Gdańsk 21.09.2013 Wojewódzkie zakończenie sezonu lekkoatletycznego |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.01 | DUCZMAL Izabela | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | +1.1 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 14.74 | WOŹNICA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.1 | -- | WIETEK Zbigniew | 4 | ||||||||
3 | s | 1 | 14.82 | JĘDRAK Weronika | niest. Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | +1.1 | -- | B.D. # | Z/4855/15 | 2017 | 4 | ||||||
4 | s | 1 | 15.01 | MAJKOWSKA Aleksandra | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 15.24 | PRZYSTASZ Aleksandra | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U14 | WN | +1.1 | -- | # | |||||||||
6 | s | 1 | 15.36 | GŁOGOWSKA Kinga | MMKS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
s | 1 | DQ | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.1 | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 13.41 | ZBLEWSKA Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.44 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.71 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1999 | U16 | ZP | 0.0 | IV | # | |||||||||
4 | s | 2 | 13.99 | ANDRYSIAK Kornelia | KKB Starogard Gdański | 1995 | U20 | PM | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 14.08 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | 0.0 | V | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | s | 2 | 14.46 | KOPP OSTROWSKA Sandra | UKS Lipusz # | 2000 | U14 | PM | 0.0 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.88 | POTASZNIK Paulina | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -0.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 3 | 12.89 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U18 | KP | -0.3 | III | # | |||||||||
3 | s | 3 | 13.24 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.32 | MUJANGA Natalia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.37 | OKUŃ Julia | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.36 | STOLARCZYK Laura | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 46.14 | PAETZKE Julia | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 46.32 | BRZESKA Wiktoria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | B.D. # | Z/1839/16 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 1 | 46.35 | KOZŁOWSKA Agnieszka | MLKS Baszta Bytów | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 50.54 | ŁAWRYNIUK Wiktoria | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 43.81 | PIECHOWSKA Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 44.39 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 45.05 | NARLOCH Honorata | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 45.39 | KOHNKE Daria | RKS Rumia # | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.17 | STOLTMANN Marta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:39.39 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:42.76 | LIZAKOWSKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U16 | PM | III | POBŁOCKI Wojciech B.D. # | Z/0084/14 | 2024 | 1 | LDK! | ||||||
4 | s | 1 | 1:45.16 | MIERSKA Matylda | GKS Żukowo | 2000 | U14 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/1159/15 | 2015 | 4 | |||||||
5 | s | 1 | 1:46.21 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk # | 1998 | U16 | PM | V | ROLBIECKI Janusz # | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 1:50.89 | POTASZNIK Alicja | RLTL GGG Radom # | 2000 | U14 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 1:51.33 | GAŁKA Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
8 | s | 1 | 1:55.01 | RENKE Maria | SKLA Sopot # | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:55.32 | BORAWSKA Agata | UKS Jedynka Reda | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:59.34 | MARZEC Aleksandra | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:04.86 | RINGWELSKA Karolina | MTS Junior Sopot | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | s | 1 | 2:08.93 | WARMINSKI Cathrin | AZS-AWFiS Gdańsk | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 2:19.57 | BOJANOWSKA Weronika | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | s | 1 | 2:27.99 | FORMELA Daria | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:06.11 | BULCZAK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:12.64 | SZEWCZYK Daria | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:13.67 | BULCZAK Sylwia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:15.30 | FELSKOWSKA Marta | KUKS Remus Kościerzyna | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:17.11 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:23.29 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:24.11 | PUSTUŁKA Weronika | KUKS Remus Kościerzyna | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:32.40 | KIELBRATOWSKA Patrycja | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U16 | PM | V | PETKA Lucyna # | Z/1525/14 | 2018 | BEZ | |||||||
9 | s | 1 | 3:37.76 | GROTH Dagmara | GKS Żukowo | 1999 | U16 | PM | -- | KRÓL Krzysztof | Z/2372/15 | 2018 | 4 | |||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 67.68 | ŁADA Alicja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 71.22 | KIEŁKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
s | 1 | DNF | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.61 | ZAJĄCZKOWSKA Anna | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.58 | GODLEWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1997 | U18 | PM | III | B.D. | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 1.58 | LITTWIN Adrianna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.58 | OKSENIUK Agnieszka | GKS Piast Gliwice # | 1996 | U18 | SL | III | B.D. # | 2 | |||||||||
