Białystok 18.06.2006
100 m K
1 s 1 12.68 GODZWON Magdalena AZS Łódź # 90 U18 LD 0.0 II B.D. # 3
2 s 1 12.71 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U16 DS 0.0 II #
4 s 1 12.94 NASIŁOWSKA Agnieszka niest. Białystok # 92 U16 PD 0.0 III B.D.
1 s 2 13.11 MURAWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP +1.3 III #
300 m K
1 s 1 40.51 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica # 92 U16 PK II #
2 s 1 42.35 TABACZEK Angelika AZS-AWF Katowice # 91 U16 SL II #
4 s 1 42.77 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice # 92 U16 SL II MATUSIŃSKI Aleksander # Z/2913/11 2020 MM
5 s 1 43.00 GOZDEK Natalia LKS Delfin Połaniec # 92 U16 SK II
1 s 2 43.28 JAKÓBIK Anna LKS Delfin Połaniec # 92 U16 SK III
2 s 2 43.92 BARDNIK Angelika niest. Katowice # 92 U16 SL III B.D.
600 m K
1 s 1 1:36.62 JÓŹWIK Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U18 SL --
2 s 1 1:38.33 BRYGIDA Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 90 U18 DS --
100 m pł MŁ K
1 15.33 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.5 II #
2 15.36 CHARYŁO Karolina KS Podlasie Białystok # 92 U16 PD +0.5 II #
3 15.83 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.5 III
4 16.27 NIEWIŃSKA Katarzyna MKS Truso Elbląg # 91 U16 WN +0.5 III
5 16.43 TARKA Dominika WKS Wawel Kraków # 92 U16 MA +0.5 III
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.03 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +1.5 I #
2 s 1 14.15 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS +1.5 I
3 s 1 16.36 WILKUS Karolina MMKS Dąbrowa Górnicza 90 U18 SL +1.5 III
Wzwyż K
1 1.59 JAGODZIŃSKA Beata MKS Baszta Szamotuły # 90 U18 WP III
2 1.53 SEROCKA Barbara AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U16 PM IV #
4 1.50 URBANEK Karolina AZS-AWF Warszawa # 92 U16 MZ IV #
W dal K
1 5.60 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U18 SL +0.1 II #
2 4.98 DOLIŃSKA Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz # 92 U16 KP -0.1 IV
4 4.90 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz # 92 U16 KP -0.4 IV
Kula (3) K
1 11.06 PAŚKO Angelika MMKS Dąbrowa Górnicza 91 U16 SL III
2 10.87 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA IV B.D. # 1
3 10.85 BISKUP Aleksandra MKS Truso Elbląg # 91 U16 WN IV
4 10.76 RACIBORSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 92 U16 PD IV B.D. B.D. # 3
Kula (4) K
1 10.23 SAWICKA Anna MKS Juvenia Białystok # 90 U18 PD III B.D. 3
Dysk (0.75) K
1 37.50 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U16 LU III #
2 30.25 KRUSZEWSKA Mariola niest. Białystok # 91 U16 PD IV B.D.
3 29.48 ZWOLIŃSKA Paulina ULKS Technik Trzcinica # 91 U16 PK IV
4 28.28 KOCH Monika MKLA Łęczyca 91 U16 LD IV
5 28.04 KOPEĆ Martyna KS Podlasie Białystok # 91 U16 PD IV
6 27.74 ZIELIŃSKA Alicja GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP V
7 27.66 MARKOWSKA Julita niest. Białystok # 91 U16 PD V B.D. BEZ
Dysk (1) K
1 38.81 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U18 SL II #
2 33.42 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III B.D. # 3
3 27.11 ZIĘBA Amanda ULKS Technik Trzcinica # 90 U18 PK IV
Oszczep (600) K
1 34.24 NOWAK Sandra AZS-AWF Gorzów # 91 U16 LB IV
2 31.40 HABINA Aleksandra SKS Kusy Kraków # 92 U16 MA IV
3 29.67 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U16 LB V
100 m M
2 s 1 11.46 DUNAL Patryk KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA +0.3 III B.D. # 3
1 s 2 11.93 CZECHOWSKI Bartłomiej MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 91 U16 SL +1.0 IV
300 m M
1 s 1 36.20 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 91 U16 MA II B.D. # M
2 s 1 36.30 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK -- #
3 s 1 36.89 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U18 DS -- #
4 s 1 36.93 KOPACZ Kamil UKS 19 Bojary Białystok # 90 U18 PD -- B.D.
