Białystok 18.06.2011 Finał Krajowy XI Gimnazjady w Lidze o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.23 | CIBA Kamila | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U18 | WP | -0.2 | II | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||
2 | s | 1 | 12.73 | WRÓBEL Kornelia | LUKS Hańcza Suwałki | 1996 | U16 | PD | -0.2 | II | B.D. | 3 | ||||||||
3 | s | 1 | 13.04 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -0.2 | III | B.D. # | |||||||||
4 | s | 1 | 13.12 | PETKOWICZ Ewelina | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | -0.2 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.28 | FORNAL Karolina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -0.2 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 14.19 | DURKA Paulina | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | -0.2 | V | ||||||||||
7 | s | 1 | 14.58 | POPŁAWSKA Julia | UKS 19 Bojary Białystok | 1997 | U16 | PD | -0.2 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
1 | s | 2 | 12.94 | PŁOSZYŃSKA Nikoletta | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +3.6 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.05 | CZĘSZ Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | +3.6 | III | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 2 | 13.15 | JURCZYK Sabina | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | +3.6 | III | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.23 | GRABARCZYK Martyna | MKS Aleksandrów Łódzki # | 1994 | U18 | LD | +3.6 | IV | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.25 | LEWICKA Paulina | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U18 | SL | +3.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.32 | BARTOSIK Natalia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U16 | SL | +3.6 | IV | ||||||||||
7 | s | 2 | 13.85 | RADLIŃSKA Agnieszka | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +3.6 | V | SASKA Tomasz SASKA Tomasz | , Z/1187/13 | , 2016 | 4 | ||||||
8 | s | 2 | 14.19 | LIPSKA Agnieszka | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1995 | U18 | PD | +3.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.26 | ŁAKOMY Kinga | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.57 | CIEŚLIŃSKA Daria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.81 | DUDZIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.8 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.82 | PRUSZCZAK Milena | MKS Żak Biała Podlaska | 1996 | U16 | LU | +0.8 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.95 | MAJŁOWSKA Aleksandra | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | +0.8 | V | WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka | Z/0620/12, Z/0620/12 | , 2015 | BEZ | ||||||
6 | s | 3 | 13.97 | POLIŃSKA Urszula | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | +0.8 | V | SUTYNIEC Hanna | 5 | ||||||||
7 | s | 3 | 14.67 | KOWALEWSKA Karolina | PG Lipowina | 1997 | U16 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.52 | GELIŃSKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 1995 | U18 | KP | +0.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 4 | 13.71 | ŻYŁA Marta | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | +0.6 | IV | # | |||||||||
3 | s | 4 | 13.75 | GNIEWEK Natalia | PG Lipowina | 1997 | U16 | WN | +0.6 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 13.93 | JEWUŁA Klaudia | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | +0.6 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 14.43 | MIROŃCZUK Agata | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1996 | U16 | LU | +0.6 | V | ||||||||||
6 | s | 4 | 14.52 | SKORUPSKA Martyna | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1995 | U18 | PD | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 14.43 | LIGUDA Joanna | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.49 | RYŚ Ewa | PG Lipowina | 1996 | U16 | WN | 0.0 | V | ||||||||||
3 | s | 5 | 14.51 | NIEWULIS Paulina | LUKS Hańcza Suwałki | 1997 | U16 | PD | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.70 | KAŁWAK Zuzanna | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.79 | WOJTACH Katarzyna | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 14.82 | PIETRAS Iwona | LKS Stal Mielec | 1996 | U16 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 14.88 | RÓŻYCKA Katarzyna | PG Wola Mielecka | 1997 | U16 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.41 | PACIORKOWSKA Żaneta | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 42.45 | BADECKA Dagmara | AZS-PWSZ Gorzów | 1995 | U18 | LB | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.30 | POSTOŁOWICZ Justyna | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | III | SUTYNIEC Hanna # | Z/0630/12 | 2014 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 43.39 | JUSZCZYK Karolina | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 43.75 | JARZĄBSKA Żaneta | LUKS Hańcza Suwałki | 1996 | U16 | PD | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 44.03 | ZAMOJSKA Klaudia | KS Podlasie Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 45.86 | ZIĘTARSKA Sandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 44.00 | ROMEL Patrycja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 44.06 | BISAGA Karolina | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U16 | LB | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 44.39 | MLECZKO Dominika | BKS Bydgoszcz | 1997 | U16 | KP | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 44.55 | MARCINISZYN Edyta | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 45.24 | KOCIŃSKA Amanda | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U16 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 2 | 46.07 | LATOS Weronika | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 47.05 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||
