Gdańsk 31.08.2013 Mistrzostwa Okręgu młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.23 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | Sen | PM | -1.6 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.90 | BASA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -1.6 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.98 | PÓLKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1996 | U18 | PM | -1.6 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.15 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -1.6 | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||
5 | s | 1 | 13.22 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -1.6 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 13.75 | DŻUGAN Aleksandra | RKS Rumia | 2001 | U14 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.96 | KOSTRZEWSKA Marta | RKS Rumia | 1997 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.11 | PANASIUK Natalia | SKLA Sopot # | 2000 | U14 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.46 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 13.16 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | +0.3 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.82 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +0.3 | V | B.D. | |||||||||
3 | e | 1 | 14.37 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | +0.3 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.69 | NAUTZ Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.3 | -- | # | |||||||||
5 | e | 1 | 14.76 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 15.00 | PASEK Magdalena | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | +0.3 | -- | # | |||||||||
7 | e | 1 | 15.17 | MAJKOWSKA Aleksandra | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.24 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +0.3 | IV | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | |||||||
2 | e | 2 | 13.26 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.3 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
3 | e | 2 | 13.95 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1999 | U16 | ZP | +0.3 | V | # | |||||||||
4 | e | 2 | 14.38 | GREBIN Patrycja | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | +0.3 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | e | 2 | 14.58 | HINZ Kamila | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | +0.3 | -- | # | |||||||||
6 | e | 2 | 14.72 | BUNDZ Klaudia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.16 | OKUŃ Julia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +1.0 | III | ||||||||||
2 | e | 3 | 13.33 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +1.0 | IV | ||||||||||
3 | e | 3 | 13.44 | MUJANGA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 3 | 14.27 | LABUDA Nicole | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | +1.0 | V | B.D. | 4 | ||||||||
5 | e | 3 | 14.99 | MOSZCZYŃSKA Marzena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.0 | -- | # | |||||||||
6 | e | 3 | 15.35 | A A | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.0 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 13.07 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | +0.8 | III | # | |||||||||
2 | e | 4 | 13.53 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 13.89 | GŁODEK Magdalena | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | +0.8 | V | B.D. | 4 | ||||||||
4 | e | 4 | 14.30 | KURSZEWSKA Sandra | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
5 | e | 4 | 14.51 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | +0.8 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 14.72 | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.8 | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | ||||||||
7 | e | 4 | 15.06 | GIELNIAK Wiktoria | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 13.25 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | +0.9 | IV | # | |||||||||
2 | e | 5 | 13.25 | POTASZNIK Alicja | RLTL GGG Radom # | 2000 | U14 | MZ | +0.9 | IV | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | |||||||
3 | e | 5 | 13.97 | KAŹMIERCZAK Zuzanna | SKLA Sopot | 2000 | U14 | PM | +0.9 | V | # | |||||||||
4 | e | 5 | 14.42 | PORĘBA Dominika | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | +0.9 | V | # | |||||||||
5 | e | 5 | 14.92 | ZEMBRZUSKA Zuzanna | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +0.9 | -- | # | |||||||||
6 | e | 5 | 15.42 | ZAJONCZKOWSKA Barbara | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | e | 5 | 15.77 | KONIUSZY Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 13.81 | PIETRAS Katarzyna | MMKS Gdańsk | 2001 | U14 | PM | +0.6 | V | ||||||||||
2 | e | 6 | 13.97 | HOUN Brigitta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | +0.6 | V | ||||||||||
3 | e | 6 | 14.36 | KOPP OSTROWSKA Sandra | UKS Lipusz # | 2000 | U14 | PM | +0.6 | V | # | |||||||||
1 | f | 1 | 12.99 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.08 | OKUŃ Julia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.18 | KUSY Emilia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -0.9 | III | ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # | Z/0016/14 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 13.18 | CHALECKA Laura | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -0.9 | III | ||||||||||
5 | f | 1 | 13.22 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -0.9 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
6 | f | 1 | 13.59 | MUJANGA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.9 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 13.66 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -0.9 | IV | ||||||||||