5 | f | 1 | 1.50 | BELING Julia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.50 | GRZYB Joanna | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U14 | WN | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.45 | KALETHA Paulina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 1.40 | DĄBROWSKA Aleksandra | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.60 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2.90 | LIPIŃSKA Milena | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | MIGDA Leszek B.D. PISKULSKI Paweł B.D. # | Z/0583/15 | 2021 | ||||||||
3 | f | 1 | 2.70 | CELEJ Natalia | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.70 | POHNKE Dominika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 2.70 | CYROCKA Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1999 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.70 | ZAPADKA Karolina | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 2.60 | GROŻYŃSKA Agata | WKS Flota Gdynia | 2000 | U14 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 2.50 | WILK Anna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 2.20 | KAWKA Kinga | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 2000 | U14 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
10 | f | 1 | 2.10 | KARCZMARCZYK Martyna | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | V | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 1.90 | BLOK Natalia | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 2001 | U14 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 1.90 | KARCZMARCZYK Justyna | AZS UMCS Lublin | 1999 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||
13 | f | 1 | 1.70 | CYROCKA Zuzanna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 2002 | U12 | PM | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.33 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U20 | PM | 0.0 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.14 | FORDUŃSKA Marcelina | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.5 | III | B.D. | 2 | ||||||||
3 | f | 1 | 5.08 | DUCZMAL Izabela | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | +1.6 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.01 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +0.8 | -- | B.D. # | 2 | ||||||||
5 | f | 1 | 4.98 | GRONDA Klaudia | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.3 | IV | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.95 | NOWICKA Zuzanna | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +0.8 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.31 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U14 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 4.12 | CZARNECKA Karolina | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 4.09 | WOŹNICA Martyna | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +0.6 | -- | WIETEK Zbigniew | 4 | ||||||||
f | 1 | NM | KOSEL Agata | MMKS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | 0.0 | -- | # | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.65 | DOMBROWSKA Wiktoria | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 12.53 | SUŁEK Nikola | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 9.61 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.89 | URBAN Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | WALCZAK Aleksandra # | Z/0093/14 | 2024 | M | |||||||
3 | f | 1 | 9.16 | PRĘDKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze # | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 8.64 | CYBULSKA Monika | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.45 | KIELIŃSKA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.44 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U14 | PM | -- | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
7 | f | 1 | 8.13 | STENCEL Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 6.12 | WOJEWSKA Katarzyna | KL Gdynia | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.82 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | II | WITEK Mirosław B.D. B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 10.28 | WOJEWSKA Natalia | KL Gdynia | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.64 | SOCHACKA Paulina | SKLA Słupsk | 1995 | U20 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.71 | MULARCZYK Izabela | SKLA Sopot | 1998 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 41.78 | MENDYK Izabela | UKS Sokół Węgorzewo # | 1998 | U16 | WN | II | PIĄTEK Mirosław # | Z/1007/14 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 32.30 | KOSIROG Natalia | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 31.85 | MIROWICZ Julia | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.44 | GRABARCZYK Alicja | ULKS Tychowo | 1999 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 26.10 | WITKOWSKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2000 | U14 | ZP | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 22.12 | PRĘDKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze # | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.76 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | II | WITEK Mirosław B.D. B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 34.47 | CIAPKA Monika | MKS Sambor Tczew | 1997 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 33.34 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 26.00 | SOCHACKA Paulina | SKLA Słupsk | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 25.60 | WITOWSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 33.25 | WOJACZEK Nikola | UKS Lipusz | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 40.43 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 31.43 | TOPÓR Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 32.34 | JAKIMOWICZ Julia | LKS Fenix Słupsk # | 2000 | U14 | PM | IV | GRECKA Ewa | Z/4294/15 | 2019 | 2 | |||||||
