Bydgoszcz 17.05.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.98 | FLEJSZAR Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1983 | U20 | PM | -0.6 | I | ||||||||||||
2 | 12.18 | SZNAJDER Irena | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1977 | Sen | KP | -0.6 | II | ||||||||||||
3 | 12.29 | WITTSTOCK Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1979 | Sen | PM | -0.6 | II | ||||||||||||
4 | 12.37 | WARDOWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1983 | U20 | PM | -0.6 | II | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.89 | KULESZA Anna | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U18 | PM | +0.6 | II | ||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 56.66 | KOWITZ Sylwia | LUKS Orneta # | 1983 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | 58.62 | TUTAK Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:13.96 | DRĄŻKOWSKA Małgorzata | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U18 | KP | II | NOWAKOWSKA Agnieszka | ||||||||||||
1 | 2:18.44 | SIECIŃSKA Elżbieta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
2 | 2:13.96 | BERNARDELLI Iwona | KS Prefbet-Sonarol # | 1985 | U18 | PD | II | B.D. # | Z/1932/11 | 2024 | ||||||||||
3 | 2:17.87 | DRYPS Emilia | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
5 | 2:18.13 | ZBRÓG Monika | LUKS Orneta # | 1985 | U18 | WN | III | |||||||||||||
6 | 2:18.62 | NOWAKOWSKA Dominika | Akademia Biegowa Kartuzy # | 1985 | U18 | PM | III | NOWAKOWSKI Karol # | Z/0352/12 | 2024 | ||||||||||
9 | 2:38.41 | PREKIEL Ewelina | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U16 | WN | -- | B.D. | ||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:41.17 | FEDUS Sylwia | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | II | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
2 | 4:46.27 | LUDWIKOWSKA Emilia | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
2 | 4:48.55 | MALINOWSKA Kamila | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 4:51.55 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
7 | 5:06.88 | LESIK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U18 | WN | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 9:47.10 | DZIWOSZ Katarzyna | MSKS Technik Malbork # | 1980 | U23 | PM | I | JAKUBOWSKI Marek | 3 | |||||||||||
2 | 10:14.11 | ZRADA Agnieszka | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | II | B.D. | Z/0869/11 | 1 | ||||||||||
3 | 10:26.84 | KOPCZYŃSKA Danuta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
4 | 10:27.72 | ĆWIEK Angelika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1984 | U20 | PM | III | MARGULEWICZ Wojciech | ||||||||||||
5 | 10:42.54 | LIPKOWSKA Natalia | MLKS Ostróda | 1985 | U18 | WN | III | |||||||||||||
6 | 10:53.82 | GLISZCZYŃSKA Krystyna | MLKS Baszta Bytów # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
7 | 11:20.25 | DUDANIEC Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U18 | WN | IV | B.D. | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.79 | MUSIAŁ Aneta | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | +0.5 | III | ||||||||||||
2 | 16.19 | DETTLAF Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U18 | PM | +0.5 | III | ||||||||||||
3 | 16.34 | RAJSKA Ewa | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | +0.5 | III | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.16 | WITTSTOCK Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1979 | Sen | PM | +0.8 | I | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | ` | 67.05 | CICHOSZ Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1986 | U18 | PM | III | ||||||||||||
2 | ` | 69.16 | KOWALSKA Katarzyna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U18 | KP | IV | NOWAKOWSKI Marian | Z/2631/11 | 2023 | MM | ||||||||
2 | s | 72.27 | ŻURAW Anna | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | IV | ||||||||||||
3 | ` | 69.64 | BOGDAN Joanna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1983 | U20 | WN | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | |||||||||||
3 | s | 73.83 | PODGÓRSKA Emilia | UKB Szubin | 1985 | U18 | KP | -- | ||||||||||||
4 | ` | 70.14 | DŁONIAK Katarzyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U20 | WN | IV | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | |||||||||||
5 | ` | 70.77 | DWORAKOWSKA Justyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1983 | U20 | PM | IV | B.D. | |||||||||||
1 | s | 2 | 71.25 | ŻMUDOWSKA Joanna | KKL Rodło Kwidzyn # | 1986 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | RATAJ Patrycja | SKLA Sopot | 1981 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 1.68 | GIBAS Marlena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U20 | PM | II | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | ||||||||||||