8 | f | 1 | 14.10 | GŁODEK Magdalena | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -0.9 | V | B.D. | 4 | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.89 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 43.15 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 1 | 43.58 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 43.88 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 44.97 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 46.15 | KRAKOWSKA Małgorzata | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 47.38 | KOPP OSTROWSKA Sandra | UKS Lipusz # | 2000 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 48.09 | KOZŁOWSKA Agnieszka | MLKS Baszta Bytów | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 49.26 | PAWŁOWSKA Aleksandra | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 52.99 | STRUPIŃSKA Renata | LKB im. Braci Petk Lębork | 2000 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/1387/15 | 2020 | BEZ | |||||||
1 | s | 3 | 45.01 | HOUN Brigitta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 47.10 | BRZESKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. # | Z/1839/16 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | s | 3 | 47.14 | LABUDA Nicole | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U16 | PM | V | B.D. | 4 | |||||||||
4 | s | 3 | 47.52 | MŁOT Karolina | SKLA Sopot | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 47.93 | ŻEBROWSKA Zuzanna | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 49.04 | RENKE Maria | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 3 | 49.11 | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
8 | s | 3 | 54.24 | PIETRUSZKA Aleksandra | KM Aktywni Sochaczew | 2001 | U14 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.15 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | Sen | PM | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 60.68 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | Sen | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 61.87 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 65.65 | BUDNIK Natalia | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 65.67 | GONTA Aneta | KM Aktywni Sochaczew | 1997 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 68.36 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.78 | WOSZCZYK Karolina | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:41.09 | BULCZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:43.74 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U16 | PM | IV | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 1:43.76 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:44.62 | STOLARCZYK Laura | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:47.09 | BRANICKA Karolina | KUKS Remus Kościerzyna | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:47.39 | SZEMELA Wiktoria | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:48.03 | KATOLIK Klementyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:11.99 | GOŁĘBIEWSKA Natalia | UKS Wiking Rychnowy | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:39.68 | MARCINIAK Paulina | MOS Zatoka Braniewo | 1998 | U16 | WN | III | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0535/14 | 2015 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 1:51.38 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:51.61 | DRAGAŃSKA Julia | RKS Łódź # | 2001 | U14 | LD | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:51.65 | KIELBRATOWSKA Patrycja | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U16 | PM | -- | PETKA Lucyna # | Z/1525/14 | 2018 | BEZ | |||||||
5 | s | 2 | 1:52.18 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:55.49 | CEJROWSKA Patrycja | SKL Filippides Starogard Gdański | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:01.58 | LELONEK Klaudia | KM Aktywni Sochaczew | 1998 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:14.11 | STUPIŃSKA Mariola | LKB im. Braci Petk Lębork | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0548/16 | 2018 | BEZ | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:11.09 | TOPKA Beata | UKS Barnim Goleniów # | 1999 | U16 | ZP | III | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0345/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 3:12.29 | BULCZAK Sylwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:15.27 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk # | 1998 | U16 | PM | IV | ROLBIECKI Janusz # | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 3:16.28 | DRYGALSKA Zuzanna | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:16.39 | GUZIŃSKA Justyna | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:17.23 | GRALAK Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:20.30 | PUSTUŁKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:21.58 | SÓJKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||
9 | s | 1 | 3:25.71 | GAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
10 | s | 1 | 3:27.21 | GONERA Patrycja | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:33.50 | PASZKI Ewelina | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:11.06 | KRUPA Aleksandra | MKS Truso Elbląg | 1999 | U16 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 3:16.74 | FELSKOWSKA Marta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 3:24.70 | DUBIELLA Monika | KS Prefbet-Sonarol # | 2000 | U14 | PD | V | B.D. B.D. B.D. # | , Z/1950/15 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 2 | 3:32.77 | FIJAŁ Amelia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:37.09 | KRAUSE Wiktoria | UKS Wiking Rychnowy | 2001 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:38.14 | MIGORA Aleksandra | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 3:39.01 | ZAKRZEWSKA Sara | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1859/15 | 2020 | 4 | |||||||
8 | s | 2 | 3:51.72 | DĘBEK Kaja | MKS Truso Elbląg | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:44.62 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 4:48.85 | DIAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1997 | U18 | PM | III | B.D. B.D. # | Z/0051/13 | 2019 | ||||||||
3 | s | 1 | 5:06.57 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.00 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -0.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 17.59 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.9 | V | # | |||||||||