8 | s | 2 | 52.46 | WĄSOWSKA Katarzyna | MUKS Płock # | 1995 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 44.74 | HAJDUK Klaudia | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 44.77 | DEMIANIUK Anna | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | III | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 45.46 | JASIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 46.24 | KAŁWAK Maja | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | IV | |||||||||||
5 | s | 3 | 46.63 | RYCZEL Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | V | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 46.65 | MIERZEJEK Klaudia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1997 | U16 | SL | V | |||||||||||
7 | s | 3 | 46.78 | PIECHOTA Agata | LKS Stal Mielec | 1996 | U16 | PK | V | |||||||||||
8 | s | 3 | 47.36 | GROMEK Dagmara | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 44.75 | MILANIUK Monika | MKS Żak Biała Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | STANISLAWSKI Krzysztof | BEZ | |||||||||
2 | s | 4 | 46.76 | TARAŃ Sylwia | SKS Kusy Kraków | 1997 | U16 | MA | V | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 47.58 | SIENKIEWICZ Aleksandra | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 47.64 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | V | B.D. # | ||||||||||
5 | s | 4 | 48.05 | GLIŃSKA Izabela | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 48.39 | KOSTKA Martyna | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | V | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 49.84 | WASILEWSKA Ewelina | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 47.63 | PRANCUK Izabela | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1997 | U16 | PD | V | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 48.14 | MARCZYK Elżbieta | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | V | # | ||||||||||
3 | s | 5 | 48.23 | SZAST Dominika | PG Lipowina | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 49.06 | HYLA Renata | LKS Stal Mielec | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 49.83 | RZOŃCA Paulina | PG Lipowina | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 51.76 | KUCZKOWSKA Paulina | PG Wola Mielecka | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 53.78 | GRYKA Dominika | PG Lipowina | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.23 | ZEZULA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | III | B.D. # | M | |||||||||
2 | s | 1 | 1:40.96 | ŻUKOWSKA Kinga | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:41.24 | ŻUKOWSKA Weronika | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:41.58 | STULIGŁOWA Wiktoria | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:42.43 | KAWALEC Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:43.97 | PAWELLA Klaudia | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:46.55 | BUCHHOLZ Klaudia | AZS-PWSZ Gorzów | 1996 | U16 | LB | V | WOŹNIAK Agnieszka | 4 | |||||||||
8 | s | 1 | 1:46.86 | SZUPIEŃ Joanna | LUKS Hańcza Suwałki | 1997 | U16 | PD | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:48.56 | BOGDANOWICZ Anastazja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:49.50 | KUCEJKO Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:50.83 | RZĄDZKA Izabela | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:53.94 | TRZEBIATOWSKA Justyna | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | -- | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 1:59.70 | KLEPACKA Dominika | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | -- | SUTYNIEC Hanna | Z/0626/12 | 2014 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 1:41.52 | KNAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U16 | KP | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 1:50.07 | WAKULIK Karolina | MKS Żak Biała Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:52.61 | PARKITNA Paulina | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:53.86 | BORTNICZUK Katarzyna | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:55.35 | KOWALIK Magda | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 1:56.22 | STULIGŁOWA Oliwia | PG 1 Olesno | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:56.28 | HARASIMIUK Ewelina | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:59.45 | GAJEWSKA Ewa | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1997 | U16 | PD | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 2:00.38 | KAPOWICKA Milena | MUKS Płock # | 1996 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:01.63 | CIECHOMSKA Marta | PG Lipowina | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2:33.36 | ŻBIKOWSKA Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 2:33.97 | JABŁOŃSKA Daria | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | f | 1 | 2:34.51 | DANIŁKO Natalia | MKS Żak Biała Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 2:47.17 | WOCHOWSKA Marlena | MLKL Płock | 1995 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.28 | DALKE Helena | OŚ AZS Poznań # | 1997 | U16 | WP | +0.4 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.34 | BOROWIAK Agata | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | +0.4 | II | SASKA Tomasz | Z/0050/13 | 2015 | 1 | ||||||
