Gdańsk 31.08.2013 48. Puchar Obrońców Poczty Polskiej |
||||||||||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 21:50 r | BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina | LKS Stal Mielec # | 1986 | Sen | PK | -- | # | ||||||||||||
2 | 22:33 r | YAROKHAU Agnieszka | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | -- | MIREK Wacław | Z/1929/11 | 2021 | ||||||||||
3 | 23:14 r | PŁOMIŃSKA Natalia | UKS 12 Kalisz | 1992 | U23 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/2373/11 | 2018 | M | |||||||||
4 | 24:08 r | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | I | KISIEL Krzysztof # | Z/0934/12 | 2024 | MM | |||||||||
5 | 24:09 r | WIERUS Karolina | CKS Budowlani Częstochowa | 1993 | U23 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/1874/11 | 2017 | 3 | |||||||||
6 | 24:19 r | CHOJECKA Olga | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | I | CHOJECKI Daniel # | Z/1414/13 | 2024 | MM | |||||||||
7 | 24:32 r | NAWROCKA Monika | KS Agros Zamość | 1990 | Sen | LU | -- | KUCHARSKI Marek # | Z/1965/11 | 2018 | ||||||||||
8 | 24:33 r | HEPPNER Beata | CKS Budowlani Częstochowa | 1992 | U23 | SL | -- | B.D. | 1 | |||||||||||
9 | 25:26 r | AUGUSTYN Angelika | UKS Olimp Kozienice # | 1996 | U18 | MZ | II | AUGUSTYN Krzysztof # | Z/0008/12 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||||
10 | 26:45 r | KALINA Natalia | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
11 | 26:51 r | GWIAZDA Alicja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | II | |||||||||||||
12 | 27:08 r | JACHER Małgorzata | LKS Stal Mielec | 1997 | U18 | PK | III | |||||||||||||
13 | 27:24 r | PRUSS Katarzyna | UKS 12 Kalisz | 1996 | U18 | WP | III | |||||||||||||
14 | 27:29 r | BINDRYN Joanna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||||
15 | 27:50 r | LICKIEWICZ Izabela | WLKS Nowe Iganie # | 1997 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
16 | 28:29 r | PANKOWSKA Marietta | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1997 | U18 | WP | III | |||||||||||||
17 | 28:56 r | AUGUSTYN Wiktoria | UKS Olimp Kozienice # | 1997 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
18 | 29:30 r | MAJCHROWICZ Kinga | CWKS Resovia Rzeszów # | 1995 | U20 | PK | III | |||||||||||||
19 | 32:04 r | KUKIEŁCZAK Monika | niest. Gdańsk | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
21 | 35:11 r | JASZCZ Joanna | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
22 | 37:50 r | ŻMUDZKA Grażyna | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
23 | 37:50 r | KOŚCIUK Justyna | niest. Gdańsk | 1976 | Masters | PM | -- | |||||||||||||
Chód 20 km K | ||||||||||||||||||||
2 | 1:36:34 r | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | Sen | SL | MM | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
3 | 1:39:39 r | KAPERA Monika | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | M | |||||||||||||
9 | 1:55:42 r | ELLWARD Agnieszka | WKS Flota Gdynia # | 1989 | Sen | PM | -- | BRZOZOWSKI Artur # | Z/1228/11 | 2024 | 1 | |||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 19:22 r | SUDOŁ Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1978 | Masters | MA | -- | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/1907/11 | 2022 | ||||||||||
2 | 19:39 r | SIKORA Rafał | KS AZS AWF Kraków | 1987 | Sen | MA | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/0346/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 22:13 r | RYGAŁ Jan | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 22:25 r | CZARTOSZEWSKI Szymon | WLKS Nowe Iganie # | 1996 | U18 | MZ | -- | |||||||||||||
5 | 22:34 r | BIELECKI Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 22:54 r | GOŁAWSKI Robert | WLKS Nowe Iganie # | 1998 | U16 | MZ | II | GOŁAWSKI Janusz | Z/0753/14 | 2022 | 3 | |||||||||
7 | 23:15 r | KOMAROWSKI Kamil | MKS Juvenia Białystok | 1995 | U20 | PD | -- | BULAKOWSKI Bohdan # | Z/4689/11 | 2018 | BEZ | |||||||||
8 | 23:29 r | KUBAS Marek | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 24:41 r | STOSIK Stanisław | UKS Drzewiarz Osieczna | 1972 | Masters | PM | -- | |||||||||||||
10 | 25:01 r | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||||
11 | 25:09 r | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
12 | 25:18 r | CIEŚLIŃSKI Paweł | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | II | |||||||||||||
13 | 25:27 r | KOSTRZEWA Patryk | CKS Budowlani Częstochowa | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
14 | 26:05 r | BACHOR Michał | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
15 | 26:14 r | STOSIK Michał | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | CZAJA Bogdan # | 3 | |||||||||||
16 | 26:37 r | WAŁĘSIAK Szymon | UKS Orkan Środa Wlkp. | 1998 | U16 | WP | III | |||||||||||||
17 | 27:25 r | KOBUS Dawid | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
20 | 27:40 r | BACHOR Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
21 | 27:49 r | KWITA Zbigniew | OŚ AZS Poznań # | 1959 | Masters | WP | -- | B.D. # | Z/0156/19 | 2022 | ||||||||||
22 | 27:58 r | LACH Dawid | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/1511/14 | 2015 | 4 | |||||||||
24 | 29:17 r | HARASIŃSKI Ryszard | KS Z Nogami w Chmurach Łódź # | 1956 | Masters | LD | -- | B.D. # | Z/1351/21 | 2024 | ||||||||||
25 | 29:27 r | PIASECKI Krystian | PLKS Gwda Piła | 1998 | U16 | WP | IV | |||||||||||||
27 | 29:48 r | OBUCHOWICZ Jakub | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | V | |||||||||||||
28 | 31:23 r | ZIELIŃSKI Kamil | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | STASIEWICZ Mirosław | 5 | |||||||||||
29 | 33:53 r | HIMMEL Mirosław | niest. Gdańsk | 1954 | Masters | PM | -- | |||||||||||||
30 | 36:28 r | BYCZKOWSKI Jakub | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
31 | 36:42 r | SMĘTEK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||||
Chód 20 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:27:36 r | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec | 1990 | Sen | PK | M | |||||||||||||
2 | 1:28:53 r | JELONEK Jakub | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | Sen | SL | I | LAMCH Czesław | Z/4459/11 | 2024 | MM | |||||||||
3 | 1:31:44 r | STASIEWICZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | Sen | PM | I | |||||||||||||
7 | 1:40:10 r | GRINHOLC Grzegorz | RKS Rumia | 1977 | Masters | PM | III | B.D. | Z/1770/13 | 2024 | 2 | |||||||||
11 | 1:49:29 r | CYNGOT Jacek | UKS Olimp Kozienice | 1996 | U18 | MZ | III | MISZTAL Janusz B.D. # | Z/0907/12 | 2020 | 2 | LDK! | ||||||||
13 | 1:56:20 r | TARA Sebastian | LKS Stal Mielec | 1997 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
DNF | ŻMUDZKI Tomasz | KL Lechia Gdańsk | 1990 | Sen | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1230/11 | 2013 | 1 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.0815699100494 sekund |