3 | f | 1 | 26.10 | FERGON Oliwia | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 25.58 | CYBULSKA Monika | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 24.58 | KIELIŃSKA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 22.63 | PRZYSTASZ Aleksandra | UKS Gimpas Pasłęk | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 21.64 | MARKIEWICZ Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 21.46 | SAREŃSKA Natalia | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 20.86 | WITKOWSKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2000 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 20.03 | STANISŁAWCZYK Karolina | SKLA Słupsk | 2003 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 19.01 | GRZONKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 17.06 | MAŚLAK Małgorzata | ULKS Tychowo | 2001 | U14 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef B.D. # | Z/1568/15 | 2024 | ||||||||
13 | f | 1 | 16.77 | STENCEL Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2024 | ||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.66 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U20 | PM | II | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.58 | MIELNICZEK Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.92 | KRÓL Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.98 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | +1.1 | -- | B.D. | |||||||||
4 | s | 1 | 13.07 | WOJTALA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.27 | KORKOWSKI Filip | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 2000 | U14 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.81 | SANOCKI Kornel | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | +1.1 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 12.21 | KULIGOWSKI Dariusz | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 12.33 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | +1.9 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 12.45 | RASMUS Kacper | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +1.9 | V | # | |||||||||
4 | s | 2 | 12.67 | KAMIŃKI Jakub | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 12.72 | KUBARA Kacper | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | V | # | |||||||||
1 | s | 3 | 11.84 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +0.9 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 3 | 11.97 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | +0.9 | IV | B.D. ADAMCZYK Dariusz | |||||||||
3 | s | 3 | 11.98 | KOWALCZYK Artur | MMKS Gdańsk | 1995 | U20 | PM | +0.9 | IV | ||||||||||
4 | s | 3 | 12.20 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U16 | PM | +0.9 | IV | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | |||||
5 | s | 3 | 12.27 | CHABOWSKI Przemysław | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 12.38 | PIWCEWICZ Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 10.97 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1987 | Sen | KP | +1.2 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.18 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.2 | II | # | |||||||||
3 | s | 4 | 11.34 | LIS Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | +1.2 | III | B.D. B.D. # | |||||||||
4 | s | 4 | 11.35 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +1.2 | III | # | |||||||||
5 | s | 4 | 11.49 | KORKOWSKI Kacper | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
6 | s | 4 | 11.67 | TABA Oskar | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
7 | s | 4 | 11.71 | CEGIELSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | +1.2 | III | # | |||||||||
8 | s | 4 | 11.80 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.2 | -- | # | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.19 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 39.07 | FLORKOWSKI Radosław | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 40.63 | KUBARA Kacper | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 40.95 | SMĘTEK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 41.98 | JACKOWSKI Piotr | SKL Filippides Starogard Gdański | 1998 | U16 | PM | V | PETKA Lucyna # | Z/1524/14 | 2022 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 36.84 | CHWEDCZUK Karol | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 38.40 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 38.76 | ANISZEWSKI Kamil | LKS Jantar Ustka | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 38.94 | PIWCEWICZ Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 34.64 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 36.45 | LIS Karol | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
3 | s | 3 | 37.80 | DANCEWICZ Daniel | WKS Flota Gdynia # | 1998 | U16 | PM | III | B.D. ADAMCZYK Dariusz | ||||||||||
4 | s | 3 | 38.04 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 38.08 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 3 | 38.91 | KULIGOWSKI Dariusz | MMKS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 39.05 | PRZEPIÓRKA Łukasz | LKB im. Braci Petk Lębork | 1998 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/0346/14 | 2014 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | s | 3 | 41.35 | RZEPA Mateusz | UKS Jedynka Reda | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:23.18 | CZAJA Dominik | SKLA Sopot | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:25.24 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:25.70 | MICHALSKI Wojciech | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | SZAŁACH Krzysztof # | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 1:26.35 | KRZYŻANOWSKI Patryk | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:27.03 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U18 | PM | -- | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 1:29.15 | KONOPSKI Kacper | MKS Truso Elbląg | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:30.31 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:32.16 | NAHAJOWSKI Łukasz | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:32.19 | PROCAJŁO Adrian | MKS Truso Elbląg | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:33.49 | HESSE Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||