3 | s | 1 | 15.65 | SIKORA Marta | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.67 | GRZEGOREK Marcelina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.99 | PUCZYŁOWSKA Emilia | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | +0.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.17 | KRASOŃ Marta | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U18 | SL | +0.4 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 16.23 | TEKIELA Julita | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.4 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 16.58 | KLIMEK Ewelina | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | -1.3 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 16.68 | WRÓBEL Elwira | LUKS Hańcza Suwałki | 1996 | U16 | PD | -1.3 | III | # | |||||||||
3 | s | 2 | 16.78 | LEWANDOWSKA Agata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U16 | KP | -1.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.66 | STASZAK Marlena | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | -1.3 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 18.82 | MATEJCZYK Martyna | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -1.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 20.44 | ANTYPIUK Anna | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -1.3 | -- | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.41 | CIBA Kamila | OŚ AZS Poznań # | 1995 | U18 | WP | +0.1 | I | OSIK Tadeusz B.D. | Z/3200/11 | 2023 | M | ||||||
2 | f | 1 | 14.94 | WOJTULEWICZ Barbara | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | +0.1 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 15.44 | FORGACZ Klaudia | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1995 | U18 | LB | +0.1 | II | ||||||||||
4 | f | 1 | 15.46 | WOLNICKA Izabela | SKS Kusy Kraków | 1995 | U18 | MA | +0.1 | II | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.62 | SZULIŃSKA Wioleta | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.56 | BORCZAK Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 1995 | U18 | MA | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | BERNATOWICZ Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1996 | U16 | PD | IV | B.D. # | 2 | |||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | OŁÓW Justyna | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | TABOR Agnieszka | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | BERNATOWICZ Anna | KS Podlasie Białystok # | 1997 | U16 | PD | IV | BERNATOWICZ Jolanta B.D. # | Z/1436/13 | 2024 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 1.45 | ŚWIĘCKA Monika | MOS Zatoka Braniewo | 1995 | U18 | WN | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.45 | ŁAZAR Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1997 | U16 | PD | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 1.40 | KOCENIAK Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.40 | WITKOWSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U16 | KP | V | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0451/13 | 2014 | 4 | |||||||
11 | f | 1 | 1.35 | SYPEK Monika | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 1.35 | WACHOWICZ Karolina | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1996 | U16 | SL | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 1.35 | WÓJTOWICZ Kamila | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 1.35 | OSSOWSKA Angelika | GKS Olimpia Grudziądz | 1996 | U16 | KP | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.04 | TARAŃ Kinga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U18 | KP | 0.0 | IV | B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.00 | ŁĘKOWSKA Manuela | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | +2.7 | IV | SASKA Tomasz | Z/1358/12 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 4.73 | DEJEWSKA Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U16 | KP | -0.1 | V | # | |||||||||
4 | f | 1 | 4.60 | GRABOWSKA Zuzanna | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U16 | KP | -0.1 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.60 | LELAKOWSKA Joanna | LKS Stal Mielec | 1996 | U16 | PK | +1.6 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.50 | KĘDZIERSKA Klaudia | MLKL Płock | 1996 | U16 | MZ | 0.0 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.46 | BANAŚ Daria | niest. Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | +0.1 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.36 | KURGAN Monika | PG Lipowina | 1995 | U18 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.35 | WORONIECKA Karolina | niest. Warszawa | 1995 | U18 | MZ | +1.9 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.35 | KNYSAK Dominika | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -0.7 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.21 | GOŚCINIAK Aleksandra | Gimnazjum Radzanowo | 1996 | U16 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 4.05 | RADCZUK Justyna | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | -2.3 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.01 | GASIUK Diana | MKS Żak Biała Podlaska # | 1997 | U16 | LU | -0.8 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 3.99 | STAŃUKIEWICZ Paulina | PG Lipowina | 1996 | U16 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
15 | f | 1 | 3.53 | FILIPIUK Angelika | MKS Żak Biała Podlaska | 1996 | U16 | LU | 0.0 | -- | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.99 | SZCZUTOWSKA Anna | MLKL Płock | 1995 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.35 | SUCHWAŁKO Aleksandra | KS Podlasie Białystok # | 1997 | U16 | PD | III | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | f | 1 | 11.17 | SOKÓŁ Małgorzata | MKS Żak Biała Podlaska | 1996 | U16 | LU | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 10.32 | IZBICKA Anna | LUKS Hańcza Suwałki | 1997 | U16 | PD | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.23 | FASZCUK Natalia | PG Lipowina | 1995 | U18 | WN | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.05 | ZAREMBA Karolina | MOS Zatoka Braniewo | 1995 | U18 | WN | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.01 | JUSTYN Magdalena | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.89 | SZYMAŃSKA Monika | MKS Żak Biała Podlaska | 1996 | U16 | LU | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 9.73 | JACKIEWICZ Joanna | KS Podlasie Białystok # | 1996 | U16 | PD | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 9.60 | WOJTULEWICZ Anna | LUKS Hańcza Suwałki | 1997 | U16 | PD | V | |||||||||||
