Kołobrzeg 23.05.2023 Finał wojewódzki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej ZPO 2023 [DMP] [DMP U20] |
||||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 13.32 | DOROBISZ Nadia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | +1.1 | IV | BARTA Franciszek | Z/1882/22 | 2024 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 13.63 | WIECZOREK Hanna | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U18 | ZP | +1.1 | IV | STEFAŃSKI Jacek | Z/9286/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 7 | s | 1 | 14.29 | PERKA Maja | UKS przy ZS Resko | 2007 | U18 | ZP | +1.1 | -- | B.D. | Z/12426/21 | 2022 | LDK! | |||||||
5 | 8 | s | 1 | 14.37 | KOT Martyna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | +1.1 | -- | B.D. | Z/2908/23 | 2023 | ||||||||
6 | 9 | s | 1 | 14.45 | SZYMAŃSKA Hanna | AL Międzyzdroje | 2006 | U18 | ZP | +1.1 | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/0221/21 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | 13 | s | 1 | 14.61 | PIETRASZEWSKA Ewelina | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | +1.1 | -- | |||||||||||
1 | 4 | s | 2 | 13.84 | ALBIŃSKA Jaśmina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | +0.8 | -- | BARTA Franciszek | Z/2747/19 | 2024 | ||||||||
2 | 10 | s | 2 | 14.47 | RADZIO Julianna | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | U16 | ZP | +0.8 | V | LDK! | ||||||||||
5 | 16 | s | 2 | 15.14 | SAŁAPATA Nadia | UKS przy ZS Resko | 2008 | U16 | ZP | +0.8 | -- | LDK! | ||||||||||
1 | 3 | s | 3 | 13.69 | NOWAKOWSKA Karolina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2008 | U16 | ZP | +1.8 | IV | BARTA Franciszek | Z/3585/22 | 2024 | ||||||||
2 | 6 | s | 3 | 14.19 | PAWLAK Maja | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2009 | U16 | ZP | +1.8 | V | BARTA Franciszek | Z/3959/23 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | 14 | s | 3 | 14.80 | BRZEZIŃSKA Faustyna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2011 | U14 | ZP | +1.8 | -- | BARTA Franciszek | Z/14839/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | 15 | s | 3 | 14.88 | JARZĄB Wiktoria | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2008 | U16 | ZP | +1.8 | -- | B.D. | Z/4895/23 | 2024 | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.05 | WÓJS Lena | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U18 | ZP | +0.5 | II | STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota | Z/2660/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 26.50 | ZIOMKO Zuzanna | AL Międzyzdroje | 2006 | U18 | ZP | +0.5 | III | WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał | , Z/13133/21 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 27.22 | SZUSTER Katarzyna | MKS Hermes Gryfino | 2008 | U16 | ZP | +0.5 | III | PODLEŚNY Jan | Z/14428/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 27.23 | PASTUSZKO Patrycja | STS Pomerania Szczecinek | 2004 | U20 | ZP | +0.5 | III | JUNIEWICZ Jakub | Z/1454/18 | 2024 | 5 | LDK! | OSU | |||||
1 | 5 | s | 2 | 27.67 | TOMASZEWSKA Maja | MKS Hermes Gryfino | 2008 | U16 | ZP | +0.4 | IV | PODLEŚNY Jan | Z/4993/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 29.01 | GRACZYK-EIDER Zofia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | +0.4 | -- | BARTA Franciszek | Z/2997/21 | 2023 | ||||||||
3 | 7 | s | 2 | 31.23 | STALKA Emilka | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | U16 | ZP | +0.4 | -- | LDK! | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:31.33 | KUCZYŃSKA Natalia | MKS Hermes Gryfino | 2008 | U16 | ZP | IV | PODLEŚNY Jan | Z/1700/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:34.97 | STOKOWSKA Urszula | MKL Maraton Świnoujście | 2008 | U16 | ZP | V | WALKOWIAK Krzysztof | Z/2148/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
5 | 6 | s | 1 | 2:45.75 | WICZKOWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U20 | ZP | -- | LDK! | |||||||||||
6 | 7 | s | 1 | 2:45.77 | SKROBANEK Hanna | MKP Szczecinek | 2005 | U20 | ZP | -- | B.D. | Z/1560/19 | 2022 | |||||||||
7 | 11 | s | 1 | 2:55.92 | KOSZYKOWSKA Natalia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | U16 | ZP | -- | WIELECHOWSKI Adam | Z/1282/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
