Bydgoszcz 27.08.2006
200 m K
4 s 1 27.53 WOŁODŹKO Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP -1.0 IV
1 s 2 26.23 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U18 KP -0.8 II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
400 m K
1 s 1 59.99 KRAJEWSKA Joanna RKS Łódź # 90 U18 LD III
2 s 1 60.19 BORUTA Joanna BKS Bydgoszcz 90 U18 KP III B.D.
3 s 1 60.80 SIEG Dominika MUKS Olimpijczyk Rajkowy # 91 U16 PM III
800 m K
1 2:24.72 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U16 PD III KOTOWSKI Jan # 2
2 2:25.92 HARASIMOWICZ Eliza AKL Ursynów Warszawa # 91 U16 MZ IV
1500 m K
1 4:48.95 ŁĄCKA Barbara MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 87 U20 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław Z/2842/18 2020 2
Wzwyż K
1 1.65 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM II #
2 1.60 SOBUŃ Justyna LUKS Hańcza Suwałki # 91 U16 PD III #
Tyczka K
1 2.00 MAJEWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP --
W dal K
1 5.49 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP +1.4 II #
2 5.40 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +0.4 II
3 5.05 SZABLEWSKA Anna UKB Szubin 91 U16 KP +0.9 IV
4 5.00 STASZKIEWICZ Emilia LUKS Hańcza Suwałki # 93 U14 PD +1.2 IV
Trójskok K
1 11.49 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +0.4 III #
2 10.77 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U18 KP +1.2 III #
Kula (4) K
1 11.90 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U18 KP II
Młot (3) K
1 37.13 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV B.D. # BEZ
Młot (4) K
1 45.05 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ II #
2 42.55 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ III
Oszczep (600) K
1 38.83 KOWALSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP III B.D. 1
2 37.25 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP III #
3 36.45 BOROWSKA Agnieszka UKS przy LO Sejny # 90 U18 PD III
4 31.02 REMBIASZ Karolina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV
5 30.80 PIĘTA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV
6 30.05 LEWANDOWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP IV
100 m M
1 s 1 10.98 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U20 KP -0.6 II
2 s 1 11.31 ŚWIERCZYŃSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -0.6 III
5 s 1 11.91 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U16 KP -0.6 IV B.D. # 2
1 s 2 11.07 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP -0.8 II OLCZYK Stanisław B.D. #
1 s 5 11.23 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP -1.2 II OLCZYK Stanisław B.D. #
2 s 5 11.28 ŚWIERCZYŃSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U20 KP -1.2 II
200 m M
2 s 2 24.63 KOWALSKI Rafał BKS Bydgoszcz 91 U16 KP -0.6 V #
400 m M
1 s 2 52.34 CIESZYŃSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP III #
800 m M
1 1:58.06 WACŁAWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 89 U18 WN III
Wzwyż M
1 1.95 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U18 PD II #
3 1.85 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U18 PM III #
6 1.70 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U16 MZ V RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
Tyczka M
1 4.00 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U18 KP II BOCHENEK Dominik # Z/2184/11 2020 MM
2 3.80 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U20 LD III
3 3.00 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP V #
4 2.70 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 93 U14 KP -- #
W dal M
1 7.03 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP +0.6 II #
2 6.91 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP +0.2 II
4 6.62 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP +0.7 III #
5 6.37 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U16 KP +0.6 III B.D. # 1
6 6.27 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U18 KP +0.2 IV
9 5.82 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U16 KP +0.5 V KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
Trójskok M
1 14.32 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz # 85 U23 KP +0.2 III
2 13.61 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP +0.4 III #
Kula (4) M
1 14.61 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP III #
2 13.68 HOŁUBOWICZ Michał UKS przy LO Sejny # 91 U16 PD IV
Kula (6) M
1 15.33 SŁOWIŃSKI Mirosław RKS Skra Warszawa # 87 U20 MZ II #
Dysk (1) M
1 49.28 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP II #
2 45.43 PONIATOWSKI Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U16 LU III #
Dysk (1.5) M
1 45.42 MALIKOWSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP II
Młot (4) M
1 58.15 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U16 KP III #
Młot (6) M
1 63.48 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP I #
2 36.98 HOŁUBOWICZ Cezary AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM IV B.D. B.D. 1
Młot (7.26) M
1 52.55 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
2 47.07 GLIŃSKI Łukasz RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ II
Oszczep (600) M
1 50.36 HOŁUBOWICZ Michał UKS przy LO Sejny # 91 U16 PD III
2 49.71 PONIATOWSKI Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U16 LU III #
3 46.42 GIEŁCZYK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U16 KP IV
Oszczep (700) M
1 56.24 MALIKOWSKI Tadeusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
2 55.58 BELZEROWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP III
3 54.09 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U18 DS III #
4 50.08 KUJAWA Marcin MLKS Krajna Sępólno # 89 U18 KP III B.D. Z/4593/18 2019 3
5 46.74 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U18 KP IV #
Oszczep (800) M
1 68.40 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz # 78 Sen KP I #
2 59.64 HOŁUBOWICZ Cezary AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM II B.D. B.D. 1
3 59.04 SZAJDA Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1031548976898 sekund