Luboń 18.07.2020 1. Mityng Okręgowy Luboń 2020 [DMP] [DMP U20] |
||||||||||||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 58.92 | ŁĄCZNA Urszula | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | II | BIEDERMANN Roman | Z/0906/14 | 2023 | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 59.77 | JANKOWSKA Martyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2000 | U23 | WP | III | HEMMERLING Andrzej | Z/6373/15 | 2021 | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
3 | 13 | s | 1 | 71.24 | SZULC Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | DUDZIAK Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 1998 | U23 | WP | -- | BIEDERMANN Roman B.D. | Z/0918/14 | 2023 | 2 | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 61.35 | OSICKA Zuzanna | UKS 20 Poznań # | 2006 | U16 | WP | III | WIADEREK Piotr # | Z/11896/21 | 2024 | 2 | LDK! | |||||||
2 | 5 | s | 2 | 63.51 | KUJAWA Julia | KS Energetyk Poznań | 2003 | U18 | WP | IV | GRENDA Jan # | Z/0701/19 | 2021 | LDK! | ||||||||
3 | 6 | s | 2 | 63.77 | RUNKA Laura | KS Energetyk Poznań | 2004 | U18 | WP | IV | GRENDA Jan # | Z/0255/16 | 2023 | 3 | LDK! | |||||||
4 | 11 | s | 2 | 71.10 | KOZŁOWSKA Marika | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U18 | WP | -- | ||||||||||||
1 | 4 | s | 3 | 63.23 | STEMPNIAK Paulina | KS Energetyk Poznań # | 2004 | U18 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/1642/18 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | 7 | s | 3 | 64.35 | KOGUT Maja | KS Energetyk Poznań | 2005 | U16 | WP | IV | B.D. GRENDA Jan # | , Z/4238/18 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||||
3 | 9 | s | 3 | 66.58 | BARTCZAK Anna | AZS-AWF Gorzów | 2004 | U18 | LB | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
1 | 8 | s | 4 | 65.83 | FRANZKOWIAK Zofia | KS Energetyk Poznań | 2004 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan # | Z/0169/19 | 2022 | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 4 | 69.81 | BRDYS Monika | UKS Piątka Jarocin | 2007 | U14 | WP | -- | SZYMKOWIAK Marcin # | Z/3129/19 | 2022 | LDK! | ||||||||
3 | 12 | s | 4 | 71.14 | BIELECKA Magdalena | MKS Juvenia Puszczykowo # | 2007 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:30.59 | BEKUS Joanna | OŚ AZS Poznań | 1997 | Sen | WP | -- | B.D. | 1 | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:36.60 | KOPEĆ Natalia | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. | Z/1152/18 | 2024 | ZKN | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:40.43 | PAJĘCKA Lena | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # | 2007 | U14 | DS | III | STOLARCZYK Grzegorz # | Z/0737/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:43.83 | JAMIELUCHA Zuzanna | OŚ AZS Poznań | 2005 | U16 | WP | IV | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/3134/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:47.58 | STEMPNIAK Zofia | KS Energetyk Poznań # | 2006 | U16 | WP | V | GRENDA Jan # | Z/12439/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:49.49 | KOWALEWSKA Pola | OŚ AZS Poznań | 2007 | U14 | WP | V | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/1763/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:14.32 | WOJTKOWIAK Wiktoria | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/1891/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:15.55 | WAWRZYNIAK Oliwia | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0256/16 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:18.94 | KOPEĆ Julia | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | III | OSTROWSKI Ryszard B.D. B.D. | Z/1153/18 | 2024 | |||||||||
4 | 5 | s | 1 | 2:21.57 | MUSIELAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U18 | WP | III | CHMIELARZ Lucyna B.D. # | Z/1944/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
s | 1 | DNF | RUNKA Laura | KS Energetyk Poznań | 2004 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan # | Z/0255/16 | 2023 | 3 | LDK! | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 2:21.54 | KLIMCZAK Karolina | KS Gwardia Piła | 2003 | U18 | WP | III | ||||||||||||