11 | f | 1 | 9.56 | MALINOWSKA Paulina | KS Podlasie Białystok # | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 9.54 | GIEROŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków # | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||
13 | f | 1 | 9.41 | GOLBA Ewelina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
14 | f | 1 | 9.34 | MASTALERZ Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 9.32 | TUTAJ Roksana | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 9.17 | MAKARUK Anna | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | V | # | ||||||||||
17 | f | 1 | 8.48 | PIĄTKOWSKA Klaudia | Gimnazjum 7 Grudziądz | 1996 | U16 | KP | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 8.44 | ŻUK Joanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | -- | # | ||||||||||
19 | f | 1 | 8.12 | PIASTOWSKA Marcelina | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 8.03 | MYC Elżbieta | PG Lipowina | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||
21 | f | 1 | 7.95 | KWILIŃSKA Emilia | Gimnazjum 7 Grudziądz | 1996 | U16 | KP | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 7.30 | PISULA Aleksandra | PG 1 Olesno | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
23 | f | 1 | 6.03 | SZPAKOWSKA Marzena | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.84 | MOŚ Patrycja | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.36 | KAWKA Roksana | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 1995 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.04 | PŁAZA Justyna | niest. Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 6.89 | KILIAN Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.08 | ZIEŃKOWICZ Agata | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1995 | U18 | LB | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 35.90 | JAROSZEWICZ Anna | MKS Juvenia Białystok # | 1996 | U16 | PD | III | B.D. # | Z/1462/12 | 2018 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 33.64 | CZUBASZEK Kinga | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U16 | LB | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 32.83 | JAKUBOWSKA Martyna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 29.43 | FRĄCALA Małgorzata | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 29.23 | CZYŻAK Karolina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 29.18 | MĘŻYŃSKA Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 29.00 | KRÓL Justyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 27.93 | GIEDROJĆ Weronika | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1997 | U16 | PD | V | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 26.35 | WEIDEL Dagmara | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | V | B.D. | BEZ | |||||||||
11 | f | 1 | 25.88 | WRONKA Marlena | RKS Łódź # | 1996 | U16 | LD | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
12 | f | 1 | 25.62 | KUŹMICKA Gabriela | KS Podlasie Białystok # | 1996 | U16 | PD | V | |||||||||||
13 | f | 1 | 24.52 | MATRYBA Anna | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | V | |||||||||||
14 | f | 1 | 20.38 | KŁOSIŃSKA Anna | niest. Opole | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 19.67 | DYMEK Marcelina | LKS Stal Mielec | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.64 | NOWAK Gabriela | WKS Wawel Kraków # | 1995 | U18 | MA | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 29.41 | KULBACKA Sylwia | LUKS Hańcza Suwałki | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 29.24 | HUL Klaudia | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 23.44 | BOBROWSKA Diana | PG 3 Suwałki | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 22.16 | TIFFERT Zuzanna | LUKS Podium Kup | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 19.31 | GORZOŁKA Karina | niest. Opole | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.32 | GAD Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | +0.2 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.66 | KOCEMBA Piotr | Gimnazjum 3 Nakło nad Notecią | 1995 | U18 | KP | +0.2 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.78 | BOČEK Artur | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | +0.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.83 | KARPUSIEWICZ Jacek | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | +0.2 | IV | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0916/11 | 2012 | 4 | ||||||
5 | s | 1 | 11.86 | KAMPIK Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | +0.2 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 11.95 | ZAPOTOCKI Mateusz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | +0.2 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 12.09 | FABIANIAK Tomasz | MLKL Płock | 1995 | U18 | MZ | +0.2 | IV | # | |||||||||
8 | s | 1 | 12.27 | OSTROMĘCKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.2 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.78 | KANIA Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.81 | KOWALUK Dariusz | KS AZS AWF Warszawa # | 1996 | U16 | MZ | 0.0 | IV | WOŁKOWYCKI Andrzej # | Z/1042/12 | 2024 | M | ||||||
3 | s | 2 | 12.01 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | 0.0 | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