3 | s | 1 | 17.61 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -0.9 | V | # | |||||||||
4 | s | 1 | 17.71 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -0.9 | V | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 18.43 | JAWORSKA Jonata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -0.9 | V | ||||||||||
6 | s | 1 | 18.47 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -0.9 | V | # | |||||||||
7 | s | 1 | 18.58 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -0.9 | -- | B.D. | 4 | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.18 | KOLTERMAN Dominika | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | III | B.D. # | ||||||||||
2 | s | 1 | 53.29 | WYSMYK Kinga | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 54.59 | HOŁOWIEJ Aleksandra | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 56.64 | KOWALEWSKA Magda | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 52.24 |
GŁODEK Magdalena OKUŃ Julia STOLARCZYK Laura KUSY Emilia |
SKLA Sopot | 1999 1998 1999 1998 |
U16 | POM | -- |
B.D. B.D. ROGOWSKA Anna B.D. B.D. |
Z/0016/14 |
2024 |
4 |
|||||||
2 | s | 1 | 53.51 |
BOJANOWSKA Paulina KOSEL Agata MUJANGA Natalia GRONDA Klaudia |
MMKS Gdańsk | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 53.83 |
KATOLIK Klementyna GREBIN Patrycja ZBLEWSKA Kamila PIECHOWSKA Karolina |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
4 | s | 1 | 56.30 |
HOLK Agnieszka NAUTZ Julia MOSZCZYŃSKA Marzena LITTWIN Adrianna |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.58 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.55 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.50 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.50 | DĄBROWSKA Aleksandra | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | JASNOCH Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.45 | KALETHA Paulina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.40 | KALINOWSKA Klaudia | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | MALECKA Magda | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 1.35 | KUCHARSKA Agnieszka | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.50 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2.80 | ZAPADKA Karolina | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.70 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. # | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||
4 | f | 1 | 2.70 | POHNKE Dominika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.60 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.60 | CYROCKA Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 2.40 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.10 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U14 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.18 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.2 | III | B.D. | 2 | ||||||||
2 | f | 1 | 5.09 | BOJKE Ewa | UKS Ekoludek Szczenurze | 1998 | U16 | PM | +0.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 4.92 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.90 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.1 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.73 | HINZ Kamila | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | +1.5 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 4.54 | ANDRZEJEWSKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.5 | V | B.D. | 4 | ||||||||
7 | f | 1 | 4.32 | JANICKA Andżelika | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.30 | JAWORSKA Jonata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.29 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U14 | PM | +0.9 | -- | # | |||||||||
10 | f | 1 | 4.17 | WOŹNICA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.3 | -- | WIETEK Zbigniew | 4 | ||||||||
11 | f | 1 | 3.88 | ZAJONCZKOWSKA Barbara | KL Gdynia | 2000 | U14 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | PASEK Magdalena | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | ||||||||||
f | 1 | NM | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.15 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.10 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
3 | f | 1 | 10.44 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.86 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 9.20 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | V | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||
6 | f | 1 | 8.81 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 8.53 | BONIEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 8.21 | STARK Martyna | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 7.67 | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 7.35 | ZAPAŚNIK Małgorzata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 6.35 | GŁOWACKA Laura | KL Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.11 | MULARCZYK Izabela | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 32.56 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 31.91 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 31.21 | KOSIROG Natalia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 30.75 | FLIS Aleksandra | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr | 3 | |||||||||
6 | f | 1 | 30.59 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | IV | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
7 | f | 1 | 29.78 | BONIEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 22.88 | KIELIŃSKA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 36.87 | WRZAŁKOWSKA Olga | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 34.69 | CUPPA Natalia | LKS Jantar Ustka # | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 26.57 | KOSIROG Natalia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 25.39 | ADAMCZYK Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.60 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
