Białogard 04.05.2013 Mityng otwarcia sezonu 2013 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.61 | MAŁACZEWSKA Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | +1.4 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | s | 1 | 13.02 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | +1.4 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 13.06 | KUBICKA Joanna | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | +1.4 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.11 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | +1.4 | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | |||||||
5 | s | 1 | 13.68 | ROMEJ Aleksandra | ŁKB Trucht Łobez | 1996 | U18 | ZP | +1.4 | IV | ROMEJ Elżbieta # | Z/0776/12 | 2014 | BEZ | ||||||
6 | s | 1 | 13.85 | TOKARSKA Emilia | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1999 | U16 | ZP | +1.4 | V | # | |||||||||
7 | s | 1 | 14.33 | FRĄCZYK Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U12 | PM | +1.4 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.48 | PIERZYNIAK Natalia | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | +0.8 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 13.54 | SMOLAREK Sylwia | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U16 | ZP | +0.8 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.77 | ZIELIŃSKA Klaudia | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U20 | LB | +0.8 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | s | 2 | 13.87 | BRZEZICKA Jolanta | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.87 | ZIELIŃSKA Sylwia | AZS-AWF Gorzów # | 1995 | U20 | LB | +0.8 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 2 | 14.14 | BUCZAK Klaudia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
7 | s | 2 | 14.14 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | +0.8 | V | ||||||||||
8 | s | 2 | 16.16 | KOŁODZIEJSKA Anna | MKS Święc Sławno | 2002 | U12 | ZP | +0.8 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 13.86 | LECKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 14.24 | FIGA Aneta | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U16 | ZP | +1.9 | V | # | |||||||||
3 | s | 3 | 14.57 | LEWANDOWSKA Kamila | KL Bałtyk Koszalin | 1996 | U18 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.65 | STEFAŃSKA Małgorzata | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 1997 | U18 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 15.78 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U14 | ZP | +1.9 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 16.66 | IWAN Magdalena | KL Iskra Białogard | 2001 | U14 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 17.01 | BINKIEWICZ Julia | KL Iskra Białogard | 2001 | U14 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
8 | s | 3 | 17.20 | BĄK Edyta | KL Iskra Białogard | 2001 | U14 | ZP | +1.9 | -- | ||||||||||
1 | s | 4 | 13.51 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | +1.2 | IV | # | |||||||||
2 | s | 4 | 13.77 | CERK Karolina | MKP Szczecinek # | 1998 | U16 | ZP | +1.2 | IV | CERK Łukasz # | Z/1312/14 | 2022 | |||||||
3 | s | 4 | 14.52 | ALEKSANDROWICZ Julia | STS Pomerania Szczecinek # | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.76 | MARKIEWICZ Patrycja | MKL Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 16.55 | GOWOREK Karolina | MKL Szczecinek | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 14.34 | MILCZEWSKA Daria | MKL Szczecinek | 2001 | U14 | ZP | +1.1 | V | KNAJDROWSKI Tomasz | 5 | ||||||||
2 | s | 5 | 15.36 | RUDNICKA Anna | MKL Szczecinek | 2001 | U14 | ZP | +1.1 | -- | KNAJDROWSKI Tomasz | BEZ | ||||||||
3 | s | 5 | 15.48 | DOBYSZ Natalia | MKL Szczecinek | 2001 | U14 | ZP | +1.1 | -- | KNAJDROWSKI Tomasz | BEZ | ||||||||
4 | s | 5 | 16.12 | BOWSZ Wiktoria | UKS Barnim Goleniów | 2000 | U14 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 16.69 | ŻYDAŁOWICZ Julia | MKL Szczecinek | 2003 | U12 | ZP | +1.1 | -- | LESIUK Jacek | BEZ | ||||||||
6 | s | 5 | 17.31 | SUPERSON Małgorzata | MKL Szczecinek | 2000 | U14 | ZP | +1.1 | -- | LESIUK Jacek | BEZ | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.37 | ROMASZKO Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław | 1991 | U23 | DS | +0.6 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 27.18 | KUBICKA Joanna | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | +0.6 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 29.85 | ROMEJ Aleksandra | ŁKB Trucht Łobez | 1996 | U18 | ZP | +0.6 | -- | ROMEJ Elżbieta # | Z/0776/12 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | s | 1 | 30.32 | FRĄCZYK Nikola | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U12 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 30.45 | STEFAŃSKA Małgorzata | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 1997 | U18 | ZP | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 28.04 | BURCZAK Katarzyna | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 28.63 | SMOLAREK Sylwia | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U16 | ZP | +2.0 | V | ||||||||||