4 | s | 2 | 12.04 | SZAMRETA Mateusz | KS Podlasie Białystok | 1995 | U18 | PD | 0.0 | IV | SUPROŃ Jarosław # | 3 | ||||||||
5 | s | 2 | 12.23 | JEŻEWSKI Janusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | 0.0 | V | ||||||||||
6 | s | 2 | 12.34 | MICHALEWSKI Andrzej | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 12.62 | CIEJKA Wiktor | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U16 | LB | 0.0 | V | # | |||||||||
8 | s | 2 | 12.90 | MISIAK Mateusz | PG 1 Olesno | 1996 | U16 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.10 | KUNA Damian | Gimnazjum Komarówka Podlaska # | 1995 | U18 | LU | +2.1 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.21 | PALCZEWSKI Łukasz | Gimnazjum Mieszkowice # | 1995 | U18 | ZP | +2.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 12.32 | KIERSKI Dawid Jarosław | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | +2.1 | V | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0627/12 | 2014 | 3 | ||||||
4 | s | 3 | 12.35 | WOJTACHA Karol | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | +2.1 | V | ||||||||||
5 | s | 3 | 12.53 | KOWALCZEWSKI Szymon | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | +2.1 | V | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.56 | KĘPIŃSKI Adrian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | +2.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 12.67 | PETKOWICZ Maciej | Gimnazjum Komarówka Podlaska # | 1995 | U18 | LU | +2.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 12.89 | WITEK Dawid | PG 1 Olesno # | 1997 | U16 | OP | +2.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 12.43 | WIECZOREK Patryk | Gimnazjum 1 Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -0.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.47 | ŻYŁKA Szymon | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | -0.3 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 12.66 | GAN Krzysztof | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -0.3 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 12.75 | WOLENTARSKI Kamil | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | -0.3 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.80 | MŁYNARCZAK Kacper | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 12.81 | FIGURA Michał | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -0.3 | -- | # | |||||||||
7 | s | 4 | 12.82 | GRUSZCZYŃSKI Artur | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | -0.3 | -- | # | |||||||||
8 | s | 4 | 12.98 | NOWAK Michał | MKS Aleksandrów Łódzki | 1997 | U16 | LD | -0.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.35 | LESZCZYŃSKI Kamil | Gimnazjum 1 Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -1.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.64 | BADZYŃSKI Patryk | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -1.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 5 | 12.77 | OLSZEWSKI Jakub | Gimnazjum 12 Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -1.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 12.80 | BEDNARCZYK Dawid | niest. Opole | 1995 | U18 | OP | -1.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 12.91 | WAWRUSZCZAK Patryk | Gimnazjum Mieszkowice | 1996 | U16 | ZP | -1.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 12.93 | SIDORUK Mateusz | KS Podlasie Białystok # | 1997 | U16 | PD | -1.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 13.10 | POLAK Przemysław | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | -1.9 | -- | # | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 35.94 | KARKÓWKA Konrad | KS Podlasie Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 36.49 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 36.84 | STRASZEWSKI Piotr | MKS Żak Biała Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 37.12 | SIUDA Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 37.52 | PYRZ Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 37.68 | CZYŻEWSKI Jakub | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1995 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/4077/11 | 2020 | 2 | |||||||
7 | s | 1 | 38.13 | KOROL Damian | KS Podlasie Białystok | 1996 | U16 | PD | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 38.19 | PRZYBYLSKI Wojciech | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 37.39 | NITKA Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 37.98 | OLBRYCH Dominik | AZS-PWSZ Gorzów | 1995 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/1818/11 | 2011 | 4 | |||||||
3 | s | 2 | 38.39 | KACPRZAK Michał | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 38.50 | JANICKI Tomasz | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 38.68 | PACEWICZ Wojciech | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | SUTYNIEC Mieczysław | Z/0906/11 | 2014 | 4 | |||||||
6 | s | 2 | 38.92 | MICHALIK Filip | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 39.06 | MIREK Krzysztof | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | IV | |||||||||||
8 | s | 2 | 40.01 | KAKAREKO Karol | MOKS Słoneczny Stok Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 38.77 | PAWLAK Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 39.07 | LACHOWICZ Piotr | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0922/11 | 2013 | BEZ | |||||||
3 | s | 3 | 39.09 | MAK Kacper | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U16 | LB | IV | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 39.34 | KOŁODZIEJSKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 39.40 | JANCZURA Marcin | PG 1 Olesno | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 39.59 | KLEMENS Kamil | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | IV | |||||||||||
