Bydgoszcz 10.03.2013 Mistrzostwa Polski juniorów w biegach przełajowych |
||||||||||||||||||||
Przełaj K | ||||||||||||||||||||
1 | b | 1 | :07:02 r | WIERA Natalia | LKS Pszczyna | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | b | 1 | :07:08 r | STRUCIŃSKA Martyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
3 | b | 1 | :07:10 r | GASIAK Julianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U20 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1860/11 | 2013 | 1 | |||||||
4 | b | 1 | :07:15 r | JUSIŃSKA Marta | OKS Start Otwock # | 1994 | U20 | MZ | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | b | 1 | :07:17 r | MAJDECKA Andżelika | LUKS Orkan Września # | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
6 | b | 1 | :07:22 r | TRZECIAK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U20 | WN | -- | PODOLAK Kazimierz # | Z/1260/11 | 2021 | 2 | |||||||
7 | b | 1 | :07:30 r | BŁASZCZAK Jowita | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
8 | b | 1 | :07:31 r | GAWLAK Ewelina | LKS Pszczyna | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | 1 | |||||||||
1 | b | 2 | :20:40 r | ENNAOUI Sofia | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | -- | SZYMANIAK Wojciech # | Z/3838/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | b | 2 | :21:30 r | JANKOWSKA Katarzyna | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | -- | B.D. # | Z/1252/11 | 2024 | ||||||||
3 | b | 2 | :21:36 r | KONIECZEK Alicja | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | -- | FLETCHER Benjamin # | Z/4540/11 | 2024 | ||||||||
4 | b | 2 | :21:51 r | ŚLĘZAK Sylwia | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U20 | SL | -- | CIUK Marek B.D. | Z/1854/11 | 2022 | 1 | |||||||
5 | b | 2 | :21:52 r | PAWŁOWSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | -- | # | ||||||||||
6 | b | 2 | :22:06 r | WÓJCIK Anna | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
7 | b | 2 | :22:22 r | ROMEJ Justyna | MKL Szczecin # | 1994 | U20 | ZP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
8 | b | 2 | :22:26 r | KONDEJA Emilia | UKS Victoria Józefów | 1994 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
Przełaj M | ||||||||||||||||||||
1 | b | 1 | :09:38 r | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U20 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | b | 1 | :09:44 r | ROZMYS Michał | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | -- | B.D. KOSTRZEBA Jacek | , Z/1727/11 | , 2024 | ||||||||
3 | b | 1 | :09:50 r | LINKA Kamil | KS Gwardia Piła | 1995 | U20 | WP | -- | |||||||||||
4 | b | 1 | :09:52 r | CHABKO Paweł | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | -- | # | ||||||||||
5 | b | 1 | :09:52 r | WASILEWSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | -- | B.D. B.D. # | Z/4107/11 | 2024 | 2 | |||||||
6 | b | 1 | :09:52 r | ZŁOTUCHA Łukasz | UKS Jedynka Bartoszyce | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | b | 1 | :09:55 r | MAZUR Daniel | OKS Start Otwock | 1995 | U20 | MZ | -- | |||||||||||
8 | b | 1 | :09:57 r | KICZUŁA Konrad | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | b | 2 | :24:00 r | MATUSZCZAK Rafał | LLKS Osowa Sień | 1994 | U20 | LB | -- | ORŁOWSKI Andrzej | Z/1807/11 | 2024 | 1 | |||||||
2 | b | 2 | :24:03 r | BIELAWIEC Maciej | KS Podlasie Białystok | 1994 | U20 | PD | -- | |||||||||||
3 | b | 2 | :24:10 r | TOPOLNICKI Szymon | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | b | 2 | :24:14 r | PANKRATOW Paweł | MKS Hermes Gryfino | 1995 | U20 | ZP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | b | 2 | :24:15 r | KUŚMIERZ Aleksander | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U20 | MZ | -- | # | ||||||||||
6 | b | 2 | :24:22 r | ŻYCHSKI Marcin | UKS Wiking Rychnowy | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
7 | b | 2 | :24:37 r | WRÓBEL Bartosz | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | b | 2 | :24:41 r | BAK Mateusz | ZLKL Zielona Góra | 1994 | U20 | LB | -- | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.56427693367004 sekund |