11 | s | 1 | 1:37.11 | WESTFAL Dariusz | LKS Zantyr Sztum | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:41.46 | BYCZKOWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | s | 1 | 1:41.81 | BOKSAN Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:38.28 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | Sen | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/4532/11 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 2:43.29 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:43.66 | CHABOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:45.73 | MIELEWCZYK Dawid | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:45.99 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:46.26 | SERKOWSKI Wojciech | GKS Cartusia Kartuzy # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. KRÓL Krzysztof B.D. | , Z/1061/14 | , 2024 | ||||||||
7 | s | 1 | 2:46.75 | KASPEREK Patryk | KKB Starogard Gdański | 1994 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:50.90 | GLEBOW Dominik | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:51.16 | WÓJCICKI Maciej | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:52.24 | NARLOCH Damian | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:56.96 | CHMURA Krystian | RKS Rumia | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 2:57.48 | KOPANIA Michał | KL Lechia Gdańsk | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
13 | s | 1 | 2:58.37 | KARŁOWSKI Mikołaj | RKS Rumia | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
14 | s | 1 | 3:11.68 | LEWANDOWSKI Michał | MKS Sambor Tczew | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
15 | s | 1 | 3:27.20 | ZIELIŃSKI Kamil | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | 5 | |||||||||
16 | s | 1 | 3:27.29 | BYCZKOWSKI Jakub | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
s | 1 | DNF | PASTEWSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 2000 | U14 | PM | -- | ||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:18.33 | KUJAWA Wiktor | KS AZS UWM Olsztyn # | 1993 | U23 | WN | -- | B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława # | , Z/1738/13 | , 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 4:19.11 | KLAWIKOWSKI Damian | RKS Rumia | 1996 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 4:20.37 | GRZYWIŃSKI Wojciech | LKS Zantyr Sztum | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:21.82 | SPUSTEK Marcin | MKS Truso Elbląg | 1997 | U18 | WN | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:23.07 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U18 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
6 | s | 1 | 4:29.59 | BOGUSZ Jan | SKLA Sopot | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 5:05.69 | MAŁAGOWSKI Adam | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/1862/12 | 2015 | 3 | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 16.84 | NOWAK Andrzej | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +1.3 | III | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.22 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | +0.4 | III | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 15.50 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | +0.4 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.34 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | +0.4 | IV | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | s | 1 | 16.58 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | +0.4 | -- | # | |||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.84 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 16.53 | KAMIŃKI Jakub | KL Gdynia | 1995 | U20 | PM | +1.3 | IV | # | |||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 58.91 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 63.20 | BOGDANOWICZ Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | -- | STANISLAWSKI Krzysztof # | ||||||||||
s | 1 | DNF | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | ||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.67 | DOBEK Patryk | MKL Szczecin # | 1994 | U20 | ZP | M | B.D. # | Z/0373/11 | 2024 | MM | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.90 | BARAN Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.80 | KOWALSKI Nikodem | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.80 | JOSKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.80 | NUSZEL Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.80 | KUKIEŁKO Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 3.10 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U18 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
3 | f | 1 | 2.90 | ŁASKI Andrzej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1999 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 2.30 | BLEJA Jacek | SKLA Sopot | 1999 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. # | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.12 | RUDEK Szymon | WKS Flota Gdynia | 1998 | U16 | PM | +0.5 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
