Grudziądz 20.02.2013 III Drużynowe Międzywojewódzkie Halowe Zawody Lekkoatletyczne - Sport i Przyjaźń 2013 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8.32 | PIETRAS Sandra | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 8.50 | HOLKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.57 | ŻYŁA Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 9.15 | BEDNARSKA Krystyna | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 9.15 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.90 | SEWERYN Klaudia | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 8.56 | CHOJNACKA Adrianna | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.68 | JÓŹWICKA Wiktoria | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 8.99 | SŁUPSKA Katarzyna | niest. Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 8.99 | LEWANDOWSKA Julia | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 9.83 | DAWIEC Patrycja | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 8.63 | BERKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | 3 | |||||||||
2 | e | 3 | 8.79 | GRANICA Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 9.24 | KACZOROWSKA Katarzyna | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 9.72 | KOWALEWSKA Loretta | niest. Bydgoszcz | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 9.82 | RUMIŃSKA Justyna | KS AZS UWM Olsztyn # | 2003 | U12 | WN | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | e | 4 | 8.48 | CHYCZEWSKA Sandra | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 8.77 | LACH Jagoda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 8.85 | ŻYWIECKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | 4 | |||||||||
1 | e | 5 | 8.91 | LAWRENC Paulina | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 9.08 | FLORKIEWICZ Paulina | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 9.78 | GOŁĄBEK Alicja | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 6 | 8.09 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | e | 6 | 8.50 | MACIAK Natalia | GKS Olimpia Grudziądz # | 1996 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 6 | 8.81 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | -- | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
4 | e | 6 | 9.25 | SULIKOWSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | f | 1 | 8.39 | CHYCZEWSKA Sandra | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 8.44 | CHOJNACKA Adrianna | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 8.46 | HOLKA Anna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 8.48 | BERKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 8.54 | JÓŹWICKA Wiktoria | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 8.63 | ŻYŁA Daria | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.45 | ŁUKASZEWSKA Dagmara | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.27 | KAZIN Kamila | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1998 | U16 | WN | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.55 | LATAŃSKA Joanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.77 | MIETLICKA Nicoletta | LUKS Olimpijczyk Morąg | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 46.19 | JASIŃSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.71 | MLECZKO Dominika | BKS Bydgoszcz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 48.41 | LAWRENC Paulina | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 50.21 | ZIÓŁKOWSKA Kinga | GKS Olimpia Grudziądz # | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 50.51 | SULIKOWSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 51.31 | ŁUCZAK Patrycja | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 46.65 | LAMENTOWICZ Patrycja | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 47.48 | DEJEWSKA Katarzyna | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 51.04 | LEWANDOWSKA Karolina | SP Lubawa | 1997 | U18 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
1 | s | 4 | 49.10 | MICHALSKA Weronika | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 49.85 | LACH Marta | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 52.57 | CHOJNACKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 52.94 | JATKIEWICZ Izabela | KS AZS UWM Olsztyn # | 2000 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/5539/15 | 2022 | 3 | |||||||
1 | s | 5 | 47.75 | POTASZNIK Alicja | RLTL Optima Radom # | 2000 | U14 | MZ | V | KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # | Z/2957/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 5 | 48.60 | KAROLEWSKA Agata | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 48.75 | LEWANDOWSKA Agata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 52.08 | PIOTROWSKA Alicja | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 47.12 | BRZOZOWSKA Angelika | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 6 | 48.95 | POLAKOWSKA Paulina | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | s | 6 | 49.39 | GÓRCZAK Izabela | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 50.16 | WASILEWSKA Julia | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 6 | 54.24 | KUMKOWSKA Klaudia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:46.52 | MEGGER Eliza | LKS Pszczyna # | 1999 | U16 | SL | V | HELBIK Marzanna B.D. # | Z/0543/15 | 2024 | ||||||||
2 | s | 1 | 1:46.55 | KOWALSKA Michalina | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:50.24 | KUTZA Kinga | GKS Olimpia Grudziądz # | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:52.88 | SUŁEK-SCHUBERT Adrianna | KS Brda Bydgoszcz # | 1999 | U16 | KP | -- | B.D. RZEPKA Marek # | , Z/0250/15 | , 2023 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:52.90 | SZYMAŃSKA Agata | UKS Gimpas Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:53.31 | DOBRZYŃSKA Monika | GUKS Asy Dywity | 1998 | U16 | WN | -- | B.D. | 5 | |||||||||
7 | s | 1 | 2:00.23 | GRAMAN Natalia | LKS Lubawa | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
s | 1 | DNF | SZYDZIK Daniela | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1998 | U16 | KP | -- | ||||||||||||