1 | f | 1 | 42.66 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 35.96 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | IV | GRENDA Jan # | ||||||||||
2 | f | 1 | 39.48 | LIPKA Wiktoria | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 31.03 | ADAMCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
3 | f | 1 | 35.07 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 27.48 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 33.84 | WOJACZEK Nikola | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 18.40 | ZAPAŚNIK Małgorzata | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 28.02 | KIELIŃSKA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 21.79 | SŁOMIŃSKA Weronika | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.51 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot | 1988 | Sen | PM | M | |||||||||||
2 | f | 1 | 38.39 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.36 | CHOJNACKI Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | 0.0 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 1 | 11.61 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | 0.0 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 11.65 | PRZYBYŁA Adrian | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U20 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.72 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | 0.0 | III | ||||||||||
s | 1 | DQ | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | 0.0 | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.74 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | +0.5 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.74 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | +0.5 | III | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | ||||||
3 | s | 2 | 11.78 | ŻUK Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 12.17 | KOWALCZYK Artur | MMKS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.93 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -0.5 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.07 | WOLSKI Marek | WKS Flota Gdynia # | 1997 | U18 | PM | -0.5 | IV | B.D. | |||||||||
3 | s | 3 | 12.36 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -0.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.42 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -0.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
1 | s | 4 | 12.27 | BOGDANOWICZ Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | 0.0 | -- | STANISLAWSKI Krzysztof # | |||||||||
2 | s | 4 | 12.46 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | 0.0 | -- | NAWROCKI Dariusz | BEZ | ||||||||
3 | s | 4 | 12.50 | KRAKOWSKI Jan | WKS Flota Gdynia | 1994 | U20 | PM | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 4 | 12.89 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 12.97 | NAHAJOWSKI Łukasz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 13.15 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.53 | KORKOWSKI Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.01 | STOLC Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.37 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | 0.0 | V | B.D. ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
4 | e | 1 | 12.53 | ARENDT Robert | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | 0.0 | V | ||||||||||
5 | e | 1 | 12.78 | DOBOSZ Filip | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 12.82 | SAJNAGA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | e | 1 | 12.92 | PAWELLA Kamil | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 12.82 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -0.3 | -- | # | |||||||||
2 | e | 2 | 12.38 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.51 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -0.3 | V | ||||||||||
4 | e | 2 | 12.73 | FIGURSKI Nikodem | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -0.3 | V | # | |||||||||
5 | e | 2 | 12.78 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -0.3 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
6 | e | 2 | 12.90 | KUBARA Kacper | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.3 | -- | # | |||||||||
7 | e | 2 | 13.19 | NIKODEMCZUK Konrad | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | -0.3 | -- | B.D. | |||||||||
1 | e | 3 | 12.15 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | +1.0 | IV | # | |||||||||
2 | e | 3 | 13.10 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 13.23 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +1.0 | -- | B.D. | |||||||||
1 | e | 4 | 12.81 | WESTFAL Dariusz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
2 | e | 4 | 13.38 | ZYWIEC Hubert | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 13.64 | ZUCHOWIECKI Michał | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 13.70 | GÓRZNY Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.7 | -- | # | |||||||||
5 | e | 4 | 13.76 | ZEZULA Filip | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 13.81 | PŁOTKA Michał | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.87 | KORKOWSKI Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.87 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -0.7 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.96 | STOLC Maciej | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -0.7 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.19 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -0.7 | IV | # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.29 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | -0.7 | V | B.D. ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
6 | f | 1 | 12.39 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 12.46 | ARENDT Robert | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