3 | s | 2 | 28.99 | BUCZAK Klaudia | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | +2.0 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 29.13 | BORKOWSKA Kinga | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U16 | ZP | +2.0 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 31.44 | CHROBOCIŃSKA Wiktoria | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U16 | ZP | +2.0 | -- | # | |||||||||
6 | s | 2 | 32.33 | OKWIEKA Marta | ULKS Barwice # | 1999 | U16 | ZP | +2.0 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.10 | CHAŁUBIŃSKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 44.21 | KOŁODZIEJSKA Joanna | MKS Święc Sławno | 1998 | U16 | ZP | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 45.46 | SZYJA Klaudia | ULKS Barwice | 1998 | U16 | ZP | IV | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0253/14 | 2017 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 46.10 | BRZEZICKA Jolanta | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 49.50 | KAŁYMON Klaudia | MLKS Baszta Bytów | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 46.44 | LECKA Justyna | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 48.86 | BAKALARCZYK Wiktoria | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 2000 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 49.46 | LEWANDOWSKA Wiktoria | UKS Sprinter Wolin | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 50.76 | TELĄŻKA Agata | ULKS Barwice | 1998 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 52.18 | WOŁOSZYK Alicja | UKS Sprinter Wolin | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 49.43 | DROBEK Daria | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U18 | ZP | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 3 | 53.14 | MOROZ Katarzyna | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 56.32 | SAS Alicja | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2003 | U12 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 56.58 | SAS Marta | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2002 | U12 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 60.74 | KOWALIK Alicja | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 2000 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 43.55 | DRĘTKIEWICZ Renata | STS Pomerania Szczecinek | 1995 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 46.60 | CHOJNACKA Joanna | OŚ AZS Poznań # | 1996 | U18 | WP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 50.14 | PŁATOSZ Zuzanna | MKL Szczecinek | 2000 | U14 | ZP | -- | KNAJDROWSKI Tomasz | BEZ | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:48.42 | WORONA Katarzyna | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:51.66 | POPIELA Julia | LŁKB Trucht Łobez # | 2000 | U14 | ZP | -- | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2509/15 | 2015 | 4 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 1:55.22 | WARDĘGA Angelika | ULKS Barwice | 2001 | U14 | ZP | -- | SZYMAŃSKI Sylwester | Z/0301/15 | 2019 | 5 | |||||||
4 | s | 1 | 1:55.31 | GONERA Patrycja | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:55.94 | CZERNIKOWSKA Aleksandra | ULKS Barwice | 2002 | U12 | ZP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:56.11 | URBAŃSKA Klaudia | MKS Olimp Łobez # | 2000 | U14 | ZP | -- | # | LDK! | |||||||||
7 | s | 1 | 1:59.21 | KOZŁOWSKA Agnieszka | MLKS Baszta Bytów | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:02.15 | MANIECKA Julita | GKS Cartusia Kartuzy # | 2002 | U12 | PM | -- | KRÓL Krzysztof B.D. # | Z/1272/15 | 2022 | LDK! | |||||||
9 | s | 1 | 2:02.31 | KAŁDUS Weronika | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:02.69 | POTOMSKA Daria | KS Hanza Goleniów # | 2000 | U14 | ZP | -- | WALKOWIAK Piotr # | Z/1276/15 | 2020 | 4 | |||||||
11 | s | 1 | 2:06.34 | KOSELA Aleksandra | ULKS Barwice | 2000 | U14 | ZP | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 2:09.10 | GĄSIEWICZ Paulina | MLKS Baszta Bytów | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:55.74 | ROMEJ Justyna | MKL Szczecin # | 1994 | U20 | ZP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 3:01.13 | GĄSKA Karolina | UKS Barnim Goleniów | 1995 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:07.17 | SADOWSKA Milena | WMLKS Pomorze Stargard # | 1999 | U16 | ZP | III | KRZYSIEK Zbigniew B.D. # | Z/2514/15 | 2022 | ||||||||
