Spała 15.02.2003 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7.65 | JĘDRUSIŃSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | U23 | MA | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 7.75 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 7.80 | WACHOWIAK Karolina | TS Olimpia Poznań # | 1980 | Sen | WP | -- | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 24.44 | JĘDRUSIŃSKA Dorota | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | U23 | MA | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 25.09 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | Sen | WP | II | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 24.73 | BEJNAR Monika | AZS-AWF Warszawa # | 1981 | U23 | MZ | I | |||||||||||
2 | s | 2 | 25.74 | RADOSZEWSKA Anna | RKS Skra Warszawa # | 1981 | U23 | MZ | II | |||||||||||
1 | s | 3 | 24.91 | CHRUST-ROŻEJ Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | II | |||||||||||
2 | s | 3 | 25.09 | WACHOWIAK Karolina | TS Olimpia Poznań # | 1980 | Sen | WP | II | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 57.55 | STOKOWSKA Dominika | SKS Start Łódź # | 1982 | U23 | LD | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 57.58 | GRAD-RYBIŃSKA Agnieszka | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | II | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:50.01 | GOŚLIŃSKA Karolina | AZS-AWF Warszawa # | 1982 | U23 | MZ | -- | |||||||||||||
2 | 2:51.46 | GIŻYŃSKA Anna | AZS-AWF Warszawa # | 1982 | U23 | MZ | -- | |||||||||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 8.55 | CHRUST-ROŻEJ Marta | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | -- | |||||||||||||
2 | 8.56 | ORŁOWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
2 | 8.87 | SZCZEPAN Joanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
4 | 9.00 | JAKONIS Agata | KS AZS AWF Wrocław # | 1983 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
5 | 9.19 | NOWAKOWSKA Ewa | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | U23 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 9.43 | PLURA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1982 | U23 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.90 | WIDAWSKA Anna | niest. Wrocław # | 1983 | U23 | DS | M | |||||||||||||
2 | 1.80 | PRAŻMOWSKA Leonarda | LLKS Osowa Sień # | 1982 | U23 | LB | I | |||||||||||||
3 | 1.75 | KACZOCHA Alina | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1979 | Sen | WP | I | |||||||||||||
4 | 1.70 | NOWAKOWSKA Ewa | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | U23 | PM | I | |||||||||||||
5 | 1.70 | PLURA Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1982 | U23 | PM | I | |||||||||||||
6 | 1.70 | ŁUKASZEWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1980 | Sen | PM | I | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | ROGOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1981 | U23 | PM | M | # | ||||||||||||
2 | 4.00 | WIELGUS Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | U23 | PM | M | |||||||||||||
3 | 3.90 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 1982 | U23 | SK | M | WRONA Agnieszka # | ||||||||||||
4 | 3.80 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U23 | MA | M | # | ||||||||||||
4 | 3.80 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin # | 1984 | U20 | ZP | M | # | ||||||||||||
6 | 3.80 | WIERZBICKA Katarzyna | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | M | |||||||||||||
7 | 3.40 | KASPRZAK Róża | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1982 | U23 | PM | I | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 6.15 | ŚWITAŁA Aldona | MUKS Kadet Rawicz # | 1981 | U23 | WP | I | |||||||||||||
2 | 6.15 | KLISOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1983 | U23 | DS | I | |||||||||||||
3 | 5.93 | TRZCIŃSKA Bożena | RKS Skra Warszawa # | 1976 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
4 | 5.43 | FALASA Agnieszka | AZS-AWF Katowice | 1979 | Sen | SL | II | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.49 | SADACH Aneta | KB Geotermia Uniejów # | 1975 | Sen | LD | M | LIPIŃSKI Zdzisław # | M | |||||||||||