8 | f | 1 | 12.56 | KUPIS Oskar | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.7 | V | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 41.39 | LIEDTKE Bartosz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 42.38 | WESTFAL Dariusz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.86 | ZYWIEC Hubert | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 37.43 | SŁOWIK Mateusz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | II | B.D. B.D. # | ||||||||||
2 | s | 2 | 38.49 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | III | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
3 | s | 2 | 38.63 | SZCZYGIEŁ Sebastian | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U16 | PM | III | NOWAKOWSKI Karol | 3 | |||||||||
4 | s | 2 | 38.94 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 42.71 | JACKOWSKI Piotr | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U16 | PM | -- | PETKA Lucyna # | Z/1524/14 | 2022 | BEZ | |||||||
1 | s | 3 | 38.29 | PIOTROWSKI Konrad | RKS Rumia | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 40.15 | WĘSIERSKI Sławomir | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.47 | WOŹNIAK Piotr | SKLA Sopot | 1991 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 50.02 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.56 | MIROWSKI Michał | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 52.62 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 53.59 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 53.96 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 54.79 | JAKUBEK Patryk | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 53.17 | BOGDANOWICZ Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | IV | STANISLAWSKI Krzysztof # | ||||||||||
2 | s | 2 | 54.16 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 56.12 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 56.40 | ZAMOROWSKI Dawid | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 57.01 | NAHAJOWSKI Łukasz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 57.27 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 57.46 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 62.32 | WANDA Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:27.15 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:27.72 | GINTER Leszek | ULKS Talex Borzytuchom | 1998 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:28.86 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:29.62 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U16 | PM | III | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | s | 1 | 1:32.43 | JEDWABNIK Dawid | LLKS Smętowo Graniczne | 1998 | U16 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 1:38.99 | SMĘTEK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:40.29 | NIECKARZ Aleksander | SKS Sokół Malbork | 1998 | U16 | PM | -- | SAJKOWSKI Norbert | Z/1317/14 | 2015 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 1:45.13 | JUREWICZ Jakub | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:43.96 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:45.22 | GLEBOW Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:51.38 | HESSE Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:53.79 | MIELEWCZYK Kamil | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:54.93 | KOPECKI Marcin | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:57.13 | KOŁACZYŃSKI Radosław | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:14.22 | BUKOWSKI Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:21.77 | SINICKI Bartosz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:29.83 | BAJUR Patryk | SKS Sokół Malbork | 1998 | U16 | PM | -- | SAJKOWSKI Norbert | Z/1316/14 | 2014 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 2:49.23 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:59.86 | JEFIMCZYK Norbert | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | B.D. B.D. | Z/0687/15 | 2024 | ||||||||
3 | s | 2 | 3:02.15 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:02.53 | KOPANIA Michał | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:08.31 | TRZEBIATOWSKI Kewin | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:09.25 | ZAHORSKI Grzegorz | MOS Zatoka Braniewo | 1999 | U16 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/2557/15 | 2015 | 4 | |||||||
7 | s | 2 | 3:10.93 | KARŁOWSKI Mikołaj | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:20.66 | GOŁĘBIEWSKI Tomasz | UKS Wiking Rychnowy | 2000 | U14 | PM | -- | DORSZYŃSKI Grzegorz # | Z/1866/15 | 2020 | 4 | |||||||
9 | s | 2 | 3:42.22 | LEWINSKI Konrad | MKL Toruń # | 2001 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/1869/15 | 2024 | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:25.59 | KOZAK Jakub | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 4:27.25 | KOPECKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:27.27 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:29.05 | GRZYWIŃSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:30.10 | WÓJCICKI Maciej | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:35.24 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
7 | s | 1 | 4:57.07 | CHMURA Krystian | RKS Rumia | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 4:58.82 | STRUPIŃSKI Adam | LKB im. Braci Petk Lębork | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. | Z/1860/12 | 2013 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 3:59.00 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||
2 | s | 2 | 4:04.00 | CYBULSKI Grzegorz | RKS Rumia | 1993 | U23 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 4:06.68 | SOWIŃSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1996 | U18 | PM | III | B.D. # | Z/0520/12 | 2023 | ||||||||
4 | s | 2 | 4:07.15 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | Sen | PM | III | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4532/11 | 2024 | ||||||||
5 | s | 2 | 4:08.03 | NIEMCZYK Mateusz | KS Prefbet-Sonarol # | 1992 | U23 | PD | III | B.D. # | Z/4502/11 | 2024 | ||||||||
6 | s | 2 | 4:12.73 | NIEZGODA Marcel | WKS Flota Gdynia | 1987 | Sen | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 4:26.40 | KLAWIKOWSKI Damian | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