4 | s | 1 | 3:15.50 | POLEWSKA Karolina | MKL Szczecin # | 1999 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 3:15.64 | KALISZ Patrycja | LKS Fenix Słupsk # | 1998 | U16 | PM | IV | ROLBIECKI Janusz # | Z/0526/14 | 2021 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 3:22.01 | STACHURA Sandra | MKS Junior Złocieniec | 1994 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:23.60 | TURZYŃSKA Anna | LŁKB Trucht Łobez # | 2000 | U14 | ZP | V | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2512/15 | 2015 | BEZ | LDK! | ||||||
8 | s | 1 | 3:23.91 | PASZKI Ewelina | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:37.40 | WROŃSKA Magdalena | SKLA Słupsk | 1995 | U20 | PM | -- | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18.88 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | +1.5 | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | |||||||
2 | s | 1 | 21.52 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.70 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.2 | II | B.D. | 3 | ||||||||
2 | s | 1 | 16.51 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.60 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 17.65 | BURCZAK Katarzyna | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | +1.2 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 19.68 | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | +1.2 | -- | # | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.31 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.2 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | s | 1 | 15.96 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 16.21 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | +1.2 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.34 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.2 | III | # | |||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 1.55 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 1.55 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||||
4 | 1.55 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 1.50 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 1.30 | MAŁECKA Izabela | GULKS Barwice | 2000 | U14 | ZP | -- | KIELING Mariusz | Z/5196/15 | 2015 | BEZ | |||||||||
7 | 1.25 | PRUCIAK Olimpia | GULKS Barwice | 1999 | U16 | ZP | -- | KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||||
8 | 1.20 | MAZIARZ Małgorzata | GULKS Barwice | 2001 | U14 | ZP | -- | B.D. KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||||
8 | 1.20 | SWARCEWICZ Kamila | GULKS Barwice | 2001 | U14 | ZP | -- | B.D. KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||||
10 | 1.15 | CHOŁUJ Wiktoria | MKL Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | -- | LESIUK Jacek | BEZ | |||||||||||
11 | 1.15 | GAWRYCH Klaudia | MKL Szczecinek | 2002 | U12 | ZP | -- | LESIUK Jacek | Z/3850/16 | 2016 | 3 | |||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.61 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +0.9 | II | ||||||||||||
2 | 5.37 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | +1.2 | III | B.D. # | 2 | ||||||||||
3 | 5.13 | PIERZYNIAK Natalia | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||||
4 | 4.57 | PIASECKA Dagmara | ULKS Tychowo | 2000 | U14 | ZP | +1.1 | V | # | |||||||||||
5 | 4.53 | UKLEJA Agata | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U18 | ZP | +1.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
6 | 4.51 | POMIAN Andżelina | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | +0.9 | -- | ||||||||||||
7 | 4.46 | LESNER Agata | KS Wejher Wejherowo # | 1998 | U16 | PM | +0.5 | -- | GELO Krystyna | Z/0275/14 | 2022 | |||||||||
8 | 4.43 | MALINOWSKA Weronika | KL Bałtyk Koszalin | 1998 | U16 | ZP | +1.7 | -- | ||||||||||||
9 | 4.42 | POTECKA Daria | KL Iskra Białogard | 1998 | U16 | ZP | +1.4 | -- | ||||||||||||
10 | 4.19 | CZARNECKA Karolina | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||||
11 | 4.09 | SOKOŁOWSKA Aleksandra | GULKS Barwice | 1999 | U16 | ZP | +0.7 | -- | KIELING Mariusz | BEZ | ||||||||||
12 | 3.84 | MARZENTA Martyna | AML Słupsk # | 2000 | U14 | PM | +0.9 | -- | # | |||||||||||
13 | 3.83 | PRABUCKA Kamila | MKS Junior Złocieniec | 1999 | U16 | ZP | +1.7 | -- | ||||||||||||
14 | 3.82 | SZERLA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1999 | U16 | PM | +1.9 | -- | ||||||||||||
15 | 3.61 | WITCZAK Weronika | ULKS Tychowo | 2000 | U14 | ZP | +0.1 | -- | ||||||||||||
NM | LEŚKIEWICZ Jolanta | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | 0.0 | -- | # | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.15 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | III | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||||
