Toruń 01 - 03.08.2008
Mistrzostwa Polski Juniorów
200 m K
1 f 2 25.06 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.9 II
2 f 2 25.33 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU +0.9 II STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
3 f 2 25.44 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U20 KP +0.9 II B.D. 3
4 f 2 25.51 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD +0.9 II #
5 f 2 26.04 SZMULKIS Sylwia LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB +0.9 II #
6 f 2 26.25 DĄBROWSKA Katarzyna RKS Łódź 89 U20 LD +0.9 II
7 f 2 26.26 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U20 MA +0.9 III NOWAK Marcin 1
1 24.14 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.7 I
2 24.70 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.7 I
3 24.83 KSIĄŻEK Martyna AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL +0.7 I #
4 24.95 PŁOSKONKA Wioleta MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL +0.7 II
5 25.04 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM +0.7 II
6 25.12 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.7 II
7 25.15 KOCIOŁEK Aleksandra MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD +0.7 II ROSIAK Zbigniew
8 25.15 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ +0.7 II #
1500 m K
1 s 1 4:38.59 PLĄDER Marzena WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA II
2 s 1 4:40.10 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS II
3 s 1 4:42.66 SKOŁUBOWICZ Emilia MKS Budomark Mysłowice # 89 U20 SL II
4 s 1 4:45.11 BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. DĄBROWSKI Tomasz # , Z/3112/11 , 2020
5 s 1 4:49.35 KRUCHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP III
6 s 1 4:50.14 NOWAK Małgorzata OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP III #
7 s 1 4:51.12 KUJAWA Aleksandra LUKS PMOS Zduńska Wola 90 U20 LD III B.D. 4
8 s 1 4:54.01 BOJARCZUK Monika WLKS Nowe Iganie # 89 U20 MZ III B.D. #
9 s 1 4:54.45 ANDREASIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 90 U20 PK III
10 s 1 4:55.05 OWCZAREK Joanna UKS Polfin Oświęcim # 90 U20 MA III B.D. 4
11 s 1 4:56.93 WOJTKOWIAK Sylwia UKS Jedynka Gostyń # 90 U20 WP III
12 s 1 5:04.35 JANKOWSKA Sonia GLKS Świdnica # 90 U20 DS IV #
1 s 2 4:23.35 CIEŚLAK Danuta KKS Victoria Stalowa Wola # 89 U20 PK I #
2 s 2 4:26.69 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I KRÓL Zbigniew # Z/0090/11 2019 M
3 s 2 4:29.14 BENEDYK Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 90 U20 DS I CHORZĘPA Przemysław # Z/1705/11 2015 1
4 s 2 4:35.16 PUSTOŁA Beata MKS Pogoń Siedlce # 90 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz B.D. # Z/5044/11 2011
5 s 2 4:35.46 ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek # Z/1324/14 2020 M
6 s 2 4:35.86 DEMBEK Ida MUKL Brodnica 89 U20 KP II B.D. 2
7 s 2 4:37.52 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U20 WN II
8 s 2 4:41.71 ŻELEŹNIK Marlena KL Lechia Gdańsk # 89 U20 PM II #
9 s 2 4:42.59 WIERZBICKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
10 s 2 4:43.01 KOZŁOWSKA Magdalena TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP II BYTNIEWSKA Magdalena BEZ
11 s 2 4:44.25 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III B.D. # 3
5000 m K
1 16:46.28 POŻAROWSZCZYK Karolina UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP I B.D. B.D. 3
2 17:12.03 GUZ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska # 89 U20 LU I #
3 17:32.98 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U20 WN II #
4 17:36.40 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN II WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2020 MM
5 17:41.80 MRUGACZ Magdalena ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 90 U20 MA II
6 17:55.54 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 89 U20 KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3249/11 , 2019
7 17:57.68 KULA Małgorzata AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL II
8 18:13.46 BEHNKE Antonina UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP II
9 18:17.41 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK III KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
10 18:21.74 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów # 89 U20 LB III #
