Olsztyn 25.09.2011 Mistrzostwa Województwa roczników 1997 i 1998 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.64 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | +1.1 | IV | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.69 | STASZEWSKA Dominika | PKS Gwardia Szczytno | 1999 | U14 | WN | +1.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.75 | ZIELIŃSKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 1997 | U16 | WN | +1.1 | IV | # | |||||||||
4 | s | 1 | 14.09 | TWOREK Urszula | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1998 | U14 | WN | +1.1 | V | GRALEWSKI Wojciech # | Z/0152/14 | 2023 | |||||||
5 | s | 1 | 14.89 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +1.1 | -- | B.D. | |||||||||
1 | s | 2 | 13.84 | KAMIŃSKA Monika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U14 | PD | +1.2 | V | PAZIEWSKI Janusz # | 3 | ||||||||
2 | s | 2 | 14.63 | KARCZEWSKA Magdalena | LKS Lubawa | 1997 | U16 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.81 | ŻABKA Anna | KS Piast Wilczęta # | 1997 | U16 | WN | +1.2 | -- | MICHAŁEK Piotr # | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 15.15 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U14 | WN | +1.2 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 15.58 | KARCZEWSKA Sylwia | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 16.29 | KORNELUK Monika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 16.60 | NOWAK Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.83 | MAĆKO Oliwia | LKS Lubawa # | 1997 | U16 | WN | +0.9 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.67 | KANDERSKA Angelika | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 14.93 | SANKOWSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.97 | ZBOROWSKA Inez | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 15.14 | KACZOROWSKA Katarzyna | LKS Lubawa | 1998 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 15.63 | SAMSELSKA Michalina | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 15.78 | PASIUK Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.27 | ŁUGOWSKA Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.69 | STANISZEWSKA Żaneta | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.76 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 13.98 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | +1.2 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 15.90 | CZASNOJĆ Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 17.10 | KRAJEWSKA Marta | LKS Lubawa | 1998 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 12.72 | BLAUTENBERG Angelika | UKS MOSiR Działdowo | 1994 | U18 | WN | +1.5 | II | ||||||||||
2 | s | 5 | 12.94 | JANKOWSKA Barbara | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1994 | U18 | WN | +1.5 | III | B.D. # | Z/4223/11 | 2014 | 2 | ||||||
3 | s | 5 | 14.32 | SARNOWSKA Anita | MKS Truso Elbląg | 1994 | U18 | WN | +1.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 5 | 14.35 | CIOMEK Anna | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1996 | U16 | WN | +1.5 | V | # | |||||||||
5 | s | 5 | 15.34 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | +1.5 | -- | # | |||||||||
6 | s | 5 | 15.79 | KALISZ Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | +1.5 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.41 | ZIÓŁKOWSKA Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 43.71 | OWCZAREK Klaudia | SKLA Sopot # | 1997 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 46.35 | ZIELIŃSKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 1997 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 46.36 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 46.83 | LELMACHER Justyna | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1996 | U16 | WN | V | PAZIEWSKI Janusz | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 46.93 | LAWRENC Paulina | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1997 | U16 | WN | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 47.22 | CIOSEK Patrycja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 50.79 | KACZOROWSKA Katarzyna | LKS Lubawa | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 46.30 | ZAWISTOWSKA Weronika | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1999 | U14 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.75 | ŁADA Alicja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 49.12 | POLEWACZ Hanna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 50.58 | LICZNERSKA Agata | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
5 | s | 2 | 50.68 | ŚLIWIŃSKA Edyta | UKS Atos Woźnice | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 53.82 | MACIOROWSKA Kamila | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 54.25 | SANKOWSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 55.64 | KALISZ Justyna | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 45.24 | BUJNICKA Patrycja | MLKS Ostróda | 1993 | U20 | WN | -- | NOWICKI Ryszard | Z/0822/11 | 2020 | 3 | |||||||