1 s 2 37.56 MISZCZAK Jakub WKS Wawel Kraków # 91 U16 MA III
2 s 2 37.76 KOWALEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg # 91 U16 WN III
4 s 2 38.19 CYGAN Kamil LKS Delfin Połaniec # 91 U16 SK III
6 s 2 38.77 BACKIEL Łukasz UKS 19 Bojary Białystok # 91 U16 PD III
7 s 3 38.78 MAKUCH Michał MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 91 U16 SL III
1000 m M
1 s 1 2:28.39 RESZKA Dominik GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP -- #
2 s 1 2:33.99 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
3 s 1 2:35.24 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK -- #
4 s 1 2:37.17 CIESZYŃSKI Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP -- #
5 s 1 2:41.39 JAMIOŁKOWSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U16 PD III
6 s 1 2:42.82 KRUGER Łukasz GKS Naprzód Rydułtowy # 91 U16 SL III
9 s 1 2:45.82 BIAŁY Paweł MMKS Dąbrowa Górnicza 92 U16 SL IV
110 m pł MŁ M
1 15.03 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U16 DS +0.5 II #
2 15.05 KORZENIECKI Michał UKS 19 Bojary Białystok # 91 U16 PD +0.5 II SUTYNIEC Mieczysław # Z/0911/11 2011 BEZ
3 16.11 GRABARCZYK Konrad MKLA Łęczyca 91 U16 LD +0.5 III
4 17.17 RAJFUR Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec # 91 U16 DS +0.5 IV
110 m pł J MŁ M
1 16.01 BORK Kacper MKS Truso Elbląg # 90 U18 WN 0.0 IV
Wzwyż M
1 1.88 CHODKOWSKI Łukasz MKLA Łęczyca 90 U18 LD III
2 1.85 ROZTOCZYŃSKI Miłosz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS III
W dal M
1 6.42 DEMCZUK Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU +0.1 III
2 6.27 LEŚNIAK Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP 0.0 IV
5 5.81 KOPCZYŃSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz # 91 U16 KP -0.3 V
6 5.78 SZEWCZYK Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U16 LU -0.9 V
Kula (4) M
1 15.80 BUDNIK Sebastian KS Podlasie Białystok # 92 U16 PD III
2 14.62 KARBOWNIK Radosław KKL Kielce # 91 U16 SK III
3 13.98 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U16 LU IV #
4 13.77 GRABUSIŃSKI Piotr UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK IV
Kula (5) M
1 14.43 KOZŁOWSKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III
2 14.14 KRYSZTOPOWICZ Karol KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III
3 13.52 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg # 90 U18 WN III #
Dysk (1) M
1 44.58 MIKLASIŃSKI Marek MMKS Dąbrowa Górnicza 91 U16 SL III
2 44.05 LEWANDOWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg # 91 U16 WN III
3 43.64 SEWASTIANOWICZ Paweł KS Podlasie Białystok # 91 U16 PD III B.D. # BEZ
4 41.43 PLUSKOTA Krzysztof MKLA Łęczyca 91 U16 LD III
5 38.73 GAŁAMON Wojciech MKLA Łęczyca 91 U16 LD IV
6 37.12 WOSIEWICZ Ireneusz niest. Katowice # 92 U16 SL IV B.D.
Dysk (1.5) M
1 44.34 KUCEJKO Wojciech KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III
2 44.14 STANISŁAWSKI Jakub MKLA Łęczyca 90 U18 LD III
3 41.51 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U18 MA III #
4 39.38 NIZIOŁ Daniel MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS III #
5 37.67 KAŃTOCH Mariusz UKS Rydułtowy 90 U18 SL IV
6 37.34 SITKOWSKI Michał WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA IV
7 36.57 DOBKOWSKI Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 90 U18 PD IV B.D.
Oszczep (600) M
1 48.41 CHUDZICKI Jakub UKS WiR Łopuszno 91 U16 SK III
Oszczep (700) M
2 55.60 RUCIŃSKI Michał MKS Truso Elbląg # 90 U18 WN III
3 52.57 RUSCHEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III #
4 51.67 STEFAŃCZUK Paweł KS Podlasie Białystok # 90 U18 PD III B.D. # 3
5 46.03 KOZIOŁ Tomasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 90 U18 DS IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.84248185157776 sekund