Chorzów 30.04.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 13.06 | SZEWCZYK Klaudia | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 12.69 | ŁĘCKA Kamila | AZS-AWF Katowice | 1987 | U18 | SL | II | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 41.54 | SOBIK Maja | RMKS Rybnik | 1990 | U16 | SL | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
7 | s | 2 | 1:43.09 | OLENIUK Sandra | RMKS Rybnik | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 1:42.32 | ZARYCHTA Marlena | MMKS D±browa Górnicza | 1990 | U16 | SL | III | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:51.08 | DEPTUŁA Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:55.02 | PRZYBYŁA Beata | AZS-AWF Katowice | 1983 | U23 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:55.70 | STANEK Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:00.11 | BRZEZINA Ewelina | AZS-AWF Katowice # | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:00.31 | WYLĘŻEK Anna | MKS-MOSM Bytom | 1984 | U23 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:00.73 | GLUZA Monika | UKS Czwórka Żory | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:01.59 | JANDA Beata | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:07.92 | FAJ Anna | TS AKS Chorzów # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 3:06.88 | SZARUGA Małgorzata | UKS Romer Rabka-Zdrój # | 1988 | U18 | MA | -- | B.D. | Z/6104/22 | 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 3:07.86 | WNUK Ewa | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.88 | SLEZIONA Damiana | LUKS Podium Kup # | 1990 | U16 | OP | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U16 | DS | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.24 | DˇBROWSKA Kinga | RMKS Rybnik | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 5.13 | WASYLUK Natalia | MOSM Tychy | 1990 | U16 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 5.03 | KUFEL Karolina | MKS-MOS Katowice # | 1988 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||||
5 | 4.94 | CIE¦LIK Monika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | 0.0 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.00 | KOZA Natalia | LUKS Pomologia Prószków # | 1989 | U16 | OP | III | B.D. | ||||||||||||
2 | 10.16 | KASPRZAK Anna | MOSM Tychy | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.12 | GRAJDEK Katarzyna | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | III | |||||||||||||
2 | 10.57 | KRAWCZYK Patrycja | MKS-MOSM Bytom | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 10.34 | MUSIOLIK Anna | MKS Budomark Mysłowice # | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 42.14 | MAKOWSKA Lidia | TS AKS Chorzów # | 1981 | Sen | SL | III | |||||||||||||
2 | 38.33 | PIECHA Martyna | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 33.82 | KOZA Natalia | LUKS Pomologia Prószków # | 1989 | U16 | OP | IV | B.D. | ||||||||||||
4 | 29.79 | NORAS Marta | MOSM Tychy | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
2 | 33.89 | HLIWA Malwina | RMKS Rybnik | 1988 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.11 | PIKSA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.46 | PIKSA Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:29.69 | RÓŻYCKI Sebastian | RMKS Rybnik | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:29.99 | PASEK Damian | TS AKS Chorzów # | 1985 | U20 | SL | -- | B.D. | Z/2342/11 | 2019 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 2:30.03 | PASEK Daniel | AZS-AWF Katowice # | 1985 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:31.07 | ROLNIK Robert | GKS Piast Gliwice # | 1984 | U23 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:32.04 | ¦NIEGÓRSKI Maciej | GKS Piast Gliwice # | 1983 | U23 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:32.50 | PAWUSZ Michał | AZS-AWF Katowice | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:37.99 | BARON Arkadiusz | AZS-AWF Katowice | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
7 | s | 1 | 6:12.31 | O¦LIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.08 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U20 | OP | I | # | ||||||||||||
2 | 1.93 | STRUZIK Radosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U23 | SL | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.10 | PARLICKI Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1984 | U23 | SL | II | |||||||||||||
2 | 6.83 | MISZKE Piotr | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1985 | U20 | OP | 0.0 | II | ||||||||||||
3 | 6.56 | KUSTRA Mateusz | KS AZS AWF Wrocław # | 1988 | U18 | DS | 0.0 | III | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.65 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
1 | 15.32 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U20 | SL | -- | # | ||||||||||||
1 | 16.18 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 11.75 | DZIWAK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
2 | 13.84 | WĘGRZYN Łukasz | MKS Będzin | 1986 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
2 | 14.19 | MAZUR Adrian | AZS-AWF Katowice | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.66 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 40.23 | SIUDAK Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 38.42 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
7 | 29.96 | WUJDA Rafał | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.49 | STRZEWICZEK Mirosław | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 34.61 | JAGUSIAK Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.05 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.45 | CHEĆKO Bartłomiej | MMKS D±browa Górnicza | 1987 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.28 | NĘDZA Sławomir | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U20 | OP | II | BU¦KO Przemysław | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.95824003219604 sekund |