Białogard 26.09.2020 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U18 i U20 [DMP U20] |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.61 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U18 | KP | +0.3 | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | s | 1 | 12.83 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U18 | ZP | +0.3 | III | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | ||||
3 | s | 1 | 13.28 | ZABIELSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | IV | JUNIEWICZ Jakub | Z/2876/20 | 2022 | |||||||
4 | s | 1 | 14.03 | ŻMUDA Zofia | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | -- | MILEWICZ Renata # | 4 | LDK! | |||||||
5 | s | 1 | 14.56 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U20 | ZP | +0.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | |||||||
6 | s | 1 | 14.88 | KALIŃSKA Joanna | UKL Ósemka Police | 2004 | U18 | ZP | +0.3 | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.91 | REJCHERT Anna | MKL Toruń # | 2004 | U18 | KP | +0.3 | II | BUTKIEWICZ Jacek B.D. # | Z/4956/19 | 2024 | LDK! | ZKN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 28.48 | BEDNARCZYK Aleksandra | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | +0.3 | IV | KRZYSIEK Zbigniew # | Z/1697/18 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 28.66 | ŻMUDA Zofia | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | -- | MILEWICZ Renata # | 4 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 30.18 | KOMOCKA Julia | UKL Ósemka Police | 2002 | U20 | ZP | +0.3 | -- | KAMIŃSKI Ryszard | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 30.87 | KALIŃSKA Joanna | UKL Ósemka Police | 2004 | U18 | ZP | +0.3 | -- | LDK! | ROSU | |||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 61.33 | TARASEWICZ Julia | KL Bałtyk Koszalin | 2001 | U20 | ZP | III | JACEWICZ Edward B.D. # | Z/3119/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 69.48 | CENIUCH Anna | UKL Ósemka Police | 2005 | U16 | ZP | -- | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 59.53 | CZESZEWSKA Weronika | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U18 | WP | III | REJEWSKI Robert B.D. # | Z/4946/18 | 2024 | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 61.40 | KOCZOROWSKA Julia | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia | Z/5326/19 | 2023 | LDK! | ROSU | |||||
3 | 3 | s | 2 | 63.70 | KNAPE Natalia | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew TARASZKIEWICZ Elżbieta | Z/1490/16 | 2024 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 2 | 67.38 | KUCHARSKA Bogumiła | UKL Ósemka Police | 2003 | U18 | ZP | -- | KAMIŃSKI Ryszard | 4 | LDK! | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:21.39 | KARDASZ Maja | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew | LDK! | ROSU ZKN | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:27.30 | RZYMCZYK Natalia | UKS Barnim Goleniów | 2004 | U18 | ZP | IV | SZWARC Sławomir | 4 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:34.78 | DROŻDŻEWSKA Paulina | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:46.75 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | -- | B.D. B.D. | ZKN | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:05.60 | KOT Roksana | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:14.05 | SZACHEWICZ Joanna | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:58.50 | ULASZEWSKA Alicja | MKL Szczecin # | 2003 | U18 | ZP | IV | GIERASIMCZYK Anna # | 3 | LDK! | ZKN | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:58.69 | OLEJNICZAK Magdalena | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | IV | SKRODZKI Dariusz # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 5:03.81 | WIERZBICKA Agnieszka | WMLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew WIERZBICKA Sylwia | Z/1561/15 | 2023 | 3 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 5:41.76 | MACIEJUK Alicja | LKS Jantar Ustka # | 2004 | U18 | PM | -- | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.37 | TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | +0.4 | I | JUNIEWICZ Jakub | Z/1090/17 | 2021 | 2 | LDK! | ROSU KNF SKN | |||
2 | 2 | s | 1 | 15.18 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U18 | ZP | +0.4 | II | JUNIEWICZ Jakub # | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | ROSU | |||
3 | 3 | s | 1 | 15.57 | ZABIELSKA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | +0.4 | II | JUNIEWICZ Jakub | Z/2876/20 | 2022 | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 15.83 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | +0.4 | III | KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. | Z/1142/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
