Łomża 08.06.2016 3. Międzynarodowy Mityng Łomżyński |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4 | s | 1 | 13.17 | BARGIELSKA Katarzyna | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1999 | U18 | LU | -1.7 | III | MAKARUK Tadeusz | ||||||||
2 | 7 | s | 1 | 13.74 | SIENKIEWICZ Ariana | MKS Juvenia Białystok | 1999 | U18 | PD | -1.7 | IV | MYDLARZ Jerzy | Z/2250/16 | 2016 | BEZ | |||||
3 | 8 | s | 1 | 13.75 | KRUKOWSKA Karolina | UKS Siódemka Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | -1.7 | IV | |||||||||
4 | 9 | s | 1 | 13.80 | KUCZYŃSKA Klaudia | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U18 | MZ | -1.7 | IV | |||||||||
5 | 10 | s | 1 | 14.02 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U16 | WN | -1.7 | V | |||||||||
6 | 11 | s | 1 | 14.02 | ŁOMOTOWSKA Patrycja | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1998 | U20 | PD | -1.7 | -- | KOTOWSKI Jan | Z/2548/15 | 2017 | 4 | |||||
7 | 12 | s | 1 | 14.95 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -1.7 | -- | # | ||||||||
1 | 1 | s | 2 | 12.54 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -0.4 | II | # | ||||||||
2 | 2 | s | 2 | 12.97 | SZYMBORSKA Klaudia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2001 | U16 | PD | -0.4 | III | # | ||||||||
3 | 3 | s | 2 | 13.06 | OLEWIECKA Aleksandra | OKLA Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | -0.4 | III | |||||||||
4 | 5 | s | 2 | 13.28 | BORKOWSKA Klaudia | OKLA Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -0.4 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
5 | 6 | s | 2 | 13.39 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -0.4 | IV | B.D. | 3 | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 26.45 | KACZMARCZYK Justyna | MKS Juvenia Białystok | 1997 | U20 | PD | -1.3 | III | B.D. # | Z/5014/15 | 2020 | 2 | |||||
2 | 6 | s | 1 | 27.00 | OLEWIECKA Aleksandra | OKLA Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | -1.3 | III | |||||||||
3 | 7 | s | 1 | 27.09 | SUCHECKA Kornelia | UKS Siódemka Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -1.3 | III | B.D. | 3 | |||||||
4 | 8 | s | 1 | 27.44 | MICHNIEWICZ Aleksandra | MKS Juvenia Białystok | 1997 | U20 | PD | -1.3 | IV | MYDLARZ Adrian | Z/5015/15 | 2018 | BEZ | |||||
5 | 10 | s | 1 | 27.93 | GRECKA Agnieszka | MKS Juvenia Białystok | 1999 | U18 | PD | -1.3 | IV | KUKLIŃSKI Paweł | Z/2000/16 | 2017 | 4 | |||||
6 | 11 | s | 1 | 28.21 | KUCZYŃSKA Klaudia | MKS Durasan Płońsk | 1999 | U18 | MZ | -1.3 | IV | |||||||||
7 | 12 | s | 1 | 30.11 | DŁUGOZIMA Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2002 | U16 | PD | -1.3 | V | GRYGO Paweł DĄBKOWSKA Małgorzata # | BEZ | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 25.38 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U20 | WN | -1.9 | II | # | ||||||||
2 | 3 | s | 2 | 26.57 | SZYMBORSKA Klaudia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2001 | U16 | PD | -1.9 | III | # | ||||||||
3 | 4 | s | 2 | 26.59 | BOKINIEC Ewa | MKS Juvenia Białystok | 1999 | U18 | PD | -1.9 | III | KUKLIŃSKI Paweł B.D. | Z/0252/16 | 2016 | ||||||
4 | 5 | s | 2 | 26.75 | BORKOWSKA Klaudia | OKLA Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -1.9 | III | B.D. | BEZ | |||||||
5 | 9 | s | 2 | 27.92 | BRULIŃSKA Patrycja | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2001 | U16 | PD | -1.9 | IV | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 43.92 | MURASIEWICZ Maja | MKS Polonia Warszawa | 2002 | U16 | MZ | III | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 44.48 | KRUKOWSKA Karolina | UKS Siódemka Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | III | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 45.43 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U16 | WN | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 46.75 | KONOPKA Izabela | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2001 | U16 | PD | V | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 47.17 | KRUAZE Gabriela | MKS Juvenia Białystok | 2002 | U16 | PD | V | KUKLIŃSKI Paweł | Z/3298/16 | 2019 | 4 | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 48.85 | WÓJTOWICZ Paula | UKS Siódemka Ostrołęka # | 2002 | U16 | MZ | -- | MIERZEJEWSKI Marek # | 5 | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 1 | 49.35 | JABŁOŃSKA Alicja | GUKS Asy Dywity | 2002 | U16 | WN | -- | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 55.16 | MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina | KS Podlasie Białystok | 1992 | Sen | PD | I | DĄBROWSKI Tomasz | Z/3113/11 | 2024 | M | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 61.14 | KULAWCZYK Weronika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | III | MIERZEJEWSKI Marek # | Z/0331/15 | 2019 | 2 | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 62.88 | CIOK Klaudia | KS Maków Biega | 1999 | U18 | MZ | IV | # | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 63.63 | RACZYŃSKA Klaudia | MKS Polonia Warszawa | 1999 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
1 | 3 | s | 2 | 61.40 | ZABIELSKA Natalia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 2000 | U18 | PD | III | # | |||||||||
2 | 4 | s | 2 | 62.01 | MOSIEJ Marlena | MKS Juvenia Białystok | 1992 | Sen | PD | -- | B.D. MYDLARZ Adrian | , Z/1999/16 | , 2016 | BEZ | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 67.60 | BAGIŃSKA Justyna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | -- | ||||||||||
4 | 8 | s | 2 | 68.98 | BIEDRZYCKA Roksana | KS Maków Biega | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 2:22.92 | BUTLER Katarzyna | LKS Maków Mazowiecki # | 2001 | U16 | MZ | III | ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. # | Z/1755/15 | 2021 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 1 | 2:23.16 | GREBER Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | III | ||||||||||
3 | 9 | s | 1 | 2:29.87 | PILARSKA Paulina | OŚ AZS Poznań # | 2000 | U18 | WP | IV | # | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 2:30.09 | KUCZYŃSKA Katarzyna | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | IV | ||||||||||
5 | 12 | s | 1 | 2:31.22 | MARZEC Karolina | UKS Jedynka Bartoszyce | 2000 | U18 | WN | IV | ||||||||||
6 | 13 | s | 1 | 2:32.47 | KORZUN Aleksandra | UKS Technik Augustów | 2000 | U18 | PD | -- | LDK! | |||||||||
7 | 15 | s | 1 | 2:46.31 | PIĄTAK Magdalena | UKS Clan Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina # | Z/1706/16 | 2017 | 3 | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:15.04 | ŚWIACKA Anita | UKS Technik Augustów | 2000 | U18 | PD | II | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:15.64 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 2:19.80 | POŁUJAŃSKA Oliwia | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | III | B.D. | |||||||||
4 | 4 | s | 2 | 2:20.33 | MATEJKOWSKA Aleksandra | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | III | KORYTKOWSKI Andrzej B.D. | Z/2443/15 | 2021 | |||||||
5 | 7 | s | 2 | 2:23.82 | CZARNOTA Małgorzata | UMKS Nadir Jędrzejów # | 1999 | U18 | SK | III | BARTOSZ Bartłomiej | Z/0265/16 | 2024 | |||||||
6 | 8 | s | 2 | 2:25.56 | GRZYMAŁA Eliza | MKS Juvenia Białystok | 1996 | U23 | PD | -- | MYDLARZ Adrian | Z/0105/12 | 2018 | 2 | ||||||
7 | 11 | s | 2 | 2:30.20 | TYBUCHOWSKA Katarzyna | MKS Polonia Warszawa | 1999 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
8 | 14 | s | 2 | 2:32.88 | SZELIGOWSKA Julia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | -- | ||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16:21.41 | KORYTKOWSKA Justyna | KS Prefbet-Sonarol # | 1986 | Sen | PD | I | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/2255/11 | , 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 16:55.73 | SZYSZKA Anna | KS Prefbet-Sonarol # | 1990 | Sen | PD | I | B.D. | Z/5043/11 | 2022 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 17:41.19 | ŁAPIŃSKA Anna | KS Warszawianka W-wa | 1989 | Sen | MZ | II | JAKUBOWSKI Marek B.D. | Z/0647/14 | 2024 | 2 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 17:46.66 | MICHAŁKÓW Beata | KRT Jelenia Góra # | 1990 | Sen | DS | II | B.D. # | Z/7692/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 19:39.17 | MICHAŁOWSKA Daria | UKS Technik Augustów | 1998 | U20 | PD | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 22:18.96 | KOBESZKO Barbara | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1998 | U20 | PD | -- | KOTOWSKI Jan | 3 | ||||||||
s | 1 | DNF | NOWAK Natalia | OKLA Ostrołęka | 1997 | U20 | MZ | -- | ||||||||||||