11 18:28.37 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 90 U20 PM III POBŁOCKI Piotr # Z/0671/11 2020 2
12 18:41.10 SARAT Paulina ULKS Muflon Bielawa # 89 U20 DS III #
13 18:41.42 WALTER Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN III #
14 18:51.30 KORCZYŃSKA Karolina MKL Toruń 89 U20 KP III
15 18:58.84 NIERODA Iwona CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK III
16 19:02.62 POPIEL Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 90 U20 ZP III
17 19:16.81 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
18 19:27.47 WACŁAWSKA Anita MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 89 U20 PK III OLEKSYK Grzegorz # 1
19 19:40.63 ROBAK Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN --
20 19:54.45 SZLACHTA Dominika UKS Olimpia Zabrze # 90 U20 SL -- B.D. B.D. BEZ
21 20:14.43 MIZIA Anna AZS-AWF Katowice 89 U20 SL --
22 20:42.09 CZAPIGA Kornelia TS AKS Chorzów # 90 U20 SL --
23 20:52.54 SULOWSKA Iwona LUKS Burza Rogi 89 U20 PK --
24 21:00.08 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U20 MA -- WOJNA Anna # Z/5014/11 2015 2
25 21:38.97 STRUPIŃSKA Dorota LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U20 PM -- B.D. BEZ
100 m pł K
1 e 1 14.06 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA -0.3 I #
2 e 1 14.46 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ -0.3 I #
3 e 1 15.06 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS -0.3 II #
4 e 1 15.39 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U20 DS -0.3 II #
5 e 1 15.59 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -0.3 II B.D.
6 e 1 15.61 PIETRZAK Anna MKS Expom Krośniewianka Krośniewice # 90 U20 LD -0.3 II
7 e 1 16.16 REC Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK -0.3 III #
8 e 1 16.33 CIŚLAK Magdalena ULKS Technik Trzcinica # 89 U20 PK -0.3 III
1 e 2 14.33 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM +0.1 I
2 e 2 14.36 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +0.1 I
3 e 2 15.01 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U20 ZP +0.1 II B.D. # 2
4 e 2 15.23 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM +0.1 II #
5 e 2 15.32 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.1 II
6 e 2 15.38 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U20 LB +0.1 II
7 e 2 15.85 BARAŃSKA Joanna TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.1 III
8 e 2 16.48 GUTOWSKA Anna WKS Gwardia Warszawa # 90 U20 MZ +0.1 III PUŁAWSKI Andrzej STANISLAWSKI Krzysztof Z/1228/12 2012 BEZ
1 e 3 14.13 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP +0.4 I
2 e 3 14.41 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.4 I
3 e 3 14.62 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM +0.4 II #
4 e 3 15.19 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ +0.4 II #
5 e 3 15.32 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ +0.4 II B.D. # 1
6 e 3 15.55 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +0.4 II
7 e 3 15.59 ROŚ Paula CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +0.4 II #
8 e 3 15.74 JARMUŁA Katarzyna MLUKS Tarnów 89 U20 MA +0.4 II
1 f 2 14.82 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +1.7 II #
2 f 2 14.93 DERNOWSKA Marzena ULKS Uczniak Szprotawa # 90 U20 LB +1.7 II
3 f 2 15.16 BAJACZYK Katarzyna WLKS Wrocław 90 U20 DS +1.7 II #
4 f 2 15.22 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 89 U20 MZ +1.7 II B.D. # 1
5 f 2 15.23 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +1.7 II
6 f 2 15.27 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U20 PM +1.7 II #
7 f 2 15.63 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP +1.7 II
1 13.68 RYBAK Justyna KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +2.6 I #
2 13.74 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP +2.6 I
3 13.93 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM +2.6 I
4 14.40 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 90 U20 MZ +2.6 I #
5 14.54 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ +2.6 II
6 14.67 KAMIŃSKA Patrycja MTS Junior Sopot # 89 U20 PM +2.6 II #
7 15.45 MICHALSKA Alicja MKL Szczecin # 90 U20 ZP +2.6 II B.D. # 2
8 15.79 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +2.6 III
Trójskok K
1 13.08 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP 0.0 I
2 12.23 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL +0.3 I #