5 | 5 | s | 1 | 16.65 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | +0.4 | III | LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 18.40 | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | +0.4 | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.27 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | -0.7 | II | B.D. MODELSKI Michał B.D. | , Z/1291/15 | , 2024 | KNF SKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 16.45 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U20 | PM | -0.7 | III | RUDZIK Grzegorz B.D. | LDK! | ZKN | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | SZCZUKO Urszula | STS Pomerania Szczecin # | 2001 | U20 | ZP | III | B.D. # | Z/6560/15 | 2023 | LDK! | ZKN SKN | ||||||
2 | f | 1 | 1.55 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. | , Z/1291/15 | , 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 1.50 | MIŚCIUR Agnieszka | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | IV | JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/19 | 2022 | ||||||||
4 | f | 1 | 1.35 | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin # | 2002 | U20 | ZP | -- | B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # | , Z/3354/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 1.55 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | III | KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. | Z/1142/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
2 | f | 2 | 1.40 | SZCZYGIEŁ Ada | UKS OSoT Szczecin | 2003 | U18 | ZP | -- | FERFET Marek | 4 | LDK! | ||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.00 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U20 | PM | 0.0 | IV | RUDZIK Grzegorz B.D. | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 4.97 | STEĆ Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | 0.0 | IV | B.D. | ZKN | ||||||||
3 | f | 1 | 4.41 | BRYKAŁA Dominika | KMS Szczecin # | 2002 | U20 | ZP | 0.0 | -- | B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # | , Z/3354/17 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | f | 2 | 5.12 | BORCHARDT Maja | AZS Łódź # | 2004 | U18 | LD | +0.1 | III | SADACH Aneta B.D. # | Z/1609/18 | 2024 | LDK! | ROSU | |||||
2 | f | 2 | 5.07 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | 0.0 | IV | LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | |||||||
3 | f | 2 | 4.62 | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | -0.1 | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | ||||
4 | f | 2 | 4.56 | MOCZARSKA Natalia | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 2 | 4.53 | SZCZYGIEŁ Ada | UKS OSoT Szczecin | 2003 | U18 | ZP | +0.1 | -- | FERFET Marek | 4 | LDK! | |||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.41 | JENDRZEJCZAK Patrycja | UKL Ósemka Police | 2004 | U18 | ZP | -- | OBERLAN Paulina | BEZ | LDK! | ROSU | |||||||
2 | f | 1 | 9.34 | KALINOWSKA Małgorzata | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 9.19 | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | |||||||
4 | f | 1 | 8.44 | ZDZIĘBORSKA Paulina | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. | Z/1142/18 | 2024 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.91 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U20 | ZP | III | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | SKN | |||||||
2 | f | 1 | 10.06 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo | 2001 | U20 | ZP | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.56 | GŁADKOWSKA Kornelia | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | IV | B.D. # | ||||||||||
4 | f | 1 | 9.34 | DELUGA Jagoda | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2001 | U20 | PM | IV | B.D. B.D. | ZKN | |||||||||
5 | f | 1 | 9.31 | KANIA Anastazja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2002 | U20 | PM | IV | RUDZIK Grzegorz B.D. | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | f | 1 | 8.99 | LIBERA Dorota | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2001 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 31.63 | GŁADKOWSKA Kornelia | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | IV | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 30.03 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo | 2001 | U20 | ZP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 22.89 | JAGIEŁKA Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | -- | B.D. | ||||||||||
1 | f | 2 | 25.36 | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | |||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.45 | KALINOWSKA Małgorzata | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 39.27 | ZIEMBA Zuzanna | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | IV | RÓŻYCZKA Marek # | Z/5053/19 | 2024 | ||||||||
2 | f | 2 | 37.27 | MARCZEWSKA Wiktoria | LLKS Pomorze Stargard | 2005 | U16 | ZP | IV | GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek # | , Z/4534/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 32.90 | ŻÓŁWIŃSKA Emilia | LLKS Pomorze Stargard | 2006 | U16 | ZP | V | RÓŻYCZKA Marek | Z/3103/20 | 2024 | ||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 46.74 | KOMISARCZYK Zuzanna | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U20 | WP | II | B.D. | ZKN SKN | |||||||||