2 | 10.25 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
3 | 9.85 | KRENCA Natalia | KL Iskra Białogard | 1996 | U18 | ZP | IV | # | ||||||||||||
4 | 7.71 | KŁODZIŃSKA Natalia | MKL Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | -- | LESIUK Jacek | Z/1029/13 | 2013 | BEZ | |||||||||
5 | 7.43 | MACIOSZEK Wiktoria | ULKS Tychowo # | 2001 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.66 | DURSKA Ewa | UKS Barnim Goleniów | 1977 | Masters | ZP | I | |||||||||||||
2 | 11.38 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U20 | WN | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.56 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
2 | 27.39 | GRABARCZYK Alicja | ULKS Tychowo | 1999 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
3 | 19.69 | WITKOWSKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2000 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 17.87 | SZALEWICZ Magdalena | GULKS Barwice | 1997 | U18 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 53.32 | ANDREJCZYK Maria | LUKS Hańcza Suwałki | 1996 | U18 | PD | I | B.D. # | Z/1412/12 | 2023 | M | |||||||||
2 | 46.20 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U18 | PM | II | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||||
3 | 41.82 | BILSKA Olga | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | III | |||||||||||||
4 | 39.25 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 38.15 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
6 | 34.45 | MIKOŁAJEK Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||||
7 | 32.55 | KULAK Agnieszka | LKS Jantar Ustka | 1999 | U16 | PM | IV | |||||||||||||
8 | 32.34 | KOWALSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
9 | 30.65 | SZRAMIAK Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | V | GRENDA Jan # | ||||||||||||
10 | 25.97 | KASICA Monika | SKLA Sopot # | 1996 | U18 | PM | -- | B.D. MODELSKI Michał B.D. # | , Z/1665/12 | , 2023 | ||||||||||
11 | 25.03 | WITKOWSKA Klaudia | ULKS Tychowo | 2000 | U14 | ZP | -- | # | ||||||||||||
12 | 23.67 | OLEK Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
13 | 18.72 | STANISŁAWCZYK Karolina | SKLA Słupsk | 2003 | U12 | PM | -- | # | ||||||||||||
14 | 15.13 | SŁOMIŃSKA Weronika | SKLA Słupsk | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.01 | ZDYBAŁ Kamila | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U20 | WN | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 35.72 | PRZYBYSZ Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1995 | U20 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||||
3 | 35.62 | PASZKO Aleksandra | KL Bałtyk Koszalin | 1995 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 34.11 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 22.47 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U23 | PM | -- | |||||||||||||
6 | NM | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | B.D. # | 2 | |||||||||||
7 | NM | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||||
8 | NM | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | -- | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.41 | SOSNOWSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | +1.2 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.17 | MAJ Grzegorz | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | +1.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 12.22 | BANASZCZAK Łukasz | UKS Barnim Goleniów | 1997 | U18 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 12.24 | GINTER Jonasz | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U18 | PM | +1.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 1 | 12.41 | BANASIAK Piotr | UKS Barnim Goleniów | 1996 | U18 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.55 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U18 | MA | +1.2 | -- | CZYŻ Radosław B.D. B.D. # | Z/0056/13 | 2024 | |||||||
7 | s | 1 | 12.57 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.2 | V | # | |||||||||
8 | s | 1 | 16.83 | RUSAK Szymon | UKS Sprinter Wolin | 1997 | U18 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 12.28 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.2 | V | B.D. | M | ||||||||
2 | s | 2 | 12.39 | GREMBLEWSKI Paweł | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U16 | ZP | +1.2 | V | # | |||||||||
3 | s | 2 | 12.72 | DRĘŻEK Arkadiusz | KU AZS WAT w Warszawie # | 1999 | U16 | MZ | +1.2 | V | B.D. | Z/3300/15 | 2021 | 2 | ||||||