1 | f | 1 | 6.61 | RÓZGA Simon | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | +0.9 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 5.97 | KAŃSKI Norbert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.9 | IV | KAŃSKI Ryszard # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.60 | KUCZEWSKI Mateusz | KL Lechia Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +0.4 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.85 | TRACZYK Filip | KL Lechia Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.8 | V | WRZOSEK Zbigniew | Z/1512/14 | 2014 | BEZ | ||||||
3 | f | 1 | 5.95 | ŁABĘCKI Kordian | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | +0.5 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.61 | LIPIŃSKI Bartosz | MMKS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.3 | V | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.85 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.29 | BLEJA Marek | SKLA Sopot | 1996 | U18 | PM | -0.5 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
5 | f | 1 | 5.54 | MAJCHRZAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +0.7 | -- | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.50 | ŚREDNIAWSKI Adrian | MKS Sambor Tczew | 1998 | U16 | PM | +0.5 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.35 | WACHOWSKI Aleksander | WKS Flota Gdynia | 1999 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.21 | MARCINKOWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.83 | GRUCHAŁA Mateusz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1998 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | f | 1 | 15.93 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.64 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 13.62 | JANICKI Krzysztof | KL Gdynia | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.93 | PIŁKA Marcel | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.12 | KOBIELLA Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 8.74 | LEWANDOWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
f | 1 | NM | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | ||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 19.39 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 14.62 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.25 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
f | 1 | NM | KIELBRATOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1995 | U20 | PM | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.62 | REGIN Andrzej | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | U20 | WN | I | B.D. | 2 | |||||||||
2 | f | 1 | 14.37 | KASZUBA Krzysztof | MKS Truso Elbląg # | 1970 | Masters | WN | II | SZCZEPAŃSKI Stanisław B.D. # | Z/0159/19 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 13.69 | WITEK Mirosław | AML Słupsk # | 1967 | Masters | PM | II | WITEK Mirosław # | Z/1294/19 | 2022 | BEZ | |||||||
4 | f | 1 | 13.04 | KULIKOWICZ Tadeusz | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot | 1966 | Masters | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.97 | RENDASZKA Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1998 | U16 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/1088/14 | 2021 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 45.48 | KOSZAŁKA Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 42.29 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 38.15 | MAKURAT Wojciech | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1998 | U16 | PM | IV | KOWNATKE Rafał B.D. | Z/1247/14 | 2023 | ||||||||
5 | f | 1 | 35.30 | PETTKE Krystian | UKS Jedynka Reda | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 32.23 | KRAUSE Patryk | SKLA Sopot | 2000 | U14 | PM | V | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.56 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 48.26 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | II | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 37.76 | GRZEGORCZYK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 51.19 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U18 | WN | I | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 41.79 | REGIN Andrzej | PKS Gwardia Szczytno | 1994 | U20 | WN | III | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 41.42 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 40.93 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
f | 1 | NM | WALCZYŃSKI Adrian | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | -- | # | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.80 | KASZUBA Krzysztof | MKS Truso Elbląg # | 1970 | Masters | WN | III | SZCZEPAŃSKI Stanisław B.D. # | Z/0159/19 | 2024 | ||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 52.14 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 50.64 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 43.55 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | IV | # | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 41.87 | MICHALUK Amadeusz | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 41.20 | PIŁKA Marcel | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 40.11 | GRZESZKOWIAK Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 35.84 | SZCZEPANIK Adam | MKS Truso Elbląg | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 32.05 | KRUPIŃSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 41.86 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 33.48 | BIELAWSKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 59.56 | LEBIODA Piotr | LUKS Hańcza Suwałki | 1992 | U23 | PD | II | B.D. | Z/1328/14 | 2023 | ||||||||
2 | f | 1 | 56.44 | ROZUMCZYK Tomasz | LKS Fenix Słupsk # | 1989 | Sen | PM | II | GRECKA Ewa | Z/1132/12 | 2022 | 3 | |||||||
3 | f | 1 | 55.06 | GÓRAK Maciej | SKLA Sopot # | 1992 | U23 | PM | II | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3362860679626 sekund |