2 | s | 3 | 46.13 | SARNOWSKA Anita | MKS Truso Elbląg | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 46.47 | KAMIŃSKA Monika | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U14 | PD | IV | PAZIEWSKI Janusz # | 3 | |||||||||
4 | s | 3 | 48.63 | ZABOROWSKA Oktawia | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 49.90 | PAWŁOWSKA Kamila | KS Zamek Kurzętnik # | 2000 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2311/15 | 2024 | 3 | |||||||
6 | s | 3 | 53.37 | KARCZEWSKA Sylwia | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 54.14 | DOBRZYŃSKA Monika | GUKS Asy Dywity | 1998 | U14 | WN | -- | B.D. | 5 | |||||||||
1 | s | 4 | 45.17 | ŁĘGOWSKA Ewelina | KS AZS UWM Olsztyn | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 46.16 | MULKITYN Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 48.63 | TOKAREWICZ Marlena | KS Piast Wilczęta # | 1997 | U16 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr # | 4 | |||||||||
4 | s | 4 | 57.13 | NOWAK Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 57.95 | DUDKIEWICZ Paulina | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U12 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | s | 4 | 58.46 | JAKUBOWSKA Klaudia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
6 | s | 1 | 66.02 | DUZIKOWSKA Anna Karolina | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:43.39 | MULKITYN Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:44.37 | RUTKOWSKA Michaela | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:46.45 | MADEJ Dominika | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:48.16 | KUTZA Kinga | GKS Olimpia Grudziądz # | 1998 | U14 | KP | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:49.35 | KŁOSOWSKA Adrianna | UKS MOSiR Działdowo | 1999 | U14 | WN | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:51.43 | MARCINIAK Paulina | MOS Zatoka Braniewo | 1998 | U14 | WN | -- | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0535/14 | 2015 | BEZ | |||||||
7 | s | 1 | 1:52.32 | ROMAŃSKA Natalia | LUKS Orneta | 1998 | U14 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | 5 | LDK! | ||||||||
8 | s | 1 | 1:52.84 | ORZECHOWSKA Paulina | UKS MOSiR Działdowo | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:53.52 | MALINOWSKA Karolina | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1997 | U16 | PD | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:56.97 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U14 | PD | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 2:01.50 | KOŁATKA Monika | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1997 | U16 | WN | -- | B.D. B.D. | Z/0355/13 | 2019 | BEZ | |||||||
12 | s | 1 | 2:05.53 | TERCJAK Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U14 | PD | -- | # | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:02.80 | KULESA Monika | KS AZS UWM Olsztyn | 1992 | U20 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:05.44 | KONARZEWSKA Martyna | UKS MOSiR Działdowo | 1991 | U23 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/4177/11 | 2024 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 3:13.44 | WIŚNIEWSKA Katrin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1995 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:19.36 | MIKULAK Natalia | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:19.51 | LULIŃSKA Kamila | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1995 | U18 | WN | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 3:29.40 | WANTOWSKA Aleksandra | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1996 | U16 | WN | V | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | s | 1 | 3:36.14 | TATAREWICZ Angelika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:36.97 | KISIELEWSKA Dorota | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:44.20 | GRAMAN Natalia | LKS Lubawa | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:44.23 | KĘDZIA Milena | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U16 | DS | -- | WOSIEK Jacek # | Z/0466/13 | 2023 | ||||||||
11 | s | 1 | 4:01.94 | DOBRZYŃSKA Monika | GUKS Asy Dywity | 1998 | U14 | WN | -- | B.D. | 5 | |||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.64 | BURAKIEWICZ Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno | 1997 | U16 | WN | +1.2 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 20.32 | KARCZEWSKA Magdalena | LKS Lubawa | 1997 | U16 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.84 | SŁOMIŃSKA Dominika | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 50.96 | ŁADA Alicja | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 53.49 | KUBICKA Alicja | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 58.84 | MACIOROWSKA Kinga | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 59.06 | ŁUKOWSKA Natalia | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1999 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.46 |