8 | 14 | s | 1 | 3:22.30 | GOŃCZAR Izabella | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | -- | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/3287/19 | 2022 | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 2:43.47 | KULBAKA Joanna | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Andrzej | Z/5823/19 | 2022 | LDK! | ||||||||
2 | 8 | s | 2 | 2:47.81 | ŚLEDŹ Zuzanna | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/5509/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 2:50.26 | NIEWIADOMSKI Sophie | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -- | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/1523/22 | 2024 | |||||||||
7 | 15 | s | 2 | 3:36.82 | KUBICKA Hanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | -- | GIZA Zdzisław | Z/2134/22 | 2023 | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:15.29 mx | FOLTYNIEWICZ Hanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2006 | U18 | KP | +9.9 | -- | NIEBUDEK Sylwester # | Z/1850/20 | 2024 | ||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.57 | KOZIURA Karolina | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2008 | U16 | ZP | III | GIZA Zdzisław | Z/1522/22 | 2024 | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.54 | SZEPKE Lena | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2008 | U16 | ZP | IV | WIELECHOWSKI Adam | Z/1284/19 | 2024 | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 1.54 | OLECHNOWSKA Michalina | MKS Hermes Gryfino | 2008 | U16 | ZP | IV | DMP U20 | STEFAŃSKI Jacek | Z/10951/21 | 2024 | LDK! | 101 | |||||||
4 | f | 1 | 1.51 | ZYGMUNT Nela | AL Międzyzdroje | 2008 | U16 | ZP | IV | BŁOCIAN Rafał | Z/4977/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 1.40 | BABYNINA Tamila | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2008 | U16 | ZP | V | GIZA Zdzisław | Z/0791/23 | 2024 | ||||||||||
7 | f | 1 | 1.35 | NIEDŹWIEDŹ Oliwia | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
8 | f | 1 | 1.35 | SZACHNOWSKA Daria | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U18 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.99 | KRYSZTAŁOWICZ Maja | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U18 | ZP | -1.6 | IV | DMP U20 | STEFAŃSKI Jacek | Z/0075/21 | 2024 | LDK! | 81 | ||||||
2 | f | 1 | 4.75 | ŚWIĄDER Lena | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -1.9 | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/4909/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||||
3 | f | 1 | 4.75 | MARCHLEWSKA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | -2.0 | -- | BARTA Franciszek | Z/4331/19 | 2024 | |||||||||
4 | f | 1 | 4.72 | JABŁOŃSKA Anna | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -0.4 | -- | BARTA Franciszek | Z/2998/21 | 2024 | |||||||||
5 | f | 1 | 4.64 | CHMIELEWSKA Julia | MKS Hermes Gryfino | 2008 | U16 | ZP | -1.4 | V | STEFAŃSKI Jacek | Z/1153/20 | 2023 | LDK! | ||||||||
6 | f | 1 | 4.44 | MOCZARSKA Natalia | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | -0.3 | -- | ||||||||||||
7 | f | 1 | 4.10 | JANKOWSKA Amelia | UKS przy ZS Resko | 2008 | U16 | ZP | -0.4 | -- | LDK! | |||||||||||
8 | f | 1 | 4.06 | GODLEWSKA Zuzanna | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | +0.3 | -- | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.51 | SUSKA Natalia | KL Bałtyk Koszalin | 2007 | U18 | ZP | +0.3 | IV | CZEPIEL Mateusz | Z/12802/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
2 | f | 1 | 10.39 | MARCHLEWSKA Julia | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | -1.1 | IV | BARTA Franciszek | Z/4331/19 | 2024 | |||||||||
3 | f | 1 | 9.24 | BASTEK Weronika | KL Bałtyk Koszalin | 2007 | U18 | ZP | -1.6 | -- | CZEPIEL Mateusz | Z/12801/21 | 2023 | LDK! | ||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.88 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno # | 2007 | U18 | WN | II | BUKOWIECKI Maciej | Z/13043/21 | 2024 | OSU KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 10.72 | JANKOWSKA Barbara | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | IV | SZYBOWSKI Mirosław | Z/13083/21 | 2024 | ||||||||||