2 | f | 1 | 44.87 | JAGIEŁKA Gabriela | OŚ AZS Poznań # | 2002 | U20 | WP | II | B.D. | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 35.44 | PIERÓG Alicja | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | IV | B.D. # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 29.42 | ZAWOJSKA Małgorzata | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 22.67 | PRZYBYŁA Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 22.46 | BĄTKIEWICZ Zofia | MLUKS Mokasyn Płoty | 2004 | U18 | ZP | -- | KECLER Szymon KECLER Dorota # | Z/1124/18 | 2023 | BEZ | LDK! | ROSU | |||||
5 | f | 1 | 15.40 | BUJAROWICZ Joanna | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # | Z/3364/18 | 2024 | ||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.35 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U20 | ZP | I | GRABARCZYK Jozef B.D. | Z/1568/15 | 2024 | SKN | |||||||
2 | f | 1 | 39.34 | BIELSKA Edyta | SKLA Sopot # | 2001 | U20 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. | , Z/1291/15 | , 2024 | KNF SKN | |||||||
3 | f | 1 | 35.99 | MĄDRZEJEWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2002 | U20 | PM | III | WALCZAK Leszek SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/0296/19 | 2024 | ZKN | |||||||
4 | f | 1 | 33.64 | KALINOWSKA Kornelia | MKS Junior Złocieniec | 2001 | U20 | ZP | IV | KOROL Andrzej | Z/2883/16 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 33.50 | PEITLER Alicja | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | IV | B.D. B.D. # | ||||||||||
6 | f | 1 | 31.62 | MELLER Maria | AZS-AWFiS Gdańsk | 2001 | U20 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 26.70 | KAWA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U20 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław # | Z/2676/19 | 2021 | ||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14:40.60 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 19:28.47 | WILCZYŃSKA Aleksandra | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25:57.32 | CZWOJDRAK Magdalena | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2003 | U18 | WP | II | ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. | , Z/1239/17 | , 2024 | 2 | LDK! | ROSU ZKN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 27:39.90 | BIESZ Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U18 | WP | III | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka ZAWORSKI Marek B.D. | Z/3763/17 | 2023 | 2 | LDK! | ROSU | ||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.36 | UDYCZ Artur | AL Międzyzdroje | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | III | BŁOCIAN Rafał | Z/4959/18 | 2022 | 4 | ZKN | ||||
2 | 2 | s | 1 | 11.47 | PIEJKO Michał | KL Bałtyk Koszalin | 2004 | U18 | ZP | +0.3 | III | JACEWICZ Edward | Z/4850/18 | 2023 | 4 | ZKN | ||||
3 | 3 | s | 1 | 11.59 | ZAWLIK Jakub | MKL Szczecin | 2004 | U18 | ZP | +0.3 | III | IWIŃSKA Anna | Z/4147/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 11.68 | WYDMUCH Cezary | MKP Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | III | CERK Łukasz | Z/2815/20 | 2022 | ||||||
5 | 6 | s | 1 | 12.09 | CHMURA Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | IV | SZPAK Robert # | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 11.98 | PIETRAS Mateusz | MKL Szczecin | 2004 | U18 | ZP | +0.9 | IV | MŁYNARCZYK Marta # | 5 | LDK! | ROSU | |||||
2 | 7 | s | 2 | 12.10 | SZCZEPAŃSKI Konrad | MKP Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | +0.9 | IV | CERK Łukasz | Z/2814/20 | 2021 | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 12.99 | NOWAK Wiktor | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | +0.9 | -- | PIECYK Józef | Z/4535/19 | 2024 | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 13.17 | HAŁA Kacper | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | +0.9 | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/7712/21 | 2024 | ||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.26 | WYDMUCH Cezary | MKP Szczecinek | 2003 | U18 | ZP | +0.1 | III | CERK Łukasz | Z/2815/20 | 2022 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 23.28 | SWOBODA Dawid | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | +0.1 | III | BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # | 2 | LDK! | ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 23.72 | ZAWLIK Jakub | MKL Szczecin | 2004 | U18 | ZP | +0.1 | IV | IWIŃSKA Anna | Z/4147/18 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 24.48 | CHMURA Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | +0.1 | -- | SZPAK Robert # | BEZ | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 27.94 | HAŁA Kacper | MLUKS Mokasyn Płoty | 2003 | U18 | ZP | +0.1 | -- | LEWANDOWSKI Michał B.D. # | Z/7712/21 | 2024 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 30.35 | NOWICKI Wiktor | KMS Szczecin # | 2006 | U16 | ZP | +0.1 | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin | Z/2903/20 | 2024 | LDK! | |||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.62 | GIBKI Jakub | WMLKS Pomorze Stargard # | 2003 | U18 | ZP | III | # | ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.52 | WAŁĘGA Krystian | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U20 | ZP | III | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 58.16 | SMOLIŃSKI Michał | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | -- | LDK! | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:56.77 | CACH Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | II | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:56.81 | KOMODA Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | II | KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew | , Z/1700/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