1 | s | 2 | 1:55.45 | BUKOWSKA Oliwia | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:57.71 | TOMAS Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:58.45 | BUKOWSKA Wiktoria | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:02.52 | GRUBERT Natalia | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:02.72 | ŁOJEWSKA Dominika | GUKS Asy Dywity | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 2:05.86 | GIEZEK Laura | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | BEZ | |||||||||
1 | s | 3 | 1:53.51 | WASILUK Agata | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | s | 3 | 1:55.67 | RUMIŃSKA Marika | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 1:58.10 | GLISZCZYŃSKA Anna | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 1:59.30 | ZUK Aleksandra | LUKS Olimpijczyk Morąg # | 1997 | U18 | WN | -- | BIERNACKI Leszek | BEZ | |||||||||
5 | s | 3 | 1:59.30 | STĘPIEŃ Karolina | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 2:00.42 | RONOWSKA Aleksandra | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 1.35 | SYNAK Sylwia | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | |||||||||||
f | 1 | 1.50 | WITKOWSKA Marta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U18 | KP | IV | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0451/13 | 2014 | 4 | ||||||||
1 | f | 1 | 1.55 | GOŁĘBIEWSKA Eliza | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | III | LEWANDOWSKI Jacek B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.50 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.40 | DUBANOWSKA Laura | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.35 | DARMOFAŁ Paulina | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.30 | WYŻLIC Hanna | LKS Lubawa # | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.25 | KOBUSIŃSKA Iwona | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.09 | LIBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | IV | B.D. # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.61 | GRZYBOWSKA Joanna | LKS Lubawa | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 4.60 | CZAJA Aneta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 4.50 | WEISZEWSKI Linda | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.44 | KOWALEWSKA Sylwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -- | CZAPIEWSKI Wiesław # | 3 | |||||||||
7 | f | 1 | 4.43 | KOŁAKOWSKA Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1997 | U18 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # | Z/1776/13 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 4.40 | CHORAB Malwina | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 4.10 | HULISZ Zuzanna | MKL Toruń | 1999 | U16 | KP | -- | HULISZ Robert B.D. B.D. | Z/0397/15 | 2024 | ||||||||
11 | f | 1 | 3.73 | MIECZKOWSKA Weronika | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 3.46 | WIELGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2000 | U14 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 3.03 | GOŁĄBEK Alicja | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.80 | GRZELAK Jakub | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 1 | 8.01 | KULIŃSKI Damian | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 8.06 | JURKIEWICZ Wojciech | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.20 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | ||||||||
5 | e | 1 | 8.41 | SONDEJ Wojciech | niest. Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 9.81 | SZUMNY Grzegorz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2001 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 7.46 | JABŁOŃSKI Michał | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | e | 2 | 7.60 | BARTOSZYŃSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 7.76 | KOWALSKI Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 7.94 | SZCZUKOWSKI Szymon | BKS Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 8.16 | KRAJEWSKI Michał | niest. Olsztyn | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 8.75 | LANDOWSKI Rafał | LKS Lubawa | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.52 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 7.71 | MĄKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 7.83 | ŚMIŚNIEWICZ Olaf | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 9.09 | A A | UKS Kmicic Unisław | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 7.86 | DOBRZYŃSKI Łukasz | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 8.75 | WIŚNIEWSKI Michał | niest. Olsztyn | 2000 | U14 | WN | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 8.83 | SŁOMKOWSKI Jakub | KS AZS UWM Olsztyn # | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 7.96 | FORMANIEWICZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1998 | U16 | PM | -- | B.D. # | 1 | |||||||||
2 | e | 4 | 8.37 | WIŚNIEWSKI Gracjan | KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # | 1999 | U16 | WN | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 8.64 | WOJTKIEWICZ Karol | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 7.92 | MICHALSKI Damian | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | e | 5 | 7.92 | HASEK Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1999 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | 4 | |||||||||
3 | e | 5 | 8.39 | RYKOWSKI Piotr | LUKS Orneta | 1998 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/1442/14 | 2014 | BEZ | |||||||
4 | e | 5 | 8.82 | SZABLIŃSKI Hubert | LUKS Orneta | 1999 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | BEZ | |||||||||
1 | f | 1 | 7.46 | BIEŃKOWSKI Wiktor | LKS Lubawa | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | f | 1 | 7.50 | JABŁOŃSKI Michał | MKL Toruń | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 7.56 | BARTOSZYŃSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 7.65 | MĄKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 7.70 | ŚMIŚNIEWICZ Olaf | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 7.77 | KOWALSKI Przemysław | MKS Truso Elbląg # | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 7.92 | GRZELAK Jakub | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.41 | KAROLEWSKI Dawid | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.41 | MUCHARZEWSKI Paweł | LUKS Olimpijczyk Morąg | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 42.94 | ZALEWSKI Maciej | UKS Kmicic Unisław | 1997 | U18 | KP | -- | WASIELEWSKI Michał | Z/1230/13 | 2013 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 44.01 | ŁUKASZEWICZ Antoni | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 41.67 | KARSZNIA Dominik | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 44.42 | JAKUBOWSKI Sebastian | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | TYKARSKI Marek # | Z/0165/16 | 2019 | 1 | |||||||