3 | f | 1 | 9.05 | MAZUR Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2007 | U18 | ZP | -- | BORATYŃSKA Dorota | Z/2856/21 | 2023 | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 7.61 | SZULC Celestyna | OLA Zachodniopomorskie | 2006 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 8.78 | RUSIN Kaja | MKL Maraton Świnoujście | 2005 | U20 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz | LDK! | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.76 | KRZESICKA Aleksandra | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U20 | ZP | II | SZYBOWSKI Mirosław | Z/3286/19 | 2024 | KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 36.60 | JANKOWSKA Barbara | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław | Z/13083/21 | 2024 | ||||||||||
3 | f | 1 | 31.63 | BORZĘCKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | IV | GRABARCZYK Jozef | Z/2496/18 | 2023 | 5 | |||||||||
4 | f | 1 | 31.36 | WYSOCZAŃSKA Iga | MKL Jurand Szczytno # | 2007 | U18 | WN | IV | BUKOWIECKI Maciej | Z/13043/21 | 2024 | OSU KN B | |||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.46 | MLAK Martyna | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U18 | ZP | III | STEFAŃSKI Jacek | Z/1155/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||||
2 | f | 1 | 29.05 | WOLANIN Oliwia | OSiR Wyspiarz Świnoujście | 2006 | U18 | ZP | -- | LDK! | ||||||||||||
4 | f | 1 | 20.99 | HABRYCH Maria | MLUKS Mokasyn Płoty | 2008 | U16 | ZP | -- | KECLER Szymon | Z/5463/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 28.74 | ZAWOJSKA Małgorzata | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | f | 1 | 16.27 | POTOMSKA Maria | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U20 | ZP | -- | B.D. | Z/4255/22 | 2023 | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 11.58 | ŚWIŚ Bartosz | UKL Feniks Świdwin | 2005 | U20 | ZP | +0.9 | III | PIOTROWSKI Kamil | Z/3337/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 12.00 | DĄBROWSKI Jan | MKL Szczecinek | 2005 | U20 | ZP | +0.9 | IV | KNAJDROWSKI Tomasz # | Z/3337/19 | 2024 | BEZ | |||||||
5 | 7 | s | 1 | 12.51 | WOLSKI Igor | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | +0.9 | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/5049/22 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 12.28 | RUTKOWSKI Dawid | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | +0.5 | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/5062/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | 11 | s | 2 | 12.67 | RUMIŃSKI Michał | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | +0.5 | -- | DMP U20 | JUNIEWICZ Jakub | Z/5061/22 | 2024 | LDK! | OSU | 70 | ||||
6 | 14 | s | 2 | 13.20 | MIKOŁAJSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | +0.5 | -- | ŻUROMSKI Kazimierz | Z/2133/22 | 2022 | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.35 | ZAPART Michał | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U20 | ZP | +1.9 | III | STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | Z/2477/17 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 23.35 | MRÓZ Nikodem | MKS Hermes Gryfino | 2004 | U20 | ZP | +1.9 | III | GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
4 | 6 | s | 1 | 26.39 | KĘSKA Gabriel | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | +1.9 | -- | JUNIEWICZ Andrzej # | Z/0631/23 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | 4 | s | 2 | 25.44 | WYSOCKI Nikodem | MKL Szczecin # | 2005 | U20 | ZP | +0.7 | -- | BINDASZEWSKA Hanna # | Z/5277/18 | 2024 | LDK! | |||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 51.68 | CIERESZKO Alan | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U18 | ZP | III | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota | , Z/4231/18 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.91 | WOJCIECHOWSKI Jan | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -- | GIZA Zdzisław | Z/8423/21 | 2024 | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:59.41 | OGONOWSKI Filip | MKS Hermes Gryfino | 2005 | U20 | ZP | III | GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota | , Z/1717/18 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||||
2 | 4 | s | 1 | 2:15.36 | DZIĘDZIURA Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -- | GIZA Zdzisław | Z/3267/23 | 2024 | |||||||||