2 | 6 | s | 2 | 2:24.70 | KURASZ Justyna | OŚ AZS Poznań # | 2003 | U18 | WP | III | BYTNIEWSKI Szymon B.D. | Z/4898/18 | 2024 | ZKN | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 2:26.52 | KOWALIK Natalia | MKL Szczecinek | 2001 | U20 | ZP | IV | SZYMAŃSKI Sylwester B.D. | Z/0642/16 | 2024 | |||||||||
4 | 8 | s | 2 | 2:32.14 | MARCINEK Zofia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||||
5 | 9 | s | 2 | 2:37.86 | KRÓL Aleksandra | UKS Piątka Jarocin | 2006 | U16 | WP | -- | SZYMKOWIAK Marcin # | Z/1780/20 | 2021 | LDK! | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:07.47 | NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota | KS Energetyk Poznań | 2007 | U14 | WP | III | GRENDA Jan # | Z/3133/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:15.91 | PACHOCKA Natalia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U16 | WP | IV | # | LDK! | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:18.12 | BABISTA Dominika | KS Energetyk Poznań | 2006 | U16 | WP | IV | PIEKARCZYK Leszek GRENDA Jan # | , Z/4239/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:31.42 | TORZ Agata | KS Energetyk Poznań | 2008 | U14 | WP | V | GRENDA Jan # | Z/0171/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:34.58 | ANTKOWIAK Klaudia | UKS 12 Kalisz | 2006 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł # | Z/1601/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:40.82 | GRAD Jagoda | LKS OSiR Pleszew | 2005 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.02 | KUBIŚ Eryk | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | II | DMP | PAPUGA Sebastian B.D. # | Z/2711/15 | 2024 | 89 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.84 | GRZYMSKI Stanisław | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | IV | BERLIŃSKI Florian | Z/2668/17 | 2024 | 4 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 53.72 | OGIEŁŁO Olaf | AZS-AWF Gorzów | 2003 | U18 | LB | IV | LDK! | |||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 55.33 | RODAK Jakub | OŚ AZS Poznań | 2000 | U23 | WP | -- | ||||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 56.33 | NOWICKI Jakub | KS Energetyk Poznań | 2004 | U18 | WP | -- | GUMNY Andrzej GRENDA Jan # | , Z/1095/18 | , 2024 | 5 | LDK! | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 57.29 | ZAWADZKI Dawid | KS Energetyk Poznań | 2003 | U18 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||||
1 | 7 | s | 3 | 56.45 | ŻAK Mateusz | OŚ AZS Poznań | 2003 | U18 | WP | -- | B.D. B.D. CIEŚLICKA Elżbieta | , Z/1576/18 | , 2022 | 4 | LDK! | |||||||
2 | 8 | s | 3 | 57.04 | SZCZECIŃKI Szymon | UKS Skoczek Władysławów | 2003 | U18 | WP | -- | # | |||||||||||
3 | 10 | s | 3 | 58.76 | BERLIŃSKI Rafał | UKS Skoczek Władysławów | 2004 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/2667/17 | 2021 | BEZ | ||||||||
1 | 5 | s | 4 | 55.99 | GOWGIEL Kacper | UKS Orkan Środa Wlkp. # | 2007 | U14 | WP | V | ZAWORSKI Marek # | Z/3132/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 11 | s | 4 | 60.95 | OLEJNIK Mikołaj | RLTL GGG Radom # | 2007 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0393/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 12 | s | 4 | 63.08 | KACZMAREK Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2006 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:49.72 | PRZYBYLAK Tomasz | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | I | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/0711/15 | 2023 | 2 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:54.26 | RÓŻYCKI Piotr | AZS UMCS Lublin | 1999 | U23 | LU | II | RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. # | Z/0519/15 | 2024 | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:54.39 | KOWALSKI Maciej | OŚ AZS Poznań | 2003 | U18 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0605/18 | 2024 | ZKN | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:55.01 | MAĆKOWIAK Wiktor | OŚ AZS Poznań | 1999 | U23 | WP | II | BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | Z/0863/15 | 2024 | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:55.03 | TWARDOŃ Szymon | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | II | GRENDA Jan GRENDA Jan | Z/4315/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:56.72 | GRAD Filip | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | GRENDA Jan B.D. | Z/0938/15 | 2023 | ZKN | ||||||||
