Gdańsk 13.06.2007 |
||||||||||||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.96 | PIĘTKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 42.43 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 42.49 | LACH Magdalena | LKS Jantar Ustka # | 1992 | U16 | PM | II | |||||||||||||
4 | 43.38 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:39.92 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 1:41.90 | KARAWAJ Anna | LKS Zantyr Sztum # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 1:42.18 | KASS Natalia | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:51.49 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | U20 | PM | -- | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 3:05.91 | TERENDY Zuzanna | MKL Lider Malbork # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 3:06.06 | KLINIEWSKA Paulina | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||||
4 | 3:09.36 | POTOWSKA Sandra | LKS Zantyr Sztum # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
5 | 3:13.27 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 3:13.40 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.95 | DRZYCIMSKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | +0.4 | III | B.D. B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | s | 1 | 16.64 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U16 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 17.12 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot # | 1992 | U16 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 16.91 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | -1.9 | IV | # | |||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.80 | BUNIKOWSKA Karmen | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U20 | PM | M | # | ||||||||||||
2 | 3.70 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | I | # | ||||||||||||
3 | 2.80 | STASIAK Aleksandra | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
4 | 2.00 | MISTERKA Dominika | KL Gdynia | 1994 | U14 | PM | V | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.29 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot # | 1992 | U16 | PM | +0.3 | III | ||||||||||||
2 | 5.01 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | +0.2 | IV | # | |||||||||||
3 | 4.81 | SKRZYPCZYK Paulina | ULKS Talex Borzytuchom | 1991 | U18 | PM | +1.5 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.42 | TURKOWSKA Oliwia | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 10.28 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk # | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 10.08 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 10.02 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 9.97 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.36 | KURKOWSKA Paulina | UKS Lipusz | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.26 | STOKOWSKA Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 33.92 | WALKUSZ Dominika | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 28.05 | ZUBEL Sara | SKLA Słupsk | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:47.93 | STASIEWICZ Marta | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | B.D. STASIEWICZ Mirosław # | , Z/2629/11 | , 2014 | BEZ | |||||||||
2 | 18:39.02 | KUŁDO Joanna | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 18:46.44 | KOMIAŻYK Karolina | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław # | Z/4791/11 | 2014 | BEZ | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.70 | RUTKOWSKI Tomasz | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 4 | 38.86 | MIOTKE Patryk | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 4 | 2:41.34 | PRĄDZIŃSKI Maciej | KUKS Remus Kościerzyna # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | 2:45.16 | SZELEŻYŃSKI Kamil | RKS Rumia | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:08.62 | KNIACHNICKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
2 | 6:09.85 | BOROWSKI Aleksander | SKLA Sopot | 1992 | U16 | PM | III | |||||||||||||
3 | 6:18.27 | KASZEWSKI Zbigniew | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.41 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | -2.4 | IV | # | |||||||||||
2 | 17.82 | MAMAJEK Karol | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | -2.4 | V | ||||||||||||
3 | 18.48 | BĄCZKOWSKI Tomasz | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | -2.4 | V | ||||||||||||
4 | 18.70 | SEMRAU Paweł | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.87 | LIPIŃSKI Samuel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | FRYMARK Łukasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.90 | TORKOWSKI Rafał | OSOT Szczecin # | 1992 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||||
2 | 3.60 | SEMRAU Paweł | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 3.40 | SKWARA Krzysztof | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 3.00 | JANUCEWICZ Jan | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | V | |||||||||||||
5 | 2.60 | PLICHTA Tomasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
6 | 2.20 | STĘPNICKI Adam | KL Gdynia | 1994 | U14 | PM | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.14 | KRAWIEC Paweł | SKLA Słupsk | 1992 | U16 | PM | +0.4 | IV | # | |||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.48 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.25 | ZYCH Krystian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1992 | U16 | KP | II | # | ||||||||||||
2 | 41.80 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.88 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U16 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 47.82 | CZAJKA Jakub | MLKS Sokół Lubin # | 1989 | U20 | DS | -- | |||||||||||||
3 | 45.38 | BIELANG Patryk | MKS Sambor Tczew # | 1993 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 25:45.23 | SZPEFLIK Patryk | KKL Rodło Kwidzyn # | 1991 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
2 | 26:29.26 | ŁOBACZEWSKI Andrzej | KL Lechia Gdańsk # | 1992 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław # | Z/4785/11 | 2015 | BEZ | |||||||||
3 | 29:33.37 | ŻÓŁTAŃSKI Grzegorz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1992 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 31:11.63 | BARAŃSKI Jan | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U16 | PM | V | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.7700138092041 sekund |