3 | 3 | s | 1 | 1:57.07 | GAJDA Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew | , Z/0950/18 | , 2024 | LDK! | ROSU ZKN | |||||
4 | 4 | s | 1 | 2:00.04 | GRABARCZYK Aleksander | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | III | LDK! | ROSU ZKN | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:02.41 | JĘDRZEJAK Wiktor | MKS Hermes Gryfino | 2003 | U18 | ZP | IV | LDK! | ZKN | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:04.63 | PAUL Jakub | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | IV | LDK! | ROSU | ||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:07.05 | PODSTAWKA Aleksander | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | IV | GRABARCZYK Jozef | Z/2625/20 | 2023 | |||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:11.45 | DYGAS Michał | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | ||||||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:13.20 | UDYCZ Artur | AL Międzyzdroje | 2003 | U18 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/4959/18 | 2022 | 4 | ZKN | |||||
10 | 10 | s | 1 | 2:18.39 | BACZYŃSKI Michał | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2002 | U20 | ZP | -- | # | |||||||||
s | 1 | DNF | GOLAŃSKI Stanisław | UKS Barnim Goleniów | 2003 | U18 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał B.D. | , Z/4639/17 | , 2024 | LDK! | ZKN | |||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:12.54 | DZIDECZEK Michał | WMLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | IV | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1491/16 | 2021 | 4 | LDK! | ROSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 4:16.46 | BAŁASZ Dawid | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | IV | KECLER Dorota | 5 | LDK! | ROSU ZKN | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:24.97 | TRZCIŃSKI Bartłomiej | WMLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1716/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ROSU ZKN | ||||
4 | 4 | s | 1 | 4:26.54 | ŚLIWKA Łukasz | WMLKS Pomorze Stargard | 2003 | U18 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1890/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:31.26 | BRYKCZYŃSKI Filip | RAZ Szczecin # | 2004 | U18 | ZP | -- | SZYCH Robert # | Z/4430/19 | 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 5:01.08 | DRĄŻKOWSKI Tomasz | MKP Szczecinek | 2002 | U20 | ZP | -- | CERK Łukasz | Z/2811/20 | 2022 | |||||||
s | 1 | DNF | MAJDZIŃSKI Konrad | WMLKS Pomorze Stargard | 1997 | Sen | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/1600/13 | 2024 | 3 | ||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8:26.44 | GROBERSKI Michał | UKS Barnim Goleniów # | 2000 | U23 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek # | Z/1296/15 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 9:20.04 | GADOMSKI Paweł | MKS Hermes Gryfino | 2002 | U20 | ZP | IV | ZKN | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9:34.13 | KARCZ Artur | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1979 | Masters | PM | -- | POBŁOCKI Piotr # | Z/3091/20 | 2021 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 10:19.97 | PĘDZIWIATR Kajetan | UKS Barnim Goleniów | 2004 | U18 | ZP | -- | LDK! | ROSU | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 10:20.40 | SZACHNOWSKI Jakub | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota # | LDK! | ||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.26 | DEJNEKO Kamil | AZS-AWF Gorzów | 2001 | U20 | LB | +0.2 | I | ROSU ZKN | ||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 61.39 | ZAPART Michał | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | Z/2477/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 67.98 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -- | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ZKN | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | BAŃKOWSKI Kacper | MKL Szczecin | 2002 | U20 | ZP | III | SKRODZKI Dariusz B.D. # | LDK! | |||||||||
1 | f | 2 | 1.75 | BRZEZICKI Bartosz | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | IV | RUDZIK Grzegorz | Z/1708/18 | 2024 | 5 | LDK! | ||||||
2 | f | 2 | 1.65 | AMBROZIEWICZ Aleks | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U18 | ZP | -- | B.D. NADARZYŃSKI Szymon # | Z/4396/18 | 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