7 | s | 3 | 39.69 | STOBRAWE Paweł | PG 1 Kędzierzyn-Koźle | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 40.20 | WIELOCH Patryk | MLKS Echo Twardogóra | 1997 | U16 | DS | IV | |||||||||||
1 | s | 4 | 39.06 | DZIĘGIELEWSKI Maciej | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 39.16 | LOTKA Michał | Gimnazjum 1 Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 39.18 | SACHARCZUK Patryk | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | IV | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0629/12 | 2013 | BEZ | |||||||
4 | s | 4 | 39.20 | MUSIEJUK Patryk | MKS Żak Biała Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 40.26 | WILK Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 1996 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 40.28 | STELMACH Adrian | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
7 | s | 4 | 40.85 | DEINHARD Kamil | PG 1 Olesno | 1996 | U16 | OP | V | |||||||||||
8 | s | 4 | 40.90 | HIBNER Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 38.73 | ŻYGOWSKI Michał | BKS Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 5 | 39.48 | ZAMIRSKI Michał | Gimnazjum 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 5 | 41.19 | POLAK Michał | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1996 | U16 | OP | V | |||||||||||
4 | s | 5 | 42.34 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
5 | s | 5 | 42.57 | SZTADILÓW Kacper | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 42.59 | HANISZEWSKI Karol | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
7 | s | 5 | 50.22 | MRÓZ Marcin | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1997 | U16 | LU | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.29 | GORZELNIK Mateusz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 64.20 | BURZAŃSKI Krzysztof | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:33.88 | PANKRATOW Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U18 | ZP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:40.78 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U16 | SL | III | PASZTA Wiesław # | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:45.48 | TOSIK Szymon | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:46.78 | ALEKSIEJCZUK Łukasz | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:47.72 | PASTERNAK Krystian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:48.23 | RZĄDCZYK Marek | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:48.74 | SWITEK Paweł | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:51.53 | BŁAŻEJEWSKI Wiktor | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | V | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0619/12 | 2015 | 2 | |||||||
9 | s | 1 | 2:52.73 | TEODOROWICZ Mariusz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:55.58 | ŁUSZCZ Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:56.10 | DZIENISZEWSKI Kamil | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | V | SUTYNIEC Mieczysław | Z/0624/12 | 2014 | 4 | |||||||
12 | s | 1 | 2:58.12 | RUCIŃSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U16 | KP | V | |||||||||||
13 | s | 1 | 2:58.57 | NOWAK Konrad | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
14 | s | 1 | 2:59.10 | ADAMCZYK Maksym | AZS-AWF Gorzów | 1997 | U16 | LB | V | # | ||||||||||
15 | s | 1 | 3:00.07 | PRZYBYŁO Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
16 | s | 1 | 3:00.08 | HUĆ Damian | PG 1 Olesno | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
17 | s | 1 | 3:04.40 | PIOTROWIAK Patryk | KS Podlasie Białystok # | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:52.29 | KLECZEWSKI Dawid | BKS Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:55.33 | WLAZŁO Jakub | Gimnazjum 1 Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:55.74 | MAKARUK Marcin | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0920/11 | 2012 | BEZ | |||||||
4 | s | 2 | 2:57.64 | IZYDORCZYK Piotr | PG 1 Olesno | 1996 | U16 | OP | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:57.91 | CZYŻEWSKI Arkadiusz | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1996 | U16 | LB | V | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0618/12 | 2015 | 3 | |||||||
6 | s | 2 | 2:59.26 | BALAWENDER Igor | PG 1 Kędzierzyn-Koźle | 1996 | U16 | OP | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:59.75 | KARNIKOWSKI Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:01.47 | PASTUŁA Krzysztof | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:03.24 | PRUSZCZAK Tobiasz | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1996 | U16 | LU | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:06.44 | KOZIOŁ Maciej | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:07.11 | ŁĘGOWSKI Robert | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
12 | s | 2 | 3:07.22 | MASTALERZ Adam | Gimnazjum Mieszkowice | 1997 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
13 | s | 2 | 3:07.52 | KARKOTKA Daniel | Gimnazjum 12 Olsztyn | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||
14 | s | 2 | 3:07.90 | BANASIK Bartosz | LUKS Podium Kup | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
15 | s | 2 | 3:08.05 | WAPA Kamil | MKS Żak Biała Podlaska | 1997 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||
16 | s | 2 | 3:10.51 | WOŁOWIK Przemysław | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
17 | s | 2 | 3:12.10 | BEJLIK Mateusz | PG Sztabin | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4:34.48 | ILSKI Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4:39.13 | BEKIER Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.48 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U16 | MZ | -0.9 | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | ||||||