3 12.20 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa # 90 U20 MZ -0.1 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/2087/11 2017 1
4 12.03 GDULSKA Agnieszka AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL 0.0 I #
5 11.99 MADEJ Anna AZS Łódź 90 U20 LD -0.2 II B.D. # BEZ
6 11.83 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U20 KP +0.5 II #
7 11.35 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA -0.1 III #
8 11.25 KOPACZEWSKA Renata LLKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP +0.1 III
9 11.03 ADAMCZAK Paulina OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ 0.0 III
10 10.86 PIECZARKOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA -0.8 III #
11 10.67 TYMICKA Paulina AZS UMCS Lublin 90 U20 LU +0.1 IV
12 10.43 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL 0.0 IV B.D. # 3
13 10.27 CHMURA Beata ULKS Technik Trzcinica # 90 U20 PK +0.9 IV #
14 9.46 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U20 MZ 0.0 -- #
Dysk (1) K
1 43.85 MISIARZ Ewelina KS Sprint Bielsko-Biała # 89 U20 SL I
2 42.97 JAKUŁA Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD II B.D. B.D. # 2
3 41.28 SADOWSKA Małgorzata KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II #
4 38.68 FRANICZEK Dominika MKS-SMS Victoria Racibórz # 90 U20 SL II #
5 37.01 SZKLAREK Paulina AZS Łódź 89 U20 LD II #
6 36.41 MARTOWICZ Natalia KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
7 35.95 MECH Paulina AZS-AWF Katowice 89 U20 SL III
8 35.45 WALCZAK Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP III
9 33.78 GÓRNA Ewelina WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
10 33.58 CZAJKOWSKA Urszula KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III B.D. # 3
11 33.00 KAŹMIERCZAK Marlena MKLA Łęczyca 89 U20 LD III
12 31.51 STACH Iwona AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP IV #
200 m M
1 f 2 21.88 PĘKALA Damian MKL Szczecin # 89 U20 ZP -0.8 I #
2 f 2 22.11 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL -0.8 II B.D. B.D. 1
3 f 2 22.19 WIŚNIEWSKI Hubert LKS Narew Kurpiewski Łomża # 90 U20 PD -0.8 II
4 f 2 22.20 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów # 89 U20 PK -0.8 II
5 f 2 22.26 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz # 89 U20 LD -0.8 II B.D. # 3
6 f 2 22.26 ZIENTAL Mateusz NKS Namysłów # 90 U20 OP -0.8 II POKORA Tomasz # 1
7 f 2 22.48 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -0.8 II
1 21.66 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS -0.7 I WOJSA Maciej # Z/1702/11 2020 MM
1 21.66 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP -0.7 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 21.84 TOTOŚ Filip niest. Katowice # 89 U20 SL -0.7 I B.D. BEZ
4 21.95 KŁACZAŃSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP -0.7 II
5 21.99 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -0.7 II #
6 22.17 HERMANOWICZ Emil KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD -0.7 II
7 22.19 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ -0.7 II
8 22.58 MALIŃSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP -0.7 II
1500 m M
1 s 1 3:51.04 KSZCZOT Adam RKS Łódź 89 U20 LD II B.D. # Z/2880/11 2020 MM
2 s 1 3:52.31 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP II #
3 s 1 3:54.35 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U20 KP II WOŹNIAK Jacek # Z/5137/15 2018 M
4 s 1 3:55.71 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U20 DS II B.D. # 1
5 s 1 3:55.72 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U20 WP II B.D. # 2
6 s 1 3:58.44 KAMIŃSKI Paweł MKS Polonia Warszawa # 90 U20 MZ II
7 s 1 3:58.88 MIERZWA Mariusz KKS Victoria Stalowa Wola # 90 U20 PK II
8 s 1 3:59.17 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U20 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2020 M
9 s 1 3:59.36 JANIK Krzysztof MUKS Gim 2 Nysa 90 U20 OP II B.D. 2
10 s 1 3:59.84 WENDLAND Michał MKS Siechnice # 89 U20 DS II B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2020
11 s 1 4:00.41 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP II
12 s 1 4:01.68 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS II #
13 s 1 4:02.72 STADNICKI Jarosław MKS Halicz Ustrzyki Dolne # 90 U20 PK III
14 s 1 4:03.00 RESZKA Dominik GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP III #
