Poznań 08.05.2004
100 m K
1 s 6 12.72 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U18 WP +0.4 II #
200 m K
1 s 4 25.72 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U18 WP -1.4 II #
2 s 4 25.96 PARUCKA Zuzanna TS Olimpia Poznań # 88 U18 WP -1.4 II B.D.
3 s 4 26.25 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów # 87 U18 LB -1.4 II
600 m K
1 s 1 1:41.87 WOŹNIAK Patrycja LKS OSiR Pleszew # 89 U16 WP III
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.94 SZAJKOWSKA Katarzyna TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP +0.4 III
100 m pł J MŁ K
1 s 2 14.57 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U18 WP 0.0 II
100 m pł K
1 s 3 15.68 KOŁPOWSKA Agnieszka TS Olimpia Poznań # 86 U20 WP 0.0 II
Tyczka K
1 2.40 GOLAŃSKA Agata KS Gwardia Piła # 87 U18 WP IV
2 2.20 TELESZCZUK Martyna KS Gwardia Piła # 87 U18 WP --
W dal K
1 5.31 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 U20 WP -0.9 III #
6 4.90 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U14 WP +0.8 IV JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
Kula (3) K
1 11.44 SAWICKA Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP III
Kula (4) K
1 11.76 OTTO Daria MKS Calisia Kalisz # 87 U18 WP II
2 10.78 WAWRZYNIAK Magdalena MUKS Kadet Rawicz # 88 U18 WP III
Dysk (1) K
1 45.81 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ I
2 43.72 KASPRZAK Anna MKS Calisia Kalisz # 86 U20 WP I
3 33.85 BRZÓSKA Sylwia MKS Baszta Szamotuły # 85 U20 WP III
4 32.81 FRYŚ Izabela MKS Calisia Kalisz # 85 U20 WP III
Młot (3) K
1 44.41 SAWICKA Katarzyna MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP III
2 26.49 NOWICKA Lucyna UMKS Iskra Wolsztyn # 89 U16 WP --
Młot (4) K
1 48.00 OSTROWSKA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 86 U20 ZP I
2 46.17 GOLIS Agnieszka OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP II
3 45.69 CYWIŃSKA Natalia AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB II
4 44.79 KACZMAREK Karolina UMKS Iskra Wolsztyn # 87 U18 WP II B.D.
5 44.23 PRENDECKA Agnieszka AZS-AWF Warszawa # 84 U23 MZ II
6 43.15 DUNAL Agnieszka LKS Pomorze Stargard # 86 U20 ZP II
7 39.00 BRYŚ Sabina MUKS Kadet Rawicz # 87 U18 WP III
8 34.72 MILKIEWICZ Małgorzata KS Żak Wałcz # 88 U18 ZP IV
Oszczep (600) K
2 33.98 SZNABEL Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM IV #
3 33.00 KOWALSKA Milena MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U16 WP IV
4 31.40 SZYNKAREK Kamila MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP IV
100 m M
3 s 2 11.96 STACHOWSKI Jarosław MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP -0.4 IV
1 s 3 11.35 BŁOSZYK Marcin UMKS Iskra Wolsztyn # 89 U16 WP -2.7 III
1 s 6 11.07 CUPRYNIAK Przemysław KS AZS AWF Poznań # 84 U23 WP +2.1 II
1 s 7 10.75 HEROLD Jakub OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.0 I
2 s 7 11.00 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP +1.0 II
3 s 7 11.15 KUBACZYK Robert WKS Śląsk Wrocław # 86 U20 DS +1.0 II #
200 m M
1 s 3 22.20 HEROLD Jakub OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +0.6 II
2 s 3 22.71 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U18 WP +0.6 II #
1 s 4 22.13 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP +0.2 II
300 m M
1 s 1 37.66 SOŁTYSIAK Tomasz TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP III B.D.
2 s 1 38.69 STACHOWSKI Jarosław MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP III
3 s 1 38.71 KACZMAREK Marcin MLKS Sparta Złotów # 89 U16 WP III B.D.
400 m M
1 s 2 51.29 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań # 87 U18 WP III MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
800 m M
1 s 2 1:55.42 KOWALSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 86 U20 WP II
1000 m M
1 2:45.49 WAWRZYNIAK Kamil LKS OSiR Pleszew # 89 U16 WP IV
1500 m M
3 s 1 4:07.52 MUŚLEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 U18 WP III MOTYL Edward # Z/0640/11 2011 3
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.91 SKIBA Grzegorz TS Olimpia Poznań # 89 U16 WP +0.7 III
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.55 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U18 WP +0.7 II #
2 s 1 15.83 KAZUBSKI Kacper MKS Juvenia Puszczykowo # 87 U18 WP +0.7 IV
Tyczka M
1 4.40 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań # 84 U23 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2020
4 3.20 ROLA Maciej KS Gwardia Piła # 88 U18 WP IV
5 2.80 SZWEDZKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP V
Dysk (1) M
1 47.63 GŁOWACZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo # 89 U16 WP II
2 43.01 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U16 WP III B.D. # Z/4072/11 2020 1
Dysk (1.5) M
1 49.75 PELESZCZAK Daniel MKS Juvenia Puszczykowo # 87 U18 WP II
2 47.86 DREWNIACKI Artur OŚ AZS Poznań # 87 U18 WP II
3 46.59 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U18 ZP II B.D. Z/2206/11 2017 1
Dysk (1.75) M
1 49.86 MOSIĘŻNY Aleksander TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP II
2 45.39 BOGUNIA Grzegorz MKS Calisia Kalisz # 86 U20 WP II MILEWSKI Maciej
Dysk (2) M
1 50.47 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 U20 WP I
2 43.40 PYDA Michał OŚ AZS Poznań # 84 U23 WP II
Młot (5) M
1 56.79 PRZYBYŁA Karol UMKS Iskra Wolsztyn # 88 U18 WP III B.D.
2 43.33 SKŁADNIK Dawid MUKS Kadet Rawicz # 90 U16 WP IV
3 42.57 WRZESIŃSKI Wojciech MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP IV
4 41.76 SĘKALSKI Wojciech MUKS Kadet Rawicz # 89 U16 WP IV
5 26.81 GRACZ Sebastian UMKS Iskra Wolsztyn # 90 U16 WP -- #
Młot (6) M
1 61.73 WIERCIOCH Michał AZS-AWF Gorzów # 86 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/2025/16 2016 1
2 59.33 ŁUSIARCZYK Paweł KS AZS AWF Poznań # 86 U20 WP II
Młot (7.26) M
1 60.32 GOŁDYN Bartosz LLKS Pomorze Stargard # 84 U23 ZP I GOŁDYN Bartosz # Z/3068/11 2019 1
Oszczep (600) M
1 50.80 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U16 WP III B.D. # Z/4072/11 2020 1
Oszczep (700) M
1 53.07 BATURA Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo # 87 U18 WP III
2 51.53 DREWNIACKI Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U18 WP III
3 50.89 HANSZ Dominik OŚ AZS Poznań # 88 U18 WP III
Oszczep (800) M
1 68.05 KORDA Bronisław KMKL Sztorm Kołobrzeg # 79 Sen ZP I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5212149620056 sekund