Warszawa 16 - 17.09.2006
100 m K
1 e 1 12.65 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -1.0 II #
1 e 2 12.41 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -0.5 II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 e 2 12.62 LUCACI Diana KS Warszawianka W-wa # 92 U16 MZ -0.5 II
1 F 12.21 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -0.4 II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 F 12.46 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -0.4 II #
200 m K
1 s 1 25.38 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -2.5 II MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
1 w 25.10 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM +0.7 II # 878
2 w 27.36 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ +0.7 IV # 682
3 w 28.04 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ +0.7 IV # 628
4 w 28.33 CIEŚLOK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ +0.7 IV 605
5 w 28.86 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.7 -- 565
6 w 28.94 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.7 -- # 559
8 w 30.78 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ +0.7 -- # 429
400 m K
1 s 1 60.11 WUJTEWICZ Beata MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ III
2 s 1 60.19 PILIPCZUK Aleksandra MKS Polonia Warszawa # 89 U18 MZ III
1 s 2 59.19 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa # 87 U20 MZ III #
3 s 2 60.26 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U18 MZ III B.D. # BEZ
1500 m K
1 s 1 4:43.76 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ II #
2 s 1 4:46.59 BIEDRZYCKA Julita brak danych # 88 U20 MZ III
3 s 1 4:52.23 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U18 ZP III KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2020 M
100 m pł J MŁ K
1 15.56 SZCZEPAŃSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -1.5 II
1 w 14.62 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM -1.3 II # 892
2 w 16.28 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ -1.3 III # 680
100 m pł K
1 16.18 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ -1.5 III
1 w 16.63 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ +0.7 III 639
2 w 17.55 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ IV # 536
3 w 18.08 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +0.7 -- # 480
4 w 18.93 CIEŚLOK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ +0.7 -- 397
Wzwyż K
1 w 1.63 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM II # 771
2 w 1.54 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ -- 666
3 w 1.51 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ IV # 632
4 w 1.51 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ IV # 632
5 w 1.45 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ IV # 566
6 w 1.42 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- # 534
8 w 1.21 CIEŚLOK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ -- 321
Tyczka K
1 3.80 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U23 SK M
2 3.00 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ II
3 2.80 WALCZYŃSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ III
W dal K
1 5.50 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ -0.2 II
2 5.12 JAKUBIAK Agata KS Warszawianka W-wa # 84 U23 MZ -0.2 III
3 5.07 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U18 MZ +3.1 IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
Kula (4) K
1 w 10.75 CIEŚLOK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ III 579
2 w 9.85 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U18 PM IV # 520
3 w 9.57 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ IV # 501
5 w 8.51 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ -- # 432
6 w 8.48 CICHOSZ Sandra AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- # 430
7 w 7.67 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ -- 378
8 w 7.29 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U20 MZ -- # 354
Młot (4) K
1 46.49 TOMASZKIEWICZ Ewa KS Orzeł Warszawa # 86 U23 MZ II
2 45.00 PIOTROWSKA Marta KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ II #
3 42.86 BORUCKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ III #
4 42.21 OSIECKA Marta RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ III
100 m M
1 e 1 11.22 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ +1.5 II #
2 e 1 11.32 PAROL Damian OKS Start Otwock 88 U20 MZ +1.5 III
1 e 2 11.51 KANIA Adrian RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ -0.4 III
  w 11.69 SZLASA Piotr UKS Impuls Warszawa # 88 U20 MZ 0.0 III 713
  w 11.80 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS 0.0 IV # 691
  w 11.93 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK 0.0 IV # 665
  w 11.95 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ +2.8 IV 661
400 m M
1 s 1 49.63 OLSZEWSKI Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U23 MZ II
2 s 1 49.91 KUCHARSKI Bartosz MKS Polonia Warszawa # 88 U20 MZ II B.D. BEZ
3 s 1 50.54 SZCZYGLAK Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U18 MZ III
5 s 1 52.02 BIELECKI Rafał AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ III
2 s 3 51.44 WISŁA Robert KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ III
  w 52.58 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ III 700
  w 52.77 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV # 691
  w 54.43 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK IV # 622
  w 55.79 SZLASA Piotr UKS Impuls Warszawa # 88 U20 MZ -- 567
110 m pł J MŁ M
1 15.13 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ -2.9 III #
2 15.17 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ -2.9 III
Wzwyż M
  w 1.75 SZLASA Piotr UKS Impuls Warszawa # 88 U20 MZ IV 585
  w 1.84 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ III 661
  w 1.84 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS III # 661
  w 1.87 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK III # 687
Tyczka M
1 = 3.60 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ III #
1 = 3.60 WÓJCIK Michał KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ III
1 = 3.60 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
4 3.40 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ IV #
W dal M
  6.79 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +0.8 III GRABOLUS Marek BEZ
1 6.96 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU -1.3 II
2 6.82 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U18 MZ +2.4 II GRABOLUS Marek BEZ
3 6.75 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U20 MZ +0.5 III
4 6.41 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U18 MZ +0.9 III RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
  w 6.01 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ +2.6 IV 589
  w 6.17 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK -0.3 IV # 624
  w 6.41 SZLASA Piotr UKS Impuls Warszawa # 88 U20 MZ +1.5 III 677
  w 6.53 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS +1.9 III # 704
Kula (5) M
  w 11.88 GOŚLIŃSKI Piotr UKS Kusy Warszawa # 89 U18 MZ -- 599
Kula (6) M
  w 10.05 SZLASA Piotr UKS Impuls Warszawa # 88 U20 MZ -- 489
  w 11.86 PIOTROWICZ Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 87 U20 DS IV # 598
  w 12.01 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce # 87 U20 SK IV # 607
Młot (5) M
1 61.16 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
2 41.79 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ IV
3 41.65 KAMYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U18 MZ IV
4 39.87 RUDAŚ Piotr UKS LA Basket Warszawa # 89 U18 MZ --
5 38.10 KACZYŃSKI Maurycy UKS Kusy Warszawa # 90 U18 MZ --
Młot (6) M
1 57.13 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U18 LU II #
3 50.97 GLIŃSKI Łukasz RKS Skra Warszawa # 88 U20 MZ III
5 44.84 BIENIEK Bartosz UKS Kusy Warszawa # 88 U20 MZ III
Młot (7.26) M
1 52.55 MAKSYMIUK Robert RKS Skra Warszawa # 84 U23 MZ II
Oszczep (700) M
1 55.82 KRAJEWSKI Marcin KS Orzeł Warszawa # 89 U18 MZ III
2 55.78 ROGOWSKI Rafał UKS Impuls Warszawa # 89 U18 MZ III B.D. BEZ
3 54.70 GRZESZCZUK Łukasz KS Warszawianka W-wa # 90 U18 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/2741/11 2020 MM
Oszczep (800) M
1 56.77 DUNOWSKI Robert niest. Warszawa # 85 U23 MZ II
2 55.03 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0287880897522 sekund