15 s 1 4:03.80 MESYASZ Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 90 U20 SL III #
16 s 1 4:06.82 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB III #
1 s 2 3:53.83 JAROSZ Wojciech KLKS Juventa-Kobex Starachowice # 89 U20 SK II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/1458/11 2015 3
2 s 2 3:57.11 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U20 PM II
3 s 2 3:57.68 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
4 s 2 3:57.74 JAŃCZAK Filip KS Polonia Środa Wlkp. # 89 U20 WP II B.D. Z/3669/19 2019
5 s 2 3:57.85 KRÓL Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
6 s 2 3:57.97 ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL II B.D. # 3
7 s 2 3:58.19 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U20 SK II SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
8 s 2 3:58.82 ZAWADZKI Wojciech SKLA Sopot 89 U20 PM II
9 s 2 3:59.17 ŁYSZCZARZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK II
10 s 2 4:00.06 JUŚCIŃSKI Konrad WLKS Nowe Iganie # 90 U20 MZ II
11 s 2 4:00.24 FORSZPANIAK Artur MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U20 WP II
12 s 2 4:00.78 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
13 s 2 4:02.46 WIKTORSKI Hubert WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA III OLEKSYK Grzegorz 2
14 s 2 4:05.67 PAWLIK Paweł WLKS Wrocław 89 U20 DS III
15 s 2 4:07.35 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa # 89 U20 SL III B.D. # Z/1863/11 2020 3
16 s 2 4:10.76 ŚLUSARCZYK Kacper KS Agros Zamość # 90 U20 LU III
17 s 2 4:21.62 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP IV WEGWERTH Włodzimierz BEZ
5000 m M
1 14:38.45 ZALEWSKI Krystian UKS Barnim Goleniów # 89 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1331/11 2020 MM
2 14:39.58 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2020 1
3 14:43.85 OŚLIZŁO Łukasz AZS-AWF Katowice 89 U20 SL II MARMUR Stanisław # Z/2967/11 2020 1
4 14:56.68 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/4523/11 2012 3
5 15:10.49 PIASEK Kamil UKL Ósemka Police # 90 U20 ZP II #
6 15:17.42 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U20 LU III
7 15:19.78 ŻEBROWSKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce # 90 U20 MZ III B.D. # Z/1931/11 2017 1
8 15:21.79 KRAKOWIAK Łukasz MKS Unia Hrubieszów # 89 U20 LU III
9 15:23.84 SKOCELAS Grzegorz SKLA Słupsk # 90 U20 PM III
10 15:24.24 KĘDZIERSKI Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III B.D. 3
11 15:24.71 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze # 90 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech B.D. # Z/2436/11 2017 2
12 15:28.95 KOSOWSKI Konrad MKL Nefryt Lubartów # 90 U20 LU III #
14 15:42.46 SAWICKI Krzysztof UKL Ósemka Police # 86 U23 ZP III
15 15:44.90 DĘBOWSKI Tomasz LKS Zantyr Sztum # 89 U20 PM III
16 15:45.51 JARCZOK Miłosz AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL III #
17 15:51.02 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III #
18 15:51.33 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK III #
19 15:55.87 MARCINIAK Radosław WMLKS Nadodrze Powodowo # 89 U20 WP III
20 15:56.31 SASIN Emil KL Bałtyk Koszalin # 90 U20 ZP III
21 16:00.82 BULLMANN Dawid LKS Ziemi Puckiej Puck # 89 U20 PM III #
22 16:01.56 WSZOŁEK Paweł WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA III
23 16:04.46 GŁODNY Bożydar UKS Olimpia Zabrze # 89 U20 SL III
24 16:05.08 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U20 ZP III B.D. 2
25 16:08.10 WYSOCKI Dawid MLUKS Mokasyn Płoty # 90 U20 ZP III KECLER Szymon
26 16:09.21 CIEŚLAR Maciej AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL III
27 16:12.22 WIERZCHOWSKI Bartłomiej LKS Pomorze Stargard # 90 U20 ZP III
28 16:13.53 BURA Łukasz LLKS Osowa Sień 90 U20 LB III #
29 16:22.07 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz # 90 U20 LD IV B.D. # 3
30 16:31.99 STACHECKI Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP IV
31 16:32.60 WYSOCKI Paweł MKS Start Lublin # 89 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1922/12 2012 3
32 16:37.26 JÓŹWIK Adam UKS Diament Jedynka Wodzisław Śląski # 90 U20 SL IV B.D. 2
33 16:43.95 ISAŃSKI Zbigniew LKS Lubusz Słubice # 89 U20 LB IV
34 18:41.03 ŻYDEK Kamil MKS Agros Chełm # 89 U20 LU -- #
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.39 MALAK Paweł MKL Szczecin 90 U20 ZP 0.0 I #