2 | 12.34 | BUJNOWICZ Katarzyna | LLKS Osowa Sień # | 1978 | Sen | LB | I | |||||||||||||
3 | 12.03 | JANKOWSKA Agnieszka | SKS Start Łódź # | 1983 | U23 | LD | I | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
3 | e | 1 | 6.94 | LATKOWSKI Mariusz | WKS Śląsk Wrocław # | 1982 | U23 | DS | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 7.04 | NIEMYJSKI Michał | AZS Łódź # | 1984 | U20 | LD | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 6.86 | KULESZA Jarosław | AZS-AWF Warszawa # | 1977 | Sen | MZ | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 6.82 | KRZYWAŃSKI Marcin | niest. Łódź # | 1975 | Sen | LD | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 6.83 | CHYŁA Łukasz | WKS Śląsk Wrocław # | 1981 | U23 | DS | -- | # | ||||||||||
1 | f | 6.79 | NOWAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1977 | Sen | MA | -- | ||||||||||||
2 | f | 6.81 | PILARCZYK Ryszard | OŚ AZS Poznań # | 1975 | Sen | WP | -- | ||||||||||||
3 | f | 6.83 | FORGHEIM Adam | WKS Śląsk Wrocław # | 1978 | Sen | DS | -- | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.79 | ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | Sen | MA | I | |||||||||||
1 | s | 2 | 22.03 | TRĄBCZYŃSKI Szymon | CKS Budowlani Częstochowa # | 1981 | U23 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 22.32 | KLIMCZAK Piotr | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1980 | Sen | PK | II | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 21.34 | PILARCZYK Ryszard | OŚ AZS Poznań # | 1975 | Sen | WP | M | |||||||||||
2 | s | 3 | 22.34 | PTAK Paweł | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1983 | U23 | WP | II | PTAK Krzysztof | 1 | |||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.79 | WIERUSZEWSKI Rafał | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 1981 | U23 | WP | I | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 48.33 | BOCIAN Jacek | WKS Śląsk Wrocław # | 1976 | Sen | DS | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 49.90 | WALENCZAK Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 1978 | Sen | DS | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 48.41 | MARCINISZYN Marcin | WKS Śląsk Wrocław # | 1982 | U23 | DS | I | |||||||||||
2 | s | 2 | 49.01 | MILCZAREK Artur | KS AZS AWF Wrocław # | 1980 | Sen | DS | II | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:53.13 | KULIK Dawid | LKS Victoria Olesno # | 1983 | U23 | OP | II | MIŚKIEWICZ Krzysztof # | Z/0959/22 | 2022 | ||||||||||
60 m pł M M | ||||||||||||||||||||
1 | 8.08 | MEHLICH Krzysztof | AZS-AWF Katowice | 1974 | Sen | SL | -- | |||||||||||||
2 | 8.19 | BODZEK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | Sen | MA | -- | # | ||||||||||||
3 | 8.29 | MAŁACHOWSKI Daniel | KS AZS AWF Wrocław # | 1980 | Sen | DS | -- | |||||||||||||
4 | 8.32 | WÓJCICKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1980 | Sen | DS | -- | |||||||||||||
5 | 8.42 | MAŁACHOWSKI Michał | TS Olimpia Poznań # | 1978 | Sen | WP | -- | B.D. | 2 | |||||||||||
6 | 8.66 | KINAL Grzegorz | KS AZS AWF Wrocław # | 1981 | U23 | DS | -- | ŁOŚ Dariusz # | Z/1227/20 | 2023 | ||||||||||
7 | 8.82 | POKORSKI Paweł | KS AZS AWF Wrocław # | 1983 | U23 | DS | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.10 | KACZOCHA Marcin | KS Stal Ostrów Wlkp. # | 1977 | Sen | WP | I | # | ||||||||||||
2 | 2.00 | PIECHOWSKI Dawid | KS Warszawianka W-wa # | 1986 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
3 | 1.90 | ROSZAK Piotr | MKL Szczecin | 1986 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.20 | KOLASA Adam | MKS Start Lublin # | 1975 | Sen | LU | M | B.D. | M | |||||||||||
2 | 4.80 | WŁUKA Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1983 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 4.70 | GRUBECKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1981 | U23 | PM | I | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.57699584960938 sekund |