M
2 s 1 1:51.85 DˇBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
3 s 1 1:52.33 DANILEWICZ Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II
4 s 1 1:52.71 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN II
5 s 1 1:52.78 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U23 MZ II
6 s 1 1:52.87 PAPUGA Sebastian BKL Bełchatów # 85 U23 LD II #
7 s 1 1:53.34 ŻYWEK Dawid OKS Start Otwock 85 U23 MZ II
8 s 1 1:54.03 KUBACKI Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 85 U23 WP II
1 s 2 1:53.52 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U23 PM II
2 s 2 1:54.85 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U23 PM II B.D. Z/0427/13 2016 2
5 s 2 1:55.35 SŁOMSKI Adam KS Warszawianka W-wa # 85 U23 MZ II
6 s 2 1:55.42 WITECKI Janusz RKS ŁódĽ 86 U23 LD II B.D. 3
7 s 2 1:58.17 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 U23 MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
8 s 2 1:58.75 WALCZAK Michał RKS ŁódĽ 86 U23 LD III
1 s 3 1:54.06 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ II #
2 s 3 1:54.24 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
3 s 3 1:54.58 SPANNBAUER Tomasz KS Cracovia 1906 Kraków # 85 U23 MA II
4 s 3 1:54.86 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U23 WN II
5 s 3 1:54.96 PIASECKI Maksymilian WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA II #
6 s 3 1:55.04 SZAŁA Mateusz MKL Szczecin 84 U23 ZP II
7 s 3 1:55.69 FAERBER Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 86 U23 SL II #
1 s 4 1:52.46 GAWRY¦ Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN II
2 s 4 1:52.55 KLIMIUK Jan KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD II #
3 s 4 1:52.94 LITWIC Adrian UKL Ósemka Police # 86 U23 ZP II #
4 s 4 1:53.11 PILARSKI Dominik MKL Szczecin 85 U23 ZP II
5 s 4 1:53.11 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U23 SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
6 s 4 1:53.77 JANIK Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
7 s 4 1:54.57 MARACH Gracjan SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U23 KP II
8 s 4 1:54.83 PASEK Daniel AZS-AWF Katowice 85 U23 SL II
1500 m M
1 s 1 4:40.82 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
3 s 1 4:42.92 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB --
4 s 1 4:47.48 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP --
5 s 1 4:53.63 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ --
6 s 1 4:54.80 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL --
7 s 1 5:10.45 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS -- #
2 w 4:41.00 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -- 674
5000 m M
  99:99.99 KOWALSKI Marcin O¦ AZS Poznań # 86 U23 WP --
18 15:46.53 KOZAR Karol KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
20 16:00.22 KLONOWSKI Mateusz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP III
21 16:16.06 BOJKO Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP III
1 f 1 14:14.53 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 U23 ZP I # LDK!
2 f 1 14:15.69 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD I DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
3 f 1 14:17.67 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 U23 LD I KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2020 2
4 f 1 14:19.18 ŁUDZIK Piotr KUKS Remus Ko¶cierzyna # 86 U23 PM I #
5 f 1 14:22.73 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS I GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
6 f 1 14:23.67 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA I #
7 f 1 14:24.33 SKOCZYŃSKI Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS I
8 f 1 14:33.04 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 U23 PM II B.D. # Z/0523/12 2020
9 f 1 14:34.10 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 U23 WP II B.D. # Z/2488/11 2016 1
10 f 1 14:34.84 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U23 PM II POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
11 f 1 14:41.60 WITKOWSKI Damian KS Warszawianka W-wa # 87 U20 MZ II
12 f 1 14:58.85 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 U23 ZP II
13 f 1 15:07.80 GRZANKA Mateusz niest. Kraków # 86 U23 MA II
14 f 1 15:08.63 STAWSKI Michał RKS ŁódĽ 85 U23 LD II
15 f 1 15:09.20 MU¦LEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 U20 WP II MOTYL Edward # Z/0640/11 2011 3
16 f 1 15:15.03 JANIAK Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 84 U23 KP III
17 f 1 15:15.89 GRZEGORCZYK Artur KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA III
19 f 1 15:47.23 ¦WIERC Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP III B.D. # Z/3378/11 2019 3
110 m pł M
1 s 1 15.03 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ +0.3 II
2 s 1 15.05 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP +0.3 II
4 s 1 15.83 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +0.3 III
5 s 1 16.39 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.3 III
6 s 1 17.01 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB +0.3 --
7 s 1 17.05 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS +0.3 -- #
1 w 15.30 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS +0.3 II 814
400 m pł M
1 s 1 51.42 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U23 MZ M
2 s 1 52.30 WICHA Łukasz TS Olimpia Poznań # 85 U23 WP I
3 s 1 52.50 WRZESIŃSKI Tomasz MKL Toruń # 84 U23 KP I
4 s 1 52.64 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 85 U23 LB I #
5 s 1 52.88 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U23 MZ I
6 s 1 53.68 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 U23 MA I #
7 s 1 53.73 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ I #
8 s 1 53.77 MIGDALSKI Filip O¦ AZS Poznań # 86 U23 WP I
1 s 2 54.54 MAZUREK Michał AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ II
2 s 2 55.13 KAJTOCH Roman KS AZS AWF Kraków # 85 U23 MA II
2 s 2 55.13 KUBOŃ Arkadiusz AZS-AWF Katowice # 86 U23 SL II #
4 s 2 56.29 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ II
5 s 2 56.46 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA II #
6 s 2 56.76 BREJWO Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS III
7 s 2 57.23 GLINIORZ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP III
  s 3 99.99 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2020 M
1 s 3 53.42 ROMAŃSKI Marcin WKS Wawel Kraków # 85 U23 MA I
2 s 3 53.67 BRÓDKA Daniel AZS ŁódĽ 84 U23 LD I
3 s 3 54.94 BOCIˇG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM II
4 s 3 55.14 KARNIŁOWICZ Dawid AZS-AWF Warszawa 84 U23 MZ II B.D.