2 e 1 14.47 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP 0.0 I B.D. BEZ
3 e 1 14.53 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS 0.0 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
4 e 1 14.98 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS 0.0 II B.D. # BEZ
5 e 1 15.42 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów # 90 U20 SL 0.0 II B.D. # BEZ
6 e 1 15.57 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA 0.0 II
7 e 1 16.49 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz # 90 U20 KP 0.0 III #
1 e 2 14.50 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +0.3 I #
2 e 2 14.64 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.3 II JAGACIAK Jarosław 1
3 e 2 14.75 GRZELAK Piotr KL Lechia Gdańsk # 89 U20 PM +0.3 II #
4 e 2 14.83 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.3 II #
5 e 2 15.32 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP +0.3 II #
6 e 2 15.65 DRAPIEWSKI Maciej GUKS Byczyna 90 U20 OP +0.3 II BUŚKO Przemysław
7 e 2 16.09 GŁADYSZ Sławomir MKS Stal Nowa Dęba # 90 U20 PK +0.3 III #
1 e 3 14.27 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.7 I #
2 e 3 14.79 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM +0.7 II
3 e 3 14.80 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ +0.7 II
4 e 3 14.84 RUMIJOWSKI Radosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.7 II B.D. 3
5 e 3 15.22 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice # 89 U20 SL +0.7 II RAMUS Józef # Z/4954/11 2015 2
6 e 3 15.86 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. # 89 U20 WP +0.7 III #
7 e 3 15.94 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno # 90 U20 WP +0.7 III #
8 e 3 16.01 SKUBISZ Krystian CWKS Resovia Rzeszów # 90 U20 PK +0.7 III
1 f 2 14.83 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław # 90 U20 DS +0.4 II B.D. # BEZ
2 f 2 14.92 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 90 U20 MZ +0.4 II
3 f 2 14.96 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U20 DS +0.4 II #
4 f 2 15.24 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice # 89 U20 SL +0.4 II RAMUS Józef # Z/4954/11 2015 2
5 f 2 15.33 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów # 90 U20 SL +0.4 II B.D. # BEZ
6 f 2 15.44 STYPA Wojciech STS Pomerania Szczecinek # 90 U20 ZP +0.4 II #
7 f 2 15.52 SUŁEK Adrian KS AZS AWF Kraków # 89 U20 MA +0.4 II
1 14.25 TARNOWSKI Piotr WKS Wawel Kraków # 89 U20 MA +0.5 I #
2 14.45 MALAK Paweł MKL Szczecin 90 U20 ZP +0.5 I #
3 14.53 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS +0.5 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2020 M
4 14.59 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U20 KP +0.5 II B.D. BEZ
5 14.64 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.5 II #
6 14.67 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM +0.5 II
7 14.68 GRZELAK Piotr KL Lechia Gdańsk # 89 U20 PM +0.5 II #
8 15.92 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań # 90 U20 WP +0.5 III JAGACIAK Jarosław 1
Wzwyż M
1 2.16 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U20 LD I B.D. # Z/2877/11 2020 MM
2 2.08 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I
3 2.08 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS I #
4 2.04 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U20 WP II B.D. # 1
5 2.00 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS II #
6 1.95 MICHAŁOWSKI Szymon LUKS Hańcza Suwałki # 90 U20 PD II #
6 1.95 KIECANA Szymon KS Agros Zamość # 89 U20 LU II #
8 1.95 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U20 WP II #
8 1.95 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ II #
10 1.95 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP II #
11 1.90 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
12 1.90 GRZYBOWSKI Marcin KS Gwardia Piła # 90 U20 WP III
13 1.85 SMARKUSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok # 90 U20 PD III #
Tyczka M
1 4.80 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U20 KP I #
2 4.80 SZCZEPAŃSKI Marcin OSOT Szczecin # 90 U20 ZP I #
3 4.70 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
4 4.70 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa # 90 U20 MZ I RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