4 | s | 2 | 13.02 | MIĘKCZYŃSKI Michał | STS Pomerania Szczecinek # | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.46 | SZULC Damian | MKS Święc Sławno | 1999 | U16 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 14.48 | ŻÓŁKOŚ Paweł | MKS Święc Sławno | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 12.27 | KWIATKOWSKI Sebastian | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.71 | WUTKE Jakub | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | +1.2 | V | # | |||||||||
3 | s | 3 | 13.37 | SZCZĘSNY Kacper | MKS Święc Sławno | 1999 | U16 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 13.81 | TOMASZCZUK Filip | UKS Trójka Świdwin | 2000 | U14 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.99 | KUTA Arkadiusz | MKL Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 17.92 | URBAŃSKI Szymon | MKL Szczecinek | 2001 | U14 | ZP | +1.2 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.81 | SKRZYPACZ Adrian | KS AZS AWF Wrocław | 1990 | Sen | DS | +1.8 | I | SKRZYPACZ Adrian # | Z/3763/11 | 2022 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 24.62 | KOZŁOWSKI Adrian | MKS Święc Sławno | 1997 | U18 | ZP | +1.8 | -- | KAPAŁA Leszek | Z/1090/13 | 2014 | BEZ | ||||||
3 | s | 1 | 24.77 | BANASIAK Piotr | UKS Barnim Goleniów | 1996 | U18 | ZP | +1.8 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 28.28 | SKRZYPACZ Krystian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U16 | DS | +1.8 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 34.80 | SOSNOWSKI Tomasz | KL Bałtyk Koszalin | 1993 | U23 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 35.20 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław | 1992 | U23 | DS | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 35.23 | SZUMERT Kamil | STS Pomerania Szczecinek | 1993 | U23 | ZP | -- | JUNIEWICZ Jakub B.D. | Z/0786/11 | 2020 | 2 | |||||||
4 | s | 1 | 39.32 | GINTER Jonasz | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 44.15 | JEZIERSKI Jakub | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 38.36 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||
2 | s | 2 | 38.55 | ŁACHAŃSKI Łukasz | LKS Pomorze Stargard | 1995 | U20 | ZP | -- | KRZYSIEK Zbigniew | Z/4696/11 | 2012 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 38.91 | ŚLIWKA Rafał | SKSG Korona Szczecin # | 1982 | Sen | ZP | -- | ŚLIWKA Rafał # | Z/3195/11 | 2024 | ||||||||
4 | s | 2 | 43.05 | SŁOMIANY Dawid | MKS Hermes Gryfino # | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 48.89 | WAŁĘGA Krystian | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 2002 | U12 | ZP | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 37.69 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 38.93 | OLEJNICZAK Jakub | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1997 | U18 | MA | -- | CZYŻ Radosław B.D. B.D. # | Z/0056/13 | 2024 | ||||||||
3 | s | 3 | 44.08 | WOLIŃSKI Dominik | UKS Sprinter Wolin | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:26.61 | PRUCHNIEWSKI Paweł | KL Bałtyk Koszalin | 1996 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:27.21 | WROŃSKI Mateusz | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:53.03 | MANIECKI Gabriel | OŚ AZS Poznań # | 2001 | U14 | WP | -- | OSTROWSKI Ryszard B.D. # | Z/1273/15 | 2023 | ||||||||
4 | s | 1 | 2:04.42 | KAŁDUS Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U16 | ZP | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:08.53 | RZEPECKI Ryszard | UKS Arbod Dobra Nowogardzka | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:14.46 | GESSEL Grzegorz | MKS Junior Złocieniec | 1996 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:18.27 | WIŚNIEWSKI Kacper | KS AZS AWF Warszawa # | 2000 | U14 | MZ | -- | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:24.17 | WOJTKIEWICZ Mateusz | KB Dziesiątka Białogard # | 1995 | U20 | ZP | -- | CICHOCKI Jarosław B.D. # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:34.57 | GRZĄDZIELA Wojciech | MKL Szczecin # | 1995 | U20 | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:37.61 | PIETRAK Piotr | PLMKS Chrobry Gryfice | 1996 | U18 | ZP | -- | PRZYBYSZ Łukasz | Z/0431/13 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 2:38.82 | GARSKI Dawid | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | -- | GARSKI Dawid # | Z/0360/13 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 2:43.07 | TEOFILAK Kamil | KL Bałtyk Koszalin | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:43.48 | JANKOWSKI Radosław | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:49.69 | MIELEWCZYK Dawid | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:52.44 | KULIGOWSKI Przemysław | RAZ Szczecin # | 1995 | U20 | ZP | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:55.30 | PORADOWSKI Karol | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1996 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:57.02 | MIELEWCZYK Kamil | MLKS Baszta Bytów | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:58.12 | KRAUS Damian | PLMKS Chrobry Gryfice | 1996 | U18 | ZP | -- | PRZYBYSZ Łukasz | Z/0490/12 | 2014 | 4 | |||||||