4 | s | 2 | 47.41 | SZABLIŃSKI Hubert | LUKS Orneta | 1999 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 53.18 | OBUCHOWICZ Hubert | GUKS Asy Dywity | 2002 | U12 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 42.04 | DRONKA Daniel | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 42.44 | SIERADZKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | B.D. # | 2 | |||||||||
3 | s | 3 | 42.93 | LISEWSKI Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 44.01 | RYKOWSKI Piotr | LUKS Orneta | 1998 | U16 | WN | -- | MAKOWSKI Leszek | Z/1442/14 | 2014 | BEZ | |||||||
5 | s | 3 | 44.68 | JABŁOŃSKI Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 41.97 | GOSPODAREK Krzysztof | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 42.25 | TOMAS Marek | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 53.62 | ŁOJEWSKI Daniel | GUKS Asy Dywity | 2001 | U14 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 41.25 | BAZARNIK Bartosz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | V | B.D. B.D. # | ||||||||||
2 | s | 5 | 42.26 | MOKWA Karol | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 44.65 | ZAWADZKI Szymon | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 44.92 | KORYCKI Patryk | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 47.26 | MACIOŁEK Damian | LKS Lubawa | 1995 | U20 | WN | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:50.93 | TOMASZEWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:51.06 | TYMA Mateusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:53.75 | SZWAJKOWSKI Bartosz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:53.75 | SŁUPSKI Artur | MKL Toruń | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:55.62 | SIERADZKI Patryk | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | V | SOBOWIEC Bartosz B.D. # | Z/0064/14 | 2024 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 3:05.20 | WOJCIECHOWSKI Bartek | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:06.47 | SZCZĘSNY Konrad | GUKS Asy Dywity | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:08.27 | NOWAKOWSKI Maciej | LKS Lubawa # | 1998 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:14.86 | MRÓZ Rafał | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:21.45 | PRZYPŁOT Daniel | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
11 | s | 1 | 3:23.59 | OSTROWSKI Tymoteusz | LKS Lubawa | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 3:28.38 | OSTRĘGA Hubert | UKS Gimpas Pasłęk | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:58.66 | GIEMZA Daniel | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:58.86 | ELMINOWSKI Dawid | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:58.98 | SŁUPSKI Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 3:00.14 | SUDOŁ Krystian | LUKS Orneta | 1996 | U18 | WN | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:00.65 | WARCZAK Konrad | GKS Olimpia Grudziądz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 3:01.16 | PAWŁOWSKI Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:04.80 | WILEMSKI Nikolas | GKS Olimpia Grudziądz | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:17.51 | BRZUSZCZAK Oskar | KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 1999 | U16 | WN | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:18.68 | WODECKI Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 3:26.87 | ANTOSZEWSKI Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2000 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
13 | s | 2 | 3:44.60 | MACIĄG Krzysztof | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | # | LDK! | |||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 1.50 | SZUMNY Michał | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | GĘBSKI Mariusz # | Z/0285/15 | 2024 | |||||||||
f | 1 | 1.60 | MEHWALD Michał | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 1998 | U16 | WN | -- | ||||||||||||
1 | f | 1 | 1.65 | MILASZEWSKI Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | V | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | ZDANOWSKI Adrian | niest. Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.60 | PAKULSKI Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.60 | JANKOWSKI Marcin | LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # | 1999 | U16 | WN | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | f | 1 | 1.60 | LASKOWSKI Damian | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | B.D. | ||||||||||
6 | f | 1 | 1.45 | BOREJKO Kamil | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 1.40 | SKORUPA Jakub | niest. Olsztyn | 1997 | U18 | WN | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.67 | PŁÓCIENNIK Szymon | SL WKS Zawisza Bydgoszcz | 1998 | U16 | KP | V | OLCZYK Stanisław # | Z/0057/14 | 2014 | 4 | |||||||
2 | f | 1 | 5.63 | PASIS Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 1997 | U18 | KP | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.61 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1997 | U18 | KP | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 5.44 | MAREK Vincent | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1998 | U16 | KP | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
6 | f | 1 | 5.29 | DZIEDZIECH Miłosz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1999 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.07 | FIGGER Mateusz | KS Polonia Pasłęk # | 1998 | U16 | WN | -- | BORYSEWICZ Piotr | Z/1447/14 | 2016 | ||||||||
8 | f | 1 | 4.80 | BOLT Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 1999 | U16 | KP | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 4.00 | KAPELIŃSKI Mateusz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2000 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 3.30 | SZUMNY Grzegorz | LUKS Warmia Lidzbark Warmiński | 2001 | U14 | WN | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.2607760429382 sekund |