s | 2 | DNF | KONOPSKI Kacper | MKS Truso Elbląg | 1995 | U20 | WN | -- | ||||||||||||
s | 2 | DNF | KARWIŃSKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U18 | PM | -- | ||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:24.58 | LISOWSKI Dominik | LKS Zantyr Sztum | 1998 | U16 | PM | V | GODLEWSKI Łukasz | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 6:29.56 | SZYSZKA Michał | CMKL Człuchów | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 6:34.12 | BAJUR Bartosz | SKS Sokół Malbork | 1998 | U16 | PM | V | SAJKOWSKI Norbert | Z/1315/14 | 2014 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 6:52.48 | PLAWGO Jacek | MKS Truso Elbląg # | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | BEZ | |||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.87 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -0.8 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 16.55 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -0.8 | III | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.40 |
BIELANG Seweryn SŁOWIK Mateusz DOBOSZ Filip STOLC Maciej |
SKLA Sopot | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
B.D. B.D. |
||||||||||
2 | s | 1 | 47.67 |
SAJNAGA Szymon KUBARA Kacper KUPIS Oskar DANCEWICZ Daniel |
MMKS Gdańsk | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
B.D. ADAMCZYK Dariusz |
||||||||||
3 | s | 1 | 47.80 |
FIGURSKI Nikodem ZABŁOCKI Mateusz KAŃSKI Norbert MAJCHRZAK Michał |
AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 1998 1998 1998 |
U16 | POM | -- |
KAŃSKI Ryszard |
||||||||||
4 | s | 1 | 50.21 |
RUDEK Szymon NIKODEMCZUK Konrad WACHOWSKI Aleksander SPRENGEL Mateusz |
WKS Flota Gdynia | 1998 1998 1999 1999 |
U16 | POM | -- |
B.D. B.D. |
2 |
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.85 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.75 | FRYCZ Łukasz | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | KOZŁOWSKI Michał | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | -- | # | ||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.10 | SPRENGEL Mateusz | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 3.00 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 2.40 | JAKUBOWSKI Dominik | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.30 | BLEJA Jacek | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.62 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.11 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | 0.0 | IV | KAŃSKI Ryszard # | |||||||||
3 | f | 1 | 5.80 | LIPIŃSKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | 0.0 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.54 | TRACZYK Filip | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -1.9 | -- | WRZOSEK Zbigniew | Z/1512/14 | 2014 | BEZ | ||||||
5 | f | 1 | 5.52 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.6 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.29 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -1.2 | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||
7 | f | 1 | 4.98 | ZYGZULA Szymon | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.88 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.54 | ZEZULA Filip | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.50 | ZUCHOWIECKI Michał | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
11 | f | 1 | 4.13 | MODRZEJEWSKI Błażej | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.28 | BOROWICKI Kordian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.99 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 11.69 | GRUCHAŁA Mateusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.53 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | V | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 11.36 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 11.27 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
7 | f | 1 | 10.49 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.77 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.51 | BŁASZKOWSKI Marek | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.26 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 44.16 | BAUMGARD Kamil | UKS Lipusz | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 41.77 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
4 | f | 1 | 40.42 | RIGGA Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 39.04 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 35.15 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | V | KOWNATKE Rafał B.D. # | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
7 | f | 1 | 34.28 | LANGOWSKI Wojciech | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 34.22 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | f | 1 | 31.20 | FIERKA Artur | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 30.67 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.50 | GAJDA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 23.48 | MAŚLONKOWSKI Jakub | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.55 | ZABŁOCKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 51.84 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 49.47 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 41.80 | PIŁKA Marcel | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 40.74 | GOMÓŁKA Adrian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 39.39 | SZCZEPANIK Adam | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 38.52 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 35.06 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 32.45 | BOŁDYSZ Mariusz | KS Polonia Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/3895/15 | 2018 | 2 | |||||||
10 | f | 1 | 30.81 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 30.24 | MAŚLONKOWSKI Jakub | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 71.18 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | Sen | PM | I | B.D. # | Z/2503/11 | 2024 | MM | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.370087146759 sekund |