3 | f | 2 | 1.55 | OSTATEK Adam | KMS Szczecin # | 2004 | U18 | ZP | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. | Z/3288/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
f | 2 | NM | KORKUĆ Jakub | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2003 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.08 | STELMASIK Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | +0.1 | IV | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | Z/3389/18 | 2021 | 4 | ||||||
2 | f | 1 | 6.05 | STELMASIK Franciszek | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | -1.0 | IV | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. | Z/2243/17 | 2024 | |||||||
1 | f | 2 | 6.15 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U18 | ZP | -0.3 | IV | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | ZKN | |||||||
2 | f | 2 | 6.00 | SMOLIŃSKI Michał | KL Iskra Białogard | 2003 | U18 | ZP | +0.3 | IV | LDK! | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.85 | WILK Cezary | LLKS Pomorze Stargard | 2004 | U18 | ZP | +0.2 | III | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir GOŁDYN Bartosz B.D. # | Z/4453/17 | 2024 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 1 | 13.80 | KUDLA Nikodem | MKL Szczecin | 2000 | U23 | ZP | +0.2 | III | IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. | Z/4932/15 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | f | 1 | 13.47 | STELMASIK Krzysztof | WLKS Wrocław # | 2003 | U18 | DS | +0.1 | III | B.D. # | LDK! | ||||||||
4 | f | 1 | 13.00 | STELMASIK Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | +0.3 | IV | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | Z/3389/18 | 2021 | 4 | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.25 | MATEL Allan | MKL Szczecin | 2004 | U18 | ZP | IV | # | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 12.16 | LIBERA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław | Z/2473/18 | 2023 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 9.83 | LITWINIUK Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 2004 | U18 | ZP | -- | MILEWICZ Magda B.D. # | , Z/5023/18 | , 2023 | LDK! | ROSU | ||||||
4 | f | 1 | 9.23 | OSTATEK Adam | KMS Szczecin # | 2004 | U18 | ZP | -- | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. | Z/3288/19 | 2024 | LDK! | ROSU | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.57 | BARTOSIEWICZ Gracjan | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | IV | RÓŻYCZKA Marek | Z/2359/17 | 2023 | 4 | |||||||
2 | f | 1 | 10.32 | MODRZEJEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | -- | RÓŻYCZKA Marek | Z/2897/16 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.81 | SZWEJDA Paweł | MKS Junior Złocieniec | 2004 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.42 | LIBERA Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2004 | U18 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław | Z/2473/18 | 2023 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 23.44 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | ZKN | |||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.19 | BARTOSIEWICZ Gracjan | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | IV | RÓŻYCZKA Marek | Z/2359/17 | 2023 | 4 | |||||||
2 | f | 1 | 26.88 | MODRZEJEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | -- | RÓŻYCZKA Marek | Z/2897/16 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 66.19 | MISIASZEK Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/2898/16 | 2021 | 1 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 61.81 | MODRZEJEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/2897/16 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 57.07 | BARTOSIEWICZ Gracjan | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | II | RÓŻYCZKA Marek | Z/2359/17 | 2023 | 4 | |||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 60.16 | MISIASZEK Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/2898/16 | 2021 | 1 | KNF SKN | ||||||
2 | f | 1 | 54.99 | MODRZEJEWSKI Mateusz | LLKS Pomorze Stargard | 2002 | U20 | ZP | I | RÓŻYCZKA Marek | Z/2897/16 | 2021 | 2 | ZKN | ||||||
3 | f | 1 | 50.63 | BARTOSIEWICZ Gracjan | LLKS Pomorze Stargard | 2001 | U20 | ZP | II | RÓŻYCZKA Marek | Z/2359/17 | 2023 | 4 | |||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.92 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo | 2004 | U18 | ZP | II | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | ZKN | |||||||
2 | f | 1 | 49.53 | KOWALSKI Antoni | MKL Szczecin | 2003 | U18 | ZP | IV | # | LDK! | ZKN | ||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.62 | KOMOROWSKI Kacper | KL Bałtyk Koszalin | 2002 | U20 | ZP | III | CZEPIEL Mateusz JACEWICZ Edward | , Z/2896/16 | , 2022 | 3 | LDK! | ZKN | |||||
2 | f | 1 | 50.98 | KOWALSKI Hubert | MKL Szczecin | 2001 | U20 | ZP | III | ŚLIWKA Irena # | 3 | LDK! | ||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.3256080150604 sekund |