s | 1 | DNF | JANKOWSKA Katarzyna | KS Podlasie Białystok | 1994 | U23 | PD | -- | B.D. # | Z/1252/11 | 2024 | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.67 | SIEŃKO Magda | KS Podlasie Białystok | 1999 | U18 | PD | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 11.59 | SALAMOŃCZYK Katarzyna | GKS Wilga Garwolin | 1999 | U18 | MZ | III | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.85 | WLOKA Anna | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole | 1993 | Sen | OP | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.33 | TRZONKOWSKA Beata | KS Prefbet-Sonarol # | 1995 | U23 | PD | I | KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # | , Z/2813/11 | , 2022 | ||||||||
3 | f | 1 | 11.58 | POLAK Urszula | KS Podlasie Białystok | 1997 | U20 | PD | III | |||||||||||
f | 1 | NM | ŚLEPOWROŃSKA Maja | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | # | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.80 | ZABAWSKA Daria | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U23 | LU | I | KAMIŃSKI Damian B.D. # | Z/4129/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 45.05 | TRZONKOWSKA Beata | KS Prefbet-Sonarol # | 1995 | U23 | PD | I | KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # | , Z/2813/11 | , 2022 | ||||||||
3 | f | 1 | 35.94 | CZAJKOWSKA Paulina | KS Podlasie Białystok | 1998 | U20 | PD | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 29.77 | SAŁADZIAK Lidia | KS Podlasie Białystok | 1999 | U18 | PD | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 24.94 | SALAMOŃCZYK Katarzyna | GKS Wilga Garwolin | 1999 | U18 | MZ | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.28 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U18 | PM | I | GRENDA Jan | ||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.28 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U23 | PM | M | WITEK Mirosław B.D. B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 22.68 | LENKIEWICZ Paulina | UKS Clan Ostrołęka | 1998 | U20 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/2559/15 | 2016 | BEZ | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 11 | s | 1 | 12.53 | WITEK Marcin | niest. Olsztyn | 1980 | Masters | WN | -1.6 | -- | B.D. | BEZ | |||||||
2 | 15 | s | 1 | 13.35 | JASTRZĘBSKI Adrian | IKS Siedlce | 2000 | U18 | MZ | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 11.97 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | -1.2 | IV | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 12.48 | SYSIK Michał | IKS Siedlce | 1994 | U23 | MZ | -1.2 | -- | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 12.51 | MAŁKOWSKI Maciej | KS Maków Biega | 2002 | U16 | MZ | -1.2 | V | |||||||||
4 | 12 | s | 2 | 12.58 | OKNIŃSKI Hubert | IKS Siedlce | 2000 | U18 | MZ | -1.2 | -- | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 12.78 | POPŁAWSKI Jan | MKS Durasan Płońsk | 2001 | U16 | MZ | -1.2 | -- | |||||||||
6 | 14 | s | 2 | 12.86 | HUSAREK Piotr | IKS Siedlce | 2001 | U16 | MZ | -1.2 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 3 | 10.65 | KRYŃSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1987 | Sen | PD | +0.4 | M | |||||||||
2 | 2 | s | 3 | 10.99 | MUSIEJ Karol | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1992 | Sen | LU | +0.4 | II | KĘDRA Stanisław # | Z/2533/11 | 2023 | 2 | |||||
3 | 3 | s | 3 | 11.06 | SZCZECHOWSKI Gracjan | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U20 | PD | +0.4 | II | |||||||||
5 | 5 | s | 3 | 11.43 | GIŻYŃSKI Adam | MKS Durasan Płońsk | 1998 | U20 | MZ | +0.4 | III | ADAMSKI Robert | Z/0161/15 | 2017 | 2 | |||||
6 | 6 | s | 3 | 11.79 | ŁABIENIEC Karol | MKS Juvenia Białystok | 1998 | U20 | PD | +0.4 | IV | B.D. | Z/4743/15 | 2016 | 3 | |||||
7 | 7 | s | 3 | 11.93 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | +0.4 | IV | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 7 | s | 1 | 25.93 | HUSAREK Piotr | IKS Siedlce | 2001 | U16 | MZ | -1.6 | -- | |||||||||
2 | 8 | s | 1 | 25.96 | OKNIŃSKI Hubert | IKS Siedlce | 2000 | U18 | MZ | -1.6 | -- | |||||||||
3 | 9 | s | 1 | 26.05 | SYSIK Michał | IKS Siedlce | 1994 | U23 | MZ | -1.6 | -- | |||||||||
4 | 10 | s | 1 | 26.70 | JASTRZĘBSKI Adrian | IKS Siedlce | 2000 | U18 | MZ | -1.6 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 21.49 | KRYŃSKI Kamil | KS Podlasie Białystok | 1987 | Sen | PD | -2.0 | I | |||||||||
3 | 3 | s | 2 | 22.37 | SZCZECHOWSKI Gracjan | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U20 | PD | -2.0 | II | |||||||||