5 4.70 STARZYCKI Szymon KS Orzeł Warszawa # 90 U20 MZ I #
6 4.50 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP I #
7 4.50 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS I
8 4.30 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U20 LB II B.D. # 2
9 4.10 MAJCHER Krzysztof KS Gwardia Piła # 89 U20 WP II B.D. B.D. BEZ
10 4.10 RASZCZUK Paweł ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II
11 4.10 ŁACHECIŃSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 90 U20 LB II
12 3.90 SZWEDZKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U20 KP III
13 3.70 GAJEWSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 89 U20 DS III #
Trójskok M
1 15.30 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU 0.0 I ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
2 15.19 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U20 KP +0.4 I B.D. # 1
3 15.15 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U20 MZ -0.4 I RADKIEWICZ Przemysław # Z/0308/11 2017 2
4 14.89 DULA Tomasz KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ -0.2 I GRABOLUS Marek BEZ
5 14.66 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U20 KP -0.1 II #
6 14.65 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM -0.2 II GALINSKI Tadeusz # Z/2472/11 2020 2
7 14.59 JANKOWIAK Paweł KS AZS AWF Poznań # 89 U20 WP 0.0 II BIERNACKI Jacek # Z/3936/11 2013 3
8 14.59 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław # 89 U20 DS +0.1 II
9 14.30 JOACHIMOWSKI Mateusz BKS Bydgoszcz 90 U20 KP 0.0 III
10 14.29 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ +0.1 III
11 14.23 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM 0.0 III
12 13.70 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków # 90 U20 MA -0.2 III #
Dysk (1.75) M
1 57.10 SUCHOCKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
2 52.50 WALKOWSKI Damian AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ I
3 52.20 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U20 MA I #
4 51.60 SOŁTYS Marcin ULKS Uczniak Szprotawa # 89 U20 LB I
5 51.06 WĘGRZYN Piotr LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP I #
6 51.05 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM I #
7 51.01 BELTER Artur MKS Aleksandrów Łódzki 89 U20 LD I B.D. B.D. # 1
8 48.04 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin # 89 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. # Z/4189/11 2011 2
9 45.70 NOGAJ Roger WMLKS Nadodrze Powodowo # 90 U20 WP II
10 45.43 KIRYS Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U20 KP II
11 44.34 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość # 90 U20 LU II B.D. # 1
12 43.58 STANISŁAWSKI Jakub MKLA Łęczyca 90 U20 LD III
Młot (6) M
1 74.89 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość # 89 U20 LU I KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2020 MM
2 65.41 NOGA Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U20 PM I #
3 62.14 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U20 LU I
4 62.06 RAUHUT Norbert KS Agros Zamość # 90 U20 LU I #
5 60.70 WESOŁOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD I #
6 58.42 NOWICKI Wojciech KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD II WOJTULEWICZ Malwina # Z/3138/11 2020 MM
7 56.86 BAŁAMUCKI Adrian MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 89 U20 SL II
8 55.80 KUCZYŃSKI Maurycy AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
9 54.76 KLIMCZAK Maciej MKS Osa Zgorzelec # 89 U20 DS II
10 54.58 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U20 WP II B.D. # BEZ
11 53.52 BODANKA Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 90 U20 SL II #
12 53.04 MILCZAREK Łukasz UKS Błyskawica Domaniewice # 90 U20 LD II
13 52.96 STERNICKI Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 89 U20 PM II RÓŻYCKI Ryszard
14 52.12 MIKA Andrzej AZS-AWF Warszawa 90 U20 MZ II
15 51.82 GRACZ Sebastian UMKS Iskra Wolsztyn # 90 U20 WP II #
16 50.70 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U20 OP III #
17 50.28 FURMAŃCZYK Paweł LLKS Pomorze Stargard # 89 U20 ZP III #
18 45.51 WOJSZKO Karol KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD III
19 41.68 CIEŚLAK Damian KS Żak Wałcz # 90 U20 ZP IV
20 38.34 LEONIEWSKI Miłosz MKS Osa Zgorzelec # 90 U20 DS IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4477529525757 sekund