Częstochowa 12.05.2007 |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 43.61 | GIELATA Marlena | AZS-AWF Katowice # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 42.56 | STĘPIEŃ Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U16 | DS | II | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 42.99 | BARANIK Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:56.20 | JAWOR Aleksandra | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U23 | SL | -- | # | ||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 17.80 | NOWACKA Nicoleta | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | -2.0 | V | # | |||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.36 | KOWALCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1991 | U18 | SL | -2.0 | II | ||||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 46.30 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||||
2 | 46.78 | STASIŃSKA Paulina | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
3 | 48.02 | LEMPART Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 48.91 | GAWĘDA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.25 | MARKOWSKA Zuzanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | +0.6 | III | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.67 | WŁOSZCZYK Natalia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
2 | 10.21 | WASZUTA Katarzyna | GKS Piast Gliwice # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.87 | JELONKIEWICZ Agata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
2 | 25.28 | SIˇKAŁA Kalina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1992 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 14:43.53 | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | Sen | SL | -- | CZECH Jan | ||||||||||||
2 | 16:54.53 | PIEKARSKA Karolina | MKS Górnik w Zabrzu # | 1993 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 17:23.33 | FUCHS Małgorzata | GTS Bojszowy # | 1994 | U14 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 17:38.85 | GORZELAK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 18:14.96 | MICHALSKA Milena | CKS Budowlani Częstochowa # | 1991 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 19:37.99 | WIERUS Karolina | CKS Budowlani Częstochowa # | 1993 | U16 | SL | V | LAMCH Czesław # | Z/1874/11 | 2017 | 3 | |||||||||
7 | 20:28.29 | KOWALIK Sylwia | CKS Budowlani Częstochowa # | 1992 | U16 | SL | V | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.42 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U18 | SL | -0.3 | III | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.83 | WINIARSKI Adam | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | II | |||||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:26.68 | NAWROT Adam | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 1:28.73 | BIAŁY Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 1:30.60 | PACUŁA Bartosz | TS AKS Chorzów # | 1992 | U16 | SL | III | CZECH Klaus # | Z/0985/11 | 2012 | 3 | |||||||||
4 | 1:30.89 | KASZUBA Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:44.68 | MODRZEJEWSKI Łukasz | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | IV | GAJEWSKI Wojciech # | Z/2446/11 | 2015 | 2 | |||||||
1 | s | 2 | 2:44.92 | HILDEBRAND Łukasz | MKS-MOS Katowice | 1987 | U23 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:46.04 | TOMZA Cyprian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U20 | SL | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.40 | SZADE Grzegorz | AZS-AWF Katowice # | 1993 | U16 | SL | -0.6 | IV | # | |||||||||||
2 | 18.19 | KUCEWICZ Karol | MMKS D±browa Górnicza | 1993 | U16 | SL | -0.6 | V | ||||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.04 | KLUSZCZYŃSKI Artur | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
2 | 44.83 | BUŁKA Daniel | MOSiR Mysłowice # | 1992 | U16 | SL | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.80 | RANIOWSKI Grzegorz | GKS Piast Gliwice # | 1992 | U16 | SL | +1.1 | V | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.90 | WˇSIEWICZ Ireneusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.51 | WˇSIEWICZ Ireneusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 35.82 | TRELA Łukasz | MMKS D±browa Górnicza | 1993 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 31.36 | KONIECZNY Grzegorz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1993 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.46 | PIOTROWSKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1993 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.46 | PRZYBYŁKA Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1992 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 21:54.61 | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U20 | OP | -- | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 24:31.14 | WOŁCZYK Damian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
3 | 26:14.93 | NABIAŁEK Michał | UKS 50 Częstochowa | 1989 | U20 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.53933000564575 sekund |