4 | 4 | s | 2 | 23.46 | ŁABIENIEC Karol | MKS Juvenia Białystok | 1998 | U20 | PD | -2.0 | III | B.D. | Z/4743/15 | 2016 | 3 | |||||
5 | 5 | s | 2 | 23.77 | GANCARZ Szymon | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -2.0 | IV | |||||||||
6 | 6 | s | 2 | 24.68 | PIECZUŁAJTIS Patryk | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -2.0 | V | FIGAT Mirosław | Z/0450/16 | 2022 | 3 | |||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.56 | CZAJKOWSKI Fabian | OKLA Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | III | WITKOWSKI Bartosz | 3 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 40.29 | WITEK Marcin | niest. Olsztyn | 1980 | Masters | WN | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 40.47 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 50.02 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U16 | MZ | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5 | s | 1 | 52.66 | KUBICKI Adam | MKS Polonia Warszawa | 1997 | U20 | MZ | III | ||||||||||
2 | 11 | s | 1 | 54.10 | KOZIOŁ Adrian | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U20 | PD | IV | ||||||||||
3 | 13 | s | 1 | 55.56 | PAROBCZY Przemysław | MKS Polonia Warszawa | 1998 | U20 | MZ | -- | ||||||||||
4 | 14 | s | 1 | 56.07 | BARCIKOWSKI Arkadiusz | GKS Wilga Garwolin | 2000 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
5 | 15 | s | 1 | 56.73 | CICHOCKI Jakub | UKS Siódemka Ostrołęka | 2001 | U16 | MZ | V | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 53.20 | GRAJEWSKI Tomasz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | IV | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 53.61 | SOKOŁOWSKI Grzegorz | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | IV | ||||||||||
3 | 8 | s | 2 | 53.64 | SOBOLEWSKI Jakub | UKS Technik Augustów | 1999 | U18 | PD | IV | B.D. | |||||||||
4 | 9 | s | 2 | 53.87 | STRUBIŃSKI Konrad | MKS Polonia Warszawa | 1995 | U23 | MZ | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | 10 | s | 2 | 54.01 | KURZĄDKOWSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1999 | U18 | PD | IV | ||||||||||
6 | 12 | s | 2 | 55.17 | STRYJECKI Kamil | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża | 1998 | U20 | PD | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 48.07 | OZDARSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa | 1994 | U23 | MZ | I | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 3 | 48.71 | OGONOWSKI Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1985 | Sen | MZ | II | OGONOWSKI Jakub | Z/1812/12 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 49.92 | KOZŁOWSKI Patryk | RLTL GGG Radom # | 1998 | U20 | MZ | II | TRZOS Leszek | Z/0697/15 | 2024 | M | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 50.76 | CZYŻ Maciej | UKS Herkules Sulejówek # | 1990 | Sen | MZ | III | # | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:00.68 | GADOMSKI Daniel | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | II | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:01.66 | POGORZELSKI Rafał | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | II | KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej | , Z/0333/15 | , 2021 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:13.03 | PIĄTKOWSKI Adam | UKS Siódemka Ostrołęka | 2000 | U18 | MZ | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:18.77 | BARANOWSKI Daniel | UKS Technik Augustów | 2000 | U18 | PD | IV | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:19.76 | WNOROWSKI Damian | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | IV | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:23.90 | SADŁOWSKI Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 2000 | U18 | PD | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:24.50 | ROGOZIŃSKI Karol | UKS Siódemka Ostrołęka | 1999 | U18 | MZ | -- | DĄBROWSKI Dariusz | Z/2353/15 | 2024 | 3 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 4:31.18 | RÓŁKOWSKI Adam | UKS Technik Augustów | 2000 | U18 | PD | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 4:32.25 | OBOLEWICZ Daniel | UKS Jedynka Bartoszyce | 1999 | U18 | WN | -- | ||||||||||