ZIÓŁKOWSKA Paulina SŁOMIŃSKA Dominika KUBICKA Alicja RUTKOWSKA Michaela |
KS AZS UWM Olsztyn | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 55.45 |
MALINOWSKA Karolina KAMIŃSKA Monika LELMACHER Justyna JANKOWSKA Barbara |
MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1997 1999 1996 1994 |
U18 | WMZ | -- |
PAZIEWSKI Janusz PAZIEWSKI Janusz B.D. |
Z/4223/11 |
2014 |
3 BEZ 2 |
|||||||
3 | s | 1 | 56.24 |
KANDERSKA Angelika ŁADA Alicja CIOSEK Patrycja KISIELEWSKA Dorota |
MKS Truso Elbląg | 1997 1997 1997 1997 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 59.47 |
POLAK Natalia DUDKIEWICZ Paulina PASTUSIAK Kinga TWOREK Urszula |
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 2000 2000 1998 |
U14 | WMZ | -- |
GRALEWSKI Wojciech |
Z/0152/14 |
2023 |
||||||||
5 | s | 1 | 62.74 |
KRAJEWSKA Marta KACZOROWSKA Katarzyna KARCZEWSKA Sylwia KARCZEWSKA Magdalena |
LKS Lubawa | 1998 1998 1999 1997 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | NOWOŚWIAT Agnieszka | MKS Truso Elbląg | 1995 | U18 | WN | IV | # | ||||||||||||
2 | 1.40 | TOKAREWICZ Marlena | KS Piast Wilczęta # | 1997 | U16 | WN | V | MICHAŁEK Piotr # | 4 | |||||||||||
3 | 1.35 | PESTA Kinga | KS Jeziorak Iława | 2000 | U12 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 1.35 | PESTA Julia | KS Jeziorak Iława | 2000 | U12 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 1.35 | PASTUSIAK Kinga | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U12 | WN | -- | # | ||||||||||||
6 | 1.35 | TWOREK Urszula | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1998 | U14 | WN | -- | GRALEWSKI Wojciech # | Z/0152/14 | 2023 | ||||||||||
7 | 1.30 | KANDERSKA Angelika | MKS Truso Elbląg | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
8 | 1.25 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.13 | BLAUTENBERG Angelika | UKS MOSiR Działdowo | 1994 | U18 | WN | +1.3 | III | ||||||||||||
2 | 4.92 | BURAKIEWICZ Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno | 1997 | U16 | WN | +1.2 | IV | ||||||||||||
3 | 4.86 | JANKOWSKA Barbara | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1994 | U18 | WN | +1.2 | IV | B.D. # | Z/4223/11 | 2014 | 2 | ||||||||
4 | 4.70 | ŁUGOWSKA Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | +0.3 | -- | ||||||||||||
5 | 4.58 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | +0.1 | V | ||||||||||||
6 | 4.44 | ŻABKA Anna | KS Piast Wilczęta # | 1997 | U16 | WN | +0.6 | -- | MICHAŁEK Piotr # | BEZ | ||||||||||
7 | 4.35 | BELKA Patrycja | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1996 | U16 | WN | +0.9 | -- | B.D. # | 4 | ||||||||||
8 | 4.13 | TWOREK Urszula | NKS Nowe Miasto Lubawskie # | 1998 | U14 | WN | +1.6 | -- | GRALEWSKI Wojciech # | Z/0152/14 | 2023 | |||||||||
9 | 3.86 | STANISZEWSKA Żaneta | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | +0.2 | -- | ||||||||||||
10 | 3.82 | POLAK Natalia | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U14 | WN | +0.8 | -- | # | |||||||||||
11 | 3.80 | KORNELUK Monika | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||||
12 | 3.74 | PASTUSIAK Kinga | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U12 | WN | +0.8 | -- | # | |||||||||||
13 | 3.70 | ŚLIWIŃSKA Edyta | UKS Atos Woźnice | 1998 | U14 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||||
14 | 3.66 | SAMSELSKA Michalina | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||||
15 | 3.64 | CZASNOJĆ Wiktoria | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||||
16 | 3.34 | PASIUK Paulina | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +0.6 | -- | ||||||||||||
17 | 2.78 | TERCJAK Zofia | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U14 | PD | +0.7 | -- | # | |||||||||||
18 | 2.73 | TERCJAK Małgorzata | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1999 | U14 | PD | +1.2 | -- | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.55 | WIŚNIEWSKA Sylwia | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
2 | 10.05 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | IV | B.D. # | 2 | |||||||||||
3 | 7.78 | PAJĄK Agnieszka | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
4 | 7.71 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.40 | WIŚNIEWSKA Sylwia | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
2 | 18.50 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | B.D. # | 2 | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 26.58 | PAJĄK Agnieszka | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | V | |||||||||||||
2 | 24.16 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 22.16 | MICHAŁEK Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | B.D. # | 2 | |||||||||||
