Radom 17.09.2016 Szukamy olimpijczyków, mityng młodzików (brak fotofiniszu) |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.80 | ROMASZKO Monika | KS Agros Zamość | 2002 | U16 | LU | +1.5 | III | B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. # | , Z/5236/15 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | f | 1 | 13.07 | WITKOWSKA Agata | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | +1.5 | III | LDK! | |||||||||
3 | f | 1 | 13.62 | OSIŃSKA Martyna | RLTL GGG Radom # | 2001 | U16 | MZ | +1.5 | IV | MALANOWSKI Łukasz B.D. # | Z/5568/15 | 2024 | |||||||
4 | f | 1 | 13.65 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U16 | MZ | +1.5 | IV | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | ||||||
5 | f | 1 | 13.68 | KOZIEŁ Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2003 | U14 | MZ | +1.5 | IV | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 13.69 | CZYŻ Letina | RLTL Optima Radom # | 2003 | U14 | MZ | +1.5 | IV | BŁASIŃSKI Artur # | 4 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 13.86 | JABŁOŃSKA Maja | UKS Vis Skierniewice | 2003 | U14 | LD | +1.5 | V | # | LDK! | ||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.81 | BRONOWSKA Zuzanna | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2001 | U16 | MZ | II | ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # | Z/1766/15 | 2021 | ||||||||
2 | s | 1 | 44.04 | GAJOS Aleksandra | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | III | LDK! | ||||||||||
3 | s | 1 | 46.82 | KURPIEWSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | V | KRAWCZYK Michał B.D. # | Z/0757/15 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 48.05 | ROKITA Natalia | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | V | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 1 | 48.78 | KLOCHOWICZ Zuzanna | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 48.13 | ZIELIŃSKA Zuzanna | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2002 | U16 | MZ | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 48.63 | PODSIADŁY Nina | RLMKS Orlęta Radom | 2003 | U14 | MZ | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 48.68 | RADASZKIEWICZ Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 2003 | U14 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 50.21 | ZAWADZKA Michalina | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U14 | MZ | -- | B.D. | 5 | LDK! | ||||||||
1 | s | 3 | 49.17 | ZAWADZKA Andżelika | RLTL Optima Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 3 | 50.14 | TRATKIEWICZ Natalia | KS Wisła Puławy | 2002 | U16 | LU | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 50.36 | BIENIEK Martyna | ULKS Jedlińsk | 2002 | U16 | MZ | -- | KILAR Krystian | Z/2772/16 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 3 | 51.06 | GOZDERA Zuzanna | AZS UMCS Lublin # | 2004 | U14 | LU | -- | MARUSZEWSKI Piotr B.D. | Z/0892/18 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 3 | 51.50 | BRZÓZKA Katarzyna | STS Skarżysko-Kamienna | 2005 | U12 | SK | -- | CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # | , Z/1483/19 | , 2021 | 5 | LDK! | ||||||
6 | s | 3 | 53.36 | CEGIELKA Angelika | KS Wisła Puławy | 2003 | U14 | LU | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 40.58 | MALMON Oliwia | SRS Kondycja Piaseczno | 1998 | U20 | MZ | -- | PARADOWSKI Wiesław B.D. | Z/5220/15 | 2020 | 1 | LDK! | ||||||
2 | s | 4 | 47.03 | KAMIŃSKA Maria | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2001 | U16 | MZ | V | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria | Z/5222/15 | 2019 | BEZ | |||||||
3 | s | 4 | 48.50 | FAŁDROWICZ Dorota | RLTL GGG Radom # | 2003 | U14 | MZ | V | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. # | , Z/0389/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 48.87 | BOGUCKA Iza | RLTL ZTE Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | LDK! | ||||||||||
5 | s | 4 | 49.59 | GORZELAK Klaudia | RLTL ZTE Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | 5 | LDK! | ||||||||
6 | s | 4 | 50.61 | MUCHA Klaudia | RLTL Optima Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | JADCZAK Bożena # | Z/0390/17 | 2021 | LDK! | |||||||