2 | s | 1 | 15.71 | ARCZYŃSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 15.78 | SUPROŃ Paweł | KS Podlasie Białystok | 1996 | U16 | PD | -0.9 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 15.89 | ZIAJA Piotr | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -0.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.92 | SZCZEPANIAK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 1996 | U16 | LB | -0.9 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 16.06 | NOWAK Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 17.33 | DREWNIKOWSKI Maciej | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1996 | U16 | OP | -0.1 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 17.57 | SZYDŁOWSKI Sebastian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 18.02 | KORONA Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U16 | SL | -0.1 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 18.47 | PAWLAK Dominik | ALKS AJP Gorzów Wlkp. # | 1997 | U16 | LB | -0.1 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 18.50 | URBISZ Daniel | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1996 | U16 | OP | -0.1 | V | ||||||||||
6 | s | 2 | 18.53 | GRYKO Michał | KS Podlasie Białystok | 1996 | U16 | PD | -0.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 18.67 | KASJANIUK Tomasz | AZS-PWSZ Gorzów | 1996 | U16 | LB | -0.1 | -- | SASKA Tomasz | Z/1589/12 | 2012 | BEZ | ||||||
1 | s | 3 | 14.77 | SCHUBERT Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | +0.8 | -- | B.D. B.D. RZEPKA Marek # | , Z/3148/11 | , 2022 | |||||||
2 | s | 3 | 16.17 | OLSZAŃSKI Szymon | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | +0.8 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 16.26 | KAŹMIERCZAK Dawid | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | +0.8 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.59 | KUCZYŃSKI Kornel | UKS 19 Bojary Białystok | 1995 | U18 | PD | +0.8 | III | SUTYNIEC Mieczysław | Z/0905/11 | 2015 | 1 | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.78 | PTAK Grzegorz | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1996 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.70 | BLICHARZ Tomasz | niest. Opole | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.70 | BĄK Borys | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.65 | KOROL Adam | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | V | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0625/12 | 2015 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 1.65 | SULIMA Tomasz | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | V | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0634/12 | 2012 | 5 | |||||||
6 | f | 1 | 1.65 | WIDYŃSKI Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.60 | SKWAREK Piotr | Gimnazjum 12 Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.60 | SKORUPA Kacper | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.55 | PYZIK Szymon | niest. Opole | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 1.55 | DYNEROWICZ Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | -- | # | ||||||||||
10 | f | 1 | 1.55 | SZYMBORSKI Janusz | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 1.50 | MRÓZ Kamil | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.50 | SYGUŁA Konrad | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | 0.0 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 5.88 | GIL Józef | niest. Opole | 1995 | U18 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.81 | KOSTORZ Jacek | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.67 | SOLSKI Dawid | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.49 | DUDYK Bartosz | MMKS Kędzierzyn-Koźle | 1996 | U16 | OP | +0.2 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.44 | CHUDZIŃSKI Daniel | BKS Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | +0.1 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.44 | ŁUNIEWSKI Sylwester | PG Radzanowo | 1995 | U18 | MZ | +0.3 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.23 | GÓRALCZUK Michał | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | 0.0 | -- | SUTYNIEC Mieczysław # | Z/0628/12 | 2012 | BEZ | ||||||
9 | f | 1 | 5.16 | TARNOWSKI Piotr | Gimnazjum Mieszkowice | 1996 | U16 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.15 | DROŻDŻ Łukasz | MOKS Słoneczny Stok Białystok | 1996 | U16 | PD | +0.9 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 5.08 | ROSIŃSKI Łukasz | Gimnazjum Radzanowo | 1997 | U16 | MZ | 0.0 | -- | ||||||||||
12 | f | 1 | 5.03 | RZECHÓLKO Albert | Gimnazjum Radzanowo | 1995 | U18 | MZ | +0.3 | -- | ||||||||||
13 | f | 1 | 4.80 | DYMIDÓW Mariusz | Gimnazjum Mieszkowice | 1997 | U16 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
14 | f | 1 | 4.52 | ŁAPCZEWICZ Eryk | ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # | 1997 | U16 | LB | -1.8 | -- | SASKA Tomasz | BEZ | ||||||||
15 | f | 1 | 4.48 | ŁAGOCKI Mateusz | UKS 19 Bojary Białystok | 1996 | U16 | PD | 0.0 | -- | # | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.47 | CHOJNOWSKI Bartosz | LUKS Eurocentr Suchowola # | 1995 | U18 | PD | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.17 | OPOCZYŃSKI Cezary | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.92 | NAZARKO Radosław | MOKS Słoneczny Stok Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | SUPROŃ Jarosław | BEZ | |||||||||