11 | s | 1 | 3:01.36 | SIENKIEWICZ Adrian | MKL Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | Z/1032/13 | 2013 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 2:49.72 | CZEPIEL Mateusz | KL Bałtyk Koszalin | 1986 | Sen | ZP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:51.22 | GAŁAN Kacper | LŁKB Trucht Łobez # | 1998 | U16 | ZP | V | KIEDROWICZ Piotr # | Z/2620/15 | 2016 | BEZ | LDK! | ||||||
3 | s | 2 | 2:54.29 | PAWŁOWSKI Szymon | KL Bałtyk Koszalin | 1999 | U16 | ZP | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:54.33 | WRÓBEL Jakub | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 2:57.50 | KOŁACZYŃSKI Radosław | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:58.99 | WAWRZYNIAK Mateusz | KL Bałtyk Koszalin | 1998 | U16 | ZP | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:59.52 | LINOWIECKI Cezary | KL Bałtyk Koszalin | 1960 | Masters | ZP | -- | B.D. | Z/1508/18 | 2024 | BEZ | |||||||
8 | s | 2 | 3:01.18 | SŁAWSKI Jędrzej | MLKS Baszta Bytów | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:01.92 | HESSE Mateusz | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 3:09.43 | SOKOŁOWSKI Bartłomiej | MKL Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | -- | TOBOŁA Roman | Z/1031/13 | 2013 | BEZ | |||||||
11 | s | 2 | 3:14.31 | BONDAR Karol | UKS Barnim Goleniów | 1997 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:53.44 | WITKOWSKI Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 6:51.14 | GŁYŻEWSKI Radosław | MLKS Sparta Złotów | 1996 | U18 | WP | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | KOKOWSKI Jakub | MLKS Sparta Złotów # | 1986 | Sen | WP | -- | B.D. | BEZ | ||||||||||
s | 1 | DNF | AMERNIK Kacper | MLKS Sparta Złotów | 1997 | U18 | WP | -- | KOWALSKI Dariusz | BEZ | ||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.03 | SANTKIEWICZ Wiktor | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.3 | III | B.D. | M | ||||||||
2 | s | 1 | 16.30 | STYPA Stanisław | STS Pomerania Szczecinek | 1998 | U16 | ZP | +1.3 | III | # | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.68 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | +1.9 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.41 | GIŻYCKI Łukasz | STS Pomerania Szczecinek | 1996 | U18 | ZP | +1.9 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 15.64 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | +1.9 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 15.86 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | +1.9 | IV | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.62 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | +1.9 | II | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | MOTYLIŃSKI Damian | AML Słupsk # | 1995 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1.85 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | III | |||||||||||||
3 | 1.75 | WALKOWIAK Michał | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | IV | |||||||||||||
4 | 1.75 | CABAŃSKI Michał | SKLA Słupsk # | 1997 | U18 | PM | IV | B.D. # | ||||||||||||
5 | 1.70 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||||
6 | 1.70 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
7 | 1.65 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 1.65 | SOBIERAJSKI Kacper | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
9 | 1.65 | OSUCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | V | ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # | Z/1233/14 | 2024 | ||||||||||
10 | 1.60 | NOWAKOWSKI Damian | MKL Szczecinek | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
11 | 1.45 | OSUCH Radosław | GULKS Barwice | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
12 | 1.40 | STRZELEC Jakub | GULKS Barwice | 1999 | U16 | ZP | -- | KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||||
13 | 1.25 | WASZKOWIAK Patryk | GULKS Barwice | 2001 | U14 | ZP | -- | KIELING Mariusz | BEZ | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.67 | SIEWIELEC Łukasz | LLKS Pomorze Stargard | 1994 | U20 | ZP | +1.4 | III | ||||||||||||
2 | 6.18 | JÓZEFÓW Patryk | STS Pomerania Szczecinek | 1994 | U20 | ZP | +1.6 | IV | ||||||||||||
3 | 6.06 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | +0.5 | IV | ||||||||||||
4 | 6.03 | SZUBER Paweł | LLKS Pomorze Stargard | 1996 | U18 | ZP | +1.5 | IV | ŚWIERCZYŃSKI Sławomir | Z/1688/12 | 2016 | 3 | ||||||||
5 | 5.97 | ŁABĘCKI Kordian | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||||