7 | 14 | s | 1 | 2:05.28 | SOKOŁOWSKI Kamil | KS Energetyk Poznań | 2004 | U18 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/1110/17 | 2024 | 4 | LDK! | ZKN | ||||||
s | 1 | DNF | GOSZCZYŃSKI Roch | OŚ AZS Poznań | 1999 | U23 | WP | -- | ZKN | |||||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 1:56.81 | NOWICKI Sebastian | OKL Oborniki | 1994 | Sen | WP | II | NOWICKI Sebastian | Z/0344/13 | 2024 | |||||||||
2 | 8 | s | 2 | 1:59.30 | BIELECKI Marek | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | III | BYTNIEWSKI Szymon | LDK! | ROSU | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 2:02.50 | JANIEC Radosław | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | IV | WOŹNIAK Agnieszka | Z/0972/17 | 2022 | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 2:03.05 | ŁAZARCZYK Kacper | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | IV | MAŁECKI Leszek | Z/3741/17 | 2020 | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 2:03.43 | RÓŻAŃSKI Filip | MKS Juvenia Puszczykowo | 2003 | U18 | WP | IV | ROSU | |||||||||||
1 | 9 | s | 3 | 2:01.28 | MURKOWSKI Wiktor | OŚ AZS Poznań | 2002 | U20 | WP | III | CHMIELARZ Lucyna BYTNIEWSKI Szymon B.D. # | , Z/0923/16 | , 2024 | LDK! | ||||||||
2 | 10 | s | 3 | 2:02.31 | LEWANDOWSKI Jakub | MKS Siechnice # | 2001 | U20 | DS | IV | B.D. | Z/2586/17 | 2023 | |||||||||
3 | 15 | s | 3 | 2:11.51 | NOWAK Jan | UKS 12 Kalisz | 2004 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/1477/19 | 2023 | |||||||||
4 | 16 | s | 3 | 2:12.42 | PATOLETA Adam | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2003 | U18 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka | Z/4133/19 | 2021 | LDK! | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:56.59 | KUBASIK Jakub | KS Stal Pleszew # | 2005 | U16 | WP | V | # | LDK! | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:01.26 | WYSOCKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2005 | U16 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester # | Z/4136/18 | 2024 | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:03.77 | WOJTCZAK Mikołaj | UKS 12 Kalisz | 2005 | U16 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/0245/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:04.48 | TUZIMEK Arkadiusz | LKS OSiR Pleszew | 2005 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:05.00 | GOMUŁKA Ksawery | UKS 12 Kalisz | 2005 | U16 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/0160/20 | 2024 | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:15.09 | DOBRZYŃSKI Mikołaj | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2005 | U16 | LB | -- | WOŹNIAK Agnieszka # | Z/1981/19 | 2023 | LDK! | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:18.36 | JANKOWSKI Kacper | OŚ AZS Poznań | 2007 | U14 | WP | -- | BYTNIEWSKI Szymon # | Z/2377/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:21.84 | GRZEGOREK Cyprian | UKS 12 Kalisz | 2007 | U14 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/0161/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:52.82 | TRACZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2001 | U20 | WP | III | ZKN | |||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 8:53.83 | LIPIŃSKI Mateusz | AML Słupsk | 1999 | U23 | PM | III | RUMIŃSKI Wojciech B.D. # | Z/1917/17 | 2024 | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:36.05 | GRALA Dorian | KS Stal Pleszew # | 2003 | U18 | WP | IV | ||||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 10:01.09 | PILECKI-SILVA Iwo | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2001 | U20 | DS | IV | ||||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 11:03.29 | NAPIERAŁA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2004 | U18 | DS | -- | ROSTKOWSKI Piotr B.D. | Z/5169/19 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.4132170677185 sekund |