4 | f | 1 | 11.25 | BARTHA Denis | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 11.21 | TYTOŃ Andrzej | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.18 | BALDY Mateusz | niest. Opole | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 11.11 | HOFFMAN Martin | PG 1 Olesno | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 10.61 | KOZIERADZKI Mateusz | Gimnazjum 12 Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 10.57 | KWIATKOWSKI Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 10.48 | LEONOWICZ Bartosz | PG 1 Kędzierzyn-Koźle | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 10.41 | MILANIUK Przemysław | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 10.41 | MORYTO Artur | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 10.37 | DOLUK Dawid | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 10.14 | KUZAJ Klaudiusz | PG 1 Olesno | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 10.10 | CYBULSKI Bartosz | niest. Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 9.98 | RADECKI Kacper | MLKL Płock | 1997 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
17 | f | 1 | 9.93 | HARASIMIUK Paweł | Gimnazjum Komarówka Podlaska | 1995 | U18 | LU | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 9.89 | JÓŹWIAK Damian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 9.86 | PAWEŁKO Kamil | PG Sztabin | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 9.82 | UŁANOWICZ Mateusz | PG Sztabin | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
21 | f | 1 | 9.77 | FRĄTCZAK Dominik | Gimnazjum Mieszkowice | 1996 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
22 | f | 1 | 9.41 | SPRENGER Patryk | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | -- | |||||||||||
23 | f | 1 | 9.30 | MROWIŃSKI Artur | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | -- | |||||||||||
24 | f | 1 | 8.77 | ŁOWICKI Wojciech | UKS Żaczek Połaniec | 1996 | U16 | SK | -- | # | ||||||||||
25 | f | 1 | 8.35 | SZWECHŁOWICZ Robert | Gimnazjum Mieszkowice | 1995 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.09 | CICHY Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 48.90 | WASILEWSKI Karol | MKS Aleksandrów Łódzki | 1995 | U18 | LD | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 48.62 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 47.70 | GOŹDZIEWICZ Michał | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 47.49 | ŁAWNICZAK Mateusz | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 46.19 | OLIZAROWICZ Krystian | KS Podlasie Białystok # | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 44.89 | MURSZTYN Michał | KS Podlasie Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 43.95 | ŁOPATA Adrian | MKS Aleksandrów Łódzki | 1996 | U16 | LD | III | |||||||||||
9 | f | 1 | 39.69 | HOLESIŃSKI Szymon | BKS Bydgoszcz | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 39.68 | STRUK Bartosz | MOKS Słoneczny Stok Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | SUPROŃ Jarosław | BEZ | |||||||||
11 | f | 1 | 39.35 | FILIPOWICZ Jakub | KS Podlasie Białystok | 1996 | U16 | PD | IV | SUPROŃ Jarosław # | 4 | |||||||||
12 | f | 1 | 38.63 | OKO Szymon | niest. Wrocław | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 35.30 | DUDEK Michał | niest. Opole | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 34.58 | KURZDYM Wojciech | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 32.44 | DZIUBA Krzysztof | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 1997 | U16 | OP | V | |||||||||||
16 | f | 1 | 31.69 | CHILICKI Karol | PG Sztabin | 1996 | U16 | PD | V | |||||||||||
17 | f | 1 | 30.50 | ANDRAKA Kacper | PG Sztabin | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
18 | f | 1 | 28.94 | PAWLAK Jarosław | LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle # | 1997 | U16 | OP | -- | |||||||||||
19 | f | 1 | 28.21 | JEZIORSKI Grzegorz | PG 1 Olesno | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
20 | f | 1 | 25.56 | LEDWING Adrian | PG 1 Olesno | 1996 | U16 | OP | -- | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.16 | ROZMARYNOWSKI Patryk | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U18 | LB | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.00 | RYGLEWICZ Jakub | AZS-PWSZ Gorzów | 1995 | U18 | LB | IV | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.12 | GODLEWSKI Karol | KS Podlasie Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 50.17 | GALON Adam | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U18 | MA | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 48.79 | MAŁEK Kornel | LUKS Podium Kup | 1995 | U18 | OP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 47.55 | PASTERNAK Krystian | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 47.12 | MENDELSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 47.10 | OLSZEWSKI Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1996 | U16 | KP | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 44.97 | CIĘCIEL Krzysztof | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 41.22 | KONARZEWSKI Patryk | MLKS Echo Twardogóra | 1995 | U18 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 40.41 | SOBIERAJSKI Mariusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 39.67 | KLIKOWSKI Dawid | niest. Białystok | 1995 | U18 | PD | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 39.32 | WOLKO Mateusz | Gimnazjum 3 Nakło nad Notecią | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 38.71 | ŚWIĄTEK Dominik | SKS Kusy Kraków | 1996 | U16 | MA | V | |||||||||||
13 | f | 1 | 36.62 | ŚMIETAŁO Paweł | KS Podlasie Białystok | 1996 | U16 | PD | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 36.25 | TRYKSZA Karol | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
15 | f | 1 | 34.16 | SOBCZAK Błażej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U16 | OP | -- | # | ||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.23 | KARDAŚ Artur | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 27.44 | KOBUS Tomasz | Gimnazjum 12 Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.8151838779449 sekund |