6 | 5.97 | KOZŁOWSKI Adrian | MKS Święc Sławno | 1997 | U18 | ZP | +0.8 | IV | KAPAŁA Leszek | Z/1090/13 | 2014 | BEZ | ||||||||
7 | 5.96 | STANIUK Mateusz | SKLA Słupsk | 1994 | U20 | PM | +1.1 | IV | ||||||||||||
8 | 5.36 | GREMBLEWSKI Paweł | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1999 | U16 | ZP | +1.0 | -- | # | |||||||||||
9 | 5.33 | TOBIASZ Michał | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | +1.4 | -- | ||||||||||||
10 | 5.15 | RUSAK Szymon | UKS Sprinter Wolin | 1997 | U18 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||||
11 | 4.88 | MIĘKCZYŃSKI Michał | STS Pomerania Szczecinek # | 2000 | U14 | ZP | +1.5 | -- | # | |||||||||||
12 | 4.77 | SKRZYPACZ Krystian | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 1998 | U16 | DS | +1.0 | -- | ||||||||||||
13 | 4.68 | SZULC Damian | MKS Święc Sławno | 1999 | U16 | ZP | +1.1 | -- | ||||||||||||
NM | INGRAM Maciej | MKS Junior Złocieniec | 1998 | U16 | ZP | 0.0 | -- | |||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.43 | GOŚCIŁO Jarosław | UKS Barnim Goleniów | 1999 | U16 | ZP | V | # | ||||||||||||
2 | 9.61 | KOLAŃCZYK Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. # | ||||||||||||
3 | 7.84 | TOMASZCZUK Filip | UKS Trójka Świdwin | 2000 | U14 | ZP | -- | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.75 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 15.19 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
3 | 15.16 | STANOWSKI Adam | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1997 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
4 | 11.64 | KOWALSKI Adam | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
5 | 10.66 | NASZKO Krystian | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
NM | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||||||
NM | KURCZEWSKI Maciej | KL Iskra Białogard | 1996 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.63 | LEWANDOWSKI Maciej | MKL Szczecin # | 1994 | U20 | ZP | IV | B.D. B.D. | , Z/2188/22 | , 2024 | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 19.49 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska | 1988 | Sen | LU | M | |||||||||||||
2 | 15.55 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U20 | WN | I | B.D. # | M | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 25.61 | KOLAŃCZYK Filip | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1998 | U16 | ZP | -- | B.D. # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 32.24 | LACHOWSKI Sebastian | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
2 | 32.20 | KOWALSKI Adam | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
3 | 29.07 | PÓŁTORAK Szymon | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
4 | 27.95 | NASZKO Krystian | SKLA Słupsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
NM | KURCZEWSKI Maciej | KL Iskra Białogard | 1996 | U18 | ZP | -- | # | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 34.38 | WODNICKI Grzegorz | PLMKS Chrobry Gryfice | 1995 | U20 | ZP | IV | PRZYBYSZ Janusz | Z/0489/12 | 2014 | 4 | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.60 | SADOWSKI Szymon | LKS Fenix Słupsk # | 1999 | U16 | PM | III | GRECKA Ewa # | Z/4200/15 | 2020 | 1 | |||||||||
2 | 46.34 | SZTYLKA Karol | AML Słupsk # | 1999 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||||
3 | 41.44 | SMYK Szymon | OŚ AZS Poznań # | 1998 | U16 | WP | V | B.D. | 2 | |||||||||||
4 | 39.90 | PIŁKA Marcel | SKLA Słupsk | 1998 | U16 | PM | V | |||||||||||||
5 | 26.53 | ŁABĘCKI Kamil | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | -- | CZERNIAKOWSKI Wiesław # | LDK! | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.42 | WRÓBEL Szymon | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 45.54 | KWINTA Rafał | SKLA Słupsk | 1996 | U18 | PM | IV | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 42.37 | MŁYŃSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 40.96 | CZARNECKI Radosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 39.84 | LACHOWSKI Sebastian | MKS Junior Złocieniec | 1997 | U18 | ZP | -- | |||||||||||||
6 | 36.85 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 71.67 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | Sen | PM | I | |||||||||||||
2 | 39.23 | WODNICKI Grzegorz | PLMKS Chrobry Gryfice | 1995 | U20 | ZP | IV | PRZYBYSZ Janusz | Z/0489/12 | 2014 | 4 | |||||||||
3 | 39.00 | GELO Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U20 | PM | IV | |||||||||||||
4 | 38.64 | NADARZYŃSKI Szymon | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | Sen | ZP | -- | B.D. # | Z/4748/11 | 2022 | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.7897870540619 sekund |