7 | s | 4 | 52.52 | NIZIOŁEK Aleksandra | STS Skarżysko-Kamienna | 2005 | U12 | SK | -- | CZARNECKI Rafał CZARNECKI Rafał # | , Z/1482/19 | , 2021 | LDK! | |||||||
8 | s | 4 | 59.45 | SENDEREK Patrycja | UKS Technik Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | 5 | LDK! | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.77 | MUC Karol | RLTL ZTE Radom # | 2002 | U16 | MZ | +1.1 | IV | LDK! | |||||||||
2 | f | 1 | 11.89 | SZYMAŃSKI Szymon | STS Skarżysko-Kamienna | 2001 | U16 | SK | +1.1 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.96 | SOBURA-DURMA Jakub | KKL Kielce | 2002 | U16 | SK | +1.1 | IV | TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł | Z/1101/16 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
4 | f | 1 | 12.28 | SUMIŃSKI Michał | KS AZS AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | +1.1 | V | B.D. # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.28 | LISICKI Dominik | MKS Bank BS Płońsk # | 2001 | U16 | MZ | +1.1 | V | # | |||||||||
6 | f | 1 | 12.52 | KOZA Michał | KS Wisła Puławy | 2002 | U16 | LU | +1.1 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 12.73 | KOWALSKI Jakub | UKS Vis Skierniewice | 2002 | U16 | LD | +1.1 | V | ||||||||||
1 | f | 2 | 10.84 | KOSSOWSKI Daniel | RLTL Optima Radom # | 1981 | Masters | MZ | +9.9 | I | B.D. | Z/1716/13 | 2023 | 3 | ||||||
2 | f | 2 | 11.11 | CZYŻ Michał | RLTL Optima Radom # | 1998 | U20 | MZ | +9.9 | II | # | |||||||||
3 | f | 2 | 11.75 | PŁAZA Bartosz | RLMKS Orlęta Radom | 2000 | U18 | MZ | +9.9 | III | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/5044/15 | 2017 | 2 | ||||||
4 | f | 2 | 11.76 | GUTKOWSKI Adrian | RLMKS Orlęta Radom | 1998 | U20 | MZ | +9.9 | IV | KOSSOWSKI Kazimierz | Z/2012/16 | 2017 | 4 | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.09 | MASACZYŃSKI Adam | KKL Kielce | 2001 | U16 | SK | III | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/3631/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 40.36 | CHWAŁA Bartosz | AZS-AWF Warszawa # | 2001 | U16 | MZ | IV | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 40.97 | KACPRZAK Mateusz | RLTL ZTE Radom | 2001 | U16 | MZ | V | LDK! | ||||||||||
4 | s | 1 | 41.30 | A A | Mazovia ProActiv Ciechanów # | 2002 | U16 | MZ | V | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 1 | 45.22 | RUTKOWSKI Kornel | RLTL ZTE Radom | 2002 | U16 | MZ | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 2 | 41.99 | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Warszawa # | 2002 | U16 | MZ | V | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0758/15 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | s | 2 | 44.73 | BIŃKOWSKI Jakub | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2003 | U14 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/2503/16 | 2019 | 3 | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 46.13 | KOPEĆ Adrian | UKS Sprint 2020 Warszawa | 2002 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # | Z/2504/16 | 2018 | 4 | |||||||
4 | s | 2 | 46.72 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U14 | LD | -- | BARSKA Jolanta # | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||||
5 | s | 2 | 48.86 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL GGG Radom # | 2003 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. # | , Z/0379/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
1 | s | 3 | 36.23 | WOŚ Wiktor | KKL Kielce | 1996 | U23 | SK | -- | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1065/12 | 2022 | 1 | |||||||
2 | s | 3 | 39.16 | JASIEŃCZUK Szymon | KS AZS AWF Wrocław # | 2000 | U18 | DS | -- | SKRZYPACZ Adrian B.D. # | Z/1819/16 | 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 39.29 | KOWALCZYK Dawid | KKL Kielce | 2000 | U18 | SK | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 39.47 | STĘPIEŃ Michał | KKL Kielce | 1997 | U20 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 40.26 | KUCHARSKI Bartosz | SRS Kondycja Piaseczno | 2000 | U18 | MZ | -- | PARADOWSKA Renata B.D. # | Z/1215/16 | 2024 | LDK! | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.6284658908844 sekund |