10 | 10 | s | 1 | 4:55.50 | PAWŁOWSKI Bartłomiej | UKS Jedynka Bartoszyce | 2001 | U16 | WN | -- | ||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 14:34.36 | GŁOWALA Robert | GKS Wilga Garwolin | 1992 | Sen | MZ | II | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 14:36.54 | ŁOBODZIŃSKI Piotr | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | Sen | PD | II | B.D. | Z/0356/13 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 14:47.20 | KACZOR Mateusz | RLTL GGG Radom # | 1997 | U20 | MZ | II | TRZOS Leszek | Z/0310/13 | 2024 | 1 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 14:59.29 | DĄBROWSKI Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1989 | Sen | PD | II | B.D. | Z/2532/11 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 1 | 15:01.59 | ROGUSKI Michał | MKS Pogoń Siedlce | 1997 | U20 | MZ | II | DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # | Z/0695/13 | 2017 | 2 | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 15:56.45 | OLSZYŃSKI Marek | MKS Juvenia Białystok | 1996 | U23 | PD | III | MYDLARZ Jerzy B.D. | Z/5018/15 | 2021 | 3 | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 16:12.07 | ZABIELSKI Krzysztof | KS Podlasie Białystok | 1995 | U23 | PD | III | STANISLAWSKI Krzysztof | 2 | ||||||||
9 | 9 | s | 1 | 16:33.15 | KARPIUK Łukasz | KS Puszcza Hajnówka | 1998 | U20 | PD | IV | SACHARCZUK Roman | Z/2181/15 | 2017 | BEZ | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 18:33.20 | DEMBY Łukasz | UKS Clan Ostrołęka | 1997 | U20 | MZ | -- | PIERZCHAŁA Halina | Z/0643/14 | 2018 | BEZ | ||||||
s | 1 | DNF | MOSIEJ Ramzes | KS Podlasie Białystok | 1999 | U18 | PD | -- | # | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.84 | MIECZKOWSKI Dominik | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2000 | U18 | PD | +1.9 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.55 | SYSKI Marcin | MKL Toruń # | 1998 | U20 | KP | +1.6 | III | BUTKIEWICZ Jacek B.D. | Z/0487/14 | 2020 | 2 | ||||||
3 | f | 1 | 6.53 | ŁYSKAWY Przemysław | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | +0.2 | III | KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # | , Z/0332/15 | , 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 6.51 | ZAWISTOWSKI Paweł | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1999 | U18 | PD | +2.0 | III | KOTOWSKI Jan | Z/2550/15 | 2018 | 3 | ||||||
5 | f | 1 | 6.25 | CHODORSKI Łukasz | MKS Bank BS Płońsk # | 1997 | U20 | MZ | +1.3 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.93 | ŁOJEK Daniel | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1999 | U18 | PD | +1.9 | IV | KOTOWSKI Jan | Z/5056/15 | 2018 | 4 | ||||||
7 | f | 1 | 5.41 | ROGIŃSKI Hubert | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 2001 | U16 | PD | +1.9 | -- | LDK! | |||||||||
8 | f | 1 | 5.01 | MAKOS Bartosz | UKS Herkules Sulejówek | 2001 | U16 | MZ | +1.1 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.84 | MAŁKOWSKI Maciej | KS Maków Biega | 2002 | U16 | MZ | +1.0 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 3.58 | MAKOS Szymon | UKS Herkules Sulejówek | 2002 | U16 | MZ | +2.1 | -- | ||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 61.77 | STÓJ Bartłomiej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U23 | OP | M | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 58.71 | KAMIŃSKI Damian | AZS UMCS Lublin # | 1993 | Sen | LU | M | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 55.12 | PAWELCZYK Krystian | MKS Pułtusk | 1995 | U23 | MZ | I | |||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 44.88 | HUSAREK Piotr | IKS Siedlce | 2001 | U16 | MZ | IV | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 62.21 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk | 1999 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 61.58 | TREJGO Oskar | KS Podlasie Białystok | 2000 | U18 | PD | II | HULISZ Robert B.D. # | Z/2049/16 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 61.40 | BUDZISZEWSKI Damian | KS Prefbet-Sonarol # | 1999 | U18 | PD | II | KORYTKOWSKI Andrzej # | Z/1402/15 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 51.37 | WYSOCKI Tomasz | UKS Czwórka Białystok | 1999 | U18 | PD | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 50.37 | SIEWIERTOKA Patryk | KS Podlasie Białystok | 1999 | U18 | PD | III | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.62 | MIERZEJEWSKI Mateusz | LKS Narew Kurpiewski Łomża | 1998 | U20 | PD | III | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.7439978122711 sekund |