Konopiska 15.10.2022 Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (OPO-ŚL) |
||||||||||||||||||||
Przełaj K | ||||||||||||||||||||
1 | b | 1 | :05:01 r | JAWORSKA Oliwia | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2007 | U16 | OP | -- | PIERÓG Paweł | Z/0866/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | b | 1 | :05:01 r | GRZECHUŁA Maja | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2008 | U16 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/1583/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | b | 1 | :05:02 r | GWIAZDA Gabriela | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2007 | U16 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/3321/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | b | 1 | :05:10 r | SOKÓŁ Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | LDK! | OSU | |||||||||
5 | b | 1 | :05:13 r | SWOBODA Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2007 | U16 | SL | -- | BOJKO Bogdan | Z/4170/19 | 2024 | ||||||||
6 | b | 1 | :05:20 r | BUDKOWSKA Stella | UKS Chromik Mysłowice | 2008 | U16 | SL | -- | PROKSA Robert | Z/2905/19 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | b | 1 | :05:24 r | GAWLIK Julia | UKS-MOS Opole | 2008 | U16 | OP | -- | LACH Magdalena # | Z/5864/22 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | b | 1 | :05:25 r | SAJDOK Weronika | LKS Pszczyna | 2008 | U16 | SL | -- | HELBIK Marzanna | Z/0054/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
9 | b | 1 | :05:25 r | FILAPEK Maria | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/12803/21 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | b | 1 | :05:32 r | SZARATA Jagoda | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1420/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
11 | b | 1 | :05:33 r | POTOCZNY Hanna | TL Pogoń Ruda Śląska # | 2008 | U16 | SL | -- | CZYŻ Katarzyna | Z/2488/23 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | b | 1 | :05:37 r | WIĘZIK Lena | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | U16 | SL | -- | LDK! | OSU | |||||||||
13 | b | 1 | :05:37 r | CIESZYŃSKA Róża | MULKS Juvenia Głuchołazy | 2008 | U16 | OP | -- | LDK! | ||||||||||
14 | b | 1 | :05:39 r | SZARATA Maja | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1403/20 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
15 | b | 1 | :05:54 r | CUBER Karolina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U16 | SL | -- | MORKA Piotr # | Z/2806/21 | 2024 | LDK! | |||||||
16 | b | 1 | :06:04 r | SUCHANEK Julia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U16 | SL | -- | SZYJKA Anna | Z/1904/22 | 2024 | ||||||||
17 | b | 1 | :06:12 r | JASZCZYK Marcelina | UKS-MOS Opole | 2008 | U16 | OP | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | b | 2 | :09:19 r | JAROŃ Zuzanna | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1415/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | b | 2 | :09:23 r | JAREK Jagoda | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4058/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | b | 2 | :09:24 r | MIZGAŁA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/3892/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | b | 2 | :09:24 r | CENDROWSKA Martyna | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U16 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/4617/19 | 2022 | BEZ | LDK! | ||||||
5 | b | 2 | :09:57 r | JAROS Magdalena | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U16 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz | Z/1543/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | b | 2 | :10:09 r | KLIMASARA Marta | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2007 | U16 | SL | -- | MORKA Piotr | Z/2813/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | b | 2 | :10:12 r | MUSIOŁ Aleksandra | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2007 | U16 | OP | -- | PLASKOTA Krzysztof # | Z/12583/21 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | b | 2 | :10:15 r | BARTOSZ Paulina | LUKS Podium Kup | 2008 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11760/21 | 2023 | LDK! | |||||||
9 | b | 2 | :10:26 r | ŁĄGIEWKA Nadia | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/3929/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
10 | b | 2 | :11:15 r | BUHL Paulina | LUKS Podium Kup | 2008 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/3678/22 | 2023 | LDK! | |||||||
11 | b | 2 | :11:45 r | BUDKOWSKA Sara | UKS Chromik Mysłowice | 2007 | U16 | SL | -- | |||||||||||
12 | b | 2 | :11:58 r | MAZUR Blanka | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław # | Z/1959/22 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | b | 2 | :12:46 r | SITEK Zuzanna | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U16 | SL | -- | RUSZEL Piotr # | Z/6228/22 | 2022 | LDK! | |||||||
14 | b | 2 | :12:48 r | SKÓRKA Renata | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław # | Z/7918/21 | 2023 | LDK! | |||||||
Przełaj M | ||||||||||||||||||||