5 s 3 56.10 ORŁOWSKI Adam KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II
Wzwyż M
8 1.95 STRYJEWSKI Janusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U23 LU II
11 = 1.90 KANIUK Maciej ZLKL Zielona Góra 85 U23 LB III
11 = 1.90 OWIĘCKI Tomasz AZS UMCS Lublin 86 U23 LU III
1 f 1 2.14 BIENIEK Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS I
2 f 1 2.10 GRUDZIECKI Mirosław AZS ŁódĽ 84 U23 LD I
3 f 1 2.05 THEINER Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 86 U23 OP II #
4 f 1 2.05 PIECHOWSKI Dawid KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ II
5 f 1 2.05 BIAŁKOWSKI Bartosz LKS Orkan Wlkp. Poznań # 86 U23 WP II
6 f 1 2.00 ISZCZAK Michał AZS ŁódĽ 86 U23 LD II B.D. 3
7 f 1 2.00 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II
9 f 1 1.95 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN II
10 f 1 1.90 BAŁKOWIEC Grzegorz WLKS Nowe Iganie # 84 U23 MZ III
Tyczka M
2 s 1 4.10 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ II
3 s 1 4.00 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL II
4 s 1 3.80 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP III
5 s 1 3.80 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB III
6 s 1 3.00 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS -- #
7 s 1 3.00 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
1 w 4.30 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS II 702
Trójskok M
  0.00 PILARCZYK Krystian MUKS Olimpia Nowe Miasto # 86 U23 WN 0.0 --
  0.00 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM -- #
1 15.78 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL +1.0 I
2 15.71 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS +0.2 I #
3 14.83 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS -0.5 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2020 1
4 14.76 JARYMOWICZ Wojciech KS Podlasie Białystok # 85 U23 PD -0.7 II
5 14.48 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS +0.9 II #
6 14.32 ŁUDZIEŃ Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL -0.5 III
7 14.22 STRUZIK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U23 SL +0.4 III
8 13.61 REJENTOWICZ Rafał KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS +0.6 III
9 13.44 CZUPIEL Paweł STS Pomerania Szczecinek # 85 U23 ZP -0.1 III
Dysk (2) M
  0.00 JUSIAK Krzysztof MUKS Kadet Rawicz # 85 U23 WP --
  0.00 NIEMKIEWICZ Michał SKLA Sopot 86 U23 PM --
1 55.04 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ I
3 53.44 MALECKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 84 U23 PM I
5 51.81 SZUSTER Konrad SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U23 KP I
6 51.70 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
9 46.68 TRONINA Zbigniew KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS I
11 46.06 GUTOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU I
12 45.13 OCHOCKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 U23 LU II
1 s 1 43.64 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ II
2 s 1 38.20 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS III #
3 s 1 36.86 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP III
4 s 1 36.28 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL III
6 s 1 31.49 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
7 s 1 26.97 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB --
2 f 1 54.07 RATAJCZAK Bartosz O¦ AZS Poznań # 85 U23 WP I
4 f 1 52.27 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa # 86 U23 LB I SZWARC Zygmunt 1
7 f 1 50.16 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U23 PM I KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2020 1
8 f 1 48.93 MALINOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin # 85 U23 LU I #
10 f 1 46.24 JÓ¬WIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I #
13 f 1 44.62 CUDAK Mariusz WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II
14 f 1 44.61 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U23 KP II
15 f 1 36.72 BORULA Paweł LKS Lubusz Słubice # 85 U23 LB III
5 w 34.28 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS -- 549
Oszczep (800) M
1 s 1 55.59 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II #
2 s 1 54.46 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ III
3 s 1 52.72 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL III
5 s 1 49.98 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP III
6 s 1 46.45 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS --
7 s 1 43.45 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB --
4 w 52.11 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS III 620
10-bój M
  1877 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice 84 U23 SL --
1 7204 CHALABALA Michał KS AZS AWF Wrocław # 84 U23 DS M
2 7018 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ M
3 6959 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U23 OP I
4 6837 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL I
5 6125 KŁODZIŃSKI Paweł AZS-AWF Gorzów # 85 U23 LB II
6 6056 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS II
7 6015 KOSIŃSKI Borys WKS ¦l±sk Wrocław # 86 U23 DS II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6420969963074 sekund