4 | 20.77 | WIŚNIEWSKA Natalia | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.71 | BARANOWSKI Michał | MKS Truso Elbląg | 1993 | U20 | WN | +0.8 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.01 | DĄBROWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 1 | 12.37 | BANACKI Marcin | LKS Lubawa | 1994 | U18 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.43 | CZUBKOWSKI Damian | GUKS Asy Dywity | 1996 | U16 | WN | +0.8 | V | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.67 | KOREJWO Dawid | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +0.8 | V | ||||||||||
6 | s | 1 | 13.89 | BIEDRZYCKI Mateusz | LKS Lubawa | 1998 | U14 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 14.45 | KRZYŻOPOLSKI Mariusz | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.02 | WIESIOŁEK Kacper | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | +1.4 | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # | Z/0895/12 | 2021 | 3 | ||||||
2 | s | 2 | 12.10 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U16 | WN | +1.4 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.30 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | +1.4 | V | # | |||||||||
4 | s | 2 | 12.84 | REWERS Filip | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 12.93 | BACZEWSKI Julian | UKS SMS Warszawa # | 1998 | U14 | MZ | +1.4 | -- | RZEPKA Marek # | Z/0153/14 | 2017 | 2 | ||||||
6 | s | 2 | 14.11 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | +1.4 | -- | # | |||||||||
7 | s | 2 | 14.43 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.11 | OBUCHOWICZ Krystian | GUKS Asy Dywity | 1997 | U16 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 13.60 | KLONOWSKI Michał | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 13.85 | NOWAK Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.3 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 14.11 | KOREJWO Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.76 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | +1.3 | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | ||||||
6 | s | 3 | 16.89 | KAPELIŃSKI Mateusz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U12 | WN | +1.3 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 13.68 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | +1.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 13.89 | OLSZEWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | +1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 14.12 | WOJTKIEWICZ Karol | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | +1.1 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 15.14 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | +1.1 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 15.72 | BŁASZCZYK Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | +1.1 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.23 | WOŁYNIEC Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1997 | U16 | PD | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 41.57 | MATEUSIAK Cezary | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 41.72 | OBUCHOWICZ Krystian | GUKS Asy Dywity | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 43.67 | SKOCZYLAS Dawid | UKS Jedynka Bartoszyce | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 43.71 | NOWAK Jakub | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 46.01 | KLONOWSKI Michał | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 41.23 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 42.04 | STANKIEWICZ Krzysztof | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 45.19 | SUDUJKO Ryszard | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 47.35 | JABŁOŃSKI Kasper | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 47.76 | BIEDRZYCKI Mateusz | LKS Lubawa | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 49.12 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 3 | 39.74 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 45.85 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 46.69 | KOREJWO Dominik | KS AZS UWM Olsztyn | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 48.64 | OLSZEWSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 56.31 | PIOTROWICZ Cezary | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 38.52 | SUDOŁ Krystian | LUKS Orneta | 1996 | U16 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 4 | 39.62 | DĄBROWSKI Paweł | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 4 | 40.60 | CZUBKOWSKI Damian | GUKS Asy Dywity | 1996 | U16 | WN | V | |||||||||||
4 | s | 4 | 46.16 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | |||||||
5 | s | 4 | 47.77 | GRECZKO Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 49.64 | WOJTKIEWICZ Karol | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
7 | s | 4 | 53.83 | BŁASZCZYK Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 39.08 | ZAWADZKI Patryk | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||
2 | s | 5 | 40.64 | KULMACZEWSKI Rafał | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1996 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 42.02 | LAWRENC Marcin | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1995 | U18 | WN | -- | # | ||||||||||
4 | s | 5 | 43.88 | SZYDŁOWSKI Mateusz | KS Jeziorak Iława | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 54.30 | DZIADKO Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 2000 | U12 | WN | -- | # | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.58 | GRZYMKOWSKI Patryk | UKS MOSiR Działdowo | 1994 | U18 | WN | III | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 54.06 | PASIK Łukasz | MLKS Ostróda | 1995 | U18 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 54.55 | KAJETANEK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 55.25 | KACZMARSKI Mateusz | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 65.76 | SZTYBÓR Jakub | MLKS Ostróda | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:29.38 | HWEDORUK Maciej | MOS Zatoka Braniewo | 1996 | U16 | WN | III | GAJOWNICZEK Franciszek | Z/0670/12 | 2014 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 1:32.67 | MATEUSIAK Cezary | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U16 | WN | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:36.59 | BYTNER Kamil | KS Jeziorak Iława | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:37.58 | SKOCZYLAS Dawid | UKS Jedynka Bartoszyce | 1997 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:37.74 | MYSZKIEWICZ Maciej | Orka Iława Athletics # | 1996 | U16 | WN | V | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 1:39.80 | RATUSZYŃSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:53.18 | TADEJEWSKI Mateusz | MLKS Ostróda | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:54.34 | MICHAŁOWSKI Jakub | MLKS Ostróda | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:54.87 | TARMASEWICZ Patryk | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:57.87 | MALINOWSKI Patryk | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:42.66 | EWERTOWSKI Damian | MLKS Ostróda | 1996 | U16 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:46.68 | JACKIEWICZ Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 1 | 2:48.63 | SŁUPSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:51.45 | MARSZELEWSKI Paweł | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 1996 | U16 | WN | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:53.22 | TAMBOR Michał | UKS Mały Jeziorak Iława # | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:53.77 | ŁĘGOWSKI Robert | KS AZS UWM Olsztyn | 1996 | U16 | WN | V | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:54.00 | WODZYŃSKI Artur | UKS MOSiR Działdowo | 1995 | U18 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:09.32 | FERENC Maciej | UKS Jedynka Bartoszyce | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:21.17 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||
10 | s | 1 | 3:56.00 | OCHOCKI Radosław | KS Piast Wilczęta # | 1998 | U14 | WN | -- | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.69 | WOŁYNIEC Piotr | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1997 | U16 | PD | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 44.36 | JĘDRASZEK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.18 |
SUDUJKO Ryszard REWERS Filip JABŁOŃSKI Kasper NOWAK Jakub |
KS AZS UWM Olsztyn | 1997 1998 1998 1998 |
U16 | WMZ | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 54.86 |
KRZYŻOPOLSKI Mariusz KLONOWSKI Michał JUDEK Adrian NOWAK Dariusz |
MKS Truso Elbląg | 1998 1998 1998 1997 |
U16 | WMZ | -- |
B.D. MIGDA Leszek |
, Z/0545/13 |
, 2023 |
||||||||
3 | s | 1 | 57.88 |
PIOTROWICZ Cezary WOJTKIEWICZ Karol JAKUBOWSKI Sebastian BIEŃKOWSKI Wiktor |
LKS Lubawa | 1999 1999 1999 1997 |
U16 | WMZ | -- |
TYKARSKI Marek |
Z/0165/16 |
2019 |
1 |
|||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | WIATROWSKI Jakub | KS Jeziorak Iława | 1994 | U18 | WN | IV | HOFMAN Paweł | Z/1794/12 | 2013 | 4 | |||||||||
2 | 1.55 | MAŁEJKYJ Damian | KS Piast Wilczęta # | 1997 | U16 | WN | -- | MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr # | , Z/0843/13 | , 2014 | 4 | |||||||||
3 | 1.50 | BACZEWSKI Julian | UKS SMS Warszawa # | 1998 | U14 | MZ | -- | RZEPKA Marek # | Z/0153/14 | 2017 | 2 | |||||||||
4 | 1.45 | KRET Bartosz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||||
5 | 1.40 | MACIESZA Jakub | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 1.35 | NOWAK Dariusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # | 1997 | U16 | PM | -- | B.D. MIGDA Leszek | , Z/0545/13 | , 2023 | ||||||||||
7 | 1.25 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
8 | 1.25 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U14 | WN | -- | B.D. # | ||||||||||||
9 | 1.15 | PIOTROWICZ Cezary | LKS Lubawa | 1999 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||||
10 | 1.10 | KAPELIŃSKI Mateusz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U12 | WN | -- | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.60 | BANACKI Marcin | LKS Lubawa | 1994 | U18 | WN | +0.2 | -- | ||||||||||||
2 | 5.42 | ZAWADZKI Patryk | LKS Lubawa | 1996 | U16 | WN | +0.9 | -- | ||||||||||||
3 | 5.38 | KALWASIŃSKI Ariel | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | +0.3 | -- | # | |||||||||||
4 | 5.36 | KULMACZEWSKI Rafał | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1996 | U16 | WN | +1.2 | -- | ||||||||||||
5 | 5.05 | BACZEWSKI Julian | UKS SMS Warszawa # | 1998 | U14 | MZ | +1.3 | -- | RZEPKA Marek # | Z/0153/14 | 2017 | 2 | ||||||||
6 | 4.80 | JUDEK Adrian | MKS Truso Elbląg | 1998 | U14 | WN | +0.3 | -- | ||||||||||||
7 | 4.70 | STANKIEWICZ Krzysztof | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1997 | U16 | WN | +0.5 | -- | ||||||||||||
8 | 4.60 | JACKIEWICZ Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | +0.3 | -- | B.D. | 2 | ||||||||||
9 | 4.40 | PIECHOWICZ Karol | PKS Gwardia Szczytno | 1998 | U14 | WN | +1.3 | -- | ||||||||||||
10 | 3.27 | KAPELIŃSKI Mateusz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U12 | WN | +0.4 | -- | # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.56 | KLEPACKI Jacek | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | III | |||||||||||||
3 | 11.18 | OZDARSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
4 | 7.82 | MARACHA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
1 | 2 | 15.45 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U16 | WN | II | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | ||||||||
2 | 2 | 11.97 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | V | # | |||||||||||
3 | 2 | 11.95 | STEFANOWSKI Damian | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1996 | U16 | WN | V | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.96 | MUCZYŃ Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | 12.23 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | IV | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.00 | BUKOWIECKI Konrad | KS AZS UWM Olsztyn # | 1997 | U16 | WN | II | BUKOWIECKI Ireneusz | Z/0116/13 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 40.41 | TREDER Krystian | KS Polonia Pasłęk # | 1996 | U16 | WN | IV | BORYSEWICZ Piotr # | Z/0159/12 | 2016 | 1 | |||||||||
3 | 35.95 | ZELMA Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||||
4 | 15.74 | MOŁDA Marcin | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.14 | GOLISZEWSKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1994 | U18 | WN | III | |||||||||||||
2 | 37.40 | KLEPACKI Jacek | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
3 | 31.68 | OZDARSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
4 | 18.73 | MARACHA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.73 | MENDYK Daniel | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | III | |||||||||||||
2 | 40.95 | MUCZYŃ Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | III | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.42 | TREDER Krystian | KS Polonia Pasłęk # | 1996 | U16 | WN | III | BORYSEWICZ Piotr # | Z/0159/12 | 2016 | 1 | |||||||||
2 | 46.14 | ŁUKASIK Szymon | KS AZS UWM Olsztyn # | 1996 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
3 | 35.45 | KRET Bartosz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||||
4 | 34.75 | STEFANOWSKI Damian | MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk | 1996 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
5 | 33.74 | BANACKI Mateusz | LKS Lubawa | 1997 | U16 | WN | -- | |||||||||||||
6 | 27.80 | FIGGER Mateusz | KS Polonia Pasłęk # | 1998 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/1447/14 | 2016 | ||||||||||
7 | 23.06 | SARNACKI Michał | KS AZS UWM Olsztyn | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
8 | 20.93 | SYREWICZ Łukasz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U14 | WN | -- | |||||||||||||
9 | 19.86 | ZAWADZKI Artur | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
2 | 30.22 | OZDARSKI Łukasz | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U18 | MZ | -- | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
3 | 21.77 | MARACHA Sebastian | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.68 | MUCZYŃ Piotr | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
1 | 37.98 | ZALEWSKI Karol | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | OGONOWSKI Jakub # | Z/2480/11 | 2024 | ||||||||||
2 | 35.12 | MENDYK Daniel | KS AZS UWM Olsztyn | 1993 | U20 | WN | -- | |||||||||||||
3 | 34.18 | KLEPACKI Jacek | KS AZS UWM Olsztyn | 1994 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.4248201847076 sekund |