1 | b | 1 | :06:09 r | ZACZYK Łukasz | MKS-MOSM Bytom | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1407/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | b | 1 | :06:11 r | DANKÓW Franciszek | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 2007 | U16 | OP | -- | LACH Magdalena | Z/10873/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | b | 1 | :06:14 r | KIELJAN Bartosz | MKS-MOSM Bytom # | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/5532/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | b | 1 | :06:20 r | ZYGARYN Brian | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0958/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | b | 1 | :06:21 r | PEREK Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/0949/19 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | b | 1 | :06:25 r | BANASIAK Dawid | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/5469/22 | 2022 | LDK! | OSU | ||||||
7 | b | 1 | :06:26 r | POLOCZEK Kamil | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U16 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/1546/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | b | 1 | :06:26 r | SERAFIN Samuel | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1402/20 | 2023 | LDK! | |||||||
9 | b | 1 | :06:29 r | BACZYŃSKI Jakub | LKS Pszczyna | 2008 | U16 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/4650/19 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | b | 1 | :06:33 r | KOŹLIK Artur | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2007 | U16 | SL | -- | BOJKO Bogdan | Z/4174/19 | 2022 | ||||||||
11 | b | 1 | :06:35 r | FRACH Jakub | LUKS Podium Kup | 2008 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/6199/22 | 2023 | LDK! | |||||||
12 | b | 1 | :06:38 r | KULA Błażej | MUKS SZS Cieszyn | 2007 | U16 | SL | -- | WERNER Mirosław | Z/9197/21 | 2024 | ||||||||
13 | b | 1 | :06:39 r | DUDZIK Krzysztof | LKS Pszczyna | 2008 | U16 | SL | -- | KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # | , Z/4567/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
14 | b | 1 | :06:49 r | OSTROWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U16 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/3570/22 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | b | 1 | :07:00 r | LONDZIN Patryk | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | U16 | SL | -- | LDK! | ||||||||||
16 | b | 1 | :07:09 r | LEWANDOWICZ Maciej | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U16 | SL | -- | CIUK Marek | Z/13989/21 | 2024 | LDK! | |||||||
17 | b | 1 | :07:30 r | GĄTARSKI Filip | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/1410/20 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
18 | b | 1 | :07:30 r | PLUTA Damian | LKS Pszczyna | 2008 | U16 | SL | -- | HELBIK Marzanna # | Z/4550/19 | 2024 | LDK! | |||||||
19 | b | 1 | :08:27 r | KUSZEK Zbigniew | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2008 | U16 | SL | -- | BOJKO Bogdan | Z/6185/22 | 2022 | ||||||||
1 | b | 2 | :09:14 r | SŁOWIKOWSKI Sebastian | MKS-MOSM Bytom # | 2007 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/5529/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | b | 2 | :09:20 r | BATOR Michał | Atelier Sportu Konopiska # | 2007 | U16 | SL | -- | B.D. | Z/5347/22 | 2024 | ||||||||
3 | b | 2 | :09:36 r | WOŹNIAK Hubert | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/3922/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | b | 2 | :09:48 r | TOMASZEK Dominik | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/13985/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | b | 2 | :09:54 r | DARLIŃSKI Dawid | KS ADEA Team Gliwice | 2007 | U16 | SL | -- | DARLIŃSKI Artur | Z/0136/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | b | 2 | :10:05 r | MAŃKIEWICZ Kacper | LUKS Podium Kup | 2007 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/2097/20 | 2022 | LDK! | |||||||
7 | b | 2 | :10:09 r | CZERNIK Wojciech | UKS Olimpia Zabrze | 2007 | U16 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz | Z/14716/21 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | b | 2 | :10:19 r | KUBIEŃ Dominik | MKS Czechowice-Dziedzice | 2007 | U16 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/4059/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
9 | b | 2 | :10:21 r | WALCZYŃSKI Wojciech | MKS-MOSM Bytom | 2008 | U16 | SL | -- | SZCZYRK Janusz | Z/3199/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
10 | b | 2 | :10:21 r | GAJEWSKI Franciszek | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U16 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/4629/19 | 2023 | LDK! | |||||||
11 | b | 2 | :10:28 r | WIELGOSZ Kacper | UKS Olimpia Zabrze | 2008 | U16 | SL | -- | GAJEWSKI Wojciech | Z/1549/20 | 2023 | LDK! | |||||||
12 | b | 2 | :10:29 r | BALCEREK Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 2008 | U16 | SL | -- | MORKA Piotr | Z/2830/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
13 | b | 2 | :10:39 r | JAROCKI Maciej | LUKS Podium Kup | 2008 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/6200/22 | 2023 | LDK! | |||||||
14 | b | 2 | :11:03 r | SOPPA Roland | LUKS Podium Kup | 2008 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/6202/22 | 2023 | LDK! | |||||||
15 | b | 2 | :11:23 r | GAWRON Oskar | CKS Budowlani Częstochowa | 2008 | U16 | SL | -- | CIUK Marek # | Z/6254/22 | 2023 | LDK! | |||||||
16 | b | 2 | :11:41 r | DOSZAK Bruno | LUKS Podium Kup | 2008 | U16 | OP | -- | OLSZEWSKI Mirosław | Z/11091/21 | 2024 | LDK! | |||||||
17 | b | 2 | :12:03 r | ZIĘTAL Adrian | CKS Budowlani Częstochowa | 2007 | U16 | SL | -- | LAMCH Czesław | Z/2740/21 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.96898198127747 sekund |