3 | 6 | s | 1 | 2:19.50 | WOJCIECHOWSKI Antoni | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -- | GIZA Zdzisław | Z/8422/21 | 2023 | |||||||||
4 | 8 | s | 1 | 2:25.75 | PODSTAWKA Aleksander | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | -- | GRABARCZYK Jozef | Z/2625/20 | 2023 | |||||||||
5 | 10 | s | 1 | 2:40.49 | JUREWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | U16 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/5051/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||||
1 | 2 | s | 2 | 2:12.02 | SKRZYDLIŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/6212/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
3 | 5 | s | 2 | 2:16.55 | PIĄTEK Alan | MKS Hermes Gryfino | 2006 | U18 | ZP | -- | PODLEŚNY Jan | Z/1154/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
4 | 7 | s | 2 | 2:23.76 | KOZIOŁ Mateusz | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/1648/22 | 2022 | LDK! | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:27.67 mx | ZAJĄC Radosław | MKL Szczecin | 2006 | U18 | ZP | +9.9 | -- | BARAŃSKI Przemysław | Z/0852/22 | 2024 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 5:11.44 mx | SZACHNOWSKI Jakub | MKS Hermes Gryfino # | 2004 | U20 | ZP | +9.9 | -- | BORATYŃSKA Dorota | LDK! | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.78 | CHOMICZ Marcel | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | IV | GIZA Zdzisław | Z/2748/19 | 2024 | KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 1.75 | LIPIŃSKI Marcin | GULKS Barwice | 2006 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | GAJDA Tomasz | OLA Zachodniopomorskie | 2005 | U20 | ZP | -- | SAWICKI Krzysztof | LDK! | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.86 | ZAWADZKI Piotr | MKL Szczecin | 2007 | U18 | ZP | -2.2 | -- | DMP U20 | IWIŃSKA Anna | Z/2477/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | 75 | |||||
3 | f | 1 | 5.33 | KLIMCZUK Bartłomiej | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U20 | ZP | -2.1 | -- | ||||||||||||
7 | f | 1 | 5.01 | ŚCIRKA Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 2008 | U16 | ZP | +0.2 | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/5050/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
8 | f | 1 | 4.79 | HUBAR Jan | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -2.7 | -- | JUNIEWICZ Jakub | Z/5124/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.78 | CHOJNACKI Radosław | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2006 | U18 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław | Z/1978/19 | 2024 | KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 11.40 | HAŁUSZKO Mikołaj | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -- | KOZIOŁ Patryk # | Z/5055/22 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||||
4 | f | 1 | 9.91 | NOWAK Dominik | STS Pomerania Szczecinek | 2006 | U18 | ZP | -- | # | LDK! | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.85 | MARCINKOWSKI Filip | STS Pomerania Szczecinek | 2007 | U18 | ZP | -- | KOZIOŁ Patryk # | Z/4518/23 | 2023 | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 9.71 | STERCZYŃSKI Maciej | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -- | B.D. | Z/5382/23 | 2024 | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 13.48 | ZIEGLER Wiktor | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2005 | U20 | ZP | III | SZYBOWSKI Mirosław | Z/10195/21 | 2024 | KN B | |||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.38 | CHUDEREWICZ Jakub | ULKS Tychowo | 2007 | U18 | ZP | IV | GRABARCZYK Jozef | Z/8342/21 | 2024 | KN B | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 48.71 | BOŻEK Jakub | MKL Szczecinek | 2006 | U18 | ZP | IV | KNAJDROWSKI Tomasz # | Z/12875/21 | 2024 | KN B | |||||||||
2 | f | 1 | 38.70 | KARBARCZYK Tomasz | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 2007 | U18 | ZP | -- | SZYBOWSKI Mirosław | Z/5238/22 | 2024 | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 56.63 | KRAWCZYK Jakub | ULKS Tychowo | 2004 | U20 | ZP | II | GRABARCZYK Jozef | Z/3367/17 | 2024 | KN B | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.7751779556274 sekund |