4 | 1.60 | JANKOWSKA Karolina | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
4 | 1.60 | DEJEWSKA Tatiana | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
7 | 1.55 | ŚNIADAŁA Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U18 | WN | III | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.70 | OLKO-MASSEY Anna | MKL Szczecin # | 1984 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||||
1 | 3.80 | PIWOWARSKA Joanna | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U20 | MA | M | # | ||||||||||||
2 | 3.10 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 3.60 | WIERZBICKA Katarzyna | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 2.80 | DEJEWSKA Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 3.40 | PIĄTKOWSKA Agnieszka | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | I | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.34 | POLANOWSKA Anna | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U18 | KP | +0.6 | III | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.57 | DĄBROWSKA Karolina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | +0.6 | II | ||||||||||||
2 | 11.15 | ANDRZEJEWSKA Aleksandra | LKS Vectra Włocławek # | 1983 | U20 | KP | -0.8 | III | ||||||||||||
3 | 11.14 | WIŚNIEWSKA Sylwia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1986 | U18 | LU | -0.2 | III | ||||||||||||
4 | 11.05 | WOJCIECHOWSKA Anna | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | -0.2 | III | ||||||||||||
5 | 10.88 | GIBAS Marlena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U20 | PM | +0.2 | III | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | |||||||||||
6 | 10.70 | MŁODZIANKIEWICZ Kamila | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U18 | KP | +0.2 | IV | ||||||||||||
7 | 10.68 | FIALSKA Magdalena | LUKS Orneta # | 1985 | U18 | WN | +0.4 | IV | ||||||||||||
8 | 10.63 | CHYŁA Izabela | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | +0.6 | IV | B.D. | |||||||||||
9 | 10.55 | KULPAKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1983 | U20 | WN | +0.2 | IV | ||||||||||||
10 | 10.55 | BYZDRA Michalina | BKS Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | +0.2 | IV | ||||||||||||
11 | 10.53 | LEWANDOWSKA Ewelina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | +1.0 | IV | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.28 | WIKIERA Joanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 10.05 | WOJCIECHOWSKA Jagoda | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
6 | 9.03 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U16 | WN | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.51 | TRACKA Agnieszka | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.08 | OSSOWSKA Magdalena | BKS Bydgoszcz | 1987 | U16 | KP | III | |||||||||||||
2 | 36.10 | SZCZUKOWSKA Karolina | LUKS Pomorzanin Serock # | 1987 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.61 | ROGOWSKA Wioletta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 39.54 | GRALICKA Julia | UKS Cyprianka # | 1985 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward | ||||||||||||
2 | 38.12 | BIELAS Anna | SKLA Słupsk | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 37.80 | WODERSKA Nina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 37.29 | MARZEJON Alicja | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
5 | 36.00 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 33.40 | ABUCEWICZ Laura | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.59 | GAJ Adam | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U20 | WP | +2.2 | M | ||||||||||||
1 | 11.17 | KUJAWA Radosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | +0.8 | II | B.D. | |||||||||||
2 | 10.91 | KRUK Dariusz | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U20 | WN | +2.2 | II | ||||||||||||
3 | 11.29 | REJMAK Mieszko | MKS Truso Elbląg # | 1984 | U20 | WN | +2.2 | II | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | ` | 21.82 | TALKOWSKI Tomasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1984 | U20 | KP | +2.0 | I | |||||||||||
2 | ` | 21.93 | KRUK Dariusz | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U20 | WN | +2.0 | II | |||||||||||
3 | ` | 22.27 | REJMAK Mieszko | MKS Truso Elbląg # | 1984 | U20 | WN | +2.0 | II | |||||||||||
4 | ` | 22.56 | CAŁKOWSKI Przemysław | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | +2.0 | II | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.17 | ZRADA Piotr | LUKS Orneta # | 1984 | U20 | WN | I | |||||||||||||
2 | 50.12 | WRZESIŃSKI Tomasz | MKL Toruń # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:55.54 | SEKRETARSKI Ireneusz | LKS Vectra Włocławek # | 1984 | U20 | KP | II | NOWAKOWSKI Marian | M | |||||||||||
1 | 1:59.07 | ANTROPIK Roman | SKLA Słupsk | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 1:55.65 | ROMAN Marek | LUKS Orneta # | 1983 | U20 | WN | II | |||||||||||||
3 | 1:55.80 | MIRA Krzysztof | GKS Olimpia Grudziądz # | 1983 | U20 | KP | II | MIRA Krzysztof # | Z/5804/24 | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 4:08.90 | WEISBERGER Mateusz | LKS Zorza Gdynia # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:35.91 | BRESZKA Michał | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1984 | U20 | PM | II | POBŁOCKI Piotr # | Z/0673/11 | 2021 | 1 | |||||||||
2 | 8:36.68 | ZIELIŃSKI Łukasz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | U23 | PM | II | B.D. | ||||||||||||
3 | 8:37.65 | RZESZEWICZ Karol | LKS Zantyr Sztum # | 1983 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
4 | 8:37.68 | DORSZYŃSKI Grzegorz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1983 | U20 | PM | II | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0521/12 | 2021 | BEZ | |||||||||
5 | 8:52.36 | BURDA Patryk | MSKS Technik Malbork # | 1983 | U20 | PM | III | MAZERSKI Ryszard | ||||||||||||
6 | 9:11.19 | TRZASKO Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
7 | 9:16.84 | KAZIMIERSKI Łukasz | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 15:31.23 | CHLEBOSZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | III | WOJTASIK Jarosław | ||||||||||||
2 | 15:40.48 | ZBLEWSKI Tadeusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1984 | U20 | PM | III | B.D. # | Z/0523/12 | 2022 | ||||||||||
3 | 15:47.23 | LAUT Mariusz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1984 | U20 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
4 | 15:56.38 | WÓJTOWICZ Dariusz | KKL Rodło Kwidzyn # | 1983 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
5 | 16:00.44 | ŻMIJA Michał | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1984 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.52 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | -0.2 | III | ||||||||||||
2 | 15.59 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | -0.2 | III | ||||||||||||
3 | 15.84 | SZULC Marcin | UKB Szubin | 1985 | U18 | KP | -0.2 | IV | ||||||||||||
4 | 16.08 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U18 | KP | -0.2 | IV | ||||||||||||
5 | 16.95 | RADZIMIŃSKI Paweł | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -0.2 | -- | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.72 | BUJAK Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | -0.2 | IV | ||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.69 | MYKOWSKI Paweł | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
1 | 61.08 | BŁOCHOWIAK Adam | UKB Szubin | 1985 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 60.90 | NIKLEWICZ Nikodem | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
4 | 61.69 | MEGGER Dawid | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.59 | KANAWKA Grzegorz | KL Gdynia | 1984 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:13.59 | MYSZK Henryk | MLKS Olimpia Bytów # | 1985 | U18 | PM | III | WOJGIENICA Wojciech | ||||||||||||
2 | 6:17.85 | PIASECKI Jakub | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1983 | U20 | PM | III | NAWROCKI Dariusz | ||||||||||||
3 | 6:18.10 | OBERLAND Tomasz | KS Piast Człuchów # | 1985 | U18 | PM | III | PLISZKA Katarzyna | ||||||||||||
4 | 6:21.78 | POWALSKI Adam | LKS Maraton Turek # | 1985 | U18 | WP | III | |||||||||||||
5 | 6:22.19 | LIPOWSKI Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U18 | PM | III | MYKOWSKI Jerzy | ||||||||||||
6 | 6:30.04 | ZIELIŃSKI Cezary | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | IV | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
7 | 6:33.18 | GLAZA Rafał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
9 | 6:51.57 | KNITER Krystian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.05 | GLAUBERT Marcin | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U20 | WN | II | |||||||||||||
2 | 2.00 | ZIELIŃSKI Dawid | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 2.00 | KUŁAKOWSKI Paweł | KS Wda Świecie # | 1985 | U18 | KP | II | |||||||||||||
4 | 1.80 | KOWALIK Jakub | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
5 | 1.80 | GIBAS Mirosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.20 | SŁUPKOWSKI Łukasz | SKLA Sopot | 1983 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 4.20 | KOLASA Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 4.20 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U18 | ZP | II | # | ||||||||||||
4 | 4.20 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
5 | 4.00 | STRZELCZYK Michał | SKLA Sopot | 1985 | U18 | PM | II | |||||||||||||
6 | 3.80 | KOŁAKOWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
7 | 3.80 | STRZELCZYK Paweł | SKLA Sopot | 1984 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.86 | WOCHNA Sebastian | BKS Bydgoszcz | 1985 | U18 | KP | +0.6 | II | ||||||||||||
3 | 6.42 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 1985 | U18 | MZ | 0.0 | III | # | |||||||||||
4 | 6.33 | RĘDZIO Łukasz | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | +0.2 | III | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.80 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U18 | DS | +0.2 | III | # | |||||||||||
2 | 13.78 | BELOWSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | +0.8 | III | ||||||||||||
3 | 13.58 | OSIŃSKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | +0.8 | III | ||||||||||||
4 | 13.34 | ŁOJKO Piotr | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | +0.2 | III | ||||||||||||
5 | 13.23 | NOWAK Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | -0.2 | III | ||||||||||||
6 | 12.59 | OCHOTNY Wiesław | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U18 | KP | +1.8 | -- | ||||||||||||
7 | 12.45 | STAWICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | +0.2 | -- | B.D. | |||||||||||
8 | 12.34 | KLESZCZYŃSKI Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U18 | KP | -0.2 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 16.81 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 14.85 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
3 | 14.64 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U18 | PM | III | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
4 | 14.44 | RADZIO Radosław | MLKS Krajna Sępólno # | 1985 | U18 | KP | III | KRAKOWIAK Dariusz | ||||||||||||
5 | 13.30 | FOKSIŃSKI Dawid | KS Wda Świecie # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
6 | 13.12 | KACZMARCZYK Michał | MGKS Grom Więcbork # | 1985 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
7 | 12.37 | ULEWICZ Zdzisław | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
8 | 12.24 | MALESA Damian | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | -- | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
3 | 12.10 | POTRYKUS Maciej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1983 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.46 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 45.99 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U18 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 42.15 | RADZIO Radosław | MLKS Krajna Sępólno # | 1985 | U18 | KP | III | KRAKOWIAK Dariusz | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.02 | PANKAU Grzegorz | MLKS Krajna Sępólno # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 38.97 | LEWNAU Łukasz | SKLA Słupsk | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 36.89 | POTRYKUS Maciej | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1983 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 60.47 | CIESIELSKI Mariusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U18 | PM | II | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||||
3 | 60.13 | NOGA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | II | RÓŻYCKI Ryszard | 2 | |||||||||||
4 | 50.01 | REIMUS Maciej | BKS Bydgoszcz | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.40 | ZABROCKI Jarosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U20 | PM | I | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||||
2 | 54.43 | MARCHLEWICZ Dawid | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1983 | U20 | PM | I | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||||
3 | 53.79 | MARCHLEWICZ Marcin | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U20 | PM | II | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||||
4 | 50.15 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.12 | LIBISZEWSKI Patryk | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 48.50 | GLEMBIN Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 47.61 | ULEWICZ Zdzisław | LUKS Orneta # | 1986 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
4 | 47.56 | MAJEK Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
5 | 45.25 | WILCZEWSKI Mikołaj | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.58 | PRZERADZKI Konrad | UKS Cyprianka # | 1982 | U23 | KP | II | MAŃKOWSKI Edward # | ||||||||||||
2 | 50.50 | LACH Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 49.51 | MICHALSKI Tomasz | MKS Zryw Toruń # | 1983 | U20 | KP | III | |||||||||||||
5 | 49.30 | ZIELIŃSKI Kamil | SKLA